Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-04-2011 
       ФК Побєда ДніпропетровськТитан Вільногірськ
       Авангард ПокровШахтар Марганець
       Електрометалург НікопольФК Скорук Томаківка
      27-04-2011 
       Гірник-2 Кривий РігДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нСталь-2 Дніпродзержинськ
       Міттал Кривий РігІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      30-04-2011 
       ФК Скорук ТомаківкаКолос Никопольский р-н
       Шахтар МарганецьЕлектрометалург Нікополь
       Титан ВільногірськАвангард Покров
      04-05-2011 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськМіттал Кривий Ріг
       Гірник-2 Кривий РігФК Побєда Дніпропетровськ
     Тур 3 
      07-05-2011 
       Електрометалург НікопольТитан Вільногірськ
       Колос Никопольский р-нШахтар Марганець
       Міттал Кривий РігФК Скорук Томаківка
      11-05-2011 
       ФК Побєда ДніпропетровськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Авангард ПокровГірник-2 Кривий Ріг
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 4 
      14-05-2011 
       Шахтар МарганецьМіттал Кривий Ріг
       Титан ВільногірськКолос Никопольский р-н
      18-05-2011 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Скорук ТомаківкаІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Гірник-2 Кривий РігЕлектрометалург Нікополь
       ФК Побєда ДніпропетровськАвангард Покров
     Тур 5 
      21-05-2011 
       Електрометалург НікопольФК Побєда Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нГірник-2 Кривий Ріг
       Міттал Кривий РігТитан Вільногірськ
      25-05-2011 
       Авангард ПокровДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськШахтар Марганець
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Скорук Томаківка
     Тур 6 
      28-05-2011 
       ФК Побєда ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       Авангард ПокровЕлектрометалург Нікополь
      01-06-2011 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Шахтар МарганецьСталь-2 Дніпродзержинськ
       Титан ВільногірськІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Гірник-2 Кривий РігМіттал Кривий Ріг
     Тур 7 
      04-06-2011 
       Колос Никопольский р-нАвангард Покров
       Міттал Кривий РігФК Побєда Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаШахтар Марганець
      08-06-2011 
       Електрометалург НікопольДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськГірник-2 Кривий Ріг
       Сталь-2 ДніпродзержинськТитан Вільногірськ
     Тур 8 
      11-06-2011 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськШахтар Марганець
       Титан ВільногірськФК Скорук Томаківка
       Гірник-2 Кривий РігСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Побєда ДніпропетровськІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Авангард ПокровМіттал Кривий Ріг
       Електрометалург НікопольКолос Никопольский р-н
     Тур 9 
      18-06-2011 
       Колос Никопольский р-нДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігЕлектрометалург Нікополь
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськАвангард Покров
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Побєда Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаГірник-2 Кривий Ріг
       Шахтар МарганецьТитан Вільногірськ
     Тур 10 
      25-06-2011 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськТитан Вільногірськ
       Гірник-2 Кривий РігШахтар Марганець
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Авангард ПокровСталь-2 Дніпродзержинськ
       Електрометалург НікопольІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нМіттал Кривий Ріг
     Тур 11 
      02-07-2011 
       Міттал Кривий РігДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       Сталь-2 ДніпродзержинськЕлектрометалург Нікополь
       ФК Скорук ТомаківкаАвангард Покров
       Шахтар МарганецьФК Побєда Дніпропетровськ
       Титан ВільногірськГірник-2 Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 12 
      19-11-2019 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськГірник-2 Кривий Ріг
       Титан ВільногірськФК Побєда Дніпропетровськ
       Шахтар МарганецьАвангард Покров
       ФК Скорук ТомаківкаЕлектрометалург Нікополь
       Сталь-2 ДніпродзержинськКолос Никопольский р-н
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
     Тур 13 
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігСталь-2 Дніпродзержинськ
       Колос Никопольский р-нФК Скорук Томаківка
       Електрометалург НікопольШахтар Марганець
       Авангард ПокровТитан Вільногірськ
       ФК Побєда ДніпропетровськГірник-2 Кривий Ріг
     Тур 14 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Побєда Дніпропетровськ
       Гірник-2 Кривий РігАвангард Покров
       Титан ВільногірськЕлектрометалург Нікополь
       Шахтар МарганецьКолос Никопольский р-н
       ФК Скорук ТомаківкаМіттал Кривий Ріг
       Сталь-2 ДніпродзержинськІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 15 
       Сталь-2 ДніпродзержинськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий РігШахтар Марганець
       Колос Никопольский р-нТитан Вільногірськ
       Електрометалург НікопольГірник-2 Кривий Ріг
       Авангард ПокровФК Побєда Дніпропетровськ
     Тур 16 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськАвангард Покров
       ФК Побєда ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
       Гірник-2 Кривий РігКолос Никопольский р-н
       Титан ВільногірськМіттал Кривий Ріг
       Шахтар МарганецьІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаСталь-2 Дніпродзержинськ
     Тур 17 
       ФК Скорук ТомаківкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськШахтар Марганець
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськТитан Вільногірськ
       Міттал Кривий РігГірник-2 Кривий Ріг
       Колос Никопольский р-нФК Побєда Дніпропетровськ
       Електрометалург НікопольАвангард Покров
     Тур 18 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
       Авангард ПокровКолос Никопольский р-н
       ФК Побєда ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Гірник-2 Кривий РігІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Титан ВільногірськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Шахтар МарганецьФК Скорук Томаківка
     Тур 19 
       Шахтар МарганецьДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаТитан Вільногірськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськГірник-2 Кривий Ріг
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськФК Побєда Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігАвангард Покров
       Колос Никопольский р-нЕлектрометалург Нікополь
     Тур 20 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       Електрометалург НікопольМіттал Кривий Ріг
       Авангард ПокровІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ФК Побєда ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Гірник-2 Кривий РігФК Скорук Томаківка
       Титан ВільногірськШахтар Марганець
     Тур 21 
       Титан ВільногірськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Шахтар МарганецьГірник-2 Кривий Ріг
       ФК Скорук ТомаківкаФК Побєда Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськАвангард Покров
       Іста-ДЮСШ-7 ДніпропетровськЕлектрометалург Нікополь
       Міттал Кривий РігКолос Никопольский р-н
     Тур 22 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Колос Никопольский р-нІста-ДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Електрометалург НікопольСталь-2 Дніпродзержинськ
       Авангард ПокровФК Скорук Томаківка
       ФК Побєда ДніпропетровськШахтар Марганець
       Гірник-2 Кривий РігТитан Вільногірськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook