Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Земля К Миргород1:1Інтер Харків
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:0Кристал Пархомівка Харк.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Магарач Харківська обл.0:0Алмаз Полтава
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Інтер Харків0:1Алмаз Полтава
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:2ФК Магарач Харківська обл.
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Земля К Миргород2:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
      22-09-2002 
       Кристал Пархомівка Харк.2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 3 
      29-09-2002 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:1Інтер Харків
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Земля К Миргород
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1Кристал Пархомівка Харк.
       ФК Магарач Харківська обл.2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Алмаз Полтава2:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Інтер Харків7:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Алмаз Полтава
       Кристал Пархомівка Харк.0:2ФК Магарач Харківська обл.
       Земля К Миргород0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2Інтер Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:4СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Магарач Харківська обл.1:0Земля К Миргород
       Алмаз Полтава2:0Кристал Пархомівка Харк.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Інтер Харків3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Пархомівка Харк.2:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Земля К Миргород0:1Алмаз Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:3ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 7 
      19-10-2002 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0Інтер Харків
       ФК Магарач Харківська обл.4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Алмаз Полтава2:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:1Земля К Миргород
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Кристал Пархомівка Харк.
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Інтер Харків2:1Кристал Пархомівка Харк.
       Земля К Миргород1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:3Алмаз Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:1ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ФК Магарач Харківська обл.0:3Інтер Харків
       Алмаз Полтава1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Кристал Пархомівка Харк.1:2Земля К Миргород
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       Алмаз Полтава2:0Інтер Харків
       ФК Магарач Харківська обл.6:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:2Земля К Миргород
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Кристал Пархомівка Харк.
     Тур 18 
      26-04-2003 
       Інтер Харків0:4ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 12 
      30-04-2003 
       Земля К Миргород0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      01-05-2003 
       Інтер Харків1:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Кристал Пархомівка Харк.2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:5Алмаз Полтава
     Тур 13 
      03-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
      04-05-2003 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Інтер Харків
       Алмаз Полтава2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Магарач Харківська обл.3:0Кристал Пархомівка Харк.
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1Земля К Миргород
     Тур 14 
      10-05-2003 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Земля К Миргород1:8ФК Магарач Харківська обл.
       Кристал Пархомівка Харк.0:1Алмаз Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
      11-05-2003 
       Інтер Харків4:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 10 
      14-05-2003 
       Алмаз Полтава4:0ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні49:49Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кристал Пархомівка Харк.-:+СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Інтер Харків3:0Земля К Миргород
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Інтер Харків
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ+:-Кристал Пархомівка Харк.
       Алмаз Полтава2:0Земля К Миргород
       ФК Магарач Харківська обл.4:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Інтер Харків1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:0Алмаз Полтава
       Земля К Миргород6:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Кристал Пархомівка Харк.+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
      25-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Кристал Пархомівка Харк.3:3Інтер Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-Земля К Миргород
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Алмаз Полтава3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Магарач Харківська обл.2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 18 
      07-06-2003 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1Алмаз Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Земля К Миргород2:2Кристал Пархомівка Харк.
      08-06-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький11:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Семенів Денис Олександрович ФК Магарач Харківська обл.12015
    Герасименко Василь Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький10218
    Герко Ігор Ігорович Гірник-Спорт Горішні Плавні8013
    Мамоян Руслан Мразович Алмаз Полтава7018
    Яковчук Дмитро Анатолійович Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ7018
    Зубарєв Артем Юрійович ФК Магарач Харківська обл.6018
    Миргородський Володимир Олександрович СДЮШОР-2 Дніпропетровськ609
    Фролов Віталій Володимирович Інтер Харків639
    Качайло Юрій Олександрович Кристал Пархомівка Харк.6016
    Гришин Артем Олександрович Алмаз Полтава6018
    Берненко Антон Віталійович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький507

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook