Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      25-04-2009 
       ФК Петриківка Петриківка3:1ФК Скорук Томаківка
       Шахтар Марганець0:2ФК Нікополь Нікополь
       Зернові-Джерела Софієвський р-н0:0Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       Алан Дніпропетровськ4:0Металург Новомосковськ
       Міттал Кривий Ріг3:1ФК Побєда Дніпропетровськ
      29-04-2009 
       Титан Вільногірськ3:2ІСТА Дніпропетровськ
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:1Авангард Покров
       Електрометалург Нікополь2:1Кривбас-3 Кривий Ріг
     Тур 2 
      25-07-2009 
       ФК Скорук Томаківка4:3Кривбас-3 Кривий Ріг
       Авангард Покров2:1Електрометалург Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ+:-Сталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Побєда Дніпропетровськ2:0Титан Вільногірськ
       Металург Новомосковськ4:3Міттал Кривий Ріг
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг2:0Алан Дніпропетровськ
       ФК Нікополь Нікополь1:3Зернові-Джерела Софієвський р-н
       ФК Петриківка Петриківка6:0Шахтар Марганець
     Тур 3 
      09-05-2009 
       Шахтар Марганець1:1ФК Скорук Томаківка
       Зернові-Джерела Софієвський р-н1:5ФК Петриківка Петриківка
       Алан Дніпропетровськ0:0ФК Нікополь Нікополь
      13-05-2009 
       Міттал Кривий Ріг0:3Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      09-05-2009 
       Титан Вільногірськ2:1Металург Новомосковськ
      13-05-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ3:5ФК Побєда Дніпропетровськ
       Електрометалург Нікополь7:1ІСТА Дніпропетровськ
       Кривбас-3 Кривий Ріг0:1Авангард Покров
     Тур 4 
      16-05-2009 
       ФК Скорук Томаківка0:2Авангард Покров
      20-05-2009 
       ІСТА Дніпропетровськ1:2Кривбас-3 Кривий Ріг
       ФК Побєда Дніпропетровськ0:0Електрометалург Нікополь
       Металург Новомосковськ3:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг9:0Титан Вільногірськ
      16-05-2009 
       ФК Нікополь Нікополь1:0Міттал Кривий Ріг
       ФК Петриківка Петриківка0:0Алан Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець4:1Зернові-Джерела Софієвський р-н
     Тур 5 
      23-05-2009 
       Зернові-Джерела Софієвський р-н2:1ФК Скорук Томаківка
       Алан Дніпропетровськ2:0Шахтар Марганець
       Міттал Кривий Ріг4:2ФК Петриківка Петриківка
       Титан Вільногірськ1:2ФК Нікополь Нікополь
      27-05-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:1Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       Електрометалург Нікополь5:1Металург Новомосковськ
       Кривбас-3 Кривий Ріг0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       Авангард Покров5:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 6 
      03-06-2009 
       ФК Скорук Томаківка2:2ІСТА Дніпропетровськ
      30-05-2009 
       ФК Побєда Дніпропетровськ0:1Авангард Покров
      03-06-2009 
       Металург Новомосковськ0:3Кривбас-3 Кривий Ріг
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг1:1Електрометалург Нікополь
       ФК Нікополь Нікополь1:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
      30-05-2009 
       ФК Петриківка Петриківка3:0Титан Вільногірськ
       Шахтар Марганець0:5Міттал Кривий Ріг
       Зернові-Джерела Софієвський р-н2:0Алан Дніпропетровськ
     Тур 7 
      06-06-2009 
       Алан Дніпропетровськ2:2ФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий Ріг1:1Зернові-Джерела Софієвський р-н
       Титан Вільногірськ4:2Шахтар Марганець
      10-06-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:1ФК Петриківка Петриківка
       Електрометалург Нікополь1:2ФК Нікополь Нікополь
       Кривбас-3 Кривий Ріг1:2Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      06-06-2009 
       Авангард Покров2:0Металург Новомосковськ
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
     Тур 8 
      13-06-2009 
       ФК Скорук Томаківка0:2ФК Побєда Дніпропетровськ
       Металург Новомосковськ2:1ІСТА Дніпропетровськ
      17-06-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг1:0Авангард Покров
       ФК Нікополь Нікополь-:+Кривбас-3 Кривий Ріг
       ФК Петриківка Петриківка1:2Електрометалург Нікополь
      13-06-2009 
       Шахтар Марганець0:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Зернові-Джерела Софієвський р-н1:1Титан Вільногірськ
       Алан Дніпропетровськ2:0Міттал Кривий Ріг
     Тур 9 
      20-06-2009 
       Міттал Кривий Ріг5:2ФК Скорук Томаківка
       Титан Вільногірськ1:2Алан Дніпропетровськ
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:2Зернові-Джерела Софієвський р-н
      24-06-2009 
       Електрометалург Нікополь2:0Шахтар Марганець
       Кривбас-3 Кривий Ріг1:3ФК Петриківка Петриківка
      20-06-2009 
       Авангард Покров0:0ФК Нікополь Нікополь
      24-06-2009 
       ІСТА Дніпропетровськ1:6Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      20-06-2009 
       ФК Побєда Дніпропетровськ1:3Металург Новомосковськ
     Тур 10 
      27-06-2009 
       ФК Скорук Томаківка6:2Металург Новомосковськ
      01-07-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг5:0ФК Побєда Дніпропетровськ
      27-06-2009 
       ФК Нікополь Нікополь4:2ІСТА Дніпропетровськ
       ФК Петриківка Петриківка2:0Авангард Покров
      01-07-2009 
       Шахтар Марганець1:2Кривбас-3 Кривий Ріг
       Зернові-Джерела Софієвський р-н2:4Електрометалург Нікополь
      27-06-2009 
       Алан Дніпропетровськ2:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Міттал Кривий Ріг4:1Титан Вільногірськ
     Тур 11 
      04-07-2009 
       Титан Вільногірськ2:0ФК Скорук Томаківка
       Сталь-2 Дніпродзержинськ2:1Міттал Кривий Ріг
      08-07-2009 
       Електрометалург Нікополь2:1Алан Дніпропетровськ
       Кривбас-3 Кривий Ріг4:1Зернові-Джерела Софієвський р-н
      04-07-2009 
       Авангард Покров3:4Шахтар Марганець
       ІСТА Дніпропетровськ1:2ФК Петриківка Петриківка
       ФК Побєда Дніпропетровськ1:1ФК Нікополь Нікополь
      08-07-2009 
       Металург Новомосковськ2:4Атлант-ФШМ Кривий Ріг
     Тур 12 
      15-07-2009 
       ФК Скорук Томаківка1:3Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      11-07-2009 
       ФК Нікополь Нікополь+:-Металург Новомосковськ
       ФК Петриківка Петриківка3:0ФК Побєда Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець4:0ІСТА Дніпропетровськ
       Зернові-Джерела Софієвський р-н0:0Авангард Покров
      15-07-2009 
       Алан Дніпропетровськ1:2Кривбас-3 Кривий Ріг
       Міттал Кривий Ріг1:1Електрометалург Нікополь
      11-07-2009 
       Титан Вільногірськ1:3Сталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 13 
      18-07-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ+:-ФК Скорук Томаківка
      22-07-2009 
       Електрометалург Нікополь4:1Титан Вільногірськ
       Кривбас-3 Кривий Ріг4:1Міттал Кривий Ріг
      18-07-2009 
       Авангард Покров2:0Алан Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ3:3Зернові-Джерела Софієвський р-н
       ФК Побєда Дніпропетровськ5:2Шахтар Марганець
      15-07-2009 
       Металург Новомосковськ1:3ФК Петриківка Петриківка
      22-07-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг3:1ФК Нікополь Нікополь
     Тур 14 
      02-05-2009 
       ФК Скорук Томаківка0:2ФК Нікополь Нікополь
      29-04-2009 
       ФК Петриківка Петриківка2:0Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      02-05-2009 
       Шахтар Марганець1:1Металург Новомосковськ
       Зернові-Джерела Софієвський р-н2:0ФК Побєда Дніпропетровськ
      06-05-2009 
       Алан Дніпропетровськ3:0ІСТА Дніпропетровськ
      02-05-2009 
       Міттал Кривий Ріг1:2Авангард Покров
      06-05-2009 
       Титан Вільногірськ0:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:2Електрометалург Нікополь
     Тур 15 
      29-07-2009 
       Електрометалург Нікополь3:0ФК Скорук Томаківка
       Кривбас-3 Кривий Ріг1:2Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Авангард Покров+:-Титан Вільногірськ
       ІСТА Дніпропетровськ+:-Міттал Кривий Ріг
       ФК Побєда Дніпропетровськ0:3Алан Дніпропетровськ
       Металург Новомосковськ3:6Зернові-Джерела Софієвський р-н
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг6:0Шахтар Марганець
       ФК Нікополь Нікополь3:1ФК Петриківка Петриківка
    Коло 2 
     Тур 16 
      22-08-2009 
       ФК Петриківка Петриківка2:0ФК Нікополь Нікополь
      26-08-2009 
       Шахтар Марганець1:4Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      22-08-2009 
       Зернові-Джерела Софієвський р-н3:1Металург Новомосковськ
      26-08-2009 
       Алан Дніпропетровськ0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
      22-08-2009 
       Міттал Кривий Ріг3:2ІСТА Дніпропетровськ
       Титан Вільногірськ0:1Авангард Покров
      26-08-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ-:+Кривбас-3 Кривий Ріг
       ФК Скорук Томаківка1:0Електрометалург Нікополь
     Тур 17 
      02-09-2009 
       Електрометалург Нікополь4:1Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Кривбас-3 Кривий Ріг0:1Титан Вільногірськ
      29-08-2009 
       Авангард Покров1:3Міттал Кривий Ріг
       ІСТА Дніпропетровськ3:6Алан Дніпропетровськ
       ФК Побєда Дніпропетровськ0:1Зернові-Джерела Софієвський р-н
       Металург Новомосковськ3:1Шахтар Марганець
      02-09-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг2:2ФК Петриківка Петриківка
      29-08-2009 
       ФК Нікополь Нікополь3:0ФК Скорук Томаківка
     Тур 18 
      09-09-2009 
       ФК Нікополь Нікополь+:-Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      05-09-2009 
       ФК Петриківка Петриківка7:0Металург Новомосковськ
       Шахтар Марганець1:4ФК Побєда Дніпропетровськ
      09-09-2009 
       Зернові-Джерела Софієвський р-н1:0ІСТА Дніпропетровськ
      05-09-2009 
       Алан Дніпропетровськ3:0Авангард Покров
      09-09-2009 
       Міттал Кривий Ріг1:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       Титан Вільногірськ1:3Електрометалург Нікополь
       ФК Скорук Томаківка2:1Сталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 19 
      16-09-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:1Титан Вільногірськ
       Електрометалург Нікополь+:-Міттал Кривий Ріг
       Кривбас-3 Кривий Ріг1:2Алан Дніпропетровськ
      12-09-2009 
       Авангард Покров0:2Зернові-Джерела Софієвський р-н
      16-09-2009 
       ІСТА Дніпропетровськ+:-Шахтар Марганець
      12-09-2009 
       ФК Побєда Дніпропетровськ2:2ФК Петриківка Петриківка
       Металург Новомосковськ1:5ФК Нікополь Нікополь
      16-09-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг-:+ФК Скорук Томаківка
     Тур 20 
      23-09-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг-:+Металург Новомосковськ
      19-09-2009 
       ФК Нікополь Нікополь1:3ФК Побєда Дніпропетровськ
      23-09-2009 
       ФК Петриківка Петриківка5:1ІСТА Дніпропетровськ
      19-09-2009 
       Шахтар Марганець1:3Авангард Покров
      23-09-2009 
       Зернові-Джерела Софієвський р-н1:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       Алан Дніпропетровськ1:2Електрометалург Нікополь
       Міттал Кривий Ріг7:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Скорук Томаківка0:1Титан Вільногірськ
     Тур 21 
      26-09-2009 
       Титан Вільногірськ1:2Міттал Кривий Ріг
      30-09-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:2Алан Дніпропетровськ
       Електрометалург Нікополь3:2Зернові-Джерела Софієвський р-н
       Кривбас-3 Кривий Ріг2:0Шахтар Марганець
      26-09-2009 
       Авангард Покров2:3ФК Петриківка Петриківка
       ІСТА Дніпропетровськ0:8ФК Нікополь Нікополь
      30-09-2009 
       ФК Побєда Дніпропетровськ3:2Атлант-ФШМ Кривий Ріг
      26-09-2009 
       Металург Новомосковськ0:0ФК Скорук Томаківка
     Тур 22 
      03-10-2009 
       Металург Новомосковськ1:4ФК Побєда Дніпропетровськ
      07-10-2009 
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг1:1ІСТА Дніпропетровськ
      03-10-2009 
       ФК Нікополь Нікополь3:1Авангард Покров
      07-10-2009 
       ФК Петриківка Петриківка3:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       Шахтар Марганець1:1Електрометалург Нікополь
       Зернові-Джерела Софієвський р-н4:1Сталь-2 Дніпродзержинськ
      03-10-2009 
       Алан Дніпропетровськ3:1Титан Вільногірськ
       ФК Скорук Томаківка2:2Міттал Кривий Ріг
     Тур 23 
      10-10-2009 
       Міттал Кривий Ріг-:+Алан Дніпропетровськ
       Титан Вільногірськ2:2Зернові-Джерела Софієвський р-н
      14-10-2009 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ4:0Шахтар Марганець
       Електрометалург Нікополь2:1ФК Петриківка Петриківка
       Кривбас-3 Кривий Ріг1:2ФК Нікополь Нікополь
       Авангард Покров2:1Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       ІСТА Дніпропетровськ2:2Металург Новомосковськ
      10-10-2009 
       ФК Побєда Дніпропетровськ2:1ФК Скорук Томаківка
     Тур 24 
       ФК Побєда Дніпропетровськ1:0ІСТА Дніпропетровськ
       Металург Новомосковськ1:0Авангард Покров
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг2:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       ФК Нікополь Нікополь1:3Електрометалург Нікополь
       ФК Петриківка Петриківка2:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Шахтар Марганець1:1Титан Вільногірськ
       Зернові-Джерела Софієвський р-н+:-Міттал Кривий Ріг
       ФК Скорук Томаківка3:0Алан Дніпропетровськ
     Тур 25 
      25-09-2009 
       Алан Дніпропетровськ2:1Зернові-Джерела Софієвський р-н
       Міттал Кривий Ріг7:0Шахтар Марганець
       Титан Вільногірськ0:1ФК Петриківка Петриківка
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:4ФК Нікополь Нікополь
       Електрометалург Нікополь2:1Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       Кривбас-3 Кривий Ріг2:0Металург Новомосковськ
       Авангард Покров0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ФК Скорук Томаківка
     Тур 26 
      19-09-2009 
       ІСТА Дніпропетровськ2:1Авангард Покров
       ФК Побєда Дніпропетровськ2:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       Металург Новомосковськ1:4Електрометалург Нікополь
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг4:1Сталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Нікополь Нікополь2:0Титан Вільногірськ
       ФК Петриківка Петриківка1:0Міттал Кривий Ріг
       Шахтар Марганець0:2Алан Дніпропетровськ
       ФК Скорук Томаківка2:4Зернові-Джерела Софієвський р-н
     Тур 27 
      12-09-2009 
       Зернові-Джерела Софієвський р-н4:1Шахтар Марганець
       Алан Дніпропетровськ0:2ФК Петриківка Петриківка
       Міттал Кривий Ріг-:+ФК Нікополь Нікополь
       Титан Вільногірськ+:-Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       Сталь-2 Дніпродзержинськ2:2Металург Новомосковськ
       Електрометалург Нікополь0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       Кривбас-3 Кривий Ріг3:0ІСТА Дніпропетровськ
       Авангард Покров1:1ФК Скорук Томаківка
     Тур 28 
      09-09-2009 
       Авангард Покров5:0Кривбас-3 Кривий Ріг
       ІСТА Дніпропетровськ0:5Електрометалург Нікополь
       ФК Побєда Дніпропетровськ3:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Металург Новомосковськ1:1Титан Вільногірськ
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг-:-Міттал Кривий Ріг
       ФК Нікополь Нікополь4:0Алан Дніпропетровськ
       ФК Петриківка Петриківка1:1Зернові-Джерела Софієвський р-н
       ФК Скорук Томаківка1:1Шахтар Марганець
     Тур 29 
      18-11-2009 
       Шахтар Марганець1:2ФК Петриківка Петриківка
       Зернові-Джерела Софієвський р-н2:1ФК Нікополь Нікополь
       Алан Дніпропетровськ+:-Атлант-ФШМ Кривий Ріг
       Міттал Кривий Ріг4:1Металург Новомосковськ
       Титан Вільногірськ0:2ФК Побєда Дніпропетровськ
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:2ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург Нікополь4:1Авангард Покров
       Кривбас-3 Кривий Ріг0:1ФК Скорук Томаківка
     Тур 30 
      22-08-2009 
       Кривбас-3 Кривий Ріг0:3Електрометалург Нікополь
       Авангард Покров1:1Сталь-2 Дніпродзержинськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:2Титан Вільногірськ
       ФК Побєда Дніпропетровськ1:1Міттал Кривий Ріг
       Металург Новомосковськ1:4Алан Дніпропетровськ
       Атлант-ФШМ Кривий Ріг1:3Зернові-Джерела Софієвський р-н
       ФК Нікополь Нікополь3:1Шахтар Марганець
       ФК Скорук Томаківка1:4ФК Петриківка Петриківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рапина Олег Анатолійович Титан Вільногірськ102
    Кот Борис Анатолійович Зернові-Джерела Софієвський р-н101
    Фетисов Євген Вячеславович Зернові-Джерела Софієвський р-н101
    Тарасенко Віталій Юрійович Зернові-Джерела Софієвський р-н101
    Белей Микита Геннадійович Атлант-ФШМ Кривий Ріг101
    Гіберт Володимир Володимирович Зернові-Джерела Софієвський р-н101
    Самарець Максим Олександрович ІСТА Дніпропетровськ101
    Мурга Ілля Леонідович ІСТА Дніпропетровськ101
    Сидоренко Максим Вікторович Титан Вільногірськ101
    Кондратюк Андрій Вікторович ФК Побєда Дніпропетровськ001
    Ковальчук Дмитро Михайлович Атлант-ФШМ Кривий Ріг001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook