Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області (1994)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2006 
       Олімпік смт Ювілейний2:1ДЮСШ Царичанка
       Надія Дніпродзержинськ5:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ3:2ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Нікопольский р-н3:0ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:1Шахтар Марганець
     Тур 2 
      16-09-2006 
       ДЮСШ Царичанка1:1Шахтар Марганець
       ДЮСШ Синельникове3:3ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Петриківка0:2ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Олімпік смт Ювілейний1:0Надія Дніпродзержинськ
     Тур 3 
      23-09-2006 
       Надія Дніпродзержинськ3:1ДЮСШ Царичанка
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ0:4Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Нікопольский р-н0:1ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:3ДЮСШ Петриківка
       Шахтар Марганець1:0ДЮСШ Синельникове
     Тур 4 
      30-09-2006 
       ДЮСШ Царичанка2:0ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Петриківка0:1Шахтар Марганець
       ДЮСШ Орджонікідзе2:2ДЮСШ Новомосковський р-н
       Олімпік смт Ювілейний0:3ДЮСШ Нікопольский р-н
       Надія Дніпродзержинськ1:0Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 5 
      07-10-2006 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ0:4ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:1Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:5Олімпік смт Ювілейний
       Шахтар Марганець2:2ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Синельникове0:7ДЮСШ Петриківка
     Тур 6 
      14-10-2006 
       ДЮСШ Царичанка8:0ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Орджонікідзе-:+ДЮСШ Синельникове
       Олімпік смт Ювілейний1:3Шахтар Марганець
       Надія Дніпродзержинськ5:1ДЮСШ Новомосковський р-н
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ-:+ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 7 
      21-10-2006 
       ДЮСШ Нікопольский р-н0:3ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:2Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:2Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Синельникове0:1Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Петриківка2:6ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 8 
      28-10-2006 
       ДЮСШ Царичанка2:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Олімпік смт Ювілейний4:0ДЮСШ Петриківка
       Надія Дніпродзержинськ2:1ДЮСШ Синельникове
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ-:+Шахтар Марганець
       ДЮСШ Нікопольский р-н3:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 9 
      04-11-2006 
       ДЮСШ Новомосковський р-н2:2ДЮСШ Царичанка
       Шахтар Марганець0:4ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Синельникове4:1Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Петриківка0:7Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2Олімпік смт Ювілейний
    Коло 2 
     Тур 18 
      14-04-2007 
       ДЮСШ Царичанка1:2Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Орджонікідзе0:1Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Петриківка1:2Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Синельникове1:1ДЮСШ Нікопольский р-н
      15-04-2007 
       Шахтар Марганець3:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 10 
      21-04-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ2:0ДЮСШ Синельникове
       Надія Дніпродзержинськ2:3ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:0Шахтар Марганець
     Тур 14 
       Олімпік смт Ювілейний2:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 11 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:3ДЮСШ Царичанка
      28-04-2007 
       ДЮСШ Синельникове2:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 10 
       Олімпік смт Ювілейний3:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 13 
      29-04-2007 
       ДЮСШ Петриківка1:2ДЮСШ Царичанка
     Тур 11 
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:6ДЮСШ Нікопольский р-н
      16-05-2007 
       Шахтар Марганець0:2Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 12 
      05-05-2007 
       Надія Дніпродзержинськ0:4Шахтар Марганець
     Тур 15 
      16-05-2007 
       ДЮСШ Синельникове0:1ДЮСШ Царичанка
     Тур 12 
      06-05-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ9:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 15 
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:3Олімпік смт Ювілейний
     Тур 12 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2ДЮСШ Петриківка
     Тур 13 
      09-05-2007 
       ДЮСШ Синельникове3:3ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
      16-05-2007 
       ДЮСШ Петриківка3:4Олімпік смт Ювілейний
     Тур 13 
      09-05-2007 
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:8Надія Дніпродзержинськ
     Тур 17 
       Шахтар Марганець1:4ДЮСШ Царичанка
     Тур 13 
      12-05-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:1Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 16 
      19-05-2007 
       Олімпік смт Ювілейний+:-Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 14 
       ДЮСШ Петриківка2:4ДЮСШ Синельникове
     Тур 10 
       ДЮСШ Царичанка7:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 14 
      20-05-2007 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:4Шахтар Марганець
       Надія Дніпродзержинськ0:2ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 15 
      26-05-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ1:0Надія Дніпродзержинськ
     Тур 12 
      10-06-2007 
       ДЮСШ Царичанка0:0ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 15 
      26-05-2007 
       Шахтар Марганець2:0ДЮСШ Петриківка
      27-05-2007 
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:4ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 12 
       Олімпік смт Ювілейний3:1ДЮСШ Синельникове
     Тур 17 
      31-05-2007 
       Надія Дніпродзержинськ1:0Олімпік смт Ювілейний
     Тур 14 
       ДЮСШ Царичанка3:1Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 16 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:6ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Петриківка4:1ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Синельникове0:4Шахтар Марганець
     Тур 17 
      05-06-2007 
       ДЮСШ Новомосковський р-н-:+ДЮСШ Синельникове
      23-05-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ-:+ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 16 
      05-06-2007 
       ДЮСШ Царичанка1:0Надія Дніпродзержинськ
     Тур 13 
       Шахтар Марганець+:-Олімпік смт Ювілейний
     Тур 17 
       ДЮСШ Нікопольский р-н6:2ДЮСШ Петриківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Хмелевський Олександр Валерійович ДЮСШ Царичанка17017
    Пасічний Віктор Олександрович ДЮСШ Царичанка17017
    Каранєдов Дмитро Гаврилович ДЮСШ Нікопольский р-н14015
    Бєлов Олександр Романович Надія Дніпродзержинськ9015
    Вілісов Владислав Вадимович Олімпік смт Ювілейний9112
    Доценко Вадим Володимирович ДЮСШ Нікопольский р-н8017
    Сергієнков Юрій Володимирович Надія Дніпродзержинськ7015
    Ситник Дмитро Миколайович ДЮСШ Синельникове7014
    Пата Владислав Анатолійович ДЮСШ Петриківка7015
    Жданов Роман Геннадійович Шахтар Марганець6018
    Лісняк Анатолій Володимирович ДЮСШ Петриківка6011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook