Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       ДЮСШ Овідіополь3:0Динамо-2 Запоріжжя
       Буревісник Мелітополь4:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:2Таврія Сімферополь
       Торпедо-2 Миколаїв1:1Колосок Якимівка Запор.
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:4Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя0:7Юнга-Чорне море Одеса
       Колосок Якимівка Запор.1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Таврія Сімферополь3:0Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:11Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ Овідіополь2:0Буревісник Мелітополь
     Тур 3 
      29-09-2002 
       Буревісник Мелітополь1:1Динамо-2 Запоріжжя
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:1ДЮСШ Овідіополь
       Торпедо-2 Миколаїв3:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:5Таврія Сімферополь
       Юнга-Чорне море Одеса3:1Колосок Якимівка Запор.
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Колосок Якимівка Запор.
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:6Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Овідіополь6:0Торпедо-2 Миколаїв
       Буревісник Мелітополь0:1Мінерал Пологи Зап. обл.
      06-10-2002 
       Таврія Сімферополь0:0Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Мінерал Пологи Зап. обл.2:0Динамо-2 Запоріжжя
       Торпедо-2 Миколаїв1:0Буревісник Мелітополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:2ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса20:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
      12-10-2002 
       Колосок Якимівка Запор.1:1Таврія Сімферополь
       ДЮСШ Овідіополь0:3Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя1:6Таврія Сімферополь
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:6Колосок Якимівка Запор.
       Буревісник Мелітополь0:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Мінерал Пологи Зап. обл.+:-Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 7 
      19-10-2002 
       Торпедо-2 Миколаїв5:2Динамо-2 Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Юнга-Чорне море Одеса6:0Буревісник Мелітополь
       Колосок Якимівка Запор.2:0ДЮСШ Овідіополь
       Таврія Сімферополь17:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя3:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь2:1Таврія Сімферополь
       Буревісник Мелітополь+:-Колосок Якимівка Запор.
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:2Юнга-Чорне море Одеса
       Торпедо-2 Миколаїв3:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 9 
      02-11-2002 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:0Динамо-2 Запоріжжя
       Юнга-Чорне море Одеса2:0Торпедо-2 Миколаїв
       Колосок Якимівка Запор.-:+Мінерал Пологи Зап. обл.
       Таврія Сімферополь11:0Буревісник Мелітополь
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв1:5ДЮСШ Овідіополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      12-04-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса9:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
      13-04-2003 
       ДЮСШ Овідіополь4:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 13 
      19-04-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса2:1Таврія Сімферополь
     Тур 11 
      20-04-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:2Колосок Якимівка Запор.
       Торпедо-2 Миколаїв1:3Таврія Сімферополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
     Тур 12 
      30-04-2003 
       Колосок Якимівка Запор.0:4Юнга-Чорне море Одеса
      01-05-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя1:0Буревісник Мелітополь
       ДЮСШ Овідіополь2:3Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв2:2Торпедо-2 Миколаїв
       Таврія Сімферополь2:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 13 
      04-05-2003 
       Колосок Якимівка Запор.4:0Динамо-2 Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Торпедо-2 Миколаїв0:4ДЮСШ Овідіополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.6:0Буревісник Мелітополь
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Буревісник Мелітополь1:1ДЮСШ Овідіополь
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв2:7Юнга-Чорне море Одеса
       Таврія Сімферополь3:1Колосок Якимівка Запор.
      11-05-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя0:2ДЮСШ Овідіополь
       Буревісник Мелітополь0:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 10 
      14-05-2003 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв1:2Буревісник Мелітополь
       Колосок Якимівка Запор.3:0Торпедо-2 Миколаїв
       Таврія Сімферополь5:0Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 15 
      17-05-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса4:0ДЮСШ Овідіополь
      18-05-2003 
       Таврія Сімферополь5:0Динамо-2 Запоріжжя
       Колосок Якимівка Запор.+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:1Буревісник Мелітополь
       Торпедо-2 Миколаїв1:2Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя0:0Торпедо-2 Миколаїв
       Мінерал Пологи Зап. обл.4:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Овідіополь3:0Колосок Якимівка Запор.
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв-:+Таврія Сімферополь
      25-05-2003 
       Буревісник Мелітополь0:2Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 17 
      31-05-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса4:1Мінерал Пологи Зап. обл.
      01-06-2003 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв-:+Динамо-2 Запоріжжя
       Таврія Сімферополь1:0ДЮСШ Овідіополь
       Колосок Якимівка Запор.1:0Буревісник Мелітополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 11 
      02-06-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса10:1Динамо-2 Запоріжжя
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Мінерал Пологи Зап. обл.3:1Колосок Якимівка Запор.
       Буревісник Мелітополь1:3Таврія Сімферополь
       ДЮСШ Овідіополь+:-ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
      08-06-2003 
       Торпедо-2 Миколаїв1:2Юнга-Чорне море Одеса
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Людвіковський Сергій Анатолійович Таврія Сімферополь28216
    Калмакан Вячеслав Миколайович Юнга-Чорне море Одеса15010
    Ткаченко Олексій Валерійович Таврія Сімферополь14017
    Чахотін Роман Володимирович Юнга-Чорне море Одеса11118
    Шептикін Дмитро Олегович Юнга-Чорне море Одеса10018
    Черненький Дмитро Леонідович Юнга-Чорне море Одеса1008
    Лобов Дмитро Анатолійович Юнга-Чорне море Одеса9014
    Довжик Володимир Сергійович Колосок Якимівка Запор.8012
    Даценко Олександр Олегович ДЮСШ Овідіополь7015
    Сліпченко Іван Олександрович Мінерал Пологи Зап. обл.736
    Ясний Антон Дмитрович Таврія Сімферополь6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook