Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат області (1994)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2008 
       Надія Дніпродзержинськ+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      13-09-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг4:1Космос Павлоград
      14-09-2008 
       ДЮСШ-Скорук Томаківка3:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
      13-09-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ2:0СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
       Авангард Жовті Води6:2ДЮСШ Жовті Води
     Тур 2 
      21-09-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н2:1ДЮСШ Жовті Води
      20-09-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ2:1Авангард Жовті Води
      21-09-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:1Сталь Дніпродзержинськ
       Космос Павлоград+:-ДЮСШ-Скорук Томаківка
      20-09-2008 
       Надія Дніпродзержинськ2:3Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 3 
      27-09-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг6:1ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      28-09-2008 
       ДЮСШ-Скорук Томаківка-:+Надія Дніпродзержинськ
       Сталь Дніпродзержинськ1:1Космос Павлоград
       Авангард Жовті Води3:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      27-09-2008 
       ДЮСШ Жовті Води0:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
     Тур 4 
      04-10-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:3СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      05-10-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:0ДЮСШ Жовті Води
       Космос Павлоград3:0Авангард Жовті Води
       Надія Дніпродзержинськ1:3Сталь Дніпродзержинськ
      04-10-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий РігДЮСШ-Скорук Томаківка
     Тур 5 
      12-10-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      11-10-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ1:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      12-10-2008 
       Авангард Жовті Води2:1Надія Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Жовті Води0:2Космос Павлоград
      11-10-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ2:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 6 
      19-10-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н1:3ХФК Пенуел Кривий Ріг
      18-10-2008 
       Космос Павлоград0:0СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      19-10-2008 
       Надія Дніпродзержинськ3:0ДЮСШ Жовті Води
      18-10-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг1:0Авангард Жовті Води
      19-10-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаСталь Дніпродзержинськ
     Тур 7 
      26-10-2008 
       Сталь Дніпродзержинськ2:1ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       Авангард Жовті ВодиДЮСШ-Скорук Томаківка
      25-10-2008 
       ДЮСШ Жовті Води3:4Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ2:1Надія Дніпродзержинськ
      26-10-2008 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:4Космос Павлоград
     Тур 8 
      02-11-2008 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:8Космос Павлоград
       Надія Дніпродзержинськ4:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
      01-11-2008 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг1:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      02-11-2008 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаДЮСШ Жовті Води
       Сталь Дніпродзержинськ1:1Авангард Жовті Води
     Тур 9 
      09-11-2008 
       Авангард Жовті Води+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ДЮСШ Жовті Води00:12Сталь Дніпродзержинськ
      08-11-2008 
       СДЮСШОР-2-АВІО ДніпропетровськДЮСШ-Скорук Томаківка
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:4Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      09-11-2008 
       Космос Павлоград6:1Надія Дніпродзержинськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:2Надія Дніпродзержинськ
       Космос Павлоград0:0Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      19-07-2019 
       ХФК Пенуел Кривий РігДЮСШ-Скорук Томаківка
      18-04-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ1:2Сталь Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Жовті Води0:3Авангард Жовті Води
     Тур 11 
      26-04-2009 
       ДЮСШ Жовті Води4:4ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      25-04-2009 
       Авангард Жовті Води3:2СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      26-04-2009 
       Сталь Дніпродзержинськ3:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      19-07-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаКосмос Павлоград
      25-04-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг4:1Надія Дніпродзержинськ
     Тур 12 
      02-05-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:5Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      19-07-2019 
       Надія ДніпродзержинськДЮСШ-Скорук Томаківка
      03-05-2009 
       Космос Павлоград1:1Сталь Дніпродзержинськ
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:4Авангард Жовті Води
      02-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ4:0ДЮСШ Жовті Води
     Тур 13 
      09-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ1:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ДЮСШ Жовті Води4:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
      10-05-2009 
       Авангард Жовті Води2:0Космос Павлоград
       Сталь Дніпродзержинськ3:1Надія Дніпродзержинськ
      19-07-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаАтлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
     Тур 14 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-нДЮСШ-Скорук Томаківка
      16-05-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг1:1Сталь Дніпродзержинськ
       Надія Дніпродзержинськ1:4Авангард Жовті Води
      17-05-2009 
       Космос Павлоград+:-ДЮСШ Жовті Води
      16-05-2009 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг+:-СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
     Тур 15 
      24-05-2009 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг3:0ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
      23-05-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ0:1Космос Павлоград
      24-05-2009 
       ДЮСШ Жовті Води0:3Надія Дніпродзержинськ
      23-05-2009 
       Авангард Жовті Води1:2Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      19-07-2019 
       Сталь ДніпродзержинськДЮСШ-Скорук Томаківка
     Тур 16 
      31-05-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н1:3Сталь Дніпродзержинськ
      19-07-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаАвангард Жовті Води
      30-05-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг7:0ДЮСШ Жовті Води
       Надія Дніпродзержинськ1:1СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      31-05-2009 
       Космос Павлоград+:-ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 17 
      07-06-2009 
       Космос Павлоград+:-ДЮФК Юниор Новомосковский р-н
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:1Надія Дніпродзержинськ
      06-06-2009 
       СДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ0:1Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг
      19-07-2019 
       ДЮСШ Жовті ВодиДЮСШ-Скорук Томаківка
      07-06-2009 
       Авангард Жовті Води0:1Сталь Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      13-06-2009 
       ДЮФК Юниор Новомосковский р-н0:6Авангард Жовті Води
      14-06-2009 
       Сталь Дніпродзержинськ+:-ДЮСШ Жовті Води
      19-07-2019 
       ДЮСШ-Скорук ТомаківкаСДЮСШОР-2-АВІО Дніпропетровськ
      13-06-2009 
       Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг2:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
      14-06-2009 
       Надія Дніпродзержинськ0:1Космос Павлоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сівагін Ярослав Олександрович Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг1008
    Дейро Сергій Євгенович ДЮСШ Жовті Води707
    Шевченко Сергій Сергійович Космос Павлоград704
    Супрун Назарій Анатолійович Сталь Дніпродзержинськ507
    Сухомлин Іван Сергійович Авангард Жовті Води508
    Хват Тімур Юрійович Атлант-ДЮСШ-4 Кривий Ріг507
    Лікаренко Дмитро Юрійович Надія Дніпродзержинськ408
    Корнієнко Володимир Євгенович Сталь Дніпродзержинськ406
    Агєєв Володимир Анатолійович Авангард Жовті Води407
    Зюзь Ігор Едуардович Авангард Жовті Води307
    Галушко Владислав Олександрович Космос Павлоград304

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook