Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-15 ГРУПА 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Імпульс Шостка2:1Нафтовик Охтирка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Метеор Полтава
       Славутич Славутич12:0ДЮСШ-13 Харків
       Явір Краснопілля0:3ДЮСШ Конотоп
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Нафтовик Охтирка2:2ДЮСШ Конотоп
       ДЮСШ-13 Харків1:3Явір Краснопілля
       Метеор Полтава2:3Славутич Славутич
       Факел Глухів4:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 3 
      29-09-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Імпульс Шостка
       Славутич Славутич1:0Факел Глухів
       Явір Краснопілля1:1Метеор Полтава
       ДЮСШ Конотоп3:0ДЮСШ-13 Харків
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Нафтовик Охтирка5:0ДЮСШ-13 Харків
       Метеор Полтава1:1ДЮСШ Конотоп
       Факел Глухів-:+Явір Краснопілля
       Імпульс Шостка1:1Славутич Славутич
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Нафтовик Охтирка
       Явір Краснопілля0:2Імпульс Шостка
       ДЮСШ Конотоп0:1Факел Глухів
       ДЮСШ-13 Харків1:4Метеор Полтава
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Нафтовик Охтирка4:1Метеор Полтава
       Факел Глухів+:-ДЮСШ-13 Харків
       Імпульс Шостка1:2ДЮСШ Конотоп
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:11Славутич Славутич
     Тур 7 
      19-10-2002 
       Славутич Славутич2:0Нафтовик Охтирка
       Явір Краснопілля1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-13 Харків1:7Імпульс Шостка
       Метеор Полтава3:0Факел Глухів
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Нафтовик Охтирка2:0Факел Глухів
       Імпульс Шостка0:2Метеор Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3ДЮСШ Конотоп
       Славутич Славутич4:2Явір Краснопілля
     Тур 9 
      02-11-2002 
       Явір Краснопілля1:4Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ Конотоп1:0Славутич Славутич
       ДЮСШ-13 Харків1:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Факел Глухів1:1Імпульс Шостка
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       ДЮСШ Конотоп1:1Нафтовик Охтирка
       Явір Краснопілля4:1ДЮСШ-13 Харків
       Славутич Славутич1:0Метеор Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-Факел Глухів
     Тур 12 
      01-05-2003 
       Імпульс Шостка2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Факел Глухів1:3Славутич Славутич
       Метеор Полтава2:1Явір Краснопілля
       ДЮСШ-13 Харків0:8ДЮСШ Конотоп
     Тур 13 
      04-05-2003 
       ДЮСШ-13 Харків0:4Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ Конотоп0:0Метеор Полтава
       Явір Краснопілля2:0Факел Глухів
       Славутич Славутич2:0Імпульс Шостка
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Нафтовик Охтирка1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Імпульс Шостка6:0Явір Краснопілля
       Факел Глухів1:2ДЮСШ Конотоп
       Метеор Полтава1:0ДЮСШ-13 Харків
     Тур 10 
      14-05-2003 
       ДЮСШ Конотоп5:0Явір Краснопілля
       ДЮСШ-13 Харків0:7Славутич Славутич
       Метеор Полтава1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик Охтирка2:3Імпульс Шостка
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Метеор Полтава0:0Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ-13 Харків+:-Факел Глухів
       ДЮСШ Конотоп0:0Імпульс Шостка
       Славутич Славутич+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Нафтовик Охтирка1:2Славутич Славутич
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1Явір Краснопілля
       Імпульс Шостка6:1ДЮСШ-13 Харків
       Факел Глухів+:-Метеор Полтава
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Факел Глухів0:1Нафтовик Охтирка
       Метеор Полтава0:2Імпульс Шостка
       ДЮСШ Конотоп5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Явір Краснопілля0:9Славутич Славутич
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Нафтовик Охтирка2:0Явір Краснопілля
       Славутич Славутич3:0ДЮСШ Конотоп
       Гірник-Спорт Горішні Плавні6:0ДЮСШ-13 Харків
       Імпульс Шостка3:0Факел Глухів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Лобцов Павло Євгенійович Славутич Славутич19015
    Лутченко Дмитро Миколайович Славутич Славутич11012
    Дишлюк Віталій Петрович ДЮСШ Конотоп10114
    Бровченко Юрій Анатолійович Славутич Славутич907
    Хомич Сергій Васильович Нафтовик Охтирка9016
    Федоренко Ігор Вячеславович Імпульс Шостка9216
    Пакало Олександр Сергійович Імпульс Шостка9016
    Батрак Олександр Олександрович ДЮСШ Конотоп6013
    Шарий Руслан Миколайович ДЮСШ Конотоп6014
    Коломеєц Олексій Ігорович Імпульс Шостка5015
    Ворожєєв Едуард Олександрович Славутич Славутич5013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook