Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість області (1996)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-09-2007 
       ДЮСШ Синельникове0:0ДЮСШ Нікопольский р-н
       Надія Дніпродзержинськ5:0Шахтар Марганець
       Іста1 Днепропетровск2:1ДЮСШ Орджонікідзе
      09-09-2007 
       ДЮСШ Томаківка0:2ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Новомосковськ0:0ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Царичанка2:1Олімпік смт Ювілейний
     Тур 2 
      15-09-2007 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1ДЮСШ Томаківка
       Шахтар Марганець0:4Іста1 Днепропетровск
      16-09-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н4:1Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Петриківка1:2ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:3ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ Синельникове0:3Надія Дніпродзержинськ
     Тур 3 
      19-09-2007 
       Надія Дніпродзержинськ0:0ДЮСШ Нікопольский р-н
       Іста1 Днепропетровск0:0ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Томаківка2:0Шахтар Марганець
       ДЮСШ Новомосковськ5:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Царичанка0:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       Олімпік смт Ювілейний4:1ДЮСШ Петриківка
     Тур 4 
      23-09-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н3:1ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Новомосковський р-н3:0Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Орджонікідзе1:3ДЮСШ Царичанка
      24-09-2007 
       Шахтар Марганець0:0ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ Синельникове2:1ДЮСШ Томаківка
       Надія Дніпродзержинськ0:1Іста1 Днепропетровск
     Тур 5 
      26-09-2007 
       Олімпік смт Ювілейний0:1ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Петриківка0:2ДЮСШ Новомосковський р-н
      27-09-2007 
       Іста1 Днепропетровск1:0ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Томаківка0:0Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Новомосковськ2:2ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Царичанка3:0Шахтар Марганець
     Тур 6 
      29-09-2007 
       ДЮСШ Орджонікідзе3:1ДЮСШ Петриківка
      30-09-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н4:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Синельникове2:2ДЮСШ Царичанка
       Надія Дніпродзержинськ1:0ДЮСШ Новомосковськ
      02-10-2007 
       Шахтар Марганець3:2Олімпік смт Ювілейний
       Іста1 Днепропетровск2:0ДЮСШ Томаківка
     Тур 7 
      06-10-2007 
       ДЮСШ Томаківка2:6ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Новомосковськ0:0Іста1 Днепропетровск
       ДЮСШ Царичанка3:0Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Петриківка1:2Шахтар Марганець
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:1ДЮСШ Орджонікідзе
      07-10-2007 
       Олімпік смт Ювілейний2:0ДЮСШ Синельникове
     Тур 8 
      13-10-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н6:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Шахтар Марганець1:1ДЮСШ Новомосковський р-н
       Іста1 Днепропетровск2:0ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Томаківка0:3ДЮСШ Новомосковськ
      14-10-2007 
       ДЮСШ Синельникове1:1ДЮСШ Петриківка
       Надія Дніпродзержинськ2:1Олімпік смт Ювілейний
     Тур 9 
      21-10-2007 
       ДЮСШ Новомосковськ3:3ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Царичанка7:0ДЮСШ Томаківка
       ДЮСШ Петриківка1:3Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:2ДЮСШ Синельникове
      23-10-2007 
       Олімпік смт Ювілейний0:3Іста1 Днепропетровск
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0Шахтар Марганець
     Тур 10 
      26-10-2007 
       Іста1 Днепропетровск4:0ДЮСШ Петриківка
      28-10-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н4:0Шахтар Марганець
       ДЮСШ Синельникове1:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Надія Дніпродзержинськ2:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Томаківка+:-Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Новомосковськ0:0ДЮСШ Царичанка
     Тур 11 
      01-11-2007 
       ДЮСШ Царичанка2:2ДЮСШ Нікопольский р-н
       Олімпік смт Ювілейний0:6ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ Петриківка1:0ДЮСШ Томаківка
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:3Іста1 Днепропетровск
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2Надія Дніпродзержинськ
       Шахтар Марганець0:2ДЮСШ Синельникове
    Коло 2 
     Тур 12 
      12-04-2008 
       Надія Дніпродзержинськ5:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Іста1 Днепропетровск4:0ДЮСШ Новомосковський р-н
      13-04-2008 
       ДЮСШ Синельникове2:2Шахтар Марганець
       ДЮСШ Томаківка-:+ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Новомосковськ+:-Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Нікопольский р-н2:1ДЮСШ Царичанка
     Тур 13 
      19-04-2008 
       ДЮСШ Петриківка0:3Іста1 Днепропетровск
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:2Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Орджонікідзе4:0ДЮСШ Синельникове
      20-04-2008 
       ДЮСШ Царичанка0:1ДЮСШ Новомосковськ
       Олімпік смт Ювілейний+:-ДЮСШ Томаківка
       Шахтар Марганець0:4ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 14 
      26-04-2008 
       Шахтар Марганець0:2ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Синельникове1:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       Надія Дніпродзержинськ2:0ДЮСШ Петриківка
       Іста1 Днепропетровск3:1Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Томаківка-:+ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Нікопольский р-н3:1ДЮСШ Новомосковськ
     Тур 15 
      03-05-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ+:-ДЮСШ Томаківка
       ДЮСШ Царичанка1:0Іста1 Днепропетровск
       Олімпік смт Ювілейний0:1Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Петриківка0:0ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:5Шахтар Марганець
       ДЮСШ Орджонікідзе0:0ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 16 
      10-05-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе5:1ДЮСШ Новомосковський р-н
       Шахтар Марганець5:0ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Синельникове7:1Олімпік смт Ювілейний
       Надія Дніпродзержинськ6:0ДЮСШ Царичанка
       Іста1 Днепропетровск0:0ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ Нікопольский р-н+:-ДЮСШ Томаківка
     Тур 17 
      17-05-2008 
       ДЮСШ Томаківка-:+Іста1 Днепропетровск
       ДЮСШ Новомосковськ2:0Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Царичанка2:1ДЮСШ Синельникове
       Олімпік смт Ювілейний0:1Шахтар Марганець
       ДЮСШ Петриківка0:2ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:5ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 18 
      24-05-2008 
       ДЮСШ Новомосковський р-н2:1ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Орджонікідзе+:-Олімпік смт Ювілейний
       Шахтар Марганець3:0ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Синельникове5:7ДЮСШ Новомосковськ
       Надія Дніпродзержинськ+:-ДЮСШ Томаківка
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:0Іста1 Днепропетровск
     Тур 19 
      31-05-2008 
       Іста1 Днепропетровск+:-Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Томаківка-:+ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Новомосковськ1:2Шахтар Марганець
       ДЮСШ Царичанка2:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Олімпік смт Ювілейний-:+ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Петриківка0:2ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 20 
      04-06-2008 
       ДЮСШ Петриківка+:-Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:2ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1ДЮСШ Новомосковськ
       Шахтар Марганець+:-ДЮСШ Томаківка
       ДЮСШ Синельникове1:2Іста1 Днепропетровск
       ДЮСШ Нікопольский р-н2:0Надія Дніпродзержинськ
     Тур 21 
      07-06-2008 
       Надія Дніпродзержинськ2:0ДЮСШ Синельникове
       Іста1 Днепропетровск1:0Шахтар Марганець
       ДЮСШ Томаківка-:+ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Новомосковськ5:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Царичанка2:0ДЮСШ Петриківка
       Олімпік смт Ювілейний-:+ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 22 
      11-06-2008 
       Олімпік смт Ювілейний-:+ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Петриківка0:7ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ Новомосковський р-н+:-ДЮСШ Томаківка
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2Іста1 Днепропетровск
       Шахтар Марганець0:0Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Нікопольский р-н2:1ДЮСШ Синельникове
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Олійник Олександр Андрійович ДЮСШ Новомосковськ23116
    Попок Олександр Сергійович ДЮСШ Нікопольский р-н19116
    Синиця Ярослав Олександрович ДЮСШ Орджонікідзе11016
    Ларін Ілля Костянтинович Іста1 Днепропетровск10013
    Дубовий Вячеслав Сергійович ДЮСШ Синельникове9020
    Палюх Сергій Анатолійович ДЮСШ Царичанка9018
    Запара Іван Олександрович Шахтар Марганець9015
    Кудрявцев Юрій Андрійович Надія Дніпродзержинськ9016
    Котелевський Олександр Олегович ДЮСШ Новомосковськ8017
    Срібний Роман Анатолійович ДЮСШ Синельникове7019
    Стоянович Артем Артемович ДЮСШ Орджонікідзе7018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook