Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області (1997)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       ДЮСШ-Ювілейний ЦаричанкаІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       СДЮСШОР-2-ФК Победа ДніпропетровскМДЮСШ-2 Днепропетровск
       Космос ПавлоградДЮСШ Нікопольский р-н
       Шахтар МарганецьДнепр-АГРО Синельникове
     Тур 2 
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:1Шахтар Марганець
       МДЮСШ-2 ДнепропетровскКосмос Павлоград
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ0:2СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
       ДЮСШ НовомосковськДЮСШ-Ювілейний Царичанка
     Тур 3 
       СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск3:2ДЮСШ Новомосковськ
       Космос Павлоград2:0Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:0МДЮСШ-2 Днепропетровск
       Днепр-АГРО Синельникове0:2ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 4 
       МДЮСШ-2 Днепропетровск0:0Днепр-АГРО Синельникове
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськШахтар Марганець
       ДЮСШ Новомосковськ2:2Космос Павлоград
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:5СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
     Тур 5 
       Космос Павлоград6:4ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Шахтар Марганець2:0ДЮСШ Новомосковськ
       Днепр-АГРО Синельникове0:2Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ Нікопольский р-н4:1МДЮСШ-2 Днепропетровск
     Тур 6 
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ Новомосковськ0:3Днепр-АГРО Синельникове
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка0:0Шахтар Марганець
       СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск2:2Космос Павлоград
     Тур 7 
       Шахтар Марганець2:3СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
       Днепр-АГРО Синельникове2:2ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       ДЮСШ Нікопольский р-н2:1ДЮСШ Новомосковськ
       МДЮСШ-2 ДнепропетровскІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 8 
       ДЮСШ НовомосковськМДЮСШ-2 Днепропетровск
       ДЮСШ-Ювілейний ЦаричанкаДЮСШ Нікопольский р-н
       СДЮСШОР-2-ФК Победа ДніпропетровскДнепр-АГРО Синельникове
       Космос Павлоград4:2Шахтар Марганець
     Тур 9 
       Днепр-АГРО Синельникове2:3Космос Павлоград
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:0СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
       МДЮСШ-2 Днепропетровск-:+ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ2:2ДЮСШ Новомосковськ
    Коло 2 
     Тур 10 
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ1:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       МДЮСШ-2 Днепропетровск0:7СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:4Космос Павлоград
       Днепр-АГРО Синельникове3:3Шахтар Марганець
     Тур 11 
       Шахтар Марганець0:1ДЮСШ Нікопольский р-н
       Космос Павлоград8:0МДЮСШ-2 Днепропетровск
       СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск2:0Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка0:1ДЮСШ Новомосковськ
     Тур 12 
       ДЮСШ Новомосковськ0:3СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ0:1Космос Павлоград
       МДЮСШ-2 Днепропетровск0:3Шахтар Марганець
       ДЮСШ Нікопольский р-н2:1Днепр-АГРО Синельникове
     Тур 13 
       Днепр-АГРО Синельникове3:2МДЮСШ-2 Днепропетровск
       Шахтар Марганець0:1Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Космос Павлоград5:0ДЮСШ Новомосковськ
       СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск3:1ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
     Тур 14 
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка1:2Космос Павлоград
       ДЮСШ Новомосковськ1:2Шахтар Марганець
       Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ6:7Днепр-АГРО Синельникове
       МДЮСШ-2 Днепропетровск1:2ДЮСШ Нікопольский р-н
     Тур 15 
       ДЮСШ Нікопольский р-н1:3Іста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Днепр-АГРО СинельниковеДЮСШ Новомосковськ
       Шахтар Марганець2:6ДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Космос Павлоград2:2СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
     Тур 16 
       СДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск5:0Шахтар Марганець
       ДЮСШ-Ювілейний Царичанка2:2Днепр-АГРО Синельникове
       ДЮСШ Новомосковськ1:4ДЮСШ Нікопольский р-н
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськМДЮСШ-2 Днепропетровск
     Тур 17 
       МДЮСШ-2 ДнепропетровскДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ Нікопольский р-нДЮСШ-Ювілейний Царичанка
       Днепр-АГРО СинельниковеСДЮСШОР-2-ФК Победа Дніпропетровск
       Шахтар МарганецьКосмос Павлоград
     Тур 18 
       Космос ПавлоградДнепр-АГРО Синельникове
       СДЮСШОР-2-ФК Победа ДніпропетровскДЮСШ Нікопольский р-н
       ДЮСШ-Ювілейний ЦаричанкаМДЮСШ-2 Днепропетровск
       ДЮСШ НовомосковськІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook