Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Вінницької області з футболу 2011/2012 рр.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-08-2011 
       Будівельник Іллінці1:1Авангард смт.Сутиски
       Промінь с.Глухівці1:1Нива Тростянець
       Фортуна Калинівка3:0ФК Бар -
       Локомотив Жмеринка3:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Колос смт.Чернівці0:3Колос Муровані Курилівці
     Тур 2 
      28-08-2011 
       ВО ДЮСШ Вінниця4:2Колос смт.Чернівці
       ФК Бар -1:1Локомотив Жмеринка
       Нива Тростянець2:1Фортуна Калинівка
       Авангард смт.Сутиски0:4Промінь с.Глухівці
       ФК Гнівань -4:3Будівельник Іллінці
     Тур 3 
      04-09-2011 
       Промінь с.Глухівці1:2ФК Гнівань -
       Фортуна Калинівка1:0Авангард смт.Сутиски
       Локомотив Жмеринка1:1Нива Тростянець
       Колос смт.Чернівці0:0ФК Бар -
       Колос Муровані Курилівці1:2ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 4 
      11-09-2011 
       ФК Бар -2:0Колос Муровані Курилівці
       Нива Тростянець3:0Колос смт.Чернівці
       Авангард смт.Сутиски1:0Локомотив Жмеринка
       ФК Гнівань -2:0Фортуна Калинівка
       Будівельник Іллінці2:0Промінь с.Глухівці
     Тур 5 
      14-09-2011 
       Локомотив Жмеринка2:2ФК Гнівань -
      18-09-2011 
       Фортуна Калинівка0:1Будівельник Іллінці
       Колос смт.ЧернівціАвангард смт.Сутиски
       Колос Муровані Курилівці0:5Нива Тростянець
       ВО ДЮСШ Вінниця5:1ФК Бар -
     Тур 6 
      25-09-2011 
       Нива Тростянець0:1ВО ДЮСШ Вінниця
       Авангард смт.Сутиски2:0Колос Муровані Курилівці
       Будівельник Іллінці2:0Локомотив Жмеринка
       Промінь с.Глухівці5:2Фортуна Калинівка
     Тур 7 
      02-10-2011 
       Локомотив Жмеринка2:4Промінь с.Глухівці
       Колос Муровані Курилівці1:2ФК Гнівань -
       ВО ДЮСШ Вінниця2:0Авангард смт.Сутиски
       ФК Бар -0:1Нива Тростянець
     Тур 8 
      09-10-2011 
       Авангард смт.Сутиски1:3ФК Бар -
       Будівельник Іллінці2:0Колос Муровані Курилівці
       Фортуна Калинівка1:2Локомотив Жмеринка
     Тур 9 
      16-10-2011 
       Колос Муровані Курилівці1:4Промінь с.Глухівці
       ВО ДЮСШ Вінниця1:1Будівельник Іллінці
       ФК Бар -1:1ФК Гнівань -
       Нива Тростянець1:1Авангард смт.Сутиски
     Тур 10 
      23-10-2011 
       ФК Гнівань -1:0Нива Тростянець
       Будівельник Іллінці0:1ФК Бар -
       Промінь с.Глухівці5:1ВО ДЮСШ Вінниця
       Фортуна Калинівка3:3Колос Муровані Курилівці
     Тур 11 
      30-10-2011 
       Колос Муровані Курилівці1:2Локомотив Жмеринка
       ВО ДЮСШ Вінниця2:1Фортуна Калинівка
       ФК Бар -0:0Промінь с.Глухівці
       Нива Тростянець2:2Будівельник Іллінці
       Авангард смт.Сутиски2:4ФК Гнівань -
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-11-2011 
       Авангард смт.Сутиски0:2Будівельник Іллінці
       Нива Тростянець1:0Промінь с.Глухівці
       ФК Бар -3:0Фортуна Калинівка
       ВО ДЮСШ Вінниця4:0Локомотив Жмеринка
     Тур 13 
      13-11-2011 
       Локомотив Жмеринка1:0ФК Бар -
       Фортуна Калинівка4:3Нива Тростянець
       Промінь с.Глухівці5:0Авангард смт.Сутиски
       Будівельник Іллінці1:0ФК Гнівань -
    Коло 1 
     Тур 8 
      19-11-2011 
       ФК Гнівань -1:2ВО ДЮСШ Вінниця
    Коло 2 
     Тур 14 
      01-04-2012 
       ФК Гнівань -0:3Промінь с.Глухівці
       Авангард смт.Сутиски0:2Фортуна Калинівка
       Нива Тростянець0:1Локомотив Жмеринка
       ВО ДЮСШ Вінниця4:0Колос Муровані Курилівці
     Тур 15 
      08-04-2012 
       Колос Муровані Курилівці1:2ФК Бар -
       Фортуна Калинівка1:1ФК Гнівань -
       Промінь с.Глухівці5:0Будівельник Іллінці
     Тур 16 
      16-04-2012 
       Будівельник Іллінці1:0Фортуна Калинівка
       ФК Гнівань -0:3Локомотив Жмеринка
       Нива Тростянець2:2Колос Муровані Курилівці
       ФК Бар -0:2ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 17 
      22-04-2012 
       ВО ДЮСШ Вінниця2:0Нива Тростянець
       Колос Муровані Курилівці1:1Авангард смт.Сутиски
       Локомотив Жмеринка2:0Будівельник Іллінці
       Фортуна Калинівка0:2Промінь с.Глухівці
     Тур 18 
      29-04-2012 
       Промінь с.Глухівці3:0Локомотив Жмеринка
       ФК Гнівань -2:1Колос Муровані Курилівці
       Авангард смт.Сутиски0:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Нива Тростянець0:1ФК Бар -
     Тур 19 
      06-05-2012 
       ФК Бар -2:2Авангард смт.Сутиски
       Колос Муровані Курилівці1:4Будівельник Іллінці
       Локомотив Жмеринка2:1Фортуна Калинівка
     Тур 15 
      09-05-2012 
       Локомотив Жмеринка4:0Авангард смт.Сутиски
     Тур 20 
      13-05-2012 
       Промінь с.Глухівці3:0Колос Муровані Курилівці
       Будівельник Іллінці0:0ВО ДЮСШ Вінниця
       ФК Гнівань -2:1ФК Бар -
       Авангард смт.Сутиски1:0Нива Тростянець
     Тур 19 
      16-05-2012 
       ВО ДЮСШ Вінниця0:3ФК Гнівань -
     Тур 21 
      20-05-2012 
       Нива Тростянець3:0ФК Гнівань -
       ФК Бар -2:3Будівельник Іллінці
       ВО ДЮСШ Вінниця3:0Промінь с.Глухівці
       Колос Муровані Курилівці1:3Фортуна Калинівка
     Тур 22 
      27-05-2012 
       Локомотив Жмеринка0:5Колос Муровані Курилівці
       Фортуна Калинівка4:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Промінь с.Глухівці3:0ФК Бар -
       Будівельник Іллінці3:0Нива Тростянець
       ФК Гнівань -3:1Авангард смт.Сутиски
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Камінський Максим Анатолійович Будівельник Іллінці10217
    Адамчук Олександр Єфімович ВО ДЮСШ Вінниця10016
    Романюк Андрій Олексійович Промінь с.Глухівці9012
    Квасневський Олег Олександрович Локомотив Жмеринка7015
    Черкаєв Олександр Сергійович Промінь с.Глухівці7014
    Тарасов Сергій Володимирович ФК Гнівань -7010
    Шикир Олег Анатолійович ФК Гнівань -6014
    Жолонко Андрій Вікторович ВО ДЮСШ Вінниця6013
    Гонта Сергій Михайлович Нива Тростянець5012
    Ольхович Богдан Володимирович Промінь с.Глухівці529
    Євсєєв Дмитро Іванович Промінь с.Глухівці5014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook