Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2015/2016 Перша ліга U15 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2015 
       Восток Харків2:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-2 Дніпро1:0Майстер м`яча Харків
       МДЮСШ Дніпро5:0Сталь Кам`янське
       Молодь Полтава1:4ДЮСШ-12 Дніпро
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:4ДЮСШ-9 Харків
     Тур 2 
      20-09-2015 
       ДЮСШ Світловодськ1:6ДЮСШ-9 Харків
       ДЮСШ-12 Дніпро7:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Сталь Кам`янське2:3Молодь Полтава
       Майстер м`яча Харків3:2МДЮСШ Дніпро
       Восток Харків1:2ДЮСШ-2 Дніпро
     Тур 3 
      27-09-2015 
       ДЮСШ-2 Дніпро6:0ДЮСШ Світловодськ
       МДЮСШ Дніпро1:3Восток Харків
       Молодь Полтава1:1Майстер м`яча Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:5Сталь Кам`янське
       ДЮСШ-9 Харків3:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 4 
      04-10-2015 
       ДЮСШ Світловодськ0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Сталь Кам`янське2:8ДЮСШ-9 Харків
       Майстер м`яча Харків0:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Восток Харків5:0Молодь Полтава
       ДЮСШ-2 Дніпро1:0МДЮСШ Дніпро
     Тур 5 
      11-10-2015 
       МДЮСШ Дніпро6:1ДЮСШ Світловодськ
       Молодь Полтава1:4ДЮСШ-2 Дніпро
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Восток Харків
       ДЮСШ-9 Харків6:0Майстер м`яча Харків
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Сталь Кам`янське
     Тур 6 
      18-10-2015 
       ДЮСШ Світловодськ1:1Сталь Кам`янське
       Майстер м`яча Харків1:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Восток Харків3:5ДЮСШ-9 Харків
       ДЮСШ-2 Дніпро8:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МДЮСШ Дніпро4:0Молодь Полтава
     Тур 7 
      25-10-2015 
       Молодь Полтава4:0ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:4МДЮСШ Дніпро
       ДЮСШ-9 Харків2:2ДЮСШ-2 Дніпро
       Сталь Кам`янське2:0Майстер м`яча Харків
      26-10-2015 
       ДЮСШ-12 Дніпро5:1Восток Харків
     Тур 8 
      29-10-2015 
       ДЮСШ Світловодськ2:2Майстер м`яча Харків
       Восток Харків4:0Сталь Кам`янське
       ДЮСШ-2 Дніпро1:1ДЮСШ-12 Дніпро
       МДЮСШ Дніпро1:3ДЮСШ-9 Харків
       Молодь Полтава0:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 9 
      01-11-2015 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:1ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-9 Харків4:0Молодь Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро5:1МДЮСШ Дніпро
       Сталь Кам`янське1:3ДЮСШ-2 Дніпро
       Майстер м`яча Харків1:6Восток Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2015 
       ДЮСШ Світловодськ0:7Восток Харків
       Майстер м`яча Харків0:7ДЮСШ-2 Дніпро
       Сталь Кам`янське1:0МДЮСШ Дніпро
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1Молодь Полтава
       ДЮСШ-9 Харків4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 11 
      17-04-2016 
       ДЮСШ-9 Харків8:1ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:5ДЮСШ-12 Дніпро
       Молодь Полтава2:1Сталь Кам`янське
       МДЮСШ Дніпро1:1Майстер м`яча Харків
       ДЮСШ-2 Дніпро1:1Восток Харків
     Тур 12 
      24-04-2016 
       ДЮСШ Світловодськ0:3ДЮСШ-2 Дніпро
       Восток Харків3:1МДЮСШ Дніпро
       Майстер м`яча Харків1:1Молодь Полтава
       Сталь Кам`янське5:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1ДЮСШ-9 Харків
     Тур 13 
      04-05-2016 
       ДЮСШ-12 Дніпро7:1ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-9 Харків2:0Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:3Майстер м`яча Харків
       Молодь Полтава1:1Восток Харків
       МДЮСШ Дніпро5:2ДЮСШ-2 Дніпро
     Тур 14 
      08-05-2016 
       ДЮСШ Світловодськ0:3МДЮСШ Дніпро
       ДЮСШ-2 Дніпро1:0Молодь Полтава
       Восток Харків1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Майстер м`яча Харків2:5ДЮСШ-9 Харків
       Сталь Кам`янське1:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 15 
      15-05-2016 
       Сталь Кам`янське3:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-12 Дніпро5:0Майстер м`яча Харків
       ДЮСШ-9 Харків5:0Восток Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4ДЮСШ-2 Дніпро
       Молодь Полтава3:5МДЮСШ Дніпро
     Тур 16 
      22-05-2016 
       ДЮСШ Світловодськ0:0Молодь Полтава
       МДЮСШ Дніпро3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-2 Дніпро0:3ДЮСШ-9 Харків
       Восток Харків1:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Майстер м`яча Харків0:2Сталь Кам`янське
     Тур 17 
      25-05-2016 
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1ДЮСШ-2 Дніпро
       Сталь Кам`янське0:3Восток Харків
      26-05-2016 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Молодь Полтава
      27-05-2016 
       Майстер м`яча Харків+:-ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-9 Харків5:0МДЮСШ Дніпро
     Тур 18 
      30-05-2016 
       Молодь Полтава0:8ДЮСШ-9 Харків
       Восток Харків6:0Майстер м`яча Харків
      31-05-2016 
       МДЮСШ Дніпро2:0ДЮСШ-12 Дніпро
      01-06-2016 
       ДЮСШ Світловодськ0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-2 Дніпро2:1Сталь Кам`янське
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Корженко Вадим Вадимович ДЮСШ-9 Харків32218
    Буташов Дмитро Олександрович ДЮСШ-9 Харків22018
    Чайка Денис Андрійович ДЮСШ-2 Дніпро21217
    Віговський Кирило Миколайович ДЮСШ-12 Дніпро14018
    Гапотченков Гліб Валерійович Сталь Кам`янське11215
    Пономаренко Олексій Сергійович ДЮСШ-2 Дніпро11018
    Дегтярьов Олег Денисович Восток Харків11015
    Фурман Даніїл Валентинович МДЮСШ Дніпро11216
    Кармазін Вячеслав Іванович Восток Харків10015
    Олексевич Іван Олександрович Гірник-Спорт Горішні Плавні10016
    Гаврилюк Ілля Олегович ДЮСШ-12 Дніпро8111

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook