Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Земля К Миргород1:1Інтер Харків
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:0Кристал Пархомівка Харк.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Магарач Харківська обл.0:0Алмаз Полтава
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Інтер Харків0:1Алмаз Полтава
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:2ФК Магарач Харківська обл.
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Земля К Миргород2:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
      22-09-2002 
       Кристал Пархомівка Харк.2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 3 
      29-09-2002 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:1Інтер Харків
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Земля К Миргород
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1Кристал Пархомівка Харк.
       ФК Магарач Харківська обл.2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Алмаз Полтава2:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Інтер Харків7:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Алмаз Полтава
       Кристал Пархомівка Харк.0:2ФК Магарач Харківська обл.
       Земля К Миргород0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2Інтер Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:4СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Магарач Харківська обл.1:0Земля К Миргород
       Алмаз Полтава2:0Кристал Пархомівка Харк.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Інтер Харків3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Пархомівка Харк.2:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Земля К Миргород0:1Алмаз Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:3ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 7 
      19-10-2002 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0Інтер Харків
       ФК Магарач Харківська обл.4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Алмаз Полтава2:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:1Земля К Миргород
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Кристал Пархомівка Харк.
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Інтер Харків2:1Кристал Пархомівка Харк.
       Земля К Миргород1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:3Алмаз Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:1ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ФК Магарач Харківська обл.0:3Інтер Харків
       Алмаз Полтава1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Кристал Пархомівка Харк.1:2Земля К Миргород
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       Алмаз Полтава2:0Інтер Харків
       ФК Магарач Харківська обл.6:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:2Земля К Миргород
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Кристал Пархомівка Харк.
     Тур 18 
      26-04-2003 
       Інтер Харків0:4ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 12 
      30-04-2003 
       Земля К Миргород0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      01-05-2003 
       Інтер Харків1:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Кристал Пархомівка Харк.2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:5Алмаз Полтава
     Тур 13 
      03-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
      04-05-2003 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Інтер Харків
       Алмаз Полтава2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Магарач Харківська обл.3:0Кристал Пархомівка Харк.
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1Земля К Миргород
     Тур 14 
      10-05-2003 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Земля К Миргород1:8ФК Магарач Харківська обл.
       Кристал Пархомівка Харк.0:1Алмаз Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
      11-05-2003 
       Інтер Харків4:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 10 
      14-05-2003 
       Алмаз Полтава4:0ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні49:49Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кристал Пархомівка Харк.-:+СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Інтер Харків3:0Земля К Миргород
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Інтер Харків
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ+:-Кристал Пархомівка Харк.
       Алмаз Полтава2:0Земля К Миргород
       ФК Магарач Харківська обл.4:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Інтер Харків1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:0Алмаз Полтава
       Земля К Миргород6:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Кристал Пархомівка Харк.+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
      25-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Кристал Пархомівка Харк.3:3Інтер Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-Земля К Миргород
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Алмаз Полтава3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Магарач Харківська обл.2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 18 
      07-06-2003 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1Алмаз Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Земля К Миргород2:2Кристал Пархомівка Харк.
      08-06-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький11:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Семенів Денис Олександрович ФК Магарач Харківська обл.12015
    Герасименко Василь Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький10218
    Герко Ігор Ігорович Гірник-Спорт Горішні Плавні8013
    Мамоян Руслан Мразович Алмаз Полтава7018
    Яковчук Дмитро Анатолійович Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ7018
    Фролов Віталій Володимирович Інтер Харків639
    Миргородський Володимир Олександрович СДЮШОР-2 Дніпропетровськ609
    Зубарєв Артем Юрійович ФК Магарач Харківська обл.6018
    Качайло Юрій Олександрович Кристал Пархомівка Харк.6016
    Гришин Артем Олександрович Алмаз Полтава6018
    Коваленко Олександр Вікторович ФК Магарач Харківська обл.509

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook