Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      25-04-2008 
       Міттал Кривий Ріг1:1ФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      26-04-2008 
       ФК Нікополь Нікополь2:1ФК Скорук Томаківка
       Сталь-2 Дніпродзержинськ-:+Електрометалург Нікополь
       Шахтар Марганець1:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Титан Вільногірськ1:3Авіо Дніпропетровськ
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг4:0Алан Дніпропетровськ
     Тур 2 
      07-05-2008 
       ФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ0:1Алан Дніпропетровськ
       Авіо Дніпропетровськ4:3Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      03-05-2008 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0Титан Вільногірськ
       Електрометалург Нікополь1:0Шахтар Марганець
       ФК Скорук Томаківка2:2Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Міттал Кривий Ріг1:0ФК Нікополь Нікополь
     Тур 3 
      14-05-2008 
       ФК Нікополь Нікополь3:2ФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      10-05-2008 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ3:2Міттал Кривий Ріг
       Шахтар Марганець4:1ФК Скорук Томаківка
       Титан Вільногірськ0:3Електрометалург Нікополь
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг0:4Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Алан Дніпропетровськ1:2Авіо Дніпропетровськ
     Тур 4 
      21-05-2008 
       ФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:2Авіо Дніпропетровськ
      17-05-2008 
       Дніпро-75 ДніпропетровськАлан Дніпропетровськ
       Електрометалург Нікополь3:2Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       ФК Скорук Томаківка2:0Титан Вільногірськ
       Міттал Кривий Ріг0:2Шахтар Марганець
       ФК Нікополь Нікополь2:1Сталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 5 
      04-06-2008 
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      24-05-2008 
       Шахтар МарганецьФК Нікополь Нікополь
       Титан ВільногірськМіттал Кривий Ріг
       Атлант-ФШМ Кривий РігФК Скорук Томаківка
       Алан ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
       Авіо ДніпропетровськДніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 6 
      11-06-2008 
       ФК ІСТА-ДЮСШ-12 ДніпропетровськДніпро-75 Дніпропетровськ
      31-05-2008 
       Електрометалург НікопольАвіо Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаАлан Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігАтлант-ФШМ Кривий Ріг
       ФК Нікополь НікопольТитан Вільногірськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськШахтар Марганець
     Тур 7 
      07-06-2008 
       Шахтар МарганецьФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Титан ВільногірськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Атлант-ФШМ Кривий РігФК Нікополь Нікополь
       Алан ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Авіо ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Дніпро-75 ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
     Тур 8 
      14-06-2008 
       ФК ІСТА-ДЮСШ-12 ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
       ФК Скорук ТомаківкаДніпро-75 Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігАвіо Дніпропетровськ
       ФК Нікополь НікопольАлан Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськАтлант-ФШМ Кривий Ріг
       Шахтар МарганецьТитан Вільногірськ
     Тур 9 
      21-06-2008 
       Титан ВільногірськФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Атлант-ФШМ Кривий РігШахтар Марганець
       Алан ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Авіо ДніпропетровськФК Нікополь Нікополь
       Дніпро-75 ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Електрометалург НікопольФК Скорук Томаківка
     Тур 10 
      28-06-2008 
       ФК ІСТА-ДЮСШ-12 ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий РігЕлектрометалург Нікополь
       ФК Нікополь НікопольДніпро-75 Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськАвіо Дніпропетровськ
       Шахтар МарганецьАлан Дніпропетровськ
       Титан ВільногірськАтлант-ФШМ Кривий Ріг
     Тур 11 
      05-07-2008 
       Атлант-ФШМ Кривий РігФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Алан ДніпропетровськТитан Вільногірськ
       Авіо ДніпропетровськШахтар Марганець
       Дніпро-75 ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Електрометалург НікопольФК Нікополь Нікополь
       ФК Скорук ТомаківкаМіттал Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 12 
      30-08-2008 
       Міттал Кривий Ріг0:0ФК Скорук Томаківка
       ФК Нікополь Нікополь2:3Електрометалург Нікополь
       Сталь-2 ДніпродзержинськДніпро-75 Дніпропетровськ
       Шахтар МарганецьАвіо Дніпропетровськ
       Титан Вільногірськ0:0Алан Дніпропетровськ
      03-09-2008 
       ФК ІСТА-ДЮСШ-12 ДніпропетровськАтлант-ФШМ Кривий Ріг
     Тур 13 
      10-09-2008 
       Атлант-ФШМ Кривий РігТитан Вільногірськ
      06-09-2008 
       Алан ДніпропетровськШахтар Марганець
       Авіо ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Дніпро-75 ДніпропетровськФК Нікополь Нікополь
       Електрометалург НікопольМіттал Кривий Ріг
      10-09-2008 
       ФК Скорук ТомаківкаФК ІСТА-ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 14 
      13-09-2008 
       ФК Скорук ТомаківкаЕлектрометалург Нікополь
       Міттал Кривий РігДніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Нікополь НікопольАвіо Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськАлан Дніпропетровськ
      17-09-2008 
       Шахтар МарганецьАтлант-ФШМ Кривий Ріг
       Іста1 ДнепропетровскТитан Вільногірськ
     Тур 15 
      20-09-2008 
       Титан ВільногірськШахтар Марганець
      24-09-2008 
       Атлант-ФШМ Кривий РігСталь-2 Дніпродзержинськ
      20-09-2008 
       Алан ДніпропетровськФК Нікополь Нікополь
       Авіо ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Дніпро-75 ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
      24-09-2008 
       Електрометалург НікопольІста1 Днепропетровск
     Тур 16 
      27-09-2008 
       Електрометалург НікопольДніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаАвіо Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігАлан Дніпропетровськ
      01-10-2008 
       ФК Нікополь НікопольАтлант-ФШМ Кривий Ріг
      27-09-2008 
       Сталь-2 ДніпродзержинськТитан Вільногірськ
      01-10-2008 
       Іста1 ДнепропетровскШахтар Марганець
     Тур 17 
      04-10-2008 
       Шахтар МарганецьСталь-2 Дніпродзержинськ
       Титан ВільногірськФК Нікополь Нікополь
      08-10-2008 
       Атлант-ФШМ Кривий РігМіттал Кривий Ріг
      04-10-2008 
       Алан ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Авіо ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
      08-10-2008 
       Дніпро-75 ДніпропетровськІста1 Днепропетровск
     Тур 18 
      11-10-2008 
       Дніпро-75 ДніпропетровськАвіо Дніпропетровськ
       Електрометалург НікопольАлан Дніпропетровськ
      15-10-2008 
       ФК Скорук ТомаківкаАтлант-ФШМ Кривий Ріг
      11-10-2008 
       Міттал Кривий РігТитан Вільногірськ
       ФК Нікополь НікопольШахтар Марганець
      15-10-2008 
       Іста1 ДнепропетровскСталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 19 
      18-10-2008 
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Нікополь Нікополь
       Шахтар МарганецьМіттал Кривий Ріг
       Титан ВільногірськФК Скорук Томаківка
      22-10-2008 
       Атлант-ФШМ Кривий РігЕлектрометалург Нікополь
      18-10-2008 
       Алан ДніпропетровськДніпро-75 Дніпропетровськ
      22-10-2008 
       Авіо ДніпропетровськІста1 Днепропетровск
     Тур 20 
      25-10-2008 
       Авіо ДніпропетровськАлан Дніпропетровськ
      29-10-2008 
       Дніпро-75 ДніпропетровськАтлант-ФШМ Кривий Ріг
      25-10-2008 
       Електрометалург НікопольТитан Вільногірськ
       ФК Скорук ТомаківкаШахтар Марганець
       Міттал Кривий РігСталь-2 Дніпродзержинськ
      29-10-2008 
       Іста1 ДнепропетровскФК Нікополь Нікополь
     Тур 21 
      01-11-2008 
       ФК Нікополь НікопольМіттал Кривий Ріг
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Скорук Томаківка
       Шахтар МарганецьЕлектрометалург Нікополь
       Титан ВільногірськДніпро-75 Дніпропетровськ
      05-11-2008 
       Атлант-ФШМ Кривий РігАвіо Дніпропетровськ
       Алан ДніпропетровськІста1 Днепропетровск
     Тур 22 
      12-11-2008 
       Алан ДніпропетровськАтлант-ФШМ Кривий Ріг
      08-11-2008 
       Авіо ДніпропетровськТитан Вільногірськ
       Дніпро-75 ДніпропетровськШахтар Марганець
       Електрометалург НікопольСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Скорук ТомаківкаФК Нікополь Нікополь
       Іста1 ДнепропетровскМіттал Кривий Ріг
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Римшин Євген Леонідович Електрометалург Нікополь403
    Трубніков Дмитро Володимирович Авіо Дніпропетровськ403
    Палюх Роман Васильович Атлант-ФШМ Кривий Ріг312
    Ломака Сергій Олександрович ФК Скорук Томаківка222
    Тарасенко Віталій Юрійович Авіо Дніпропетровськ203
    Мухін Роман Володимирович Дніпро-75 Дніпропетровськ202
    Логінов Сергій Миколайович Дніпро-75 Дніпропетровськ202
    Ковган Олександр Олександрович Електрометалург Нікополь201
    Студніков Олег Анатолійович Атлант-ФШМ Кривий Ріг202
    Шевченко Євген Вікторович Сталь-2 Дніпродзержинськ202
    Большунов Вадим Валерійович Атлант-ФШМ Кривий Ріг202

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook