Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-04-2012 
       Сокіл с.Рясне-Руське1:0Нива с.Жовтанці
       Сокіл с.Ямпіль2:0Нива м.Дубляни
      10-04-2012 
       Стандарт Артасів2:0ОФК Легіон Львів
     Тур 2 
      20-04-2012 
       Нива с.Жовтанці3:2ОФК Легіон Львів
      22-04-2012 
       СФК Кордія Муроване -0:3Стандарт Артасів
       ФК Рясне Підрясне2:0Ватра с.Пикуловичі
       Збиранка с.Великі Грибовичі3:0Нива м.Дубляни
       Сокіл с.Рясне-Руське0:1Сокіл с.Ямпіль
     Тур 3 
      24-04-2012 
       СФК Кордія Муроване -1:2ОФК Легіон Львів
     Тур 4 
      27-04-2012 
       ФК Рясне Підрясне1:1ОФК Легіон Львів
     Тур 3 
      29-04-2012 
       Сокіл с.Ямпіль1:0Нива с.Жовтанці
       Збиранка с.Великі Грибовичі4:1Сокіл с.Рясне-Руське
       Ватра с.Пикуловичі1:2Нива м.Дубляни
       Стандарт Артасів0:2ФК Рясне Підрясне
     Тур 1 
      02-05-2012 
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:0ФК Рясне Підрясне
       Ватра с.Пикуловичі4:0СФК Кордія Муроване -
     Тур 4 
      05-05-2012 
       Нива м.Дубляни2:3Стандарт Артасів
       Сокіл с.Рясне-Руське3:2Ватра с.Пикуловичі
      06-05-2012 
       Нива с.Жовтанці3:0СФК Кордія Муроване -
       Сокіл с.Ямпіль1:1Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 5 
      08-05-2012 
       ОФК Легіон Львів3:2Нива м.Дубляни
     Тур 6 
      11-05-2012 
       Сокіл с.Рясне-Руське2:0ОФК Легіон Львів
     Тур 5 
      13-05-2012 
       Збиранка с.Великі Грибовичі0:0Нива с.Жовтанці
       Ватра с.Пикуловичі0:0Сокіл с.Ямпіль
       Стандарт Артасів3:2Сокіл с.Рясне-Руське
       СФК Кордія Муроване -1:4ФК Рясне Підрясне
     Тур 7 
      15-05-2012 
       ОФК Легіон Львів1:3Сокіл с.Ямпіль
     Тур 8 
      18-05-2012 
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:4ОФК Легіон Львів
     Тур 6 
      20-05-2012 
       Нива с.Жовтанці5:1ФК Рясне Підрясне
       Нива м.Дубляни6:1СФК Кордія Муроване -
       Збиранка с.Великі Грибовичі3:0Ватра с.Пикуловичі
     Тур 9 
      22-05-2012 
       ОФК Легіон Львів2:0Ватра с.Пикуловичі
     Тур 6 
      27-05-2012 
       Сокіл с.Ямпіль2:2Стандарт Артасів
     Тур 7 
      04-06-2012 
       Ватра с.Пикуловичі4:5Нива с.Жовтанці
       СФК Кордія Муроване -1:3Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Рясне Підрясне1:4Нива м.Дубляни
     Тур 8 
      10-06-2012 
       Нива с.Жовтанці4:0Нива м.Дубляни
       Сокіл с.Рясне-Руське2:0ФК Рясне Підрясне
       Сокіл с.Ямпіль7:1СФК Кордія Муроване -
       Ватра с.Пикуловичі0:3Стандарт Артасів
     Тур 9 
      17-06-2012 
       Стандарт Артасів3:1Нива с.Жовтанці
       СФК Кордія Муроване -1:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       ФК Рясне Підрясне0:3Сокіл с.Ямпіль
       Нива м.Дубляни1:2Сокіл с.Рясне-Руське
    Коло 2 
     Тур 10 
      23-06-2012 
       Нива м.Дубляни0:5Сокіл с.Ямпіль
      24-06-2012 
       Нива с.Жовтанці0:0Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Рясне Підрясне3:0Збиранка с.Великі Грибовичі
    Коло 1 
     Тур 7 
      28-06-2012 
       Стандарт Артасів2:3Збиранка с.Великі Грибовичі
    Коло 2 
     Тур 11 
      01-07-2012 
       Ватра с.Пикуловичі1:2ФК Рясне Підрясне
       Сокіл с.Ямпіль0:1Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 10 
      02-08-2012 
       СФК Кордія Муроване -2:1Ватра с.Пикуловичі
     Тур 12 
      04-08-2012 
       Нива с.Жовтанці3:0Сокіл с.Ямпіль
       Сокіл с.Рясне-Руське4:3Збиранка с.Великі Грибовичі
       Нива м.Дубляни1:1Ватра с.Пикуловичі
       ФК Рясне Підрясне0:3Стандарт Артасів
     Тур 11 
      08-08-2012 
       Стандарт Артасів3:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 13 
      12-08-2012 
       СФК Кордія Муроване -0:4Нива с.Жовтанці
       Стандарт Артасів6:0Нива м.Дубляни
       Ватра с.Пикуловичі1:14Сокіл с.Рясне-Руське
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:1Сокіл с.Ямпіль
     Тур 14 
      19-08-2012 
       Нива с.Жовтанці2:0Збиранка с.Великі Грибовичі
       Сокіл с.Ямпіль1:0Ватра с.Пикуловичі
       Сокіл с.Рясне-Руське1:1Стандарт Артасів
       ФК Рясне Підрясне0:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 15 
      24-08-2012 
       ФК Рясне Підрясне1:1Нива с.Жовтанці
       СФК Кордія Муроване -4:1Нива м.Дубляни
       Стандарт Артасів2:1Сокіл с.Ямпіль
       Ватра с.Пикуловичі0:6Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 11 
      28-08-2012 
       Нива м.Дубляни0:1Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 10 
      04-09-2012 
       ОФК Легіон Львів0:4Стандарт Артасів
     Тур 13 
      07-09-2012 
       ОФК Легіон Львів2:0ФК Рясне Підрясне
     Тур 16 
      09-09-2012 
       Нива с.Жовтанці1:2Ватра с.Пикуловичі
       Збиранка с.Великі Грибовичі3:0Стандарт Артасів
       Сокіл с.Рясне-Руське2:1СФК Кордія Муроване -
       Нива м.Дубляни1:1ФК Рясне Підрясне
     Тур 11 
      11-09-2012 
       ОФК Легіон Львів3:1Нива с.Жовтанці
     Тур 15 
      14-09-2012 
       ОФК Легіон Львів1:0Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 17 
      16-09-2012 
       Нива м.Дубляни1:5Нива с.Жовтанці
       ФК Рясне Підрясне1:1Сокіл с.Рясне-Руське
       СФК Кордія Муроване -3:0Сокіл с.Ямпіль
       Стандарт Артасів4:1Ватра с.Пикуловичі
     Тур 16 
      18-09-2012 
       Сокіл с.Ямпіль2:2ОФК Легіон Львів
     Тур 17 
      20-09-2012 
       ОФК Легіон Львів1:2Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 18 
      23-09-2012 
       Нива с.Жовтанці1:0Стандарт Артасів
       Збиранка с.Великі Грибовичі4:1СФК Кордія Муроване -
       Сокіл с.Ямпіль5:0ФК Рясне Підрясне
       Сокіл с.Рясне-Руське3:3Нива м.Дубляни
      25-09-2012 
       Ватра с.Пикуловичі1:2ОФК Легіон Львів
     Тур 14 
      27-09-2012 
       Нива м.Дубляни1:5ОФК Легіон Львів
     Тур 12 
      29-09-2012 
       ОФК Легіон Львів1:2СФК Кордія Муроване -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Коваль Василь Іванович Сокіл с.Рясне-Руське14017
    Шиян Андрій Богданович Сокіл с.Ямпіль12016
    Соловйов Андрій Володимирович ОФК Легіон Львів11317
    Томич Святослав Тарасович Стандарт Артасів9117
    Цибик Юрій Романович Нива с.Жовтанці7015
    Сидорський Ігор Романович Ватра с.Пикуловичі7013
    Столярик Роман Вадимович Збиранка с.Великі Грибовичі7017
    Кольцун Сергій Григорович Збиранка с.Великі Грибовичі7218
    Коваль Андрій Ігорович Сокіл с.Рясне-Руське7116
    Штрайсель Іван Степанович Нива с.Жовтанці6014
    Гладкий Василь Віталійович Нива м.Дубляни6315

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook