Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      03-04-2011 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:1Прут-юн Делятин
       Нафтовик-юн Долина1:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Пробій-юн Городенка5:2Газовик-юн Богородчани
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:0Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
       Придністров`я-юн Тлумач2:1Карпати-юн Коломия
       Бескид-юн Надвірна1:2Прикарпаття-2-юн -
       Покуття-юн Снятин3:1Сокіл-юн Угринів
     Тур 2 
      06-04-2011 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ0:2Придністров`я-юн Тлумач
      10-04-2011 
       ФК Галич-юн -7:1Сокіл-юн Угринів
       Прикарпаття-2-юн -3:2Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Коломия2:1Бескид-юн Надвірна
       Газовик-юн Богородчани2:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Карпати-юн Брошнів-Осада4:1Пробій-юн Городенка
       Прут-юн Делятин5:1Нафтовик-юн Долина
       Старт-юн Гвіздець0:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 1 
      13-04-2011 
       Старт-юн Гвіздець0:1ФК Галич-юн -
     Тур 3 
       Бескид-юн Надвірна2:1Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
      17-04-2011 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:4ФК Галич-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:4Старт-юн Гвіздець
       Пробій-юн Городенка0:1Прут-юн Делятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       Придністров`я-юн Тлумач2:1Газовик-юн Богородчани
       Покуття-юн Снятин3:1Карпати-юн Коломия
       Сокіл-юн Угринів1:4Прикарпаття-2-юн -
     Тур 5 
      20-04-2011 
       Сокіл-юн Угринів0:7Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 4 
      27-04-2011 
       ФК Галич-юн -1:3Прикарпаття-2-юн -
       Карпати-юн Коломия4:0Сокіл-юн Угринів
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ1:1Покуття-юн Снятин
       Газовик-юн Богородчани0:2Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Придністров`я-юн Тлумач
       Прут-юн Делятин2:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Старт-юн Гвіздець3:0Пробій-юн Городенка
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ5:1Нафтовик-юн Долина
     Тур 5 
      01-05-2011 
       Нафтовик-юн Долина0:4ФК Галич-юн -
       Пробій-юн Городенка3:4МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:2Старт-юн Гвіздець
       Придністров`я-юн Тлумач1:0Прут-юн Делятин
       Бескид-юн Надвірна1:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       Покуття-юн Снятин4:0Газовик-юн Богородчани
       Прикарпаття-2-юн -2:0Карпати-юн Коломия
     Тур 6 
      05-05-2011 
       ФК Галич-юн -3:0Карпати-юн Коломия
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ0:0Прикарпаття-2-юн -
       Газовик-юн Богородчани9:2Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:0Покуття-юн Снятин
       Прут-юн Делятин4:0Бескид-юн Надвірна
       Старт-юн Гвіздець2:1Придністров`я-юн Тлумач
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ7:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Нафтовик-юн Долина0:1Пробій-юн Городенка
     Тур 7 
      08-05-2011 
       Пробій-юн Городенка2:1ФК Галич-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний3:0Нафтовик-юн Долина
       Придністров`я-юн Тлумач0:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Бескид-юн Надвірна0:0Старт-юн Гвіздець
       Покуття-юн Снятин2:0Прут-юн Делятин
       Сокіл-юн Угринів0:7Карпати-юн Брошнів-Осада
       Прикарпаття-2-юн -1:0Газовик-юн Богородчани
     Тур 8 
      15-05-2011 
       Газовик-юн Богородчани3:1Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Брошнів-Осада+:-Прикарпаття-2-юн -
       Прут-юн Делятин4:0Сокіл-юн Угринів
       Старт-юн Гвіздець3:1Покуття-юн Снятин
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ3:1Бескид-юн Надвірна
       Нафтовик-юн Долина3:2Придністров`я-юн Тлумач
       Пробій-юн Городенка3:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
      19-05-2011 
       ФК Галич-юн -0:2Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 9 
      22-05-2011 
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:1ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач1:2Пробій-юн Городенка
       Бескид-юн Надвірна1:2Нафтовик-юн Долина
       Покуття-юн Снятин2:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Прикарпаття-2-юн -3:2Прут-юн Делятин
       Карпати-юн Коломия0:3Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 10 
      29-05-2011 
       ФК Галич-юн -5:0Газовик-юн Богородчани
       Прут-юн Делятин1:1Карпати-юн Коломия
       Старт-юн Гвіздець5:4Прикарпаття-2-юн -
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ4:0Сокіл-юн Угринів
       Нафтовик-юн Долина0:0Покуття-юн Снятин
       Пробій-юн Городенка1:0Бескид-юн Надвірна
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний1:1Придністров`я-юн Тлумач
      02-06-2011 
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:3Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 11 
      05-06-2011 
       Придністров`я-юн Тлумач0:3ФК Галич-юн -
       Бескид-юн Надвірна6:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Покуття-юн Снятин2:3Пробій-юн Городенка
       Сокіл-юн Угринів3:1Нафтовик-юн Долина
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:3Прикарпаття-2-юн -
       Карпати-юн Коломия3:2Старт-юн Гвіздець
       Газовик-юн Богородчани1:0Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 9 
      08-06-2011 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ3:1Газовик-юн Богородчани
     Тур 12 
      12-06-2011 
       ФК Галич-юн -0:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       Прут-юн Делятин1:2Газовик-юн Богородчани
       Старт-юн Гвіздець2:0Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:0Карпати-юн Коломия
       Нафтовик-юн Долина0:1Прикарпаття-2-юн -
       Пробій-юн Городенка2:2Сокіл-юн Угринів
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:5Покуття-юн Снятин
       Придністров`я-юн Тлумач1:5Бескид-юн Надвірна
     Тур 7 
      16-06-2011 
       Карпати-юн Коломия0:1Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 13 
      19-06-2011 
       Бескид-юн Надвірна1:3ФК Галич-юн -
       Покуття-юн Снятин4:0Придністров`я-юн Тлумач
       Сокіл-юн Угринів2:2ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Прикарпаття-2-юн -5:0Пробій-юн Городенка
       Карпати-юн Коломия6:0Нафтовик-юн Долина
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ4:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Газовик-юн Богородчани2:1Старт-юн Гвіздець
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:1Прут-юн Делятин
     Тур 11 
      22-06-2011 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ1:1Прут-юн Делятин
     Тур 9 
      23-06-2011 
       Сокіл-юн Угринів1:5Старт-юн Гвіздець
     Тур 14 
      26-06-2011 
       ФК Галич-юн -4:1Прут-юн Делятин
       Старт-юн Гвіздець4:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:1Газовик-юн Богородчани
       Нафтовик-юн Долина1:4Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
       Пробій-юн Городенка1:2Карпати-юн Коломия
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:4Прикарпаття-2-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач2:1Сокіл-юн Угринів
       Бескид-юн Надвірна0:1Покуття-юн Снятин
     Тур 15 
      30-06-2011 
       Покуття-юн Снятин1:1ФК Галич-юн -
       Сокіл-юн Угринів1:4Бескид-юн Надвірна
       Прикарпаття-2-юн --:+Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Коломия9:2ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ3:3Пробій-юн Городенка
       Газовик-юн Богородчани4:1Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Прут-юн Делятин2:4Старт-юн Гвіздець
    Коло 2 
     Тур 16 
      07-08-2011 
       ФК Галич-юн -0:0Старт-юн Гвіздець
       Прут-юн Делятин1:6МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Брошнів-Осада6:0Нафтовик-юн Долина
       Газовик-юн Богородчани1:1Пробій-юн Городенка
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Карпати-юн Коломия3:0Придністров`я-юн Тлумач
       Прикарпаття-2-юн --:+Бескид-юн Надвірна
       Сокіл-юн Угринів0:3Покуття-юн Снятин
     Тур 17 
      14-08-2011 
       Сокіл-юн Угринів0:6ФК Галич-юн -
       Покуття-юн Снятин+:-Прикарпаття-2-юн -
       Бескид-юн Надвірна0:2Карпати-юн Коломия
       Придністров`я-юн Тлумач+:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:3Газовик-юн Богородчани
       Пробій-юн Городенка1:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина0:1Прут-юн Делятин
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ3:0Старт-юн Гвіздець
     Тур 18 
      21-08-2011 
       ФК Галич-юн -0:4МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Старт-юн Гвіздець4:0Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Брошнів-Осада6:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Газовик-юн Богородчани1:0Придністров`я-юн Тлумач
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Коломия3:0Покуття-юн Снятин
       Прикарпаття-2-юн --:+Сокіл-юн Угринів
     Тур 19 
      28-08-2011 
       Прикарпаття-2-юн --:+ФК Галич-юн -
       Сокіл-юн Угринів0:3Карпати-юн Коломия
       Покуття-юн Снятин+:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
       Бескид-юн Надвірна1:2Газовик-юн Богородчани
       Придністров`я-юн Тлумач1:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний1:2Прут-юн Делятин
       Пробій-юн Городенка0:2Старт-юн Гвіздець
       Нафтовик-юн Долина0:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 18 
      31-08-2011 
       Прут-юн Делятин+:-Пробій-юн Городенка
     Тур 21 
       Прикарпаття-2-юн --:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 20 
      04-09-2011 
       ФК Галич-юн -3:0Нафтовик-юн Долина
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ7:0Пробій-юн Городенка
       Старт-юн Гвіздець5:2ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Прут-юн Делятин1:2Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Бескид-юн Надвірна
       Газовик-юн Богородчани4:3Покуття-юн Снятин
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Коломия+:-Прикарпаття-2-юн -
     Тур 22 
      07-09-2011 
       Газовик-юн Богородчани+:-Прикарпаття-2-юн -
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+Карпати-юн Коломия
     Тур 21 
      11-09-2011 
       Карпати-юн Коломия1:0ФК Галич-юн -
       Сокіл-юн Угринів1:4Газовик-юн Богородчани
       Покуття-юн Снятин3:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       Бескид-юн Надвірна3:2Прут-юн Делятин
       Придністров`я-юн Тлумач3:2Старт-юн Гвіздець
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:10МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Пробій-юн Городенка0:2Нафтовик-юн Долина
     Тур 24 
      14-09-2011 
       Прут-юн Делятин+:-Прикарпаття-2-юн -
       Газовик-юн Богородчани+:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 22 
      18-09-2011 
       ФК Галич-юн -3:0Пробій-юн Городенка
       Нафтовик-юн Долина2:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ7:0Придністров`я-юн Тлумач
       Старт-юн Гвіздець1:0Бескид-юн Надвірна
       Прут-юн Делятин0:1Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Брошнів-Осада10:0Сокіл-юн Угринів
     Тур 23 
      21-09-2011 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Коломия1:0Газовик-юн Богородчани
       Прикарпаття-2-юн --:+Карпати-юн Брошнів-Осада
       Сокіл-юн Угринів1:2Прут-юн Делятин
       Покуття-юн Снятин2:1Старт-юн Гвіздець
       Придністров`я-юн Тлумач2:0Нафтовик-юн Долина
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний2:3Пробій-юн Городенка
     Тур 24 
      25-09-2011 
       ФК Галич-юн -11:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Пробій-юн Городенка0:2Придністров`я-юн Тлумач
       Нафтовик-юн Долина0:2Бескид-юн Надвірна
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:2Покуття-юн Снятин
       Старт-юн Гвіздець3:1Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1Карпати-юн Коломия
     Тур 25 
      28-09-2011 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+Карпати-юн Брошнів-Осада
       Прикарпаття-2-юн --:+Старт-юн Гвіздець
      02-10-2011 
       Карпати-юн Коломия3:1Прут-юн Делятин
       Сокіл-юн Угринів0:6МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Покуття-юн Снятин5:1Нафтовик-юн Долина
       Бескид-юн Надвірна2:0Пробій-юн Городенка
       Придністров`я-юн Тлумач3:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
     Тур 26 
      05-10-2011 
       Прикарпаття-2-юн --:+МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Прут-юн Делятин+:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
     Тур 23 
      06-10-2011 
       Бескид-юн Надвірна0:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 26 
      09-10-2011 
       ФК Галич-юн -5:0Придністров`я-юн Тлумач
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:5Бескид-юн Надвірна
       Пробій-юн Городенка0:3Покуття-юн Снятин
       Нафтовик-юн Долина0:0Сокіл-юн Угринів
       Старт-юн Гвіздець0:1Карпати-юн Коломия
     Тур 27 
      12-10-2011 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+Старт-юн Гвіздець
       Прикарпаття-2-юн --:+Нафтовик-юн Долина
      16-10-2011 
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:1ФК Галич-юн -
       Газовик-юн Богородчани4:1Прут-юн Делятин
       Карпати-юн Коломия0:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Сокіл-юн Угринів2:1Пробій-юн Городенка
       Покуття-юн Снятин8:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Бескид-юн Надвірна0:1Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 25 
      19-10-2011 
       Газовик-юн Богородчани1:3ФК Галич-юн -
     Тур 28 
       Пробій-юн Городенка-:+Прикарпаття-2-юн -
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ+:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
      23-10-2011 
       ФК Галич-юн -0:0Бескид-юн Надвірна
       Придністров`я-юн Тлумач1:5Покуття-юн Снятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний-:+Сокіл-юн Угринів
       Нафтовик-юн Долина1:8Карпати-юн Коломия
       Старт-юн Гвіздець5:1Газовик-юн Богородчани
       Прут-юн Делятин0:5Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 26 
      26-10-2011 
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1Газовик-юн Богородчани
     Тур 29 
       Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ-:+Нафтовик-юн Долина
       Прикарпаття-2-юн --:+ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
      30-10-2011 
       Прут-юн Делятин1:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:3Старт-юн Гвіздець
       Газовик-юн Богородчани0:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Коломия2:1Пробій-юн Городенка
       Сокіл-юн Угринів1:2Придністров`я-юн Тлумач
       Покуття-юн Снятин4:2Бескид-юн Надвірна
     Тур 30 
      02-11-2011 
       Придністров`я-юн Тлумач+:-Прикарпаття-2-юн -
       Пробій-юн Городенка+:-Ніка-Динамо-юн Івано-Франківськ
      06-11-2011 
       ФК Галич-юн -0:2Покуття-юн Снятин
       Бескид-юн Надвірна5:1Сокіл-юн Угринів
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний1:6Карпати-юн Коломия
       Нафтовик-юн Долина0:1Газовик-юн Богородчани
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Старт-юн Гвіздець5:0Прут-юн Делятин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Никифорук Іван Васильович Покуття-юн Снятин34227
    Зеленчук Євген Володимирович МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ29328
    Торган Роман Іванович ФК Галич-юн -23227
    Волощук Олег Юрійович Карпати-юн Коломия22326
    Андрусяк Василь Ярославович ФК Галич-юн -18028
    Ільків Роман Любимирович Бескид-юн Надвірна16026
    Куртяник Олег Володимирович Бескид-юн Надвірна16027
    Курдибанюк Віталій Васильович Карпати-юн Коломия15024
    Андрейко Микола Миколайович Карпати-юн Брошнів-Осада13026
    Глумик Андрій Андрійович Старт-юн Гвіздець12127
    Гугляк Тарас Васильович Прут-юн Делятин12015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook