Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2015/2016 Перша ліга U15 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2015 
       Чайка Вишгород0:2Полісся-2 Житомир
       ФК Мал Коростень0:0ДЮСШ Бердичів
       Колос Ковалівка0:0Локомотив Київ
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:1Десна Чернігів
       Полісся Житомир1:2Рубін Пісківка
     Тур 2 
      20-09-2015 
       Полісся-2 Житомир0:1Рубін Пісківка
       Десна Чернігів3:3Полісся Житомир
       Локомотив Київ0:2ДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ Бердичів3:1Колос Ковалівка
       Чайка Вишгород2:0ФК Мал Коростень
     Тур 3 
      27-09-2015 
       ФК Мал Коростень4:0Полісся-2 Житомир
       Колос Ковалівка0:1Чайка Вишгород
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:1ДЮСШ Бердичів
       Полісся Житомир2:0Локомотив Київ
       Рубін Пісківка2:5Десна Чернігів
     Тур 4 
      04-10-2015 
       Полісся-2 Житомир0:2Десна Чернігів
       Локомотив Київ0:1Рубін Пісківка
       ДЮСШ Бердичів1:1Полісся Житомир
       Чайка Вишгород1:0ДЮСШ-АІК Чуднів
       ФК Мал Коростень3:1Колос Ковалівка
     Тур 5 
      11-10-2015 
       Колос Ковалівка2:1Полісся-2 Житомир
       ДЮСШ-АІК Чуднів1:1ФК Мал Коростень
       Полісся Житомир4:1Чайка Вишгород
       Рубін Пісківка2:0ДЮСШ Бердичів
       Десна Чернігів3:0Локомотив Київ
     Тур 6 
      18-10-2015 
       Полісся-2 Житомир0:0Локомотив Київ
       ДЮСШ Бердичів0:1Десна Чернігів
       Чайка Вишгород2:1Рубін Пісківка
       ФК Мал Коростень0:2Полісся Житомир
       Колос Ковалівка4:1ДЮСШ-АІК Чуднів
     Тур 7 
      25-10-2015 
       ДЮСШ-АІК Чуднів1:1Полісся-2 Житомир
       Полісся Житомир3:0Колос Ковалівка
       Рубін Пісківка1:1ФК Мал Коростень
       Десна Чернігів2:0Чайка Вишгород
       Локомотив Київ5:1ДЮСШ Бердичів
     Тур 8 
      29-10-2015 
       Полісся-2 Житомир2:2ДЮСШ Бердичів
       Чайка Вишгород1:1Локомотив Київ
       ФК Мал Коростень0:1Десна Чернігів
       Колос Ковалівка2:2Рубін Пісківка
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:3Полісся Житомир
     Тур 9 
      01-11-2015 
       Полісся Житомир2:0Полісся-2 Житомир
       Рубін Пісківка3:2ДЮСШ-АІК Чуднів
       Десна Чернігів2:1Колос Ковалівка
       Локомотив Київ0:1ФК Мал Коростень
       ДЮСШ Бердичів1:0Чайка Вишгород
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2015 
       Полісся-2 Житомир0:0Чайка Вишгород
       ДЮСШ Бердичів3:2ФК Мал Коростень
       Локомотив Київ2:2Колос Ковалівка
       Десна Чернігів3:0ДЮСШ-АІК Чуднів
       Рубін Пісківка2:3Полісся Житомир
     Тур 11 
      17-04-2016 
       Рубін Пісківка0:1Полісся-2 Житомир
       Полісся Житомир0:2Десна Чернігів
       ДЮСШ-АІК Чуднів1:1Локомотив Київ
       Колос Ковалівка3:1ДЮСШ Бердичів
       ФК Мал Коростень1:1Чайка Вишгород
     Тур 12 
      20-04-2016 
       ДЮСШ Бердичів1:2ДЮСШ-АІК Чуднів
      24-04-2016 
       Полісся-2 Житомир1:1ФК Мал Коростень
       Чайка Вишгород1:1Колос Ковалівка
       Локомотив Київ0:4Полісся Житомир
       Десна Чернігів7:0Рубін Пісківка
     Тур 13 
      04-05-2016 
       Десна Чернігів3:0Полісся-2 Житомир
       Рубін Пісківка0:1Локомотив Київ
       Полісся Житомир3:1ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-АІК Чуднів2:0Чайка Вишгород
       Колос Ковалівка4:0ФК Мал Коростень
     Тур 14 
      08-05-2016 
       Полісся-2 Житомир0:3Колос Ковалівка
       ФК Мал Коростень2:0ДЮСШ-АІК Чуднів
       Чайка Вишгород2:0Полісся Житомир
       ДЮСШ Бердичів0:1Рубін Пісківка
       Локомотив Київ0:1Десна Чернігів
     Тур 15 
      15-05-2016 
       Локомотив Київ1:0Полісся-2 Житомир
       Десна Чернігів4:1ДЮСШ Бердичів
       Рубін Пісківка1:0Чайка Вишгород
       Полісся Житомир2:2ФК Мал Коростень
       ДЮСШ-АІК Чуднів+:-Колос Ковалівка
     Тур 16 
      22-05-2016 
       Полісся-2 Житомир2:1ДЮСШ-АІК Чуднів
       Колос Ковалівка2:3Полісся Житомир
       ФК Мал Коростень2:2Рубін Пісківка
       Чайка Вишгород0:4Десна Чернігів
       ДЮСШ Бердичів2:1Локомотив Київ
     Тур 17 
      26-05-2016 
       Полісся Житомир4:1ДЮСШ-АІК Чуднів
      27-05-2016 
       ДЮСШ Бердичів0:0Полісся-2 Житомир
       Локомотив Київ2:1Чайка Вишгород
       Десна Чернігів1:1ФК Мал Коростень
       Рубін Пісківка1:0Колос Ковалівка
     Тур 18 
      31-05-2016 
       ДЮСШ-АІК Чуднів2:2Рубін Пісківка
      01-06-2016 
       Полісся-2 Житомир2:5Полісся Житомир
       Колос Ковалівка0:1Десна Чернігів
       ФК Мал Коростень0:0Локомотив Київ
       Чайка Вишгород1:1ДЮСШ Бердичів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Белич Євгеній Станіславович Десна Чернігів13217
    Гаврилюк Владислав Миколайович Полісся Житомир12017
    Мандзюк Давид Ігорович Полісся Житомир11317
    Кузьмич Станіслав Валерійович Десна Чернігів9018
    Базилівський Максим Юрійович ДЮСШ Бердичів8016
    Остапюк Дмитро Сергійович ДЮСШ-АІК Чуднів7018
    Пастушенко Ярослав Васильович Рубін Пісківка7018
    Кудренко Владислав Віталійович Колос Ковалівка7016
    Заворотний Максим Олександрович Десна Чернігів6018
    Лозовий Вадим Миколайович Полісся Житомир6018
    Фроленок Данило Валерійович Колос Ковалівка6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook