Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Вінницької області з футболу 2010/2011 рр.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      29-08-2010 
       Колос Муровані КурилівціЗелена долина Томашпіль
       Приват-Петрол с.Агрономічне4:1ФК Турбів Турбів
       Нива смт.Стрижавка3:2Локомотив Жмеринка
       Дністер-С с. Серебрія1:2Колос смт.Чернівці
       Будівельник Іллінці1:1Фортуна Калинівка
       Промінь с.Глухівці0:0ФК Бар -
       Спартак Вінниця1:1Шляховик Погребище
     Тур 2 
      04-09-2010 
       Локомотив ЖмеринкаДністер-С с. Серебрія
      05-09-2010 
       ФК Бар -0:1Спартак Вінниця
       Фортуна Калинівка2:2Промінь с.Глухівці
       Колос смт.Чернівці0:0Будівельник Іллінці
       ФК Турбів Турбів2:1Нива смт.Стрижавка
       Зелена долина ТомашпільПриват-Петрол с.Агрономічне
       ВО ДЮСШ Вінниця2:1Колос Муровані Курилівці
     Тур 3 
      12-09-2010 
       Приват-Петрол с.Агрономічне3:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Нива смт.СтрижавкаЗелена долина Томашпіль
       Дністер-С с. СеребріяФК Турбів Турбів
       Будівельник Іллінці3:1Локомотив Жмеринка
       Промінь с.Глухівці2:1Колос смт.Чернівці
       Спартак Вінниця2:2Фортуна Калинівка
       Шляховик Погребище2:0ФК Бар -
     Тур 4 
      15-09-2010 
       Фортуна Калинівка2:1Шляховик Погребище
       Локомотив Жмеринка0:2Промінь с.Глухівці
       ФК Турбів Турбів2:2Будівельник Іллінці
       Зелена долина ТомашпільДністер-С с. Серебрія
       ВО ДЮСШ Вінниця1:3Нива смт.Стрижавка
       Колос Муровані Курилівці2:7Приват-Петрол с.Агрономічне
     Тур 5 
      19-09-2010 
       Нива смт.Стрижавка1:0Колос Муровані Курилівці
       Дністер-С с. СеребріяВО ДЮСШ Вінниця
       Будівельник ІллінціЗелена долина Томашпіль
       Промінь с.Глухівці1:3ФК Турбів Турбів
       Спартак Вінниця3:1Локомотив Жмеринка
       Шляховик Погребище1:2Колос смт.Чернівці
       ФК Бар -0:4Фортуна Калинівка
     Тур 6 
      26-09-2010 
       Колос смт.Чернівці1:0ФК Бар -
       Локомотив Жмеринка2:1Шляховик Погребище
       ФК Турбів Турбів3:1Спартак Вінниця
       Зелена долина ТомашпільПромінь с.Глухівці
       ВО ДЮСШ Вінниця1:4Будівельник Іллінці
       Колос Муровані КурилівціДністер-С с. Серебрія
       Приват-Петрол с.Агрономічне4:0Нива смт.Стрижавка
     Тур 7 
      03-10-2010 
       Дністер-С с. СеребріяПриват-Петрол с.Агрономічне
       Будівельник Іллінці1:0Колос Муровані Курилівці
       Промінь с.Глухівці10:1ВО ДЮСШ Вінниця
       Спартак ВінницяЗелена долина Томашпіль
       Шляховик Погребище3:1ФК Турбів Турбів
       ФК Бар -1:3Локомотив Жмеринка
       Фортуна Калинівка0:0Колос смт.Чернівці
     Тур 4 
      06-10-2010 
       Колос смт.Чернівці2:1Спартак Вінниця
     Тур 8 
      10-10-2010 
       Локомотив Жмеринка0:0Фортуна Калинівка
       ФК Турбів Турбів3:2ФК Бар -
       Зелена долина ТомашпільШляховик Погребище
       ВО ДЮСШ Вінниця1:0Спартак Вінниця
       Колос Муровані Курилівці2:1Промінь с.Глухівці
       Приват-Петрол с.Агрономічне1:0Будівельник Іллінці
       Нива смт.СтрижавкаДністер-С с. Серебрія
     Тур 9 
      17-10-2010 
       Будівельник Іллінці3:0Нива смт.Стрижавка
       Промінь с.Глухівці1:4Приват-Петрол с.Агрономічне
       Спартак Вінниця1:0Колос Муровані Курилівці
       Шляховик Погребище1:0ВО ДЮСШ Вінниця
       ФК Бар -Зелена долина Томашпіль
       Фортуна Калинівка2:0ФК Турбів Турбів
       Колос смт.Чернівці1:2Локомотив Жмеринка
     Тур 10 
      20-10-2010 
       ФК Турбів Турбів7:1Колос смт.Чернівці
       Зелена долина ТомашпільФортуна Калинівка
       ВО ДЮСШ Вінниця3:1ФК Бар -
       Колос Муровані Курилівці2:8Шляховик Погребище
       Приват-Петрол с.Агрономічне5:0Спартак Вінниця
       Нива смт.Стрижавка-:-Промінь с.Глухівці
       Дністер-С с. СеребріяБудівельник Іллінці
     Тур 11 
      24-10-2010 
       Промінь с.ГлухівціДністер-С с. Серебрія
       Спартак Вінниця1:1Нива смт.Стрижавка
       Шляховик Погребище1:1Приват-Петрол с.Агрономічне
       ФК Бар -2:0Колос Муровані Курилівці
       Фортуна Калинівка1:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Колос смт.ЧернівціЗелена долина Томашпіль
       Локомотив Жмеринка3:0ФК Турбів Турбів
     Тур 12 
      31-10-2010 
       Зелена долина ТомашпільЛокомотив Жмеринка
       ВО ДЮСШ Вінниця1:1Колос смт.Чернівці
       Колос Муровані Курилівці0:1Фортуна Калинівка
       Приват-Петрол с.Агрономічне2:0ФК Бар -
       Нива смт.Стрижавка2:1Шляховик Погребище
       Дністер-С с. СеребріяСпартак Вінниця
       Будівельник Іллінці2:1Промінь с.Глухівці
     Тур 13 
      03-11-2010 
       Спартак Вінниця1:3Будівельник Іллінці
       Шляховик ПогребищеДністер-С с. Серебрія
       ФК Бар -0:0Нива смт.Стрижавка
       Фортуна Калинівка3:0Приват-Петрол с.Агрономічне
       Колос смт.Чернівці2:0Колос Муровані Курилівці
       Локомотив Жмеринка4:3ВО ДЮСШ Вінниця
       ФК Турбів ТурбівЗелена долина Томашпіль
     Тур 14 
      07-11-2010 
       ВО ДЮСШ Вінниця1:2ФК Турбів Турбів
       Колос Муровані Курилівці1:0Локомотив Жмеринка
       Приват-Петрол с.Агрономічне3:1Колос смт.Чернівці
       Нива смт.Стрижавка3:2Фортуна Калинівка
       Дністер-С с. СеребріяФК Бар -
       Будівельник Іллінці0:1Шляховик Погребище
       Промінь с.Глухівці3:0Спартак Вінниця
     Тур 15 
      13-11-2010 
       Шляховик Погребище4:0Промінь с.Глухівці
       ФК Бар -0:1Будівельник Іллінці
       Фортуна КалинівкаДністер-С с. Серебрія
       Колос смт.Чернівці0:0Нива смт.Стрижавка
       Локомотив Жмеринка2:4Приват-Петрол с.Агрономічне
       ФК Турбів Турбів4:3Колос Муровані Курилівці
       Зелена долина ТомашпільВО ДЮСШ Вінниця
    Коло 2 
     Тур 16 
      03-04-2011 
       Зелена долина ТомашпільКолос Муровані Курилівці
       ФК Турбів Турбів0:4Приват-Петрол с.Агрономічне
       Локомотив Жмеринка0:1Нива смт.Стрижавка
       Колос смт.ЧернівціДністер-С с. Серебрія
       Фортуна Калинівка0:1Будівельник Іллінці
       ФК Бар -1:2Промінь с.Глухівці
       Шляховик Погребище3:2Спартак Вінниця
     Тур 17 
      10-04-2011 
       Спартак Вінниця4:2ФК Бар -
       Промінь с.Глухівці2:1Фортуна Калинівка
       Будівельник Іллінці0:0Колос смт.Чернівці
       Дністер-С с. СеребріяЛокомотив Жмеринка
       Нива смт.Стрижавка5:2ФК Турбів Турбів
       Приват-Петрол с.АгрономічнеЗелена долина Томашпіль
       Колос Муровані Курилівці1:0ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 18 
      16-04-2011 
       Локомотив Жмеринка0:2Будівельник Іллінці
      17-04-2011 
       ВО ДЮСШ Вінниця1:1Приват-Петрол с.Агрономічне
       Зелена долина ТомашпільНива смт.Стрижавка
       ФК Турбів ТурбівДністер-С с. Серебрія
       Колос смт.Чернівці1:1Промінь с.Глухівці
       Фортуна Калинівка0:0Спартак Вінниця
       ФК Бар -0:4Шляховик Погребище
     Тур 19 
      23-04-2011 
       Промінь с.Глухівці2:1Локомотив Жмеринка
      25-04-2011 
       Шляховик Погребище3:0Фортуна Калинівка
       Спартак Вінниця0:3Колос смт.Чернівці
       Будівельник Іллінці5:0ФК Турбів Турбів
       Дністер-С с. СеребріяЗелена долина Томашпіль
       Нива смт.Стрижавка4:3ВО ДЮСШ Вінниця
       Приват-Петрол с.Агрономічне4:1Колос Муровані Курилівці
     Тур 20 
      30-04-2011 
       Локомотив Жмеринка2:1Спартак Вінниця
      01-05-2011 
       Колос Муровані Курилівці2:0Нива смт.Стрижавка
       ВО ДЮСШ ВінницяДністер-С с. Серебрія
       Зелена долина ТомашпільБудівельник Іллінці
       ФК Турбів Турбів0:1Промінь с.Глухівці
       Колос смт.Чернівці1:3Шляховик Погребище
       Фортуна Калинівка4:0ФК Бар -
     Тур 21 
      07-05-2011 
       Шляховик Погребище2:1Локомотив Жмеринка
      08-05-2011 
       ФК Бар -1:0Колос смт.Чернівці
       Спартак Вінниця0:1ФК Турбів Турбів
       Промінь с.ГлухівціЗелена долина Томашпіль
       Будівельник Іллінці2:1ВО ДЮСШ Вінниця
       Дністер-С с. СеребріяКолос Муровані Курилівці
       Нива смт.Стрижавка1:2Приват-Петрол с.Агрономічне
     Тур 22 
      11-05-2011 
       Приват-Петрол с.АгрономічнеДністер-С с. Серебрія
       Колос Муровані Курилівці2:2Будівельник Іллінці
       ВО ДЮСШ Вінниця1:2Промінь с.Глухівці
       Зелена долина ТомашпільСпартак Вінниця
       ФК Турбів Турбів1:4Шляховик Погребище
       Локомотив Жмеринка0:1ФК Бар -
       Колос смт.Чернівці0:3Фортуна Калинівка
     Тур 23 
      14-05-2011 
       Фортуна Калинівка2:1Локомотив Жмеринка
      15-05-2011 
       ФК Бар -2:0ФК Турбів Турбів
       Шляховик ПогребищеЗелена долина Томашпіль
       Спартак Вінниця0:3ВО ДЮСШ Вінниця
       Промінь с.Глухівці2:0Колос Муровані Курилівці
       Будівельник Іллінці2:1Приват-Петрол с.Агрономічне
       Дністер-С с. СеребріяНива смт.Стрижавка
     Тур 24 
      21-05-2011 
       Локомотив Жмеринка1:0Колос смт.Чернівці
      22-05-2011 
       Нива смт.Стрижавка1:1Будівельник Іллінці
       Приват-Петрол с.Агрономічне3:0Промінь с.Глухівці
       Колос Муровані Курилівці3:0Спартак Вінниця
       ВО ДЮСШ Вінниця1:1Шляховик Погребище
       Зелена долина ТомашпільФК Бар -
       ФК Турбів Турбів0:3Фортуна Калинівка
     Тур 25 
      29-05-2011 
       Колос смт.Чернівці3:0ФК Турбів Турбів
       Фортуна КалинівкаЗелена долина Томашпіль
       ФК Бар -3:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Шляховик Погребище2:1Колос Муровані Курилівці
       Спартак Вінниця0:3Приват-Петрол с.Агрономічне
       Промінь с.Глухівці0:3Нива смт.Стрижавка
       Будівельник ІллінціДністер-С с. Серебрія
     Тур 26 
      05-06-2011 
       Дністер-С с. СеребріяПромінь с.Глухівці
       Нива смт.Стрижавка3:0Спартак Вінниця
       Приват-Петрол с.Агрономічне2:1Шляховик Погребище
       Колос Муровані Курилівці4:0ФК Бар -
       ВО ДЮСШ Вінниця7:0Фортуна Калинівка
       Зелена долина ТомашпільКолос смт.Чернівці
       ФК Турбів Турбів0:3Локомотив Жмеринка
     Тур 27 
      13-06-2011 
       Локомотив ЖмеринкаЗелена долина Томашпіль
       Колос смт.Чернівці1:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Фортуна Калинівка2:0Колос Муровані Курилівці
       ФК Бар -0:2Приват-Петрол с.Агрономічне
       Шляховик Погребище3:2Нива смт.Стрижавка
       Спартак ВінницяДністер-С с. Серебрія
       Промінь с.Глухівці4:0Будівельник Іллінці
     Тур 28 
      19-06-2011 
       Будівельник Іллінці3:0Спартак Вінниця
       Дністер-С с. СеребріяШляховик Погребище
       Нива смт.Стрижавка4:1ФК Бар -
       Приват-Петрол с.Агрономічне3:0Фортуна Калинівка
       Колос Муровані Курилівці0:1Колос смт.Чернівці
       ВО ДЮСШ Вінниця0:3Локомотив Жмеринка
       Зелена долина ТомашпільФК Турбів Турбів
     Тур 29 
      26-06-2011 
       ФК Турбів Турбів0:3ВО ДЮСШ Вінниця
       Локомотив Жмеринка2:1Колос Муровані Курилівці
       Колос смт.Чернівці1:3Приват-Петрол с.Агрономічне
       Фортуна Калинівка3:2Нива смт.Стрижавка
       ФК Бар -Дністер-С с. Серебрія
       Шляховик Погребище3:2Будівельник Іллінці
       Спартак Вінниця0:3Промінь с.Глухівці
     Тур 30 
      29-06-2011 
       Промінь с.Глухівці1:0Шляховик Погребище
       Будівельник Іллінці1:0ФК Бар -
       Дністер-С с. СеребріяФортуна Калинівка
       Нива смт.Стрижавка3:0Колос смт.Чернівці
       Приват-Петрол с.Агрономічне0:2Локомотив Жмеринка
       Колос Муровані Курилівці3:0ФК Турбів Турбів
       ВО ДЮСШ ВінницяЗелена долина Томашпіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Поліщук Володимир Анатолійович Шляховик Погребище18324
    Мусієнко Віталій Вікторович Приват-Петрол с.Агрономічне16020
    Хрищенюк Андрій Леонідович Промінь с.Глухівці14320
    Щербатюк Олег Анатолійович Приват-Петрол с.Агрономічне12121
    Чигрин Олександр Васильович Будівельник Іллінці12022
    Меркалн Ярослав Володимирович ВО ДЮСШ Вінниця10018
    Масненький Сергій Володимирович Шляховик Погребище10122
    Ліневич Артем Олегович Фортуна Калинівка9020
    Сусол Артем Вадимович Нива смт.Стрижавка8018
    Камінський Максим Анатолійович Будівельник Іллінці7219
    Шуляк Олександр Анатолійович Локомотив Жмеринка7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook