Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2015/2016 Перша ліга U17 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2015 
       Чайка Вишгород0:1Полісся-2 Житомир
       ФК Мал Коростень3:2ДЮСШ Бердичів
       Колос Ковалівка-:+Локомотив Київ
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:1Десна Чернігів
       Полісся Житомир4:0Рубін Пісківка
     Тур 2 
      20-09-2015 
       Полісся-2 Житомир0:0Рубін Пісківка
       Десна Чернігів1:5Полісся Житомир
       Локомотив Київ3:1ДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ Бердичів2:4Колос Ковалівка
       Чайка Вишгород4:2ФК Мал Коростень
     Тур 3 
      27-09-2015 
       ФК Мал Коростень0:2Полісся-2 Житомир
       Колос Ковалівка1:3Чайка Вишгород
       ДЮСШ-АІК Чуднів1:1ДЮСШ Бердичів
       Полісся Житомир1:0Локомотив Київ
       Рубін Пісківка2:0Десна Чернігів
     Тур 4 
      04-10-2015 
       Полісся-2 Житомир0:0Десна Чернігів
       Локомотив Київ4:0Рубін Пісківка
       ДЮСШ Бердичів1:3Полісся Житомир
       Чайка Вишгород5:0ДЮСШ-АІК Чуднів
       ФК Мал Коростень1:1Колос Ковалівка
     Тур 5 
      11-10-2015 
       Колос Ковалівка1:0Полісся-2 Житомир
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:1ФК Мал Коростень
       Полісся Житомир0:2Чайка Вишгород
       Рубін Пісківка2:0ДЮСШ Бердичів
       Десна Чернігів3:0Локомотив Київ
     Тур 6 
      18-10-2015 
       Полісся-2 Житомир0:1Локомотив Київ
       ДЮСШ Бердичів1:2Десна Чернігів
       Чайка Вишгород1:1Рубін Пісківка
       ФК Мал Коростень0:2Полісся Житомир
       Колос Ковалівка6:0ДЮСШ-АІК Чуднів
     Тур 7 
      25-10-2015 
       ДЮСШ-АІК Чуднів1:1Полісся-2 Житомир
       Полісся Житомир1:1Колос Ковалівка
       Рубін Пісківка2:3ФК Мал Коростень
       Десна Чернігів2:2Чайка Вишгород
       Локомотив Київ1:1ДЮСШ Бердичів
     Тур 8 
      29-10-2015 
       Полісся-2 Житомир-:+ДЮСШ Бердичів
       Чайка Вишгород0:2Локомотив Київ
       ФК Мал Коростень0:1Десна Чернігів
       Колос Ковалівка2:0Рубін Пісківка
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:1Полісся Житомир
     Тур 9 
      01-11-2015 
       Полісся Житомир5:0Полісся-2 Житомир
       Рубін Пісківка0:1ДЮСШ-АІК Чуднів
       Десна Чернігів0:0Колос Ковалівка
       Локомотив Київ2:0ФК Мал Коростень
       ДЮСШ Бердичів2:3Чайка Вишгород
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2015 
       Полісся-2 Житомир0:1Чайка Вишгород
       ДЮСШ Бердичів9:3ФК Мал Коростень
       Локомотив Київ1:0Колос Ковалівка
       Десна Чернігів0:1ДЮСШ-АІК Чуднів
       Рубін Пісківка0:2Полісся Житомир
     Тур 11 
      17-04-2016 
       Рубін Пісківка2:2Полісся-2 Житомир
       Полісся Житомир2:0Десна Чернігів
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:2Локомотив Київ
       Колос Ковалівка1:1ДЮСШ Бердичів
       ФК Мал Коростень1:2Чайка Вишгород
     Тур 12 
      20-04-2016 
       ДЮСШ Бердичів3:3ДЮСШ-АІК Чуднів
      24-04-2016 
       Полісся-2 Житомир1:1ФК Мал Коростень
       Чайка Вишгород2:1Колос Ковалівка
       Локомотив Київ3:1Полісся Житомир
       Десна Чернігів-:+Рубін Пісківка
     Тур 13 
      04-05-2016 
       Десна Чернігів1:0Полісся-2 Житомир
       Рубін Пісківка1:1Локомотив Київ
       Полісся Житомир4:2ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:1Чайка Вишгород
       Колос Ковалівка2:3ФК Мал Коростень
     Тур 14 
      08-05-2016 
       Полісся-2 Житомир0:1Колос Ковалівка
       ФК Мал Коростень-:+ДЮСШ-АІК Чуднів
       Чайка Вишгород0:1Полісся Житомир
       ДЮСШ Бердичів+:-Рубін Пісківка
       Локомотив Київ2:0Десна Чернігів
     Тур 15 
      15-05-2016 
       Локомотив Київ3:0Полісся-2 Житомир
       Десна Чернігів6:3ДЮСШ Бердичів
       Рубін Пісківка0:1Чайка Вишгород
       Полісся Житомир2:3ФК Мал Коростень
       ДЮСШ-АІК Чуднів3:2Колос Ковалівка
     Тур 16 
      22-05-2016 
       Полісся-2 Житомир1:1ДЮСШ-АІК Чуднів
       Колос Ковалівка4:0Полісся Житомир
       ФК Мал Коростень2:1Рубін Пісківка
       Чайка Вишгород3:0Десна Чернігів
       ДЮСШ Бердичів2:6Локомотив Київ
     Тур 17 
      26-05-2016 
       Полісся Житомир0:1ДЮСШ-АІК Чуднів
      27-05-2016 
       ДЮСШ Бердичів1:0Полісся-2 Житомир
       Локомотив Київ0:2Чайка Вишгород
       Десна Чернігів3:1ФК Мал Коростень
       Рубін Пісківка0:0Колос Ковалівка
     Тур 18 
      31-05-2016 
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:3Рубін Пісківка
      01-06-2016 
       Полісся-2 Житомир1:4Полісся Житомир
       Колос Ковалівка1:0Десна Чернігів
       ФК Мал Коростень4:2Локомотив Київ
       Чайка Вишгород6:1ДЮСШ Бердичів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Середюк Максим Миколайович ДЮСШ Бердичів17216
    Карпик Ігор Миколайович Полісся Житомир15017
    Твердохліб Єгор Михайлович Чайка Вишгород10018
    Танащук Ярослав Ілліч Колос Ковалівка8218
    Карась Андрій Павлович Локомотив Київ7018
    Виговський Іван Володимирович Полісся Житомир7218
    Вакула Владислав Олегович ДЮСШ Бердичів629
    Фалько Микита Максимович Десна Чернігів6115
    Прудніков Олег Євгенійович Локомотив Київ6018
    Маньковський Владислав Олегович Локомотив Київ6011
    Ревуцький Ярослав Вікторович ДЮСШ-АІК Чуднів6116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook