Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       ДЮСШ Бердянськ2:1Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1Космос Павлоград
       Динамо Запоріжжя0:2Торпедо-Космос Запоріжжя
       АТБ Олімп Дніпропетровськ5:2ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       ІСТА Дніпропетровськ0:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:2АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Космос Павлоград2:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ1:1ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 3 
      29-09-2002 
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1Обрій-Трубник Нікополь
       Динамо Запоріжжя2:1ДЮСШ Бердянськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:1Космос Павлоград
       ДЮСШ-2 Кропивницький7:0Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь2:0ІСТА Дніпропетровськ
       Торпедо-Космос Запоріжжя1:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Космос Павлоград1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Бердянськ0:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1Динамо Запоріжжя
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Динамо Запоріжжя1:2Обрій-Трубник Нікополь
       АТБ Олімп Дніпропетровськ3:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ Орджонікідзе1:4Космос Павлоград
       ІСТА Дніпропетровськ5:1Торпедо-Космос Запоріжжя
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь3:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       Космос Павлоград4:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя1:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 7 
      19-10-2002 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:0Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький49:49Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ Орджонікідзе0:4ДЮФК Оріхів Оріхів
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ДЮСШ Бердянськ
       Торпедо-Космос Запоріжжя1:1Космос Павлоград
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь2:0Космос Павлоград
       ДЮСШ Бердянськ0:3Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:0ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:0ДЮСШ Орджонікідзе
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ Орджонікідзе2:2АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:0Динамо Запоріжжя
       Торпедо-Космос Запоріжжя1:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Космос Павлоград9:1ДЮСШ Бердянськ
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:1Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0ІСТА Дніпропетровськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ2:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя2:1Космос Павлоград
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:1ДЮСШ Бердянськ
     Тур 12 
      01-05-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь0:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ Бердянськ1:1Динамо Запоріжжя
       Космос Павлоград2:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Торпедо-Космос Запоріжжя+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ+:-ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 13 
      04-05-2003 
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ Орджонікідзе3:3Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Космос Павлоград
       АТБ Олімп Дніпропетровськ7:2ДЮСШ Бердянськ
       Динамо Запоріжжя1:1ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь1:1Динамо Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       Космос Павлоград4:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Торпедо-Космос Запоріжжя8:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 10 
      14-05-2003 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:7ДЮСШ-2 Кропивницький
       Торпедо-Космос Запоріжжя4:0Динамо Запоріжжя
       Космос Павлоград+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       Обрій-Трубник Нікополь5:2ДЮСШ Бердянськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:3Обрій-Трубник Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ1:2Космос Павлоград
       ДЮСШ Орджонікідзе2:6ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       АТБ Олімп Дніпропетровськ2:1Динамо Запоріжжя
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь4:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Бердянськ0:0ІСТА Дніпропетровськ
       Космос Павлоград0:0Торпедо-Космос Запоріжжя
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Космос Павлоград1:1Обрій-Трубник Нікополь
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:0ДЮСШ Бердянськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:3ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Динамо Запоріжжя1:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів5:2Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ4:1Космос Павлоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Борисенко Євген Вікторович Космос Павлоград17017
    Чемерис Тарас Юрійович ДЮСШ-2 Кропивницький14016
    Головченко Вячеслав Олегович ДЮСШ-2 Кропивницький12016
    Осіпов Ігор Сергійович ДЮФК Оріхів Оріхів11015
    Стратій Ігор Вікторович Космос Павлоград10317
    Петров Василь Михайлович АТБ Олімп Дніпропетровськ9015
    Ксенофонтов Сергій Олександрович Обрій-Трубник Нікополь8017
    Доценко Станіслав Вікторович ДЮСШ-2 Кропивницький8516
    Шрамко Дмитро Вікторович ДЮФК Оріхів Оріхів8116
    Зворигін Максим Євгенович ДЮСШ Бердянськ6015
    Климов Євген Євгенович АТБ Олімп Дніпропетровськ6017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook