Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Азовсталь Маріуполь2:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Самара-Метеорит Павлоград0:14Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка2:0Шахтар-Емброл Макіївка
       СДЮШОР-2 Донецьк3:0Металург Новомосковськ
       Юність Луганськ6:0ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 2 
      21-09-2002 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов4:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Металург Новомосковськ2:4Юність Луганськ
       Шахтар-Емброл Макіївка1:4СДЮШОР-2 Донецьк
       Донбас Донецьк2:0Алекс Олександрівка
       Азовсталь Маріуполь4:1Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 3 
      29-09-2002 
       Самара-Метеорит Павлоград3:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Алекс Олександрівка2:0Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-2 Донецьк0:1Донбас Донецьк
       Юність Луганськ4:0Шахтар-Емброл Макіївка
       ФК Блюмінг Краматорськ4:1Металург Новомосковськ
     Тур 4 
      05-10-2002 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1Металург Новомосковськ
       Шахтар-Емброл Макіївка2:2ФК Блюмінг Краматорськ
       Донбас Донецьк0:0Юність Луганськ
       Азовсталь Маріуполь1:1СДЮШОР-2 Донецьк
       Самара-Метеорит Павлоград1:1Алекс Олександрівка
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Алекс Олександрівка1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР-2 Донецьк5:1Самара-Метеорит Павлоград
       Юність Луганськ1:0Азовсталь Маріуполь
       ФК Блюмінг Краматорськ0:4Донбас Донецьк
       Металург Новомосковськ5:2Шахтар-Емброл Макіївка
     Тур 6 
      13-10-2002 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-Шахтар-Емброл Макіївка
       Донбас Донецьк1:1Металург Новомосковськ
       Азовсталь Маріуполь6:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Самара-Метеорит Павлоград2:4Юність Луганськ
       Алекс Олександрівка0:4СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 7 
      19-10-2002 
       СДЮШОР-2 Донецьк4:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ2:0Алекс Олександрівка
       ФК Блюмінг Краматорськ4:2Самара-Метеорит Павлоград
       Металург Новомосковськ0:1Азовсталь Маріуполь
       Шахтар-Емброл Макіївка0:2Донбас Донецьк
     Тур 8 
      27-10-2002 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь4:1Шахтар-Емброл Макіївка
       Самара-Метеорит Павлоград+:-Металург Новомосковськ
       Алекс Олександрівка1:2ФК Блюмінг Краматорськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:0Юність Луганськ
     Тур 9 
      02-11-2002 
       Юність Луганськ4:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ФК Блюмінг Краматорськ1:3СДЮШОР-2 Донецьк
       Шахтар-Емброл Макіївка1:0Самара-Метеорит Павлоград
       Донбас Донецьк1:0Азовсталь Маріуполь
      06-04-2003 
       Металург Новомосковськ-:+Алекс Олександрівка
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       ФК Блюмінг Краматорськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ4:0Металург Новомосковськ
       СДЮШОР-2 Донецьк4:1Шахтар-Емброл Макіївка
       Алекс Олександрівка0:2Донбас Донецьк
       Самара-Метеорит Павлоград1:1Азовсталь Маріуполь
     Тур 12 
      01-05-2003 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Самара-Метеорит Павлоград
       Азовсталь Маріуполь5:0Алекс Олександрівка
       Донбас Донецьк2:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Шахтар-Емброл Макіївка0:4Юність Луганськ
       Металург Новомосковськ6:0ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 13 
      04-05-2003 
       Металург Новомосковськ0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ФК Блюмінг Краматорськ1:1Шахтар-Емброл Макіївка
       Юність Луганськ2:0Донбас Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк2:0Азовсталь Маріуполь
       Алекс Олександрівка0:1Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 14 
      10-05-2003 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:0Алекс Олександрівка
       Самара-Метеорит Павлоград1:4СДЮШОР-2 Донецьк
       Азовсталь Маріуполь1:2Юність Луганськ
       Донбас Донецьк9:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Шахтар-Емброл Макіївка1:3Металург Новомосковськ
     Тур 10 
      14-05-2003 
       ФК Блюмінг Краматорськ0:5Юність Луганськ
       Металург Новомосковськ2:4СДЮШОР-2 Донецьк
       Шахтар-Емброл Макіївка-:+Алекс Олександрівка
       Донбас Донецьк2:1Самара-Метеорит Павлоград
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Азовсталь Маріуполь
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Шахтар-Емброл Макіївка-:+СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Металург Новомосковськ1:3Донбас Донецьк
       ФК Блюмінг Краматорськ0:2Азовсталь Маріуполь
       Юність Луганськ4:3Самара-Метеорит Павлоград
       СДЮШОР-2 Донецьк2:0Алекс Олександрівка
     Тур 16 
      24-05-2003 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2СДЮШОР-2 Донецьк
       Алекс Олександрівка1:4Юність Луганськ
       Самара-Метеорит Павлоград+:-ФК Блюмінг Краматорськ
       Азовсталь Маріуполь+:-Металург Новомосковськ
       Донбас Донецьк+:-Шахтар-Емброл Макіївка
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Донбас Донецьк0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Шахтар-Емброл Макіївка-:+Азовсталь Маріуполь
       Металург Новомосковськ5:4Самара-Метеорит Павлоград
       ФК Блюмінг Краматорськ3:1Алекс Олександрівка
       Юність Луганськ3:0СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 18 
      07-06-2003 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:2Юність Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк3:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Самара-Метеорит Павлоград+:-Шахтар-Емброл Макіївка
       Азовсталь Маріуполь0:1Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка+:-Металург Новомосковськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кормиліцин Дмитро Володимирович СДЮШОР-2 Донецьк15016
    Чаликов Тимур Валерійович Донбас Донецьк13116
    Дущенко Євген Геннадійович Юність Луганськ10017
    Лебедь Сергій Сергійович Металург Новомосковськ807
    Приходько Дмитро Геннадійович Юність Луганськ8017
    Кожушняк Денис Валерійович Самара-Метеорит Павлоград8013
    Головко Віталій Сергійович Юність Луганськ7018
    Нєнмасов Салімджан Салімджанович Донбас Донецьк708
    Полупан Олександр Юрійович СДЮШОР-2 Донецьк7016
    Власов Павло Леонідович Юність Луганськ6016
    Семенець Євген Юрійович ФК Блюмінг Краматорськ6017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook