Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

10-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 2 
      22-04-2000 
       ПТАКО Кіровоград0:1Буревісник Кіровоград
       Колос Долинська0:3Ікар МАКБО 94 Кіровоград
       Локомотив Знам`янка1:0Юлія-Новатор Бобринець
       Кристал Олександрія-:-Артеміда Кіровоград
      23-04-2000 
       Шахтар Смоліне0:3Геркулес Новоукраїнка
     Тур 1 
      29-04-2000 
       Артеміда Кіровоград5:0Локомотив Знам`янка
       Юлія-Новатор Бобринець5:0Шахтар Смоліне
       Кристал Олександрія-:-ПТАКО Кіровоград
       Геркулес Новоукраїнка4:2Колос Долинська
     Тур 3 
      06-05-2000 
       Юлія-Новатор Бобринець-:-Кристал Олександрія
       Геркулес Новоукраїнка2:1Локомотив Знам`янка
       Шахтар Смоліне1:2Ікар МАКБО 94 Кіровоград
      07-05-2000 
       Буревісник Кіровоград0:1Колос Долинська
     Тур 4 
      13-05-2000 
       ПТАКО Кіровоград3:2Колос Долинська
       Шахтар СмолінеБуревісник Кіровоград
       Локомотив Знам`янка1:1Ікар МАКБО 94 Кіровоград
       Кристал ОлександріяГеркулес Новоукраїнка
       Юлія-Новатор Бобринець1:2Артеміда Кіровоград
     Тур 5 
      19-05-2000 
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград3:0Кристал Олександрія
      20-05-2000 
       Юлія-Новатор Бобринець0:1ПТАКО Кіровоград
       Геркулес Новоукраїнка2:3Артеміда Кіровоград
       Буревісник Кіровоград3:1Локомотив Знам`янка
       Колос ДолинськаШахтар Смоліне
     Тур 6 
      24-05-2000 
       Локомотив Знам`янка1:2Колос Долинська
      26-05-2000 
       Кристал Олександрія2:3Буревісник Кіровоград
      28-05-2000 
       ПТАКО Кіровоград6:2Шахтар Смоліне
     Тур 7 
      03-06-2000 
       Геркулес Новоукраїнка3:3ПТАКО Кіровоград
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград5:0Юлія-Новатор Бобринець
       Шахтар СмолінеЛокомотив Знам`янка
      04-06-2000 
       Буревісник Кіровоград1:4Артеміда Кіровоград
       Колос ДолинськаКристал Олександрія
     Тур 8 
      10-06-2000 
       ПТАКО Кіровоград5:0Локомотив Знам`янка
       Кристал ОлександріяШахтар Смоліне
       Артеміда Кіровоград6:0Колос Долинська
       Юлія-Новатор Бобринець2:1Буревісник Кіровоград
       Геркулес Новоукраїнка0:2Ікар МАКБО 94 Кіровоград
     Тур 3 
      14-06-2000 
       Артеміда Кіровоград0:0ПТАКО Кіровоград
     Тур 9 
      17-06-2000 
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград3:2ПТАКО Кіровоград
       Буревісник Кіровоград0:2Геркулес Новоукраїнка
       Локомотив Знам`янка3:2Кристал Олександрія
    Коло 2 
     Тур 10 
       ПТАКО КіровоградКристал Олександрія
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-06-2000 
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград6:2Буревісник Кіровоград
     Тур 9 
       Колос Долинська1:0Юлія-Новатор Бобринець
       Шахтар СмолінеАртеміда Кіровоград
     Тур 6 
      24-06-2000 
       Артеміда Кіровоград4:1Ікар МАКБО 94 Кіровоград
       Юлія-Новатор Бобринець3:0Геркулес Новоукраїнка
    Коло 2 
     Тур 18 
      02-09-2000 
       Юлія-Новатор Бобринець3:0Колос Долинська
      06-09-2000 
       ПТАКО Кіровоград0:1Ікар МАКБО 94 Кіровоград
       Геркулес Новоукраїнка2:1Буревісник Кіровоград
     Тур 17 
      09-09-2000 
       Колос Долинська0:5Артеміда Кіровоград
       Локомотив Знам`янка0:1ПТАКО Кіровоград
       Шахтар СмолінеКристал Олександрія
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград4:1Геркулес Новоукраїнка
     Тур 12 
       Кристал ОлександріяЮлія-Новатор Бобринець
     Тур 16 
      16-09-2000 
       Юлія-Новатор Бобринець0:3Ікар МАКБО 94 Кіровоград
       Кристал ОлександріяКолос Долинська
       ПТАКО Кіровоград1:1Геркулес Новоукраїнка
       Локомотив Знам`янкаШахтар Смоліне
     Тур 15 
      23-09-2000 
       Геркулес Новоукраїнка2:0Юлія-Новатор Бобринець
       Колос Долинська2:2Локомотив Знам`янка
       Буревісник КіровоградКристал Олександрія
     Тур 14 
      27-09-2000 
       ПТАКО Кіровоград3:2Юлія-Новатор Бобринець
      30-09-2000 
       Локомотив Знам`янка0:1Буревісник Кіровоград
       Шахтар СмолінеКолос Долинська
       Артеміда Кіровоград1:0Геркулес Новоукраїнка
       Кристал ОлександріяІкар МАКБО 94 Кіровоград
     Тур 13 
      07-10-2000 
       Артеміда Кіровоград2:0Юлія-Новатор Бобринець
       Колос Долинська0:2ПТАКО Кіровоград
     Тур 10 
       Шахтар СмолінеЮлія-Новатор Бобринець
     Тур 13 
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград4:0Локомотив Знам`янка
       Геркулес НовоукраїнкаКристал Олександрія
     Тур 12 
      14-10-2000 
       Колос Долинська2:3Буревісник Кіровоград
       ПТАКО Кіровоград0:4Артеміда Кіровоград
       Локомотив Знам`янка0:2Геркулес Новоукраїнка
       Шахтар СмолінеІкар МАКБО 94 Кіровоград
     Тур 10 
      18-10-2000 
       Локомотив Знам`янка0:3Артеміда Кіровоград
       Буревісник Кіровоград0:2Ікар МАКБО 94 Кіровоград
     Тур 11 
       Артеміда КіровоградКристал Олександрія
     Тур 10 
       Колос Долинська2:4Геркулес Новоукраїнка
     Тур 11 
      21-10-2000 
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград3:0Колос Долинська
       Буревісник Кіровоград0:1ПТАКО Кіровоград
       Юлія-Новатор Бобринець3:0Локомотив Знам`янка
       Геркулес НовоукраїнкаШахтар Смоліне
     Тур 17 
      25-10-2000 
       Буревісник Кіровоград1:2Юлія-Новатор Бобринець
     Тур 15 
      26-10-2000 
       Ікар МАКБО 94 Кіровоград1:2Артеміда Кіровоград
     Тур 16 
      28-10-2000 
       Артеміда Кіровоград3:1Буревісник Кіровоград
     Тур 13 
      23-07-2019 
       Буревісник КіровоградШахтар Смоліне
     Тур 15 
       Шахтар СмолінеПТАКО Кіровоград
     Тур 18 
       Артеміда КіровоградШахтар Смоліне
       Кристал ОлександріяЛокомотив Знам`янка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook