Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2011 
       Хутровик-юн Тисмениця1:2ФК Калуш-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:1Славія-юн Отинія
       НСК Микитинці-юн -1:0ФК Обертин-юн -
       Карпати-юн Болехів2:0ФК Сваричів-юн -
     Тур 2 
      01-05-2011 
       ФК Обертин-юн -2:0Карпати-юн Болехів
       Славія-юн Отинія1:0НСК Микитинці-юн -
       ФК Калуш-юн -6:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:0Хутровик-юн Тисмениця
       ФК П`ядики-юн -5:2Карпати-юн Кути
     Тур 3 
      08-05-2011 
       Хутровик-юн Тисмениця2:6ФК П`ядики-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       НСК Микитинці-юн -1:3ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Болехів4:0Славія-юн Отинія
       ФК Сваричів-юн -+:-ФК Обертин-юн -
     Тур 4 
      15-05-2011 
       Славія-юн Отинія0:1ФК Сваричів-юн -
       ФК Калуш-юн -2:2Карпати-юн Болехів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:0НСК Микитинці-юн -
       ФК П`ядики-юн -8:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Карпати-юн Кути2:0Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 5 
      22-05-2011 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:5Карпати-юн Кути
       НСК Микитинці-юн -2:4ФК П`ядики-юн -
       ФК Сваричів-юн -0:0ФК Калуш-юн -
       ФК Обертин-юн -2:0Славія-юн Отинія
     Тур 6 
      29-05-2011 
       ФК Калуш-юн -2:2ФК Обертин-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:4ФК Сваричів-юн -
       ФК П`ядики-юн -3:1Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Кути4:0НСК Микитинці-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця2:0Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 7 
      05-06-2011 
       НСК Микитинці-юн -3:0Хутровик-юн Тисмениця
       Карпати-юн Болехів7:0Карпати-юн Кути
       ФК Сваричів-юн -0:3ФК П`ядики-юн -
       ФК Обертин-юн -1:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Славія-юн Отинія4:2ФК Калуш-юн -
     Тур 8 
      12-06-2011 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:1Славія-юн Отинія
       ФК П`ядики-юн -3:0ФК Обертин-юн -
       Карпати-юн Кути2:1ФК Сваричів-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця1:3Карпати-юн Болехів
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя3:0НСК Микитинці-юн -
     Тур 5 
      16-06-2011 
       Карпати-юн Болехів2:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 9 
      19-06-2011 
       Карпати-юн Болехів9:0Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Сваричів-юн -3:0Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Обертин-юн -0:3Карпати-юн Кути
       ФК Калуш-юн -0:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 1 
      23-06-2011 
       Карпати-юн Кути0:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 10 
      26-06-2011 
       ФК П`ядики-юн -3:0ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Кути2:1Славія-юн Отинія
       Хутровик-юн Тисмениця5:1ФК Обертин-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя3:2ФК Сваричів-юн -
       НСК Микитинці-юн -0:3Карпати-юн Болехів
     Тур 11 
      29-06-2011 
       ФК Сваричів-юн -6:0НСК Микитинці-юн -
       Славія-юн Отинія2:1Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Калуш-юн -1:2Карпати-юн Кути
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:1ФК П`ядики-юн -
      03-07-2011 
       ФК Обертин-юн -3:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 9 
       Славія-юн Отинія-:+ФК П`ядики-юн -
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2011 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:4Карпати-юн Кути
       ФК Калуш-юн -11:2Хутровик-юн Тисмениця
       Славія-юн Отинія2:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Обертин-юн -+:-НСК Микитинці-юн -
       ФК Сваричів-юн -2:1Карпати-юн Болехів
     Тур 13 
      14-08-2011 
       НСК Микитинці-юн --:+Славія-юн Отинія
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя0:6ФК Калуш-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця1:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Кути1:2ФК П`ядики-юн -
     Тур 14 
      21-08-2011 
       ФК П`ядики-юн -5:1Хутровик-юн Тисмениця
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Калуш-юн -+:-НСК Микитинці-юн -
       Славія-юн Отинія0:6Карпати-юн Болехів
       ФК Обертин-юн -1:1ФК Сваричів-юн -
     Тур 15 
      28-08-2011 
       ФК Сваричів-юн -1:0Славія-юн Отинія
       Карпати-юн Болехів2:2ФК Калуш-юн -
       НСК Микитинці-юн --:+Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя2:0ФК П`ядики-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця+:-Карпати-юн Кути
     Тур 16 
      04-09-2011 
       Карпати-юн Кути-:+Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК П`ядики-юн -+:-НСК Микитинці-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:1Карпати-юн Болехів
       ФК Калуш-юн -2:0ФК Сваричів-юн -
       Славія-юн Отинія4:1ФК Обертин-юн -
     Тур 17 
      11-09-2011 
       ФК Обертин-юн -1:4ФК Калуш-юн -
       ФК Сваричів-юн -1:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Болехів3:4ФК П`ядики-юн -
       НСК Микитинці-юн --:+Карпати-юн Кути
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя4:0Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 18 
      18-09-2011 
       Хутровик-юн Тисмениця+:-НСК Микитинці-юн -
       Карпати-юн Кути0:0Карпати-юн Болехів
       ФК П`ядики-юн -3:2ФК Сваричів-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:0ФК Обертин-юн -
       ФК Калуш-юн -4:0Славія-юн Отинія
     Тур 19 
      25-09-2011 
       Славія-юн Отинія1:4Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Обертин-юн -1:0ФК П`ядики-юн -
       ФК Сваричів-юн -2:1Карпати-юн Кути
       Карпати-юн Болехів2:2Хутровик-юн Тисмениця
       НСК Микитинці-юн --:+Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 20 
      02-10-2011 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя0:4Карпати-юн Болехів
       Хутровик-юн Тисмениця1:1ФК Сваричів-юн -
       Карпати-юн Кути3:0ФК Обертин-юн -
       ФК П`ядики-юн -9:0Славія-юн Отинія
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:1ФК Калуш-юн -
     Тур 13 
      06-10-2011 
       Карпати-юн Болехів+:-ФК Обертин-юн -
     Тур 21 
      09-10-2011 
       ФК Калуш-юн -3:0ФК П`ядики-юн -
       Славія-юн Отинія2:0Карпати-юн Кути
       ФК Обертин-юн -2:2Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Сваричів-юн -2:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Карпати-юн Болехів+:-НСК Микитинці-юн -
     Тур 22 
      16-10-2011 
       НСК Микитинці-юн --:+ФК Сваричів-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя6:1ФК Обертин-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця2:1Славія-юн Отинія
       Карпати-юн Кути0:1ФК Калуш-юн -
       ФК П`ядики-юн -2:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Антонюк Назар Ігорович ФК П`ядики-юн -25119
    Вігак Роман Андрійович Карпати-юн Болехів18018
    Кубаєвич Віталій Миколайович ФК П`ядики-юн -13217
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя12119
    Ястремський Артур Андрійович ФК Калуш-юн -9019
    Риндзак Олег Володимирович Карпати-юн Болехів9018
    Стефанюк Ростислав Ярославович ФК Калуш-юн -907
    Тодорак Олександр Юрійович Гуцульщина-ДЮСШюн Косів8219
    Савчук Олег Юрійович ФК Сваричів-юн -7019
    Гулій Юрій Юрійович Карпати-юн Кути7016
    Мельник Андрій Тарасович Карпати-юн Болехів7317

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook