Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-15 ГРУПА 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 4 
      07-09-2002 
       Таврія Сімферополь0:0Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 1 
      08-09-2002 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ9:1Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ0:3Таврія Сімферополь
       Юність Каховка1:5ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Алустон-98 Алушта2:2Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 2 
      15-09-2002 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1Алустон-98 Алушта
       Таврія Сімферополь3:1Юність Каховка
       Енергія Нова Каховка0:3Азовець Генічеськ
       Дунай Ізмаїл2:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв2:1Освіта Херсон
     Тур 3 
      21-09-2002 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Азовець Генічеськ0:2Дунай Ізмаїл
       Юність Каховка4:0Енергія Нова Каховка
       Алустон-98 Алушта0:5Таврія Сімферополь
     Тур 1 
      22-09-2002 
       Юнга-Чорне море Одеса3:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Освіта Херсон0:1Дунай Ізмаїл
     Тур 11 
      28-09-2002 
       Юнга-Чорне море Одеса6:0Юність Каховка
     Тур 4 
      29-09-2002 
       Енергія Нова Каховка1:8Алустон-98 Алушта
       Дунай Ізмаїл3:0Юність Каховка
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв4:0Азовець Генічеськ
       Освіта Херсон0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0Таврія Сімферополь
     Тур 5 
      05-10-2002 
       Юнга-Чорне море Одеса10:0Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ0:2Освіта Херсон
       Юність Каховка0:2ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Алустон-98 Алушта0:7Дунай Ізмаїл
     Тур 7 
      06-10-2002 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:1Дунай Ізмаїл
     Тур 6 
      09-10-2002 
       Енергія Нова Каховка0:8ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв6:0Алустон-98 Алушта
       Освіта Херсон2:2Юність Каховка
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:1Азовець Генічеськ
      10-10-2002 
       Дунай Ізмаїл0:0Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 7 
      13-10-2002 
       Юність Каховка0:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта1:4Освіта Херсон
       Юнга-Чорне море Одеса1:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Таврія Сімферополь8:0Енергія Нова Каховка
     Тур 8 
      19-10-2002 
       Дунай Ізмаїл1:0Таврія Сімферополь
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв1:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ФСК Іллічівець Чорноморськ7:0Алустон-98 Алушта
       Азовець Генічеськ2:1Юність Каховка
      20-10-2002 
       Освіта Херсон0:4Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 9 
      27-10-2002 
       Алустон-98 Алушта3:0Азовець Генічеськ
       Юнга-Чорне море Одеса4:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:0Освіта Херсон
       Таврія Сімферополь3:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
     Тур 10 
      02-11-2002 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв9:1Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон0:1Таврія Сімферополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ1:3Юнга-Чорне море Одеса
       Юність Каховка2:0Алустон-98 Алушта
     Тур 11 
      09-11-2002 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.5:0Азовець Генічеськ
       Таврія Сімферополь2:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Енергія Нова Каховка1:3Освіта Херсон
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв2:1Дунай Ізмаїл
     Тур 9 
      10-11-2002 
       Енергія Нова Каховка0:5Дунай Ізмаїл
    Коло 2 
     Тур 16 
      05-04-2003 
       Дунай Ізмаїл5:0Алустон-98 Алушта
     Тур 12 
      06-04-2003 
       Енергія Нова Каховка0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Таврія Сімферополь2:0Азовець Генічеськ
       Юнга-Чорне море Одеса4:0Алустон-98 Алушта
     Тур 13 
      12-04-2003 
       Алустон-98 Алушта1:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Юність Каховка0:3Таврія Сімферополь
       Азовець Генічеськ2:0Енергія Нова Каховка
       ФСК Іллічівець Чорноморськ0:1Дунай Ізмаїл
       Освіта Херсон0:4ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
     Тур 17 
      13-04-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса0:0Дунай Ізмаїл
     Тур 14 
      20-04-2003 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв4:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Енергія Нова Каховка2:1Юність Каховка
       Таврія Сімферополь4:1Алустон-98 Алушта
     Тур 22 
      30-04-2003 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ0:1Таврія Сімферополь
       Дунай Ізмаїл1:0Освіта Херсон
     Тур 15 
      01-05-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса3:1Таврія Сімферополь
       Алустон-98 Алушта1:3Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ1:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:0Освіта Херсон
     Тур 16 
      03-05-2003 
       Енергія Нова Каховка0:5Юнга-Чорне море Одеса
      04-05-2003 
       Таврія Сімферополь3:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Освіта Херсон1:1Азовець Генічеськ
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв+:-Юність Каховка
     Тур 17 
      10-05-2003 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:0Енергія Нова Каховка
       Алустон-98 Алушта1:2ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Юність Каховка1:0Освіта Херсон
       Азовець Генічеськ0:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 18 
      14-05-2003 
       Дунай Ізмаїл0:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ФСК Іллічівець Чорноморськ-:+Юність Каховка
       Освіта Херсон16:0Алустон-98 Алушта
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв-:+Юнга-Чорне море Одеса
       Енергія Нова Каховка0:1Таврія Сімферополь
     Тур 20 
      15-05-2003 
       Освіта Херсон0:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 15 
      17-05-2003 
       Юність Каховка1:3Дунай Ізмаїл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.7:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 19 
      18-05-2003 
       Таврія Сімферополь0:0Дунай Ізмаїл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Алустон-98 Алушта0:5ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Юність Каховка2:0Азовець Генічеськ
       Юнга-Чорне море Одеса2:0Освіта Херсон
     Тур 20 
      24-05-2003 
       Азовець Генічеськ3:1Алустон-98 Алушта
       ФСК Іллічівець Чорноморськ0:2Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв-:+Таврія Сімферополь
       Дунай Ізмаїл3:0Енергія Нова Каховка
     Тур 14 
      27-05-2003 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 12 
      31-05-2003 
       Дунай Ізмаїл1:0Азовець Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.6:0Юність Каховка
     Тур 21 
      01-06-2003 
       Енергія Нова Каховка+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Таврія Сімферополь3:0Освіта Херсон
       Юнга-Чорне море Одеса4:0Азовець Генічеськ
       Алустон-98 Алушта3:2Юність Каховка
     Тур 22 
      07-06-2003 
       Юність Каховка1:3Юнга-Чорне море Одеса
       Азовець Генічеськ1:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Освіта Херсон2:0Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сисоєв Максим Борисович Освіта Херсон12017
    Гутник Микола Євгенович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.11218
    Алферьєв Євген Валентинович Таврія Сімферополь11019
    Афанасьєв Сергій Ігорович Юнга-Чорне море Одеса10018
    Гудима Максим Юрійович Юнга-Чорне море Одеса10013
    Данільян Володимир Юрійович Юнга-Чорне море Одеса9015
    Калиненко Олег Олегович ФСК Іллічівець Чорноморськ8020
    Душин Євген Ігорович Алустон-98 Алушта8020
    Шпаковський Ігор Сулейманович Таврія Сімферополь8014
    Недвіга Вадим Сергійович Юнга-Чорне море Одеса8016
    Бондарєв Дмитро Германович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.7012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook