Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2011 
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуФК Зубра -
       Стандарт АртасівКняжий с.Звенигород
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаФК Колос с.Куровичі
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуФК Перемишляни м.Перемишляни
       Арсенал с.Старе СелоНива с.Жовтанці
       Ватра с.ПикуловичіСкеля с.Лисиничі
     Тур 2 
      01-05-2011 
       ФК Зубра -Скеля с.Лисиничі
       Нива с.ЖовтанціВатра с.Пикуловичі
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниАрсенал с.Старе Село
       ФК Колос с.КуровичіГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Княжий с.ЗвенигородФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуСтандарт Артасів
     Тур 3 
      08-05-2011 
       Стандарт АртасівФК Зубра -
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуКняжий с.Звенигород
       Арсенал с.Старе СелоФК Колос с.Куровичі
       Ватра с.ПикуловичіФК Перемишляни м.Перемишляни
       Скеля с.ЛисиничіНива с.Жовтанці
     Тур 4 
      15-05-2011 
       ФК Зубра -Нива с.Жовтанці
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниСкеля с.Лисиничі
       ФК Колос с.КуровичіВатра с.Пикуловичі
       Княжий с.ЗвенигородАрсенал с.Старе Село
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Стандарт АртасівФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
     Тур 5 
      22-05-2011 
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаФК Зубра -
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуСтандарт Артасів
       Арсенал с.Старе СелоСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Ватра с.ПикуловичіКняжий с.Звенигород
       Скеля с.ЛисиничіФК Колос с.Куровичі
       Нива с.ЖовтанціФК Перемишляни м.Перемишляни
     Тур 6 
      05-06-2011 
       ФК Зубра -ФК Перемишляни м.Перемишляни
       ФК Колос с.КуровичіНива с.Жовтанці
       Княжий с.ЗвенигородСкеля с.Лисиничі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуВатра с.Пикуловичі
       Стандарт АртасівАрсенал с.Старе Село
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
     Тур 7 
      12-06-2011 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуФК Зубра -
       Арсенал с.Старе СелоФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Ватра с.ПикуловичіСтандарт Артасів
       Скеля с.ЛисиничіСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Нива с.ЖовтанціКняжий с.Звенигород
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниФК Колос с.Куровичі
     Тур 8 
      19-06-2011 
       ФК Зубра -ФК Колос с.Куровичі
       Княжий с.ЗвенигородФК Перемишляни м.Перемишляни
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуНива с.Жовтанці
       Стандарт АртасівСкеля с.Лисиничі
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаВатра с.Пикуловичі
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуАрсенал с.Старе Село
     Тур 9 
      26-06-2011 
       Арсенал с.Старе СелоФК Зубра -
       Ватра с.ПикуловичіГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Скеля с.ЛисиничіФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Нива с.ЖовтанціСтандарт Артасів
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Колос с.КуровичіКняжий с.Звенигород
     Тур 10 
      03-07-2011 
       ФК Зубра -Княжий с.Звенигород
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуФК Колос с.Куровичі
       Стандарт АртасівФК Перемишляни м.Перемишляни
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаНива с.Жовтанці
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуСкеля с.Лисиничі
       Арсенал с.Старе СелоВатра с.Пикуловичі
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-07-2011 
       ФК Зубра -Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
    Коло 1 
     Тур 11 
      10-07-2011 
       Ватра с.ПикуловичіФК Зубра -
       Скеля с.ЛисиничіАрсенал с.Старе Село
       Нива с.ЖовтанціГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       ФК Колос с.КуровичіСтандарт Артасів
       Княжий с.ЗвенигородСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
    Коло 2 
     Тур 12 
      20-11-2019 
       Княжий с.ЗвенигородСтандарт Артасів
       ФК Колос с.КуровичіФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Нива с.ЖовтанціАрсенал с.Старе Село
       Скеля с.ЛисиничіВатра с.Пикуловичі
     Тур 13 
       Скеля с.ЛисиничіФК Зубра -
       Ватра с.ПикуловичіНива с.Жовтанці
       Арсенал с.Старе СелоФК Перемишляни м.Перемишляни
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуФК Колос с.Куровичі
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаКняжий с.Звенигород
       Стандарт АртасівСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
     Тур 14 
       ФК Зубра -Стандарт Артасів
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Княжий с.ЗвенигородГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       ФК Колос с.КуровичіАрсенал с.Старе Село
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниВатра с.Пикуловичі
       Нива с.ЖовтанціСкеля с.Лисиничі
     Тур 15 
       Нива с.ЖовтанціФК Зубра -
       Скеля с.ЛисиничіФК Перемишляни м.Перемишляни
       Ватра с.ПикуловичіФК Колос с.Куровичі
       Арсенал с.Старе СелоКняжий с.Звенигород
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаСтандарт Артасів
     Тур 16 
       ФК Зубра -ФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Стандарт АртасівГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуАрсенал с.Старе Село
       Княжий с.ЗвенигородВатра с.Пикуловичі
       ФК Колос с.КуровичіСкеля с.Лисиничі
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниНива с.Жовтанці
     Тур 17 
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниФК Зубра -
       Нива с.ЖовтанціФК Колос с.Куровичі
       Скеля с.ЛисиничіКняжий с.Звенигород
       Ватра с.ПикуловичіСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Арсенал с.Старе СелоСтандарт Артасів
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
     Тур 18 
       ФК Зубра -Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаАрсенал с.Старе Село
       Стандарт АртасівВатра с.Пикуловичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуСкеля с.Лисиничі
       Княжий с.ЗвенигородНива с.Жовтанці
       ФК Колос с.КуровичіФК Перемишляни м.Перемишляни
     Тур 19 
       ФК Колос с.КуровичіФК Зубра -
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниКняжий с.Звенигород
       Нива с.ЖовтанціСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Скеля с.ЛисиничіСтандарт Артасів
       Ватра с.ПикуловичіФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Арсенал с.Старе СелоГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
     Тур 20 
       ФК Зубра -Арсенал с.Старе Село
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуВатра с.Пикуловичі
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаСкеля с.Лисиничі
       Стандарт АртасівНива с.Жовтанці
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуФК Перемишляни м.Перемишляни
       Княжий с.ЗвенигородФК Колос с.Куровичі
     Тур 21 
       Княжий с.ЗвенигородФК Зубра -
       ФК Колос с.КуровичіСтріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Перемишляни м.ПеремишляниСтандарт Артасів
       Нива с.ЖовтанціФК Леоні-Ланівка с.Ланівка
       Скеля с.ЛисиничіГарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Ватра с.ПикуловичіАрсенал с.Старе Село
     Тур 22 
       ФК Зубра -Ватра с.Пикуловичі
       Арсенал с.Старе СелоСкеля с.Лисиничі
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-нуНива с.Жовтанці
       ФК Леоні-Ланівка с.ЛанівкаФК Перемишляни м.Перемишляни
       Стандарт АртасівФК Колос с.Куровичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-нуКняжий с.Звенигород
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook