Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Вінницької області з футболу 2010/2011 рр.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-08-2010 
       Тирас-Поділля Ямпіль7:0Радон Хмільник
       Авангард Ладижин2:0ФК Гнівань -
       ФК Козятин -2:3ФК Шаргород -
      23-08-2010 
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця3:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 2 
      28-08-2010 
       Радон Хмільник2:0Факел Липовець
       ФК Шаргород -3:1Кряж-Агро Крижопіль
       ФК Гнівань -0:1ФК Гайсин -
       Патріот Тульчин4:1Авангард Ладижин
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:1ФК Могилів-Подільський -
      29-08-2010 
       Тирас-Поділля Ямпіль1:2КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 3 
      04-09-2010 
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця4:0Радон Хмільник
       ФК Могилів-Подільський -0:2Тирас-Поділля Ямпіль
       ФК Гайсин -1:0Патріот Тульчин
       ФК Козятин -2:1ФК Гнівань -
       Факел Липовець3:0ФК Шаргород -
      05-09-2010 
       Авангард Ладижин2:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 4 
      08-09-2010 
       Радон Хмільник1:2ФК Шаргород -
       ФК Гнівань -0:0Кряж-Агро Крижопіль
       Патріот Тульчин5:0ФК Козятин -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:3ФК Гайсин -
       Тирас-Поділля Ямпіль1:0Авангард Ладижин
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця0:0ФК Могилів-Подільський -
     Тур 5 
      11-09-2010 
       ФК Могилів-Подільський -2:4Радон Хмільник
       ФК Гайсин -0:3Тирас-Поділля Ямпіль
       ФК Козятин -1:4Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Кряж-Агро Крижопіль1:2Патріот Тульчин
       Факел Липовець2:1ФК Гнівань -
      12-09-2010 
       Авангард Ладижин3:1КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 1 
      15-09-2010 
       ФК Могилів-Подільський -0:2Патріот Тульчин
     Тур 6 
      18-09-2010 
       Патріот Тульчин0:0Факел Липовець
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:2Кряж-Агро Крижопіль
       Тирас-Поділля Ямпіль6:1ФК Козятин -
       ФК Могилів-Подільський -0:0Авангард Ладижин
      19-09-2010 
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця3:2ФК Гайсин -
     Тур 7 
      25-09-2010 
       Факел Липовець4:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Шаргород -3:1Патріот Тульчин
       Авангард Ладижин1:1Радон Хмільник
       ФК Гайсин -3:0ФК Могилів-Подільський -
       ФК Козятин -0:3КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
       Кряж-Агро Крижопіль1:3Тирас-Поділля Ямпіль
     Тур 8 
      02-10-2010 
       Радон Хмільник2:0ФК Гнівань -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:3ФК Шаргород -
       Тирас-Поділля Ямпіль2:1Факел Липовець
       ФК Могилів-Подільський -4:1ФК Козятин -
       Авангард Ладижин1:2ФК Гайсин -
      03-10-2010 
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця4:0Кряж-Агро Крижопіль
     Тур 9 
      09-10-2010 
       ФК Гайсин -3:0Радон Хмільник
       Кряж-Агро Крижопіль0:0ФК Могилів-Подільський -
       ФК Шаргород -1:0Тирас-Поділля Ямпіль
       ФК Гнівань -0:6Патріот Тульчин
      10-10-2010 
       Факел Липовець2:6КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 10 
      16-10-2010 
       Радон Хмільник3:0Патріот Тульчин
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:0ФК Гнівань -
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця3:0ФК Шаргород -
       ФК Могилів-Подільський -1:0Факел Липовець
       Авангард Ладижин2:0Кряж-Агро Крижопіль
       ФК Гайсин -1:0ФК Козятин -
     Тур 6 
      20-10-2010 
       ФК Гнівань -0:2ФК Шаргород -
     Тур 11 
       Кряж-Агро Крижопіль1:3ФК Гайсин -
      23-10-2010 
       ФК Козятин -1:3Радон Хмільник
       Факел Липовець0:2Авангард Ладижин
       ФК Шаргород -3:0ФК Могилів-Подільський -
       ФК Гнівань -1:5Тирас-Поділля Ямпіль
       Патріот Тульчин2:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 12 
      30-10-2010 
       Радон Хмільник1:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Тирас-Поділля Ямпіль2:0Патріот Тульчин
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця4:0ФК Гнівань -
       Авангард Ладижин2:1ФК Шаргород -
       ФК Гайсин -5:0Факел Липовець
       ФК Козятин -5:0Кряж-Агро Крижопіль
     Тур 9 
      03-11-2010 
       ФК Козятин -2:0Авангард Ладижин
     Тур 13 
      06-11-2010 
       Кряж-Агро Крижопіль0:1Радон Хмільник
       Факел Липовець2:2ФК Козятин -
       ФК Шаргород -0:3ФК Гайсин -
       ФК Гнівань -0:1ФК Могилів-Подільський -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:2Тирас-Поділля Ямпіль
      07-11-2010 
       Патріот Тульчин1:0КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 1 
      20-11-2010 
       Кряж-Агро Крижопіль3:1Факел Липовець
    Коло 2 
     Тур 14 
      09-04-2011 
       Радон Хмільник0:3Тирас-Поділля Ямпіль
       Патріот Тульчин3:0ФК Могилів-Подільський -
       ФК Гнівань -0:1Авангард Ладижин
       ФК Шаргород -1:4ФК Козятин -
       Факел Липовець3:2Кряж-Агро Крижопіль
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:0КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 15 
      16-04-2011 
       Факел Липовець1:0Радон Хмільник
       Кряж-Агро Крижопіль1:2ФК Шаргород -
       ФК Гайсин -5:0ФК Гнівань -
       Авангард Ладижин2:1Патріот Тульчин
       ФК Могилів-Подільський -2:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця0:1Тирас-Поділля Ямпіль
     Тур 16 
      23-04-2011 
       Тирас-Поділля Ямпіль5:0ФК Могилів-Подільський -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:1Авангард Ладижин
       Патріот Тульчин3:0ФК Гайсин -
       ФК Гнівань -0:3ФК Козятин -
       ФК Шаргород -5:1Факел Липовець
       Радон Хмільник1:2КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 17 
      30-04-2011 
       ФК Шаргород -1:2Радон Хмільник
       Кряж-Агро Крижопіль3:1ФК Гнівань -
       ФК Козятин -3:0Патріот Тульчин
       ФК Гайсин -0:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Авангард Ладижин0:1Тирас-Поділля Ямпіль
       ФК Могилів-Подільський -0:4КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 18 
      07-05-2011 
       Радон Хмільник3:0ФК Могилів-Подільський -
       Тирас-Поділля Ямпіль2:1ФК Гайсин -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:0ФК Козятин -
       Патріот Тульчин9:0Кряж-Агро Крижопіль
       ФК Гнівань -2:2Факел Липовець
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця2:0Авангард Ладижин
     Тур 19 
      14-05-2011 
       ФК Шаргород -3:0ФК Гнівань -
       Факел Липовець1:3Патріот Тульчин
       Кряж-Агро Крижопіль1:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Козятин -1:7Тирас-Поділля Ямпіль
       Авангард Ладижин5:1ФК Могилів-Подільський -
       ФК Гайсин -1:1КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 20 
      21-05-2011 
       Радон Хмільник0:2Авангард Ладижин
       ФК Могилів-Подільський -0:3ФК Гайсин -
       Тирас-Поділля Ямпіль6:1Кряж-Агро Крижопіль
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:1Факел Липовець
       Патріот Тульчин1:0ФК Шаргород -
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця1:0ФК Козятин -
     Тур 23 
      25-05-2011 
       ФК Козятин -0:7ФК Гайсин -
     Тур 21 
      28-05-2011 
       ФК Гнівань -3:1Радон Хмільник
       ФК Шаргород -0:3Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Факел Липовець0:3Тирас-Поділля Ямпіль
       ФК Козятин -5:1ФК Могилів-Подільський -
       ФК Гайсин -3:1Авангард Ладижин
       Кряж-Агро Крижопіль3:4КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
     Тур 22 
      04-06-2011 
       Радон Хмільник1:5ФК Гайсин -
       Авангард Ладижин3:2ФК Козятин -
       ФК Могилів-Подільський -3:4Кряж-Агро Крижопіль
       Тирас-Поділля Ямпіль2:2ФК Шаргород -
       Патріот Тульчин3:0ФК Гнівань -
     Тур 23 
      11-06-2011 
       Патріот Тульчин5:0Радон Хмільник
       ФК Гнівань -1:6Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Шаргород -1:1КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
       Факел Липовець3:0ФК Могилів-Подільський -
       Кряж-Агро Крижопіль1:3Авангард Ладижин
     Тур 24 
      18-06-2011 
       Радон Хмільник5:0ФК Козятин -
       ФК Гайсин -7:1Кряж-Агро Крижопіль
       Авангард Ладижин0:0Факел Липовець
       ФК Могилів-Подільський -2:4ФК Шаргород -
       Тирас-Поділля Ямпіль3:0ФК Гнівань -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:2Патріот Тульчин
     Тур 22 
      22-06-2011 
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця0:3Факел Липовець
     Тур 25 
      25-06-2011 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:4Радон Хмільник
       Патріот Тульчин4:4Тирас-Поділля Ямпіль
       ФК Гнівань -0:4КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця
       ФК Шаргород -2:2Авангард Ладижин
       Факел Липовець1:3ФК Гайсин -
       Кряж-Агро Крижопіль3:0ФК Козятин -
     Тур 26 
      28-06-2011 
       Радон Хмільник5:3Кряж-Агро Крижопіль
       ФК Козятин -1:2Факел Липовець
       ФК Гайсин -3:0ФК Шаргород -
       ФК Могилів-Подільський -2:0ФК Гнівань -
       КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця0:0Патріот Тульчин
       Тирас-Поділля Ямпіль5:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бабік(Чернюк) Віталій Віталійович ФК Гайсин -19320
    Креденцер Володимир Володимирович ФК Козятин -1209
    Бєлік Ігор Олександрович Патріот Тульчин12019
    Медвідь Костянтин Сергійович ФК Шаргород -11122
    Жеребнюк Микола Миколайович Тирас-Поділля Ямпіль11017
    Швець Віталій Олександрович Тирас-Поділля Ямпіль11012
    Федюкін Олександр Сергійович Тирас-Поділля Ямпіль10020
    Гундяк Роман Володимирович Авангард Ладижин10024
    Соць Ігор Валерійович КФКС-СДЮШОР-Нива Вінниця9020
    Трапля Олександр Вікторович ФК Гайсин -8110
    Мельник Олег Михайлович ФК Шаргород -7018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook