Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області (1995)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2006 
       Олімпік смт Ювілейний1:1ДЮСШ Царичанка
       Надія Дніпродзержинськ0:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ1:1ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:4ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:3Шахтар Марганець
     Тур 2 
      16-09-2006 
       ДЮСШ Царичанка2:2Шахтар Марганець
       ДЮСШ Синельникове5:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Петриківка2:3ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Орджонікідзе0:3Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Олімпік смт Ювілейний1:2Надія Дніпродзержинськ
     Тур 3 
      23-09-2006 
       Надія Дніпродзержинськ2:0ДЮСШ Царичанка
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ3:0Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Нікопольский р-н0:2ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Новомосковський р-н+:-ДЮСШ Петриківка
       Шахтар Марганець0:2ДЮСШ Синельникове
     Тур 4 
      30-09-2006 
       ДЮСШ Царичанка1:2ДЮСШ Синельникове
       ДЮСШ Петриківка1:2Шахтар Марганець
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       Олімпік смт Ювілейний0:0ДЮСШ Нікопольский р-н
       Надія Дніпродзержинськ0:1Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 5 
      07-10-2006 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ2:4ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Нікопольский р-н0:0Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:6Олімпік смт Ювілейний
       Шахтар Марганець0:3ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Синельникове1:1ДЮСШ Петриківка
     Тур 6 
      14-10-2006 
       ДЮСШ Царичанка4:2ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Орджонікідзе-:+ДЮСШ Синельникове
       Олімпік смт Ювілейний0:1Шахтар Марганець
       Надія Дніпродзержинськ4:1ДЮСШ Новомосковський р-н
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ-:+ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 7 
      21-10-2006 
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:3ДЮСШ Царичанка
       ДЮСШ Новомосковський р-н1:8Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець0:1Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Синельникове3:0Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Петриківка0:3ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 8 
      28-10-2006 
       ДЮСШ Царичанка0:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Олімпік смт Ювілейний2:0ДЮСШ Петриківка
       Надія Дніпродзержинськ1:2ДЮСШ Синельникове
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ0:3Шахтар Марганець
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:1ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 9 
      04-11-2006 
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:9ДЮСШ Царичанка
       Шахтар Марганець2:3ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Синельникове0:2Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Петриківка1:3Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Орджонікідзе2:0Олімпік смт Ювілейний
    Коло 2 
     Тур 18 
      14-04-2007 
       ДЮСШ Царичанка2:1Олімпік смт Ювілейний
       ДЮСШ Орджонікідзе0:4Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Петриківка0:5Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Синельникове2:0ДЮСШ Нікопольский р-н
      15-04-2007 
       Шахтар Марганець1:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 10 
      21-04-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ3:0ДЮСШ Синельникове
       Надія Дніпродзержинськ0:2ДЮСШ Петриківка
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:2Шахтар Марганець
     Тур 14 
       Олімпік смт Ювілейний2:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 11 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1ДЮСШ Царичанка
      28-04-2007 
       ДЮСШ Синельникове0:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 10 
       Олімпік смт Ювілейний1:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 13 
      29-04-2007 
       ДЮСШ Петриківка0:3ДЮСШ Царичанка
     Тур 11 
       ДЮСШ Новомосковський р-н+:-ДЮСШ Нікопольский р-н
      16-05-2007 
       Шахтар Марганець0:4Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 12 
      05-05-2007 
       Надія Дніпродзержинськ1:3Шахтар Марганець
     Тур 15 
      16-05-2007 
       ДЮСШ Синельникове4:3ДЮСШ Царичанка
     Тур 12 
      06-05-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ6:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 15 
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:4Олімпік смт Ювілейний
     Тур 12 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:0ДЮСШ Петриківка
     Тур 13 
      09-05-2007 
       ДЮСШ Синельникове1:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
      16-05-2007 
       ДЮСШ Петриківка1:0Олімпік смт Ювілейний
     Тур 13 
      09-05-2007 
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 17 
       Шахтар Марганець1:0ДЮСШ Царичанка
     Тур 13 
      12-05-2007 
       ДЮСШ Нікопольский р-н0:8Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 16 
      19-05-2007 
       Олімпік смт Ювілейний-:+Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 14 
       ДЮСШ Петриківка0:5ДЮСШ Синельникове
     Тур 10 
       ДЮСШ Царичанка1:0ДЮСШ Новомосковський р-н
     Тур 14 
      20-05-2007 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1Шахтар Марганець
       Надія Дніпродзержинськ2:2ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 15 
      26-05-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ4:0Надія Дніпродзержинськ
     Тур 12 
       ДЮСШ Царичанка3:0ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 15 
       Шахтар Марганець3:1ДЮСШ Петриківка
      27-05-2007 
       ДЮСШ Новомосковський р-н0:6ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 12 
       Олімпік смт Ювілейний0:7ДЮСШ Синельникове
     Тур 17 
      31-05-2007 
       Надія Дніпродзержинськ7:0Олімпік смт Ювілейний
     Тур 14 
       ДЮСШ Царичанка0:7Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 16 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2ДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Петриківка4:0ДЮСШ Новомосковський р-н
       ДЮСШ Синельникове1:1Шахтар Марганець
     Тур 17 
      05-06-2007 
       ДЮСШ Новомосковський р-н-:+ДЮСШ Синельникове
      23-05-2007 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ4:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 16 
      05-06-2007 
       ДЮСШ Царичанка1:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 13 
       Шахтар Марганець4:0Олімпік смт Ювілейний
     Тур 17 
       ДЮСШ Нікопольский р-н0:3ДЮСШ Петриківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Голов Юрій Віталійович ДЮСШ Синельникове12016
    Семенов Максим Віталійович Шахтар Марганець12218
    Бордунос Антон Сергійович Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ11013
    Дубко Сергій Ігорович ДЮСШ Петриківка11017
    Лускань Євген Юрійович ДЮСШ Царичанка10117
    Герасименко Владислав Володимирович Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ10014
    Шкраєв Олександр Анатолійович ДЮСШ Царичанка7017
    Несвитський Олег Володимирович ДЮСШ Синельникове6015
    Панченко Роман Сергійович Надія Дніпродзержинськ6012
    Ринцев Артем Олександрович Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ5013
    Рибак Артем Віталійович Шахтар Марганець5018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook