Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-15 ГРУПА 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Олімпія Южноукраїнськ4:0Універсал Новомиргород
       ФК Канів Канів2:5Система-Борекс Бородянка
       Рось-Зміна Біла Церква+:-Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Світловодськ0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Універсал Новомиргород0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Іллічівець-Умань Умань0:1ДЮСШ Світловодськ
       Система-Борекс Бородянка1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Олімпія Южноукраїнськ6:0ФК Канів Канів
     Тур 3 
      29-09-2002 
       ФК Канів Канів0:2Універсал Новомиргород
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0Олімпія Южноукраїнськ
       Рось-Зміна Біла Церква1:0Система-Борекс Бородянка
      30-09-2002 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+Іллічівець-Умань Умань
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Універсал Новомиргород0:0Іллічівець-Умань Умань
       Система-Борекс Бородянка4:0ДЮСШ Світловодськ
       Олімпія Южноукраїнськ2:0Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Канів Канів0:4ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 5 
      09-10-2002 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:1Універсал Новомиргород
       Рось-Зміна Біла Церква6:0ФК Канів Канів
       ДЮСШ Світловодськ0:0Олімпія Южноукраїнськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2Система-Борекс Бородянка
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Система-Борекс Бородянка3:0Іллічівець-Умань Умань
       Олімпія Южноукраїнськ0:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Канів Канів+:-ДЮСШ Світловодськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:2Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 7 
      19-10-2002 
       Рось-Зміна Біла Церква+:-Універсал Новомиргород
       ДЮСШ Світловодськ0:4ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:0ФК Канів Канів
       Іллічівець-Умань Умань0:4Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Універсал Новомиргород0:1Система-Борекс Бородянка
       ФК Канів Канів3:0Іллічівець-Умань Умань
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Рось-Зміна Біла Церква3:0ДЮСШ Світловодськ
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ДЮСШ Світловодськ2:1Універсал Новомиргород
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2Рось-Зміна Біла Церква
       Іллічівець-Умань Умань0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Система-Борекс Бородянка1:0Олімпія Южноукраїнськ
    Коло 2 
     Тур 11 
      19-04-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Універсал Новомиргород
      20-04-2003 
       ДЮСШ Світловодськ2:0Іллічівець-Умань Умань
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:1Система-Борекс Бородянка
       ФК Канів Канів-:+Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 12 
      01-05-2003 
       Універсал Новомиргород+:-ФК Канів Канів
       Олімпія Южноукраїнськ1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Система-Борекс Бородянка2:1Рось-Зміна Біла Церква
       Іллічівець-Умань Умань0:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 13 
      04-05-2003 
       Іллічівець-Умань Умань1:2Універсал Новомиргород
       ДЮСШ Світловодськ+:-Система-Борекс Бородянка
       Рось-Зміна Біла Церква1:0Олімпія Южноукраїнськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-ФК Канів Канів
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Універсал Новомиргород0:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ФК Канів Канів-:+Рось-Зміна Біла Церква
       Система-Борекс Бородянка1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      11-05-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ2:0ДЮСШ Світловодськ
     Тур 10 
      14-05-2003 
       Універсал Новомиргород2:3Олімпія Южноукраїнськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1ДЮСШ Світловодськ
       Іллічівець-Умань Умань0:4Рось-Зміна Біла Церква
       Система-Борекс Бородянка+:-ФК Канів Канів
     Тур 15 
      17-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Олімпія Южноукраїнськ
      18-05-2003 
       Іллічівець-Умань Умань0:1Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ Світловодськ+:-ФК Канів Канів
       Рось-Зміна Біла Церква2:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Універсал Новомиргород0:4Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси4:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Канів Канів-:+Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      25-05-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ+:-Іллічівець-Умань Умань
     Тур 17 
      31-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
      01-06-2003 
       Система-Борекс Бородянка+:-Універсал Новомиргород
       Іллічівець-Умань Умань+:-ФК Канів Канів
       ДЮСШ Світловодськ0:6Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Універсал Новомиргород2:1ДЮСШ Світловодськ
       Рось-Зміна Біла Церква5:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-Іллічівець-Умань Умань
      08-06-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ4:2Система-Борекс Бородянка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Червонюк Володимир Олександрович Система-Борекс Бородянка11013
    Ігнатьєв Володимир Олександрович Олімпія Южноукраїнськ11013
    Богданов Володимир Володимирович Рось-Зміна Біла Церква10115
    Грудницький В'ячеслав Володимирович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси9114
    Шершень Артем Олександрович Рось-Зміна Біла Церква8015
    Ступак Максим Олегович Рось-Зміна Біла Церква7215
    Мирошниченко Микола Іванович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький7010
    Алексейчук Олександр Валерійович Олімпія Южноукраїнськ6013
    Пономаренко Олександр Ігорович Рось-Зміна Біла Церква609
    Домбровський Тарас Вікторович Система-Борекс Бородянка5012
    Саган Олександр Петрович Система-Борекс Бородянка5013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook