Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       ДЮСШ Овідіополь3:0Динамо-2 Запоріжжя
       Буревісник Мелітополь4:1ДЮСШ-5 Миколаїв
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:2Таврія Сімферополь
       Торпедо-2 Миколаїв1:1Колосок Якимівка Запор.
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:4Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя0:7Юнга-Чорне море Одеса
       Колосок Якимівка Запор.1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Таврія Сімферополь3:0Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:11Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ Овідіополь2:0Буревісник Мелітополь
     Тур 3 
      29-09-2002 
       Буревісник Мелітополь1:1Динамо-2 Запоріжжя
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:1ДЮСШ Овідіополь
       Торпедо-2 Миколаїв3:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:5Таврія Сімферополь
       Юнга-Чорне море Одеса3:1Колосок Якимівка Запор.
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Колосок Якимівка Запор.
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:6Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Овідіополь6:0Торпедо-2 Миколаїв
       Буревісник Мелітополь0:1Мінерал Пологи Зап. обл.
      06-10-2002 
       Таврія Сімферополь0:0Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Мінерал Пологи Зап. обл.2:0Динамо-2 Запоріжжя
       Торпедо-2 Миколаїв1:0Буревісник Мелітополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:2ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса20:0ДЮСШ-5 Миколаїв
      12-10-2002 
       Колосок Якимівка Запор.1:1Таврія Сімферополь
       ДЮСШ Овідіополь0:3Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя1:6Таврія Сімферополь
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:6Колосок Якимівка Запор.
       Буревісник Мелітополь0:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Мінерал Пологи Зап. обл.+:-Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 7 
      19-10-2002 
       Торпедо-2 Миколаїв5:2Динамо-2 Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Юнга-Чорне море Одеса6:0Буревісник Мелітополь
       Колосок Якимівка Запор.2:0ДЮСШ Овідіополь
       Таврія Сімферополь17:0ДЮСШ-5 Миколаїв
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя3:1ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь2:1Таврія Сімферополь
       Буревісник Мелітополь+:-Колосок Якимівка Запор.
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:2Юнга-Чорне море Одеса
       Торпедо-2 Миколаїв3:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 9 
      02-11-2002 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:0Динамо-2 Запоріжжя
       Юнга-Чорне море Одеса2:0Торпедо-2 Миколаїв
       Колосок Якимівка Запор.-:+Мінерал Пологи Зап. обл.
       Таврія Сімферополь11:0Буревісник Мелітополь
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:5ДЮСШ Овідіополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      12-04-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса9:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
      13-04-2003 
       ДЮСШ Овідіополь4:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 13 
      19-04-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса2:1Таврія Сімферополь
     Тур 11 
      20-04-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:2Колосок Якимівка Запор.
       Торпедо-2 Миколаїв1:3Таврія Сімферополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.+:-ДЮСШ-5 Миколаїв
     Тур 12 
      30-04-2003 
       Колосок Якимівка Запор.0:4Юнга-Чорне море Одеса
      01-05-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя1:0Буревісник Мелітополь
       ДЮСШ Овідіополь2:3Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ-5 Миколаїв2:2Торпедо-2 Миколаїв
       Таврія Сімферополь2:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 13 
      04-05-2003 
       Колосок Якимівка Запор.4:0Динамо-2 Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл+:-ДЮСШ-5 Миколаїв
       Торпедо-2 Миколаїв0:4ДЮСШ Овідіополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.6:0Буревісник Мелітополь
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Буревісник Мелітополь1:1ДЮСШ Овідіополь
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ-5 Миколаїв2:7Юнга-Чорне море Одеса
       Таврія Сімферополь3:1Колосок Якимівка Запор.
      11-05-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя0:2ДЮСШ Овідіополь
       Буревісник Мелітополь0:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 10 
      14-05-2003 
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:2Буревісник Мелітополь
       Колосок Якимівка Запор.3:0Торпедо-2 Миколаїв
       Таврія Сімферополь5:0Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 15 
      17-05-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса4:0ДЮСШ Овідіополь
      18-05-2003 
       Таврія Сімферополь5:0Динамо-2 Запоріжжя
       Колосок Якимівка Запор.+:-ДЮСШ-5 Миколаїв
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:1Буревісник Мелітополь
       Торпедо-2 Миколаїв1:2Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя0:0Торпедо-2 Миколаїв
       Мінерал Пологи Зап. обл.4:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Овідіополь3:0Колосок Якимівка Запор.
       ДЮСШ-5 Миколаїв-:+Таврія Сімферополь
      25-05-2003 
       Буревісник Мелітополь0:2Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 17 
      31-05-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса4:1Мінерал Пологи Зап. обл.
      01-06-2003 
       ДЮСШ-5 Миколаїв-:+Динамо-2 Запоріжжя
       Таврія Сімферополь1:0ДЮСШ Овідіополь
       Колосок Якимівка Запор.1:0Буревісник Мелітополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 11 
      02-06-2003 
       Юнга-Чорне море Одеса10:1Динамо-2 Запоріжжя
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Динамо-2 Запоріжжя1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Мінерал Пологи Зап. обл.3:1Колосок Якимівка Запор.
       Буревісник Мелітополь1:3Таврія Сімферополь
       ДЮСШ Овідіополь+:-ДЮСШ-5 Миколаїв
      08-06-2003 
       Торпедо-2 Миколаїв1:2Юнга-Чорне море Одеса
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Людвіковський Сергій Анатолійович Таврія Сімферополь28216
    Калмакан Вячеслав Миколайович Юнга-Чорне море Одеса15010
    Ткаченко Олексій Валерійович Таврія Сімферополь14017
    Чахотін Роман Володимирович Юнга-Чорне море Одеса11118
    Шептикін Дмитро Олегович Юнга-Чорне море Одеса10018
    Черненький Дмитро Леонідович Юнга-Чорне море Одеса1008
    Лобов Дмитро Анатолійович Юнга-Чорне море Одеса9014
    Довжик Володимир Сергійович Колосок Якимівка Запор.8012
    Даценко Олександр Олегович ДЮСШ Овідіополь7015
    Сліпченко Іван Олександрович Мінерал Пологи Зап. обл.736
    Ковальчук Дмитро Васильович Юнга-Чорне море Одеса6014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook