Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат області (1993)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2008 
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград0:2ДЮСШ Новомосковськ
       Гірник Кривий Ріг0:1ДЮСШ Орджонікідзе
      10-09-2008 
       Космос Павлоград0:2Іста1 Днепропетровск
      14-09-2008 
       Шахтар Марганець3:0Трубнік Нікополь
      10-09-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:1Нікополь-98 Нікополь
      14-09-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка4:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      21-09-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Нікополь-98 Нікополь3:0ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Трубнік Нікополь0:3Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      17-09-2008 
       Іста1 Днепропетровск1:2Шахтар Марганець
      21-09-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе5:0Космос Павлоград
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:-Гірник Кривий Ріг
     Тур 3 
      28-09-2008 
       Гірник Кривий Ріг2:1ДЮСШ Новомосковськ
       Космос Павлоград0:1Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Шахтар Марганець1:1ДЮСШ Орджонікідзе
      24-09-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг3:1Іста1 Днепропетровск
      28-09-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:1Трубнік Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:5Нікополь-98 Нікополь
     Тур 4 
      01-10-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:5Нікополь-98 Нікополь
      05-10-2008 
       Трубнік Нікополь2:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      01-10-2008 
       Іста1 Днепропетровск3:0ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      05-10-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград0:2Шахтар Марганець
       Гірник Кривий Ріг3:1Космос Павлоград
     Тур 5 
      12-10-2008 
       Космос Павлоград1:0ДЮСШ Новомосковськ
       Шахтар Марганець0:1Гірник Кривий Ріг
      08-10-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг5:0Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
      12-10-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:0ДЮСШ Орджонікідзе
      08-10-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:1Іста1 Днепропетровск
      11-10-2008 
       Нікополь-98 Нікополь8:0Трубнік Нікополь
     Тур 6 
      19-10-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ2:0Трубнік Нікополь
      15-10-2008 
       Іста1 Днепропетровск1:4Нікополь-98 Нікополь
      19-10-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград1:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Гірник Кривий Ріг2:2Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Космос Павлоград2:2Шахтар Марганець
     Тур 7 
      26-10-2008 
       Шахтар Марганець2:0ДЮСШ Новомосковськ
      22-10-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг2:0Космос Павлоград
      26-10-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка2:0Гірник Кривий Ріг
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ3:0Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Нікополь-98 Нікополь4:0ДЮСШ Орджонікідзе
      22-10-2008 
       Трубнік Нікополь0:3Іста1 Днепропетровск
     Тур 8 
      29-10-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:0Іста1 Днепропетровск
      02-11-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе10:00Трубнік Нікополь
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград1:3Нікополь-98 Нікополь
       Гірник Кривий Ріг3:5ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Космос Павлоград4:5ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Шахтар Марганець1:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
     Тур 9 
      05-11-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:0ДЮСШ Новомосковськ
      09-11-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка4:1Шахтар Марганець
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:1Космос Павлоград
       Нікополь-98 Нікополь2:2Гірник Кривий Ріг
       Трубнік Нікополь+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
      05-11-2008 
       Іста1 Днепропетровск3:2ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 10 
      16-11-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:0ДЮСШ Орджонікідзе
      12-11-2008 
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград1:2Іста1 Днепропетровск
      16-11-2008 
       Гірник Кривий Ріг+:-Трубнік Нікополь
       Космос Павлоград1:2Нікополь-98 Нікополь
       Шахтар Марганець0:2ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      12-11-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг3:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
     Тур 11 
      23-11-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка3:1ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:2Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Нікополь-98 Нікополь7:0Шахтар Марганець
       Трубнік Нікополь0:3Космос Павлоград
      19-11-2008 
       Іста1 Днепропетровск3:2Гірник Кривий Ріг
      23-11-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       ДЮСШ Орджонікідзе+:-Гірник Кривий Ріг
      22-04-2009 
       Іста1 Днепропетровск1:0Космос Павлоград
      18-04-2009 
       Трубнік Нікополь0:3Шахтар Марганець
       Нікополь-98 Нікополь2:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      23-04-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
     Тур 13 
      25-04-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:0ДЮСШ Новомосковськ
      29-04-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:3Нікополь-98 Нікополь
      25-04-2009 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг7:0Трубнік Нікополь
      29-04-2009 
       Шахтар Марганець1:0Іста1 Днепропетровск
      25-04-2009 
       Космос Павлоград2:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Гірник Кривий Ріг-:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
     Тур 14 
      02-05-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ+:-Гірник Кривий Ріг
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+Космос Павлоград
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0Шахтар Марганець
      06-05-2009 
       Іста1 Днепропетровск0:8Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      07-05-2009 
       Трубнік Нікополь-:+ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      02-05-2009 
       Нікополь-98 Нікополь4:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 15 
      09-05-2009 
       Нікополь-98 Нікополь4:0ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ+:-Трубнік Нікополь
      12-05-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка4:0Іста1 Днепропетровск
      09-05-2009 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Шахтар Марганець+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Космос Павлоград+:-Гірник Кривий Ріг
     Тур 16 
      16-05-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ3:2Космос Павлоград
       Гірник Кривий Ріг-:+Шахтар Марганець
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      21-05-2009 
       ДЮСШ Орджонікідзе4:0ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      20-05-2009 
       Іста1 Днепропетровск0:3ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      16-05-2009 
       Трубнік Нікополь0:6Нікополь-98 Нікополь
     Тур 17 
      23-05-2009 
       Трубнік Нікополь2:2ДЮСШ Новомосковськ
      27-05-2009 
       Нікополь-98 Нікополь2:0Іста1 Днепропетровск
      23-05-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг+:-Гірник Кривий Ріг
      27-05-2009 
       Шахтар Марганець1:0Космос Павлоград
     Тур 18 
      30-05-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ3:1Шахтар Марганець
       Космос Павлоград0:1Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Гірник Кривий Ріг-:+ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2Нікополь-98 Нікополь
      03-06-2009 
       Іста1 Днепропетровск+:-Трубнік Нікополь
     Тур 19 
      10-06-2009 
       Іста1 Днепропетровск1:2ДЮСШ Новомосковськ
      06-06-2009 
       Трубнік Нікополь-:+ДЮСШ Орджонікідзе
       Нікополь-98 Нікополь+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ+:-Гірник Кривий Ріг
      10-06-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:0Космос Павлоград
      06-06-2009 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:0Шахтар Марганець
     Тур 20 
      13-06-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ2:3Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      17-06-2009 
       Шахтар Марганець2:4ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      13-06-2009 
       Космос Павлоград1:5ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Гірник Кривий Ріг-:+Нікополь-98 Нікополь
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:-Трубнік Нікополь
      17-06-2009 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:0Іста1 Днепропетровск
     Тур 21 
      20-06-2009 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1ДЮСШ Новомосковськ
       Іста1 Днепропетровск+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Трубнік Нікополь-:-Гірник Кривий Ріг
       Нікополь-98 Нікополь+:-Космос Павлоград
      02-04-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:0Шахтар Марганець
      24-06-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:3Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
     Тур 22 
      20-06-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ1:0ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:2ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:3Нікополь-98 Нікополь
       Космос Павлоград+:-Трубнік Нікополь
       Гірник Кривий Ріг-:+Іста1 Днепропетровск
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+ДЮСШ Орджонікідзе
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Стадник Олександр Володимирович Нікополь-98 Нікополь20012
    Крамаренко Євген Геннадійович Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг9110
    Юрченко Ігор Віталійович ДЮСШ-12 Дніпропетровськ807
    Буцикін Костянтин Ігорович Нікополь-98 Нікополь7010
    Кувшинов Олександр Віталійович Нікополь-98 Нікополь618
    Огоренко Артем Андрійович ДЮСШ-Ювілейний Царичанка604
    Стратій Євген Михайлович ДЮСШ-Ювілейний Царичанка6011
    Суслов Олександр Сергійович Шахтар Марганець5113
    Коробов Роман Ігорович ДЮСШ-Ювілейний Царичанка504
    Мордовець Віталій Григорович Гірник Кривий Ріг504
    Пужанський Микола Ігорович Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг407

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook