Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Олімпія Южноукраїнськ2:1Універсал Новомиргород
       ФК Канів Канів0:10Система-Борекс Бородянка
       Рось-Зміна Біла Церква8:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Світловодськ0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Універсал Новомиргород0:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Іллічівець-Умань Умань3:2ДЮСШ Світловодськ
       Система-Борекс Бородянка0:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Олімпія Южноукраїнськ2:1ФК Канів Канів
     Тур 3 
      29-09-2002 
       ФК Канів Канів2:0Універсал Новомиргород
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси5:1Олімпія Южноукраїнськ
       Рось-Зміна Біла Церква0:1Система-Борекс Бородянка
      30-09-2002 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0Іллічівець-Умань Умань
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Універсал Новомиргород3:0Іллічівець-Умань Умань
       Система-Борекс Бородянка4:0ДЮСШ Світловодськ
       Олімпія Южноукраїнськ1:1Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Канів Канів-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 5 
      09-10-2002 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси5:1Універсал Новомиргород
       Рось-Зміна Біла Церква4:0ФК Канів Канів
       ДЮСШ Світловодськ0:0Олімпія Южноукраїнськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2Система-Борекс Бородянка
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Система-Борекс Бородянка7:0Іллічівець-Умань Умань
       Олімпія Южноукраїнськ0:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Канів Канів0:1ДЮСШ Світловодськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 7 
      19-10-2002 
       Рось-Зміна Біла Церква+:-Універсал Новомиргород
       ДЮСШ Світловодськ1:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0ФК Канів Канів
       Іллічівець-Умань Умань0:3Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Універсал Новомиргород0:3Система-Борекс Бородянка
       ФК Канів Канів2:1Іллічівець-Умань Умань
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Рось-Зміна Біла Церква5:1ДЮСШ Світловодськ
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ДЮСШ Світловодськ2:1Універсал Новомиргород
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1Рось-Зміна Біла Церква
       Іллічівець-Умань Умань0:7ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Система-Борекс Бородянка5:0Олімпія Южноукраїнськ
    Коло 2 
     Тур 11 
      19-04-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:2Універсал Новомиргород
      20-04-2003 
       ДЮСШ Світловодськ-:+Іллічівець-Умань Умань
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:1Система-Борекс Бородянка
       ФК Канів Канів-:+Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 12 
      01-05-2003 
       Універсал Новомиргород+:-ФК Канів Канів
       Олімпія Южноукраїнськ3:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Система-Борекс Бородянка2:1Рось-Зміна Біла Церква
       Іллічівець-Умань Умань2:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 13 
      04-05-2003 
       Іллічівець-Умань Умань2:1Універсал Новомиргород
       ДЮСШ Світловодськ+:-Система-Борекс Бородянка
       Рось-Зміна Біла Церква0:0Олімпія Южноукраїнськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-ФК Канів Канів
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Універсал Новомиргород1:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ФК Канів Канів-:+Рось-Зміна Біла Церква
       Система-Борекс Бородянка1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      11-05-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ2:1ДЮСШ Світловодськ
     Тур 10 
      14-05-2003 
       Універсал Новомиргород4:0Олімпія Южноукраїнськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮСШ Світловодськ
       Іллічівець-Умань Умань0:3Рось-Зміна Біла Церква
       Система-Борекс Бородянка+:-ФК Канів Канів
     Тур 15 
      17-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+Олімпія Южноукраїнськ
      18-05-2003 
       Іллічівець-Умань Умань0:1Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ Світловодськ+:-ФК Канів Канів
       Рось-Зміна Біла Церква0:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Універсал Новомиргород0:1Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:1ДЮСШ Світловодськ
       ФК Канів Канів-:+Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      25-05-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ+:-Іллічівець-Умань Умань
     Тур 17 
      31-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:4ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
      01-06-2003 
       Система-Борекс Бородянка+:-Універсал Новомиргород
       Іллічівець-Умань Умань+:-ФК Канів Канів
       ДЮСШ Світловодськ0:1Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Універсал Новомиргород3:0ДЮСШ Світловодськ
       Рось-Зміна Біла Церква2:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-Іллічівець-Умань Умань
      08-06-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ1:3Система-Борекс Бородянка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Богданов Іван Васильович Рось-Зміна Біла Церква12515
    Бабенко Андрій Миколайович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси10013
    Ковпатюк Денис Сергійович Система-Борекс Бородянка10013
    Мартинок Олег Олександрович Система-Борекс Бородянка7013
    Мазанов Петро Володимирович Система-Борекс Бородянка6110
    Гречанюк Роман Анатолійович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси5013
    Казанцев Сергій Миколайович Олімпія Южноукраїнськ5012
    Куценко Ігор Володимирович Рось-Зміна Біла Церква408
    Романьков Сергій Олександрович Система-Борекс Бородянка4113
    Чистаховський Ігор Юрійович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси405
    Олійник Віталій Сергійович Універсал Новомиргород404

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook