Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2015/2016 Перша ліга U15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-2015 
       Покрова Львів2:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Енергетик-ДЮСШ Галич0:3ДЮСШ Тячів
       Галичина Львів2:1ФК Опір Львів
       Ковель-Волинь Ковель3:2Енергетик Добротвір
       Прикарпаття І.-Франківськ2:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 2 
      19-09-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:3СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Добротвір1:7Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Опір Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
       ДЮСШ Тячів0:4Галичина Львів
       Покрова Львів3:1Енергетик-ДЮСШ Галич
     Тур 3 
      26-09-2015 
       Енергетик-ДЮСШ Галич2:4ФК Янтарний Новояворівськ
       Галичина Львів0:3Покрова Львів
       Ковель-Волинь Ковель1:0ДЮСШ Тячів
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0ФК Опір Львів
       СДЮШОР-4 Львів3:0Енергетик Добротвір
     Тур 4 
      03-10-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ3:0Енергетик Добротвір
       ФК Опір Львів0:2СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Тячів1:1Прикарпаття І.-Франківськ
       Покрова Львів4:0Ковель-Волинь Ковель
       Енергетик-ДЮСШ Галич0:4Галичина Львів
     Тур 5 
      10-10-2015 
       Галичина Львів4:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Ковель-Волинь Ковель4:1Енергетик-ДЮСШ Галич
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів3:0ДЮСШ Тячів
       Енергетик Добротвір1:3ФК Опір Львів
     Тур 6 
      17-10-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ3:2ФК Опір Львів
       ДЮСШ Тячів1:2Енергетик Добротвір
       Покрова Львів1:0СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:4Прикарпаття І.-Франківськ
       Галичина Львів2:0Ковель-Волинь Ковель
     Тур 7 
      24-10-2015 
       Ковель-Волинь Ковель1:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Прикарпаття І.-Франківськ3:2Галичина Львів
       СДЮШОР-4 Львів3:1Енергетик-ДЮСШ Галич
       Енергетик Добротвір0:7Покрова Львів
       ФК Опір Львів1:0ДЮСШ Тячів
     Тур 8 
      28-10-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0ДЮСШ Тячів
       Покрова Львів0:1ФК Опір Львів
       Енергетик-ДЮСШ Галич2:0Енергетик Добротвір
       Галичина Львів1:0СДЮШОР-4 Львів
       Ковель-Волинь Ковель1:5Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 9 
      31-10-2015 
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів1:1Ковель-Волинь Ковель
       Енергетик Добротвір0:6Галичина Львів
       ФК Опір Львів+:-Енергетик-ДЮСШ Галич
       ДЮСШ Тячів0:3Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ1:1Покрова Львів
       ДЮСШ Тячів4:0Енергетик-ДЮСШ Галич
       ФК Опір Львів0:1Галичина Львів
       Енергетик Добротвір0:3Ковель-Волинь Ковель
       СДЮШОР-4 Львів1:0Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 11 
      16-04-2016 
       СДЮШОР-4 Львів3:3ФК Янтарний Новояворівськ
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0Енергетик Добротвір
       Ковель-Волинь Ковель1:0ФК Опір Львів
       Галичина Львів1:1ДЮСШ Тячів
       Енергетик-ДЮСШ Галич0:1Покрова Львів
     Тур 12 
      23-04-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ2:0Енергетик-ДЮСШ Галич
       Покрова Львів0:1Галичина Львів
       ДЮСШ Тячів1:0Ковель-Волинь Ковель
       ФК Опір Львів0:6Прикарпаття І.-Франківськ
       Енергетик Добротвір0:2СДЮШОР-4 Львів
     Тур 13 
      03-05-2016 
       Енергетик Добротвір0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів1:1ФК Опір Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ8:0ДЮСШ Тячів
       Ковель-Волинь Ковель0:2Покрова Львів
       Галичина Львів1:0Енергетик-ДЮСШ Галич
     Тур 14 
      07-05-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0Галичина Львів
       Енергетик-ДЮСШ Галич2:2Ковель-Волинь Ковель
       Покрова Львів1:1Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Тячів0:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів+:-Енергетик Добротвір
     Тур 15 
      14-05-2016 
       ФК Опір Львів1:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Енергетик Добротвір0:1ДЮСШ Тячів
       СДЮШОР-4 Львів3:1Покрова Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ6:0Енергетик-ДЮСШ Галич
       Ковель-Волинь Ковель1:3Галичина Львів
     Тур 16 
      21-05-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:1Ковель-Волинь Ковель
       Галичина Львів0:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:2СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів1:2Енергетик Добротвір
       ДЮСШ Тячів1:0ФК Опір Львів
     Тур 17 
      26-05-2016 
       ДЮСШ Тячів1:0ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Опір Львів1:1Покрова Львів
       Енергетик Добротвір1:4Енергетик-ДЮСШ Галич
       СДЮШОР-4 Львів4:0Галичина Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0Ковель-Волинь Ковель
     Тур 18 
      31-05-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ1:4Прикарпаття І.-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель2:3СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів6:2Енергетик Добротвір
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:1ФК Опір Львів
       Покрова Львів2:1ДЮСШ Тячів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Свинаренко Домінік Домінікович СДЮШОР-4 Львів20317
    Хома Андрій Володимирович Прикарпаття І.-Франківськ15113
    Затхей Андрій Андрійович Покрова Львів12110
    Волосянко Степан Михайлович Прикарпаття І.-Франківськ10018
    Винничок Марко Андрійович Галичина Львів10118
    Бойчук Іван Іванович Прикарпаття І.-Франківськ8016
    Чорній Юрій Сергійович Прикарпаття І.-Франківськ8018
    Задорожнюк Павло Станіславович Галичина Львів8017
    Петрина Олександр Андрійович ФК Янтарний Новояворівськ7216
    Казмірук Олег Васильович ФК Опір Львів6015
    Старушик Микола Юрійович Ковель-Волинь Ковель5116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook