Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат області (1995)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2008 
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград2:0ДЮСШ Новомосковськ
       Гірник Кривий Ріг0:4ДЮСШ Орджонікідзе
      10-09-2008 
       Космос Павлоград7:0Іста1 Днепропетровск
      14-09-2008 
       Шахтар Марганець3:0Трубнік Нікополь
      10-09-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг0:5Нікополь-98 Нікополь
      14-09-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка0:2ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      21-09-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Нікополь-98 Нікополь1:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Трубнік Нікополь0:2Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      17-09-2008 
       Іста1 Днепропетровск2:0Шахтар Марганець
      21-09-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1Космос Павлоград
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:-Гірник Кривий Ріг
     Тур 3 
      28-09-2008 
       Гірник Кривий Ріг2:0ДЮСШ Новомосковськ
       Космос Павлоград1:0Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Шахтар Марганець0:0ДЮСШ Орджонікідзе
      24-09-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг0:2Іста1 Днепропетровск
      28-09-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка9:0Трубнік Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:0Нікополь-98 Нікополь
     Тур 4 
      01-10-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:2Нікополь-98 Нікополь
      05-10-2008 
       Трубнік Нікополь0:6ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      01-10-2008 
       Іста1 Днепропетровск5:0ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      05-10-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе8:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград2:3Шахтар Марганець
       Гірник Кривий Ріг0:0Космос Павлоград
     Тур 5 
      12-10-2008 
       Космос Павлоград2:0ДЮСШ Новомосковськ
       Шахтар Марганець3:0Гірник Кривий Ріг
      08-10-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:3Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
      12-10-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:0ДЮСШ Орджонікідзе
      08-10-2008 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:1Іста1 Днепропетровск
      11-10-2008 
       Нікополь-98 Нікополь4:0Трубнік Нікополь
     Тур 6 
      19-10-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:1Трубнік Нікополь
      15-10-2008 
       Іста1 Днепропетровск1:0Нікополь-98 Нікополь
      19-10-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград2:4ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Гірник Кривий Ріг4:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Космос Павлоград0:1Шахтар Марганець
     Тур 7 
      26-10-2008 
       Шахтар Марганець1:0ДЮСШ Новомосковськ
      22-10-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг0:3Космос Павлоград
      26-10-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка6:0Гірник Кривий Ріг
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ3:2Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Нікополь-98 Нікополь1:2ДЮСШ Орджонікідзе
      22-10-2008 
       Трубнік Нікополь0:3Іста1 Днепропетровск
     Тур 8 
      29-10-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ0:4Іста1 Днепропетровск
      02-11-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе6:0Трубнік Нікополь
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград1:1Нікополь-98 Нікополь
       Гірник Кривий Ріг0:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Космос Павлоград0:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Шахтар Марганець2:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
     Тур 9 
      05-11-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг0:1ДЮСШ Новомосковськ
      09-11-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка0:0Шахтар Марганець
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ3:1Космос Павлоград
       Нікополь-98 Нікополь4:0Гірник Кривий Ріг
       Трубнік Нікополь+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
      05-11-2008 
       Іста1 Днепропетровск1:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 10 
      16-11-2008 
       ДЮСШ Новомосковськ1:2ДЮСШ Орджонікідзе
      12-11-2008 
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград0:1Іста1 Днепропетровск
      16-11-2008 
       Гірник Кривий Ріг2:1Трубнік Нікополь
       Космос Павлоград4:2Нікополь-98 Нікополь
       Шахтар Марганець0:0ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      12-11-2008 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг2:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
     Тур 11 
      23-11-2008 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка4:2ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ4:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Нікополь-98 Нікополь2:1Шахтар Марганець
       Трубнік Нікополь1:1Космос Павлоград
      19-11-2008 
       Іста1 Днепропетровск3:0Гірник Кривий Ріг
      23-11-2008 
       ДЮСШ Орджонікідзе+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       ДЮСШ Орджонікідзе+:-Гірник Кривий Ріг
      22-04-2009 
       Іста1 Днепропетровск3:3Космос Павлоград
      18-04-2009 
       Трубнік Нікополь2:5Шахтар Марганець
       Нікополь-98 Нікополь2:1Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      23-04-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ3:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
     Тур 13 
      25-04-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ2:1ДЮСШ Новомосковськ
      29-04-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка0:0Нікополь-98 Нікополь
      25-04-2009 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг9:0Трубнік Нікополь
      29-04-2009 
       Шахтар Марганець1:2Іста1 Днепропетровск
      25-04-2009 
       Космос Павлоград3:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Гірник Кривий Ріг-:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
     Тур 14 
      02-05-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ+:-Гірник Кривий Ріг
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+Космос Павлоград
       ДЮСШ Орджонікідзе3:1Шахтар Марганець
      06-05-2009 
       Іста1 Днепропетровск3:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      07-05-2009 
       Трубнік Нікополь-:+ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      02-05-2009 
       Нікополь-98 Нікополь1:4ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 15 
      09-05-2009 
       Нікополь-98 Нікополь3:0ДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ+:-Трубнік Нікополь
      12-05-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:0Іста1 Днепропетровск
      09-05-2009 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Шахтар Марганець+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Космос Павлоград+:-Гірник Кривий Ріг
     Тур 16 
      16-05-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ0:3Космос Павлоград
       Гірник Кривий Ріг-:+Шахтар Марганець
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      21-05-2009 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      20-05-2009 
       Іста1 Днепропетровск0:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
      16-05-2009 
       Трубнік Нікополь-:+Нікополь-98 Нікополь
     Тур 17 
      23-05-2009 
       Трубнік Нікополь1:0ДЮСШ Новомосковськ
      27-05-2009 
       Нікополь-98 Нікополь2:0Іста1 Днепропетровск
      23-05-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:1ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг+:-Гірник Кривий Ріг
      27-05-2009 
       Шахтар Марганець0:3Космос Павлоград
     Тур 18 
      30-05-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ0:1Шахтар Марганець
       Космос Павлоград5:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
       Гірник Кривий Ріг-:+ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2Нікополь-98 Нікополь
      03-06-2009 
       Іста1 Днепропетровск+:-Трубнік Нікополь
     Тур 19 
      10-06-2009 
       Іста1 Днепропетровск2:1ДЮСШ Новомосковськ
      06-06-2009 
       Трубнік Нікополь-:+ДЮСШ Орджонікідзе
       Нікополь-98 Нікополь+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ+:-Гірник Кривий Ріг
      10-06-2009 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка2:3Космос Павлоград
      06-06-2009 
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг1:2Шахтар Марганець
     Тур 20 
      13-06-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ0:1Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
      17-06-2009 
       Шахтар Марганець3:3ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
      13-06-2009 
       Космос Павлоград4:1ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Гірник Кривий Ріг-:+Нікополь-98 Нікополь
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:-Трубнік Нікополь
      17-06-2009 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:2Іста1 Днепропетровск
     Тур 21 
      15-06-2009 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0ДЮСШ Новомосковськ
       Іста1 Днепропетровск+:-Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград
       Трубнік Нікополь0:0Гірник Кривий Ріг
       Нікополь-98 Нікополь4:1Космос Павлоград
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1:0Шахтар Марганець
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:0Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг
     Тур 22 
      16-06-2009 
       ДЮСШ Новомосковськ0:3ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Колос-ДЮСШ1 Кривий Ріг0:2ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:2Нікополь-98 Нікополь
       Космос Павлоград+:-Трубнік Нікополь
       Гірник Кривий Ріг-:+Іста1 Днепропетровск
       Юність-ФСК ім.Шкуренко Павлоград-:+ДЮСШ Орджонікідзе
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кренько Дмитро Сергійович Нікополь-98 Нікополь14013
    Кривобок Олександр Геннадійович ДЮСШ-12 Дніпропетровськ1007
    Ярошенко Сергій Миколайович Космос Павлоград10012
    Сирица Кирило Володимирович ДЮСШ Орджонікідзе919
    Берковський Сергій Анатолійович Космос Павлоград809
    Хлопков Владислав Анатолійович ДЮСШ-Ювілейний Царичанка706
    Габелок Артем Юрійович ДЮСШ-Ювілейний Царичанка708
    Варушко Дмитро Євгенович ДЮСШ-12 Дніпропетровськ5010
    Титаренко Владислав Володимирович Космос Павлоград505
    Каташ Владислав Вікторович Шахтар Марганець5010
    Шишка Владислав Дмитрович ДЮСШ-12 Дніпропетровськ409

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook