Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

21-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      30-04-2011 
       Сокіл Кіровоградський район2:1Гідросила Кіровоград
       Степ Долинська0:1Новатор Бобринець
      03-05-2011 
       Олекс.-Аметист Олександрія2:0Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 2 
      07-05-2011 
       Гідросила Кіровоград1:3Степ Долинська
       Вентура-плюс Новомиргород1:1Сокіл Кіровоградський район
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка1:0Олімпік Кропивницький
     Тур 3 
      11-05-2011 
       Степ Долинська1:2Вентура-плюс Новомиргород
       Сокіл Кіровоградський район1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
      14-05-2011 
       Новатор Бобринець2:1Гідросила Кіровоград
     Тур 4 
      18-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Степ Долинська
      20-05-2011 
       Олімпік Кропивницький0:1Олекс.-Аметист Олександрія
      21-05-2011 
       Вентура-плюс Новомиргород1:1Новатор Бобринець
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка4:1Сокіл Кіровоградський район
     Тур 5 
      25-05-2011 
       Новатор Бобринець1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
      28-05-2011 
       Сокіл Кіровоградський район3:2Олімпік Кропивницький
       Степ Долинська0:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Гідросила Кіровоград1:2Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 6 
      01-06-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:0Гідросила Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія6:1Сокіл Кіровоградський район
      04-06-2011 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:1Новатор Бобринець
       Олімпік Кропивницький0:5Степ Долинська
     Тур 1 
      08-06-2011 
       Олімпік Кропивницький2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 7 
      11-06-2011 
       Степ Долинська0:5Олекс.-Аметист Олександрія
       Новатор Бобринець1:4Олімпік Кропивницький
       Гідросила Кіровоград1:4Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Вентура-плюс Новомиргород0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 2 
      15-06-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 8 
      18-06-2011 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка5:2Вентура-плюс Новомиргород
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1Новатор Бобринець
       Сокіл Кіровоградський район1:2Степ Долинська
     Тур 9 
      25-06-2011 
       Новатор Бобринець0:1Сокіл Кіровоградський район
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Гідросила Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород2:3Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
     Тур 3 
      21-08-2011 
       Олекс.-Аметист Олександрія1:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
    Коло 2 
     Тур 10 
      27-08-2011 
       Вентура-плюс Новомиргород3:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Гідросила Кіровоград2:4Сокіл Кіровоградський район
       Новатор Бобринець2:1Степ Долинська
    Коло 1 
     Тур 8 
      31-08-2011 
       Олімпік Кропивницький1:0Гідросила Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 11 
      03-09-2011 
       Степ Долинська0:0Гідросила Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район0:0Вентура-плюс Новомиргород
       Олімпік Кропивницький-:-Локомотив-Хлібодар Знам`янка
     Тур 10 
      07-09-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Олімпік Кропивницький
     Тур 18 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Гідросила Кіровоград1:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 11 
      10-09-2011 
       Олекс.-Аметист Олександрія3:4ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 12 
       Гідросила Кіровоград0:1Новатор Бобринець
       Вентура-плюс Новомиргород3:2Степ Долинська
      14-09-2011 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:0Олекс.-Аметист Олександрія
      17-09-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:1Сокіл Кіровоградський район
     Тур 13 
       Сокіл Кіровоградський район0:0Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Степ Долинська1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
      18-09-2011 
       Новатор Бобринець1:4Вентура-плюс Новомиргород
      24-09-2011 
       Олекс.-Аметист Олександрія2:4Олімпік Кропивницький
     Тур 14 
      01-10-2011 
       Олімпік Кропивницький1:2Сокіл Кіровоградський район
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка6:0Степ Долинська
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Новатор Бобринець
       Вентура-плюс Новомиргород6:0Гідросила Кіровоград
     Тур 15 
       Новатор Бобринець1:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Степ Долинська1:2Олімпік Кропивницький
       Гідросила Кіровоград0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
      08-10-2011 
       Сокіл Кіровоградський район3:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 16 
       Олімпік Кропивницький2:2Новатор Бобринець
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка2:0Гідросила Кіровоград
     Тур 17 
      12-10-2011 
       Новатор Бобринець1:1Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 16 
      15-10-2011 
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Степ Долинська
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 17 
       Гідросила Кіровоград1:5Олімпік Кропивницький
       Степ Долинська0:3Сокіл Кіровоградський район
      22-10-2011 
       Вентура-плюс Новомиргород2:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
     Тур 18 
      29-10-2011 
       Сокіл Кіровоградський район3:0Новатор Бобринець
       Олімпік Кропивницький4:0Вентура-плюс Новомиргород
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Деркач Віталій Юрійович Вентура-плюс Новомиргород9015
    Подопригора Артур Юрійович Олімпік Кропивницький7015
    Мартинов Владислав Володимирович ДЮСШ-2 Кропивницький7013
    Корчинський Максим Ярославович Локомотив-Хлібодар Знам`янка619
    Гуськов Олександр Володимирович Олекс.-Аметист Олександрія609
    Гаврилюк Олексій Валерійович Олімпік Кропивницький6010
    Палюх Сергій Васильович Локомотив-Хлібодар Знам`янка6110
    Максименко Олександр Олександрович Новатор Бобринець5012
    Бестаченко Олександр Володимирович Вентура-плюс Новомиргород5015
    Фатєєв Дмитро Михайлович ДЮСШ-2 Кропивницький5014
    Матірний Вячеслав Валерійович Локомотив-Хлібодар Знам`янка5012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook