Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат області (1992)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2008 
       Надія Дніпродзержинськ+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      13-09-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг3:1Космос Павлоград
      14-09-2008 
       ДЮСШ-Скорук Томаківка0:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      13-09-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ5:2СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
       Авангард Жовті Води3:4ДЮСШ Жовті Води
     Тур 2 
      21-09-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:1ДЮСШ Жовті Води
      20-09-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ4:0Авангард Жовті Води
      21-09-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:2Сталь Дніпродзержинськ
       Космос Павлоград0:0ДЮСШ-Скорук Томаківка
      20-09-2008 
       Надія Дніпродзержинськ3:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 3 
      27-09-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг3:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      28-09-2008 
       ДЮСШ-Скорук Томаківка0:0Надія Дніпродзержинськ
       Сталь Дніпродзержинськ2:1Космос Павлоград
       Авангард Жовті Води2:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      27-09-2008 
       ДЮСШ Жовті Води2:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
     Тур 4 
      04-10-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н1:3СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      05-10-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:0ДЮСШ Жовті Води
       Космос Павлоград3:0Авангард Жовті Води
       Надія Дніпродзержинськ1:2Сталь Дніпродзержинськ
      04-10-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий РігДЮСШ-Скорук Томаківка
     Тур 5 
      12-10-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      11-10-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ5:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      12-10-2008 
       Авангард Жовті Води0:3Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Жовті Води1:1Космос Павлоград
      11-10-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ3:3ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 6 
      19-10-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н2:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      18-10-2008 
       Космос Павлоград0:2СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      19-10-2008 
       Надія Дніпродзержинськ1:1ДЮСШ Жовті Води
      18-10-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг5:0Авангард Жовті Води
      19-10-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаСталь Дніпродзержинськ
     Тур 7 
      26-10-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ4:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       Авангард Жовті ВодиДЮСШ-Скорук Томаківка
      25-10-2008 
       ДЮСШ Жовті Води2:3Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ0:1Надія Дніпродзержинськ
      26-10-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:0Космос Павлоград
     Тур 8 
      02-11-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:1Космос Павлоград
       Надія Дніпродзержинськ1:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
      01-11-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг1:0СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      02-11-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаДЮСШ Жовті Води
       Сталь Дніпродзержинськ7:0Авангард Жовті Води
     Тур 9 
      09-11-2008 
       Авангард Жовті Води+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ДЮСШ Жовті Води2:2Сталь Дніпродзержинськ
      08-11-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО ДніпропетровськДЮСШ-Скорук Томаківка
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-11-2008 
       Космос Павлоград4:1Надія Дніпродзержинськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н1:2Надія Дніпродзержинськ
       Космос Павлоград+:-Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-12-2019 
       ХФК Пенуел Кривий РігДЮСШ-Скорук Томаківка
      18-04-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ2:2Сталь Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Жовті Води1:1Авангард Жовті Води
     Тур 11 
      26-04-2009 
       ДЮСШ Жовті Води+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      25-04-2009 
       Авангард Жовті Води1:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      26-04-2009 
       Сталь Дніпродзержинськ5:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      09-12-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаКосмос Павлоград
      25-04-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг-:+Надія Дніпродзержинськ
     Тур 12 
      02-05-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н+:-Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-12-2019 
       Надія ДніпродзержинськДЮСШ-Скорук Томаківка
      03-05-2009 
       Космос Павлоград0:3Сталь Дніпродзержинськ
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:7Авангард Жовті Води
      02-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ6:0ДЮСШ Жовті Води
     Тур 13 
      09-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ4:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ДЮСШ Жовті Води6:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      10-05-2009 
       Авангард Жовті Води1:2Космос Павлоград
       Сталь Дніпродзержинськ6:0Надія Дніпродзержинськ
      09-12-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаАтлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 14 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-нДЮСШ-Скорук Томаківка
      16-05-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг-:+Сталь Дніпродзержинськ
       Надія Дніпродзержинськ5:0Авангард Жовті Води
      17-05-2009 
       Космос Павлоград+:-ДЮСШ Жовті Води
      16-05-2009 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг+:-СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
     Тур 15 
      24-05-2009 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:1ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      23-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ0:1Космос Павлоград
      24-05-2009 
       ДЮСШ Жовті Води1:1Надія Дніпродзержинськ
      23-05-2009 
       Авангард Жовті Води+:-Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-12-2019 
       Сталь ДніпродзержинськДЮСШ-Скорук Томаківка
     Тур 16 
      31-05-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:3Сталь Дніпродзержинськ
      09-12-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаАвангард Жовті Води
      30-05-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг5:0ДЮСШ Жовті Води
       Надія Дніпродзержинськ2:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      31-05-2009 
       Космос Павлоград+:-ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 17 
      07-06-2009 
       Космос Павлоград+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:2Надія Дніпродзержинськ
      06-06-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ1:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-12-2019 
       ДЮСШ Жовті ВодиДЮСШ-Скорук Томаківка
      07-06-2009 
       Авангард Жовті Води2:1Сталь Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      13-06-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н8:2Авангард Жовті Води
      14-06-2009 
       Сталь Дніпродзержинськ+:-ДЮСШ Жовті Води
      09-12-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаСДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      13-06-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг6:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      14-06-2009 
       Надія Дніпродзержинськ2:1Космос Павлоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вієнко Тимофій Олександрович ДЮСШ Жовті Води709
    Присвітлий Антон Костянтинович Сталь Дніпродзержинськ607
    Щербаков Артем Віталійович Сталь Дніпродзержинськ407
    Кірєєв Андрій Миколайович СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ406
    Суховій Олег Володимирович Сталь Дніпродзержинськ305
    Костюк Станіслав Вячеславович Надія Дніпродзержинськ306
    Ісраілов Руслан Супьянович Сталь Дніпродзержинськ305
    Ненашев Микита Юрійович Сталь Дніпродзержинськ303
    Гриневич Артем Олександрович Сталь Дніпродзержинськ308
    Гаркуша Денис Едуардович ХФК Пенуел Кривий Ріг308
    Войтанник Олександр Сергійович Надія Дніпродзержинськ304

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook