Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат області (1992)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2008 
       Надія Дніпродзержинськ+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      13-09-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг3:1Космос Павлоград
      14-09-2008 
       ДЮСШ-Скорук Томаківка0:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      13-09-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ5:2СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
       Авангард Жовті Води3:4ДЮСШ Жовті Води
     Тур 2 
      21-09-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:1ДЮСШ Жовті Води
      20-09-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ4:0Авангард Жовті Води
      21-09-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:2Сталь Дніпродзержинськ
       Космос Павлоград0:0ДЮСШ-Скорук Томаківка
      20-09-2008 
       Надія Дніпродзержинськ3:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 3 
      27-09-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг3:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      28-09-2008 
       ДЮСШ-Скорук Томаківка0:0Надія Дніпродзержинськ
       Сталь Дніпродзержинськ2:1Космос Павлоград
       Авангард Жовті Води2:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      27-09-2008 
       ДЮСШ Жовті Води2:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
     Тур 4 
      04-10-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н1:3СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      05-10-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:0ДЮСШ Жовті Води
       Космос Павлоград3:0Авангард Жовті Води
       Надія Дніпродзержинськ1:2Сталь Дніпродзержинськ
      04-10-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий РігДЮСШ-Скорук Томаківка
     Тур 5 
      12-10-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      11-10-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ5:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      12-10-2008 
       Авангард Жовті Води0:3Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Жовті Води1:1Космос Павлоград
      11-10-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ3:3ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 6 
      19-10-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н2:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      18-10-2008 
       Космос Павлоград0:2СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      19-10-2008 
       Надія Дніпродзержинськ1:1ДЮСШ Жовті Води
      18-10-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг5:0Авангард Жовті Води
      19-10-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаСталь Дніпродзержинськ
     Тур 7 
      26-10-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ4:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       Авангард Жовті ВодиДЮСШ-Скорук Томаківка
      25-10-2008 
       ДЮСШ Жовті Води2:3Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ0:1Надія Дніпродзержинськ
      26-10-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:0Космос Павлоград
     Тур 8 
      02-11-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:1Космос Павлоград
       Надія Дніпродзержинськ1:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
      01-11-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг1:0СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      02-11-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаДЮСШ Жовті Води
       Сталь Дніпродзержинськ7:0Авангард Жовті Води
     Тур 9 
      09-11-2008 
       Авангард Жовті Води+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ДЮСШ Жовті Води2:2Сталь Дніпродзержинськ
      08-11-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО ДніпропетровськДЮСШ-Скорук Томаківка
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-11-2008 
       Космос Павлоград4:1Надія Дніпродзержинськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н1:2Надія Дніпродзержинськ
       Космос Павлоград+:-Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      23-05-2019 
       ХФК Пенуел Кривий РігДЮСШ-Скорук Томаківка
      18-04-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ2:2Сталь Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Жовті Води1:1Авангард Жовті Води
     Тур 11 
      26-04-2009 
       ДЮСШ Жовті Води+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      25-04-2009 
       Авангард Жовті Води1:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      26-04-2009 
       Сталь Дніпродзержинськ5:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      23-05-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаКосмос Павлоград
      25-04-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг-:+Надія Дніпродзержинськ
     Тур 12 
      02-05-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н+:-Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      23-05-2019 
       Надія ДніпродзержинськДЮСШ-Скорук Томаківка
      03-05-2009 
       Космос Павлоград0:3Сталь Дніпродзержинськ
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:7Авангард Жовті Води
      02-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ6:0ДЮСШ Жовті Води
     Тур 13 
      09-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ4:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ДЮСШ Жовті Води6:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      10-05-2009 
       Авангард Жовті Води1:2Космос Павлоград
       Сталь Дніпродзержинськ6:0Надія Дніпродзержинськ
      23-05-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаАтлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 14 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-нДЮСШ-Скорук Томаківка
      16-05-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг-:+Сталь Дніпродзержинськ
       Надія Дніпродзержинськ5:0Авангард Жовті Води
      17-05-2009 
       Космос Павлоград+:-ДЮСШ Жовті Води
      16-05-2009 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг+:-СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
     Тур 15 
      24-05-2009 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:1ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      23-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ0:1Космос Павлоград
      24-05-2009 
       ДЮСШ Жовті Води1:1Надія Дніпродзержинськ
      23-05-2009 
       Авангард Жовті Води+:-Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      23-05-2019 
       Сталь ДніпродзержинськДЮСШ-Скорук Томаківка
     Тур 16 
      31-05-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:3Сталь Дніпродзержинськ
      23-05-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаАвангард Жовті Води
      30-05-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг5:0ДЮСШ Жовті Води
       Надія Дніпродзержинськ2:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      31-05-2009 
       Космос Павлоград+:-ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 17 
      07-06-2009 
       Космос Павлоград+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:2Надія Дніпродзержинськ
      06-06-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ1:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      23-05-2019 
       ДЮСШ Жовті ВодиДЮСШ-Скорук Томаківка
      07-06-2009 
       Авангард Жовті Води2:1Сталь Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      13-06-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н8:2Авангард Жовті Води
      14-06-2009 
       Сталь Дніпродзержинськ+:-ДЮСШ Жовті Води
      23-05-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаСДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      13-06-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг6:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      14-06-2009 
       Надія Дніпродзержинськ2:1Космос Павлоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вієнко Тимофій Олександрович ДЮСШ Жовті Води709
    Присвітлий Антон Костянтинович Сталь Дніпродзержинськ607
    Кірєєв Андрій Миколайович СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ406
    Щербаков Артем Віталійович Сталь Дніпродзержинськ407
    Лешко Олексій Юрійович Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг306
    Войтанник Олександр Сергійович Надія Дніпродзержинськ304
    Гаркуша Денис Едуардович ХФК Пенуел Кривий Ріг308
    Ненашев Микита Юрійович Сталь Дніпродзержинськ303
    Артюх Олексій Георгійович Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг307
    Суховій Олег Володимирович Сталь Дніпродзержинськ305
    Гриневич Артем Олександрович Сталь Дніпродзержинськ308

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook