Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-04-2011 
       вихідний -ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Ураган с.РаденичіСКК Пісочна -
       СК Східниця с.м.т.СхідницяХімік Новий Розділ
       Запорожець смт.НижанковичіСКК Демня -
       ФК Вишня Судова ВишняФК Добромиль -
       Карпати ТуркаДністер с.Розвадів
     Тур 2 
      17-04-2011 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівДністер с.Розвадів
       ФК Добромиль -Карпати Турка
       СКК Демня -ФК Вишня Судова Вишня
       Хімік Новий РозділЗапорожець смт.Нижанковичі
       СКК Пісочна -СК Східниця с.м.т.Східниця
       вихідний -Ураган с.Раденичі
     Тур 3 
      01-05-2011 
       Ураган с.РаденичіФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       СК Східниця с.м.т.Східницявихідний -
       Запорожець смт.НижанковичіСКК Пісочна -
       ФК Вишня Судова ВишняХімік Новий Розділ
       Карпати ТуркаСКК Демня -
       Дністер с.РозвадівФК Добромиль -
     Тур 4 
      08-05-2011 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівФК Добромиль -
       СКК Демня -Дністер с.Розвадів
       Хімік Новий РозділКарпати Турка
       СКК Пісочна -ФК Вишня Судова Вишня
       вихідний -Запорожець смт.Нижанковичі
       Ураган с.РаденичіСК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 5 
      15-05-2011 
       СК Східниця с.м.т.СхідницяФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Запорожець смт.НижанковичіУраган с.Раденичі
       ФК Вишня Судова Вишнявихідний -
       Карпати ТуркаСКК Пісочна -
       Дністер с.РозвадівХімік Новий Розділ
       ФК Добромиль -СКК Демня -
     Тур 6 
      22-05-2011 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівСКК Демня -
       Хімік Новий РозділФК Добромиль -
       СКК Пісочна -Дністер с.Розвадів
       вихідний -Карпати Турка
       Ураган с.РаденичіФК Вишня Судова Вишня
       СК Східниця с.м.т.СхідницяЗапорожець смт.Нижанковичі
     Тур 7 
      29-05-2011 
       Запорожець смт.НижанковичіФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       ФК Вишня Судова ВишняСК Східниця с.м.т.Східниця
       Карпати ТуркаУраган с.Раденичі
       Дністер с.Розвадіввихідний -
       ФК Добромиль -СКК Пісочна -
       СКК Демня -Хімік Новий Розділ
     Тур 8 
      12-06-2011 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівХімік Новий Розділ
       СКК Пісочна -СКК Демня -
       вихідний -ФК Добромиль -
       Ураган с.РаденичіДністер с.Розвадів
       СК Східниця с.м.т.СхідницяКарпати Турка
       Запорожець смт.НижанковичіФК Вишня Судова Вишня
     Тур 9 
      19-06-2011 
       ФК Вишня Судова ВишняФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Карпати ТуркаЗапорожець смт.Нижанковичі
       Дністер с.РозвадівСК Східниця с.м.т.Східниця
       ФК Добромиль -Ураган с.Раденичі
       СКК Демня -вихідний -
       Хімік Новий РозділСКК Пісочна -
     Тур 10 
      26-06-2011 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівСКК Пісочна -
       вихідний -Хімік Новий Розділ
       Ураган с.РаденичіСКК Демня -
       СК Східниця с.м.т.СхідницяФК Добромиль -
       Запорожець смт.НижанковичіДністер с.Розвадів
       ФК Вишня Судова ВишняКарпати Турка
     Тур 11 
      03-07-2011 
       Карпати ТуркаФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Дністер с.РозвадівФК Вишня Судова Вишня
       ФК Добромиль -Запорожець смт.Нижанковичі
       СКК Демня -СК Східниця с.м.т.Східниця
       Хімік Новий РозділУраган с.Раденичі
       СКК Пісочна -вихідний -
    Коло 2 
     Тур 12 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Остріввихідний -
      16-02-2019 
       СКК Пісочна -Ураган с.Раденичі
       Хімік Новий РозділСК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Демня -Запорожець смт.Нижанковичі
       ФК Добромиль -ФК Вишня Судова Вишня
       Дністер с.РозвадівКарпати Турка
     Тур 13 
       Дністер с.РозвадівФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Карпати ТуркаФК Добромиль -
       ФК Вишня Судова ВишняСКК Демня -
       Запорожець смт.НижанковичіХімік Новий Розділ
       СК Східниця с.м.т.СхідницяСКК Пісочна -
       Ураган с.Раденичівихідний -
     Тур 14 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівУраган с.Раденичі
       вихідний -СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Пісочна -Запорожець смт.Нижанковичі
       Хімік Новий РозділФК Вишня Судова Вишня
       СКК Демня -Карпати Турка
       ФК Добромиль -Дністер с.Розвадів
     Тур 15 
       ФК Добромиль -ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Дністер с.РозвадівСКК Демня -
       Карпати ТуркаХімік Новий Розділ
       ФК Вишня Судова ВишняСКК Пісочна -
       Запорожець смт.Нижанковичівихідний -
       СК Східниця с.м.т.СхідницяУраган с.Раденичі
     Тур 16 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівСК Східниця с.м.т.Східниця
       Ураган с.РаденичіЗапорожець смт.Нижанковичі
       вихідний -ФК Вишня Судова Вишня
       СКК Пісочна -Карпати Турка
       Хімік Новий РозділДністер с.Розвадів
       СКК Демня -ФК Добромиль -
     Тур 17 
       СКК Демня -ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       ФК Добромиль -Хімік Новий Розділ
       Дністер с.РозвадівСКК Пісочна -
       Карпати Туркавихідний -
       ФК Вишня Судова ВишняУраган с.Раденичі
       Запорожець смт.НижанковичіСК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 18 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівЗапорожець смт.Нижанковичі
       СК Східниця с.м.т.СхідницяФК Вишня Судова Вишня
       Ураган с.РаденичіКарпати Турка
       вихідний -Дністер с.Розвадів
       СКК Пісочна -ФК Добромиль -
       Хімік Новий РозділСКК Демня -
     Тур 19 
       Хімік Новий РозділФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       СКК Демня -СКК Пісочна -
       ФК Добромиль -вихідний -
       Дністер с.РозвадівУраган с.Раденичі
       Карпати ТуркаСК Східниця с.м.т.Східниця
       ФК Вишня Судова ВишняЗапорожець смт.Нижанковичі
     Тур 20 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівФК Вишня Судова Вишня
       Запорожець смт.НижанковичіКарпати Турка
       СК Східниця с.м.т.СхідницяДністер с.Розвадів
       Ураган с.РаденичіФК Добромиль -
       вихідний -СКК Демня -
       СКК Пісочна -Хімік Новий Розділ
     Тур 21 
       СКК Пісочна -ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний Острів
       Хімік Новий Розділвихідний -
       СКК Демня -Ураган с.Раденичі
       ФК Добромиль -СК Східниця с.м.т.Східниця
       Дністер с.РозвадівЗапорожець смт.Нижанковичі
       Карпати ТуркаФК Вишня Судова Вишня
     Тур 22 
       ФК Бори-Ходорівщина с.Бориничі/с.Чорний ОстрівКарпати Турка
       ФК Вишня Судова ВишняДністер с.Розвадів
       Запорожець смт.НижанковичіФК Добромиль -
       СК Східниця с.м.т.СхідницяСКК Демня -
       Ураган с.РаденичіХімік Новий Розділ
       вихідний -СКК Пісочна -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook