Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу 2010 р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-05-2010 
       ФК Петриківка Петриківка4:0Титан Вільногірськ
       ФК Скорук Томаківка0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       Авангард Покров0:3Штурм Партизанське
      05-05-2010 
       Колос Никопольский р-н5:1Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
      01-05-2010 
       Шахтар МарганецьМіттал Кривий Ріг
      05-05-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:2Камелот с.Піщанка
      01-05-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -4:0Авангард Жовті Води
       ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськвыходной -
     Тур 11 
      08-05-2010 
       Авангард Жовті Води0:3ФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий Ріг1:2ФК Побєда Дніпропетровськ
       Дніпро-2-юн Дніпропетровськ0:0Штурм Партизанське
      12-05-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:1Титан Вільногірськ
       ФК Нікополь-Днепряне -2:2Шахтар Марганець
       ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ0:2Колос Никопольский р-н
       выходной -Авангард Покров
       Камелот с.Піщанка1:2ФК Петриківка Петриківка
     Тур 3 
      15-05-2010 
       ФК Скорук Томаківка2:2Титан Вільногірськ
      19-05-2010 
       Авангард Покров1:1ФК Петриківка Петриківка
      15-05-2010 
       Колос Никопольский р-н2:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:2Штурм Партизанське
      19-05-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:1Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
      15-05-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -1:0Міттал Кривий Ріг
      19-05-2010 
       ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ2:3Камелот с.Піщанка
      15-05-2010 
       выходной -Авангард Жовті Води
     Тур 4 
      22-05-2010 
       Титан Вільногірськ2:1Авангард Жовті Води
       Камелот с.Піщанкавыходной -
      26-05-2010 
       Міттал Кривий Ріг0:1ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      22-05-2010 
       Дніпро-2-юн Дніпропетровськ0:2ФК Нікополь-Днепряне -
      26-05-2010 
       Штурм Партизанське0:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
      22-05-2010 
       ФК Побєда Дніпропетровськ1:3Шахтар Марганець
       ФК Петриківка Петриківка0:1Колос Никопольский р-н
       ФК Скорук Томаківка2:1Авангард Покров
     Тур 5 
      29-05-2010 
       Авангард Покров0:2Титан Вільногірськ
       Колос Никопольский р-н5:1ФК Скорук Томаківка
       Шахтар Марганець0:3ФК Петриківка Петриківка
      02-06-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:0ФК Побєда Дніпропетровськ
      29-05-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -0:2Штурм Партизанське
      02-06-2010 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
      29-05-2010 
       выходной -0:0Міттал Кривий Ріг
       Авангард Жовті Води0:7Камелот с.Піщанка
     Тур 6 
      05-06-2010 
       Титан ВільногірськКамелот с.Піщанка
       Міттал Кривий РігАвангард Жовті Води
       Дніпро-2-юн Дніпропетровськвыходной -
      09-06-2010 
       Штурм ПартизанськеІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      05-06-2010 
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Нікополь-Днепряне -
       ФК Петриківка ПетриківкаСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Скорук ТомаківкаШахтар Марганець
       Авангард ПокровКолос Никопольский р-н
     Тур 7 
      12-06-2010 
       Колос Никопольский р-нТитан Вільногірськ
       Шахтар МарганецьАвангард Покров
      09-06-2010 
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Скорук Томаківка
      12-06-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -ФК Петриківка Петриківка
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Побєда Дніпропетровськ
       выходной -Штурм Партизанське
      09-06-2010 
       Авангард Жовті ВодиДніпро-2-юн Дніпропетровськ
      12-06-2010 
       Камелот с.ПіщанкаМіттал Кривий Ріг
     Тур 8 
      19-06-2010 
       Титан ВільногірськМіттал Кривий Ріг
      16-06-2010 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськКамелот с.Піщанка
      19-06-2010 
       Штурм ПартизанськеАвангард Жовті Води
       ФК Побєда Дніпропетровськвыходной -
       ФК Петриківка ПетриківкаІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаФК Нікополь-Днепряне -
       Авангард ПокровСталь-2 Дніпродзержинськ
       Колос Никопольский р-нШахтар Марганець
     Тур 9 
      26-06-2010 
       Шахтар МарганецьТитан Вільногірськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськКолос Никопольский р-н
       ФК Нікополь-Днепряне -Авангард Покров
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       выходной -ФК Петриківка Петриківка
       Авангард Жовті ВодиФК Побєда Дніпропетровськ
       Камелот с.ПіщанкаШтурм Партизанське
      30-06-2010 
       Міттал Кривий РігДніпро-2-юн Дніпропетровськ
     Тур 10 
      03-07-2010 
       Титан ВільногірськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Штурм ПартизанськеМіттал Кривий Ріг
       ФК Побєда ДніпропетровськКамелот с.Піщанка
       ФК Петриківка ПетриківкаАвангард Жовті Води
       ФК Скорук Томаківкавыходной -
      16-06-2010 
       Авангард ПокровІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      03-07-2010 
       Колос Никопольский р-нФК Нікополь-Днепряне -
       Шахтар МарганецьСталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 2 
      10-07-2010 
       Титан Вільногірськвыходной -
       Камелот с.ПіщанкаФК Нікополь-Днепряне -
       Міттал Кривий РігСталь-2 Дніпродзержинськ
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськШахтар Марганець
       Штурм ПартизанськеКолос Никопольский р-н
       ФК Побєда ДніпропетровськАвангард Покров
       ФК Петриківка ПетриківкаФК Скорук Томаківка
      23-06-2010 
       Авангард Жовті ВодиІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 12 
      17-07-2010 
       Титан ВільногірськШтурм Партизанське
       ФК Побєда ДніпропетровськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Петриківка ПетриківкаМіттал Кривий Ріг
       ФК Скорук ТомаківкаКамелот с.Піщанка
       Авангард ПокровАвангард Жовті Води
       Колос Никопольский р-нвыходной -
      14-07-2010 
       Шахтар МарганецьІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      17-07-2010 
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Нікополь-Днепряне -
     Тур 13 
      24-07-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -Титан Вільногірськ
      21-07-2010 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
      24-07-2010 
       выходной -Шахтар Марганець
       Авангард Жовті ВодиКолос Никопольский р-н
       Камелот с.ПіщанкаАвангард Покров
       Міттал Кривий РігФК Скорук Томаківка
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Петриківка Петриківка
       Штурм ПартизанськеФК Побєда Дніпропетровськ
     Тур 14 
      31-07-2010 
       Титан ВільногірськФК Побєда Дніпропетровськ
       ФК Петриківка ПетриківкаШтурм Партизанське
       ФК Скорук ТомаківкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Авангард ПокровМіттал Кривий Ріг
       Колос Никопольский р-нКамелот с.Піщанка
       Шахтар МарганецьАвангард Жовті Води
       Сталь-2 Дніпродзержинськвыходной -
       ФК Нікополь-Днепряне -ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 15 
      04-08-2010 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськТитан Вільногірськ
      07-08-2010 
       выходной -ФК Нікополь-Днепряне -
       Авангард Жовті ВодиСталь-2 Дніпродзержинськ
       Камелот с.ПіщанкаШахтар Марганець
       Міттал Кривий РігКолос Никопольский р-н
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськАвангард Покров
       Штурм ПартизанськеФК Скорук Томаківка
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Петриківка Петриківка
    Коло 2 
     Тур 16 
      12-12-2019 
       ФК Петриківка ПетриківкаФК Побєда Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаШтурм Партизанське
       Авангард ПокровДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нМіттал Кривий Ріг
       Шахтар МарганецьКамелот с.Піщанка
       Сталь-2 ДніпродзержинськАвангард Жовті Води
       ФК Нікополь-Днепряне -выходной -
       Титан ВільногірськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 17 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Нікополь-Днепряне -
       выходной -Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Авангард Жовті ВодиШахтар Марганець
       Камелот с.ПіщанкаКолос Никопольский р-н
       Міттал Кривий РігАвангард Покров
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Штурм ПартизанськеФК Петриківка Петриківка
       ФК Побєда ДніпропетровськТитан Вільногірськ
     Тур 18 
       ФК Побєда ДніпропетровськШтурм Партизанське
       ФК Петриківка ПетриківкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаМіттал Кривий Ріг
       Авангард ПокровКамелот с.Піщанка
       Колос Никопольский р-нАвангард Жовті Води
       Шахтар Марганецьвыходной -
       Сталь-2 ДніпродзержинськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Титан ВільногірськФК Нікополь-Днепряне -
     Тур 19 
       ФК Нікополь-Днепряне -Сталь-2 Дніпродзержинськ
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськШахтар Марганець
       выходной -Колос Никопольский р-н
       Авангард Жовті ВодиАвангард Покров
       Камелот с.ПіщанкаФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий РігФК Петриківка Петриківка
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Побєда Дніпропетровськ
       Штурм ПартизанськеТитан Вільногірськ
     Тур 20 
       Штурм ПартизанськеДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Побєда ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       ФК Петриківка ПетриківкаКамелот с.Піщанка
       ФК Скорук ТомаківкаАвангард Жовті Води
       Авангард Покроввыходной -
       Колос Никопольский р-нІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Шахтар МарганецьФК Нікополь-Днепряне -
       Титан ВільногірськСталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 21 
       Сталь-2 ДніпродзержинськШахтар Марганець
       ФК Нікополь-Днепряне -Колос Никопольский р-н
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськАвангард Покров
       выходной -ФК Скорук Томаківка
       Авангард Жовті ВодиФК Петриківка Петриківка
       Камелот с.ПіщанкаФК Побєда Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігШтурм Партизанське
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськТитан Вільногірськ
     Тур 22 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Штурм ПартизанськеКамелот с.Піщанка
       ФК Побєда ДніпропетровськАвангард Жовті Води
       ФК Петриківка Петриківкавыходной -
       ФК Скорук ТомаківкаІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Авангард ПокровФК Нікополь-Днепряне -
       Колос Никопольский р-нСталь-2 Дніпродзержинськ
       Титан ВільногірськШахтар Марганець
     Тур 23 
       Шахтар МарганецьКолос Никопольский р-н
       Сталь-2 ДніпродзержинськАвангард Покров
       ФК Нікополь-Днепряне -ФК Скорук Томаківка
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Петриківка Петриківка
       выходной -ФК Побєда Дніпропетровськ
       Авангард Жовті ВодиШтурм Партизанське
       Камелот с.ПіщанкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігТитан Вільногірськ
     Тур 24 
       Міттал Кривий РігКамелот с.Піщанка
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськАвангард Жовті Води
       Штурм Партизанськевыходной -
       ФК Побєда ДніпропетровськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       ФК Петриківка ПетриківкаФК Нікополь-Днепряне -
       ФК Скорук ТомаківкаСталь-2 Дніпродзержинськ
       Авангард ПокровШахтар Марганець
       Титан ВільногірськКолос Никопольский р-н
     Тур 25 
       Колос Никопольский р-нАвангард Покров
       Шахтар МарганецьФК Скорук Томаківка
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Петриківка Петриківка
       ФК Нікополь-Днепряне -ФК Побєда Дніпропетровськ
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськШтурм Партизанське
       выходной -Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Авангард Жовті ВодиМіттал Кривий Ріг
       Камелот с.ПіщанкаТитан Вільногірськ
     Тур 26 
       Камелот с.ПіщанкаАвангард Жовті Води
       Міттал Кривий Рігвыходной -
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Штурм ПартизанськеФК Нікополь-Днепряне -
       ФК Побєда ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Петриківка ПетриківкаШахтар Марганець
       ФК Скорук ТомаківкаКолос Никопольский р-н
       Титан ВільногірськАвангард Покров
     Тур 27 
       Авангард ПокровФК Скорук Томаківка
       Колос Никопольский р-нФК Петриківка Петриківка
       Шахтар МарганецьФК Побєда Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськШтурм Партизанське
       ФК Нікополь-Днепряне -Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       выходной -Камелот с.Піщанка
       Авангард Жовті ВодиТитан Вільногірськ
     Тур 28 
       Авангард Жовті Водивыходной -
       Камелот с.ПіщанкаІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігФК Нікополь-Днепряне -
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Штурм ПартизанськеШахтар Марганець
       ФК Побєда ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       ФК Петриківка ПетриківкаАвангард Покров
       Титан ВільногірськФК Скорук Томаківка
     Тур 29 
       ФК Скорук ТомаківкаФК Петриківка Петриківка
       Авангард ПокровФК Побєда Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нШтурм Партизанське
       Шахтар МарганецьДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськМіттал Кривий Ріг
       ФК Нікополь-Днепряне -Камелот с.Піщанка
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськАвангард Жовті Води
       выходной -Титан Вільногірськ
     Тур 30 
       выходной -ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Авангард Жовті ВодиФК Нікополь-Днепряне -
       Камелот с.ПіщанкаСталь-2 Дніпродзержинськ
       Міттал Кривий РігШахтар Марганець
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       Штурм ПартизанськеАвангард Покров
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Титан ВільногірськФК Петриківка Петриківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куліш Станіслав Костянтинович Колос Никопольский р-н404
    Мотриченко Данило Владиславович ФК Нікополь-Днепряне -303
    Богочаров Роман Юрійович Колос Никопольский р-н305
    Микитюк Павло Олександрович ФК Скорук Томаківка205
    Прокопов(Кохтюк) Андрій Анатолійович ФК Петриківка Петриківка205
    Багненко Олег Юрійович Камелот с.Піщанка203
    Чепраков Юрій Олександрович Штурм Партизанське204
    Кравченко Олександр Іванович Камелот с.Піщанка203
    Дурнєв Юрій Васильович Колос Никопольский р-н205
    Порубльов Ігор Геннадійович ФК Нікополь-Днепряне -205
    Пісний Андрій Миколайович ФК Петриківка Петриківка205

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook