Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області (1992)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-09-2007 
       Надія Дніпродзержинськ0:4Авангард Жовті Води
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ2:3Космос Павлоград
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг4:1Олімпік смт Ювілейний
       Метеоріт Павлоград1:2ДЮСШ Царичанка
      12-09-2007 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ4:0Еверест-Пенуел Кривий Ріг
     Тур 2 
      15-09-2007 
       ДЮСШ Царичанка0:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Олімпік смт Ювілейний5:2Метеоріт Павлоград
       Космос Павлоград2:2Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       Авангард Жовті Води2:0СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Нікополь-98 Нікополь5:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 3 
      22-09-2007 
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Нікополь-98 Нікополь
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг2:3Авангард Жовті Води
       Метеоріт Павлоград2:2Космос Павлоград
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:0Олімпік смт Ювілейний
      26-09-2007 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг2:0ДЮСШ Царичанка
     Тур 4 
      29-09-2007 
       Космос Павлоград1:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Авангард Жовті Води6:1Метеоріт Павлоград
       Нікополь-98 Нікополь0:2Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       Надія Дніпродзержинськ9:0СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
      03-10-2007 
       Олімпік смт Ювілейний3:2Еверест-Пенуел Кривий Ріг
     Тур 5 
      06-10-2007 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг0:2Надія Дніпродзержинськ
       Метеоріт Павлоград1:0Нікополь-98 Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ0:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Царичанка5:2Олімпік смт Ювілейний
      10-10-2007 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг0:2Космос Павлоград
     Тур 6 
      13-10-2007 
       Нікополь-98 Нікополь2:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Надія Дніпродзержинськ1:0Метеоріт Павлоград
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      14-10-2007 
       Космос Павлоград2:0ДЮСШ Царичанка
      17-10-2007 
       Авангард Жовті Води3:1Еверест-Пенуел Кривий Ріг
     Тур 7 
      20-10-2007 
       Метеоріт Павлоград2:0СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:0Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Царичанка0:1Авангард Жовті Води
       Олімпік смт Ювілейний0:1Космос Павлоград
      24-10-2007 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг1:2Нікополь-98 Нікополь
     Тур 8 
      27-10-2007 
       Авангард Жовті Води6:1Олімпік смт Ювілейний
       Нікополь-98 Нікополь1:0ДЮСШ Царичанка
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ0:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг2:0Метеоріт Павлоград
      31-10-2007 
       Надія Дніпродзержинськ11:00Еверест-Пенуел Кривий Ріг
     Тур 9 
      03-11-2007 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      07-11-2007 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг3:2СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
      03-11-2007 
       ДЮСШ Царичанка0:2Надія Дніпродзержинськ
       Олімпік смт Ювілейний0:3Нікополь-98 Нікополь
       Космос Павлоград3:1Авангард Жовті Води
     Тур 10 
      10-11-2007 
       Нікополь-98 Нікополь2:0Космос Павлоград
       Надія Дніпродзержинськ+:-Олімпік смт Ювілейний
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ0:5ДЮСШ Царичанка
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг0:0Еверест-Пенуел Кривий Ріг
       Метеоріт Павлоград1:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 11 
      14-11-2007 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг+:-Метеоріт Павлоград
       ДЮСШ Царичанка1:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       Олімпік смт Ювілейний6:1СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Космос Павлоград1:2Надія Дніпродзержинськ
       Авангард Жовті Води2:3Нікополь-98 Нікополь
    Коло 2 
     Тур 12 
      12-04-2008 
       Космос Павлоград6:1СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олімпік смт Ювілейний-:+Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       ДЮСШ Царичанка1:4Метеоріт Павлоград
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг0:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Авангард Жовті Води4:0Надія Дніпродзержинськ
     Тур 13 
      19-04-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ0:1ДЮСШ Царичанка
       Метеоріт Павлоград1:0Олімпік смт Ювілейний
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг0:2Космос Павлоград
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ0:4Авангард Жовті Води
      23-04-2008 
       Надія Дніпродзержинськ0:3Нікополь-98 Нікополь
     Тур 14 
      30-04-2008 
       Нікополь-98 Нікополь+:-СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
      26-04-2008 
       Авангард Жовті Води2:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       Космос Павлоград2:1Метеоріт Павлоград
      22-04-2008 
       Олімпік смт Ювілейний2:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      30-04-2008 
       ДЮСШ Царичанка3:0Еверест-Пенуел Кривий Ріг
     Тур 15 
      06-05-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:1Космос Павлоград
      03-05-2008 
       Метеоріт Павлоград2:0Авангард Жовті Води
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг2:4Нікополь-98 Нікополь
      06-05-2008 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг+:-Олімпік смт Ювілейний
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ1:3Надія Дніпродзержинськ
     Тур 16 
      14-05-2008 
       Нікополь-98 Нікополь1:1Метеоріт Павлоград
       Космос Павлоград2:1Еверест-Пенуел Кривий Ріг
      11-05-2008 
       Надія Дніпродзержинськ3:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       Авангард Жовті Води3:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Олімпік смт Ювілейний-:+ДЮСШ Царичанка
     Тур 17 
      17-05-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ0:1Нікополь-98 Нікополь
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг6:0СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
      18-05-2008 
       ДЮСШ Царичанка0:3Космос Павлоград
      21-05-2008 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг1:2Авангард Жовті Води
      18-05-2008 
       Метеоріт Павлоград3:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      25-05-2008 
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ0:8Метеоріт Павлоград
       Надія Дніпродзержинськ1:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      28-05-2008 
       Нікополь-98 Нікополь3:1Еверест-Пенуел Кривий Ріг
      25-05-2008 
       Авангард Жовті Води5:0ДЮСШ Царичанка
      28-05-2008 
       Космос Павлоград+:-Олімпік смт Ювілейний
     Тур 19 
      01-06-2008 
       Олімпік смт Ювілейний-:+Авангард Жовті Води
      03-06-2008 
       ДЮСШ Царичанка0:2Нікополь-98 Нікополь
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг3:5Надія Дніпродзержинськ
      01-06-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ4:0СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
      03-06-2008 
       Метеоріт Павлоград3:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 20 
      05-06-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг0:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ1:4Еверест-Пенуел Кривий Ріг
       Надія Дніпродзержинськ4:1ДЮСШ Царичанка
       Нікополь-98 Нікополь+:-Олімпік смт Ювілейний
      01-06-2008 
       Авангард Жовті Води0:1Космос Павлоград
     Тур 21 
      09-06-2008 
       Космос Павлоград1:2Нікополь-98 Нікополь
      08-06-2008 
       Олімпік смт Ювілейний-:+Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Царичанка+:-СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ
      09-06-2008 
       Еверест-Пенуел Кривий Ріг2:3Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      08-06-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ0:1Метеоріт Павлоград
     Тур 22 
      12-06-2008 
       Метеоріт Павлоград2:1Еверест-Пенуел Кривий Ріг
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг7:3ДЮСШ Царичанка
       СДЮСШОР-2-Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-Олімпік смт Ювілейний
       Надія Дніпродзержинськ2:3Космос Павлоград
       Нікополь-98 Нікополь2:1Авангард Жовті Води
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пузерей Дмитро Олександрович Авангард Жовті Води12016
    Греченков Олександр Олександрович Космос Павлоград11016
    Булашов Богдан Костянтинович Надія Дніпродзержинськ10010
    Соколов Іван Миколайович Авангард Жовті Води10218
    Агафонов Микита Сергійович Надія Дніпродзержинськ10013
    Дердель Богдан Олегович Метеоріт Павлоград9019
    Костюк Станіслав Вячеславович Надія Дніпродзержинськ9016
    Шпак Олександр Васильович Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг8017
    Бойко Леонід Віталійович ДЮСШ-12 Дніпропетровськ8019
    Бабенко Олександр Васильович ДЮСШ Царичанка7017
    Дєлов Руслан Анатолійович Метеоріт Павлоград705

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook