Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 6 
      14-09-2002 
       РосАпатит-Аякс Хмельницький2:1СДЮСШОР Ужгород
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Прикарпаття І.-Франківськ5:1Сокіл-Рух Львів
       Поділля Хмельницький0:1СДЮСШОР Ужгород
       Буковина Чернівці5:0Надія Копиченці Тернопільська
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
       СДЮШОР-4 Львів1:2СДЮШОР Калуш
     Тур 3 
      16-09-2002 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:2СДЮСШОР Ужгород
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Сокіл-Рух Львів4:0СДЮШОР Калуш
       РосАпатит-Аякс Хмельницький1:3СДЮШОР-4 Львів
       Надія Копиченці Тернопільська3:3КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       СДЮСШОР Ужгород1:3Буковина Чернівці
       Прикарпаття І.-Франківськ6:0Поділля Хмельницький
     Тур 3 
      25-09-2002 
       Буковина Чернівці1:1Прикарпаття І.-Франківськ
      29-09-2002 
       Поділля Хмельницький3:3Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР-4 Львів3:0Надія Копиченці Тернопільська
       СДЮШОР Калуш1:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Сокіл-Рух Львів3:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
       Надія Копиченці Тернопільська3:2СДЮШОР Калуш
       СДЮСШОР Ужгород0:3СДЮШОР-4 Львів
       Поділля Хмельницький0:2Буковина Чернівці
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Буковина Чернівці3:2Сокіл-Рух Львів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:3Поділля Хмельницький
       СДЮШОР-4 Львів3:3Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮШОР Калуш2:0СДЮСШОР Ужгород
       РосАпатит-Аякс Хмельницький3:1Надія Копиченці Тернопільська
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Сокіл-Рух Львів1:2Надія Копиченці Тернопільська
       Прикарпаття І.-Франківськ4:1СДЮШОР Калуш
       Поділля Хмельницький4:1СДЮШОР-4 Львів
       Буковина Чернівці7:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 7 
      19-10-2002 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин2:1Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР-4 Львів2:1Буковина Чернівці
       СДЮШОР Калуш1:3Поділля Хмельницький
       РосАпатит-Аякс Хмельницький0:3Прикарпаття І.-Франківськ
       Надія Копиченці Тернопільська1:2СДЮСШОР Ужгород
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Сокіл-Рух Львів1:1СДЮСШОР Ужгород
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0Надія Копиченці Тернопільська
       Поділля Хмельницький0:3РосАпатит-Аякс Хмельницький
       Буковина Чернівці1:2СДЮШОР Калуш
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:3СДЮШОР-4 Львів
     Тур 9 
      02-11-2002 
       СДЮШОР-4 Львів7:0Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР Калуш6:2КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       РосАпатит-Аякс Хмельницький0:5Буковина Чернівці
       Надія Копиченці Тернопільська0:2Поділля Хмельницький
       СДЮСШОР Ужгород0:5Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 4 
      03-11-2002 
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
    Коло 2 
     Тур 11 
      19-04-2003 
       Поділля Хмельницький1:2Прикарпаття І.-Франківськ
      20-04-2003 
       СДЮШОР Калуш3:2Сокіл-Рух Львів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин2:1Надія Копиченці Тернопільська
     Тур 10 
      24-04-2003 
       РосАпатит-Аякс Хмельницький1:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 12 
      01-05-2003 
       СДЮСШОР Ужгород1:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0Буковина Чернівці
       РосАпатит-Аякс Хмельницький2:1СДЮШОР Калуш
      02-05-2003 
       Надія Копиченці Тернопільська0:2СДЮШОР-4 Львів
     Тур 13 
      04-05-2003 
       РосАпатит-Аякс Хмельницький3:2Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР Калуш3:2Надія Копиченці Тернопільська
       СДЮШОР-4 Львів3:0СДЮСШОР Ужгород
       Буковина Чернівці4:2Поділля Хмельницький
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:4Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Сокіл-Рух Львів0:2Буковина Чернівці
       Прикарпаття І.-Франківськ2:1СДЮШОР-4 Львів
       СДЮСШОР Ужгород1:1СДЮШОР Калуш
      11-05-2003 
       Поділля Хмельницький4:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Надія Копиченці Тернопільська0:2РосАпатит-Аякс Хмельницький
     Тур 10 
      14-05-2003 
       Надія Копиченці Тернопільська2:1Буковина Чернівці
       СДЮШОР Калуш0:1СДЮШОР-4 Львів
       СДЮСШОР Ужгород+:-Поділля Хмельницький
       Сокіл-Рух Львів0:4Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      15-05-2003 
       Сокіл-Рух Львів1:2Поділля Хмельницький
     Тур 11 
      17-05-2003 
       СДЮШОР-4 Львів4:0РосАпатит-Аякс Хмельницький
     Тур 15 
      18-05-2003 
       СДЮСШОР Ужгород0:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
       Надія Копиченці Тернопільська6:4Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР Калуш0:1Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів3:1Поділля Хмельницький
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:1Буковина Чернівці
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Сокіл-Рух Львів1:2КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Буковина Чернівці1:3СДЮШОР-4 Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0РосАпатит-Аякс Хмельницький
       СДЮСШОР Ужгород4:0Надія Копиченці Тернопільська
       Поділля Хмельницький0:2СДЮШОР Калуш
      25-05-2003 
       Буковина Чернівці-:+РосАпатит-Аякс Хмельницький
     Тур 17 
      01-06-2003 
       СДЮСШОР Ужгород1:0Сокіл-Рух Львів
       Надія Копиченці Тернопільська0:6Прикарпаття І.-Франківськ
       РосАпатит-Аякс Хмельницький5:0Поділля Хмельницький
       СДЮШОР Калуш0:1Буковина Чернівці
       СДЮШОР-4 Львів2:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Сокіл-Рух Львів-:+СДЮШОР-4 Львів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин-:+СДЮШОР Калуш
       Прикарпаття І.-Франківськ12:0СДЮСШОР Ужгород
      08-06-2003 
       Буковина Чернівці1:0СДЮСШОР Ужгород
       Поділля Хмельницький1:0Надія Копиченці Тернопільська
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Романчук Валентин Валентинович Прикарпаття І.-Франківськ19017
    Скрильов Василь Олександрович СДЮШОР-4 Львів16016
    Семенюк Олександр Дмитрович Буковина Чернівці1639
    Гундяк Василь Романович Прикарпаття І.-Франківськ13018
    Смірнов Андрій Володимирович Сокіл-Рух Львів9016
    Школяр Дмитро Валерійович Поділля Хмельницький8016
    Крохмалюк Олександр Іванович Надія Копиченці Тернопільська8018
    Банах Олег Олександрович Сокіл-Рух Львів8016
    Пославський Олег Борисович Поділля Хмельницький706
    Аристов Антон Олександрович КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин6015
    Кузик Олександр Олексійович Надія Копиченці Тернопільська6015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook