Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 9 
      22-04-2012 
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну2:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 1 
      29-04-2012 
       Арсенал с.Старе Село2:0ФК Гамаліївка -
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі1:2Галичина Бібрка
       Берізка с.Підберізці3:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Звенигород -3:2Скеля с.Лисиничі
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну2:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
     Тур 2 
      06-05-2012 
       ФК Гамаліївка -0:0ФК Зубра -
       Скеля с.Лисиничі1:4ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Золота Липа с. Чемеринці2:4ФК Звенигород -
       Галичина Бібрка2:2Берізка с.Підберізці
       Арсенал с.Старе Село3:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 3 
      13-05-2012 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі4:2ФК Гамаліївка -
       Берізка с.Підберізці0:2Арсенал с.Старе Село
       ФК Звенигород -2:1Галичина Бібрка
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну2:1Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Зубра -3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
     Тур 4 
      19-05-2012 
       ФК Гамаліївка -3:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Скеля с.Лисиничі1:3ФК Зубра -
       Галичина Бібрка3:1ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Арсенал с.Старе Село0:0ФК Звенигород -
      20-05-2012 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі1:0Берізка с.Підберізці
     Тур 5 
      27-05-2012 
       Берізка с.Підберізці4:2ФК Гамаліївка -
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну10:1Арсенал с.Старе Село
       ФК Зубра -1:4Золота Липа с. Чемеринці
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3Скеля с.Лисиничі
     Тур 6 
      03-06-2012 
       Золота Липа с. Чемеринці5:2Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
      04-06-2012 
       ФК Гамаліївка -2:0Скеля с.Лисиничі
       Галичина Бібрка3:2ФК Зубра -
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі1:2ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Берізка с.Підберізці1:3ФК Звенигород -
     Тур 7 
      10-06-2012 
       ФК Звенигород -1:0ФК Гамаліївка -
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну0:1Берізка с.Підберізці
       ФК Зубра -1:2Арсенал с.Старе Село
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну1:3Галичина Бібрка
       Золота Липа с. Чемеринці4:0Скеля с.Лисиничі
     Тур 8 
      17-06-2012 
       ФК Гамаліївка -2:1Золота Липа с. Чемеринці
       Галичина Бібрка7:0Скеля с.Лисиничі
       Арсенал с.Старе Село3:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:0ФК Зубра -
       ФК Звенигород -3:3ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
     Тур 5 
      24-06-2012 
       ФК Звенигород -5:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 9 
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну2:1ФК Гамаліївка -
       ФК Зубра -2:2Берізка с.Підберізці
       Золота Липа с. Чемеринці2:2Галичина Бібрка
     Тур 10 
      28-06-2012 
       ФК Гамаліївка -2:3Галичина Бібрка
       Арсенал с.Старе Село0:5Золота Липа с. Чемеринці
       Берізка с.Підберізці2:4Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Звенигород -2:0ФК Зубра -
     Тур 11 
      01-07-2012 
       ФК Зубра -0:4ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну2:2ФК Звенигород -
       Золота Липа с. Чемеринці1:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Галичина Бібрка2:5Арсенал с.Старе Село
    Коло 2 
     Тур 12 
      05-08-2012 
       ФК Гамаліївка -2:3Арсенал с.Старе Село
       Галичина Бібрка7:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Золота Липа с. Чемеринці3:2Берізка с.Підберізці
       ФК Зубра -0:2ФК Звенигород -
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну1:2ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
     Тур 13 
      12-08-2012 
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну3:0ФК Гамаліївка -
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну5:1ФК Зубра -
       ФК Звенигород -4:0Золота Липа с. Чемеринці
       Берізка с.Підберізці0:2Галичина Бібрка
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:4Арсенал с.Старе Село
     Тур 14 
      18-08-2012 
       ФК Гамаліївка -5:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Арсенал с.Старе Село6:0Берізка с.Підберізці
       Галичина Бібрка1:1ФК Звенигород -
       Золота Липа с. Чемеринці1:3ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3ФК Зубра -
     Тур 15 
      26-08-2012 
       ФК Зубра -0:2ФК Гамаліївка -
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:2Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну1:1Галичина Бібрка
       ФК Звенигород -3:0Арсенал с.Старе Село
       Берізка с.Підберізці1:5ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 16 
      02-09-2012 
       ФК Гамаліївка -2:1Берізка с.Підберізці
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі0:1ФК Звенигород -
       Арсенал с.Старе Село1:1ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Галичина Бібрка5:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Золота Липа с. Чемеринці2:1ФК Зубра -
     Тур 17 
      08-09-2012 
       ФК Зубра -0:3Галичина Бібрка
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну2:6Арсенал с.Старе Село
       ФК Звенигород -7:1Берізка с.Підберізці
      09-09-2012 
       Золота Липа с. Чемеринці2:2ФК Гамаліївка -
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну7:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 18 
      16-09-2012 
       ФК Гамаліївка -1:0ФК Звенигород -
       Берізка с.Підберізці0:5ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:3Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Арсенал с.Старе Село3:5ФК Зубра -
       Галичина Бібрка6:3Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 20 
      23-09-2012 
       Берізка с.Підберізці1:2ФК Зубра -
     Тур 19 
      30-09-2012 
       Галичина Бібрка6:1ФК Гамаліївка -
       Золота Липа с. Чемеринці2:2Арсенал с.Старе Село
       ФК Зубра -3:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну2:2Берізка с.Підберізці
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну2:3ФК Звенигород -
     Тур 20 
      07-10-2012 
       ФК Гамаліївка -2:2ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       ФК Звенигород -3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:0Золота Липа с. Чемеринці
       Арсенал с.Старе Село0:3Галичина Бібрка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скрильов Василь Олександрович Арсенал с.Старе Село26117
    Грендиш Володимир Павлович Золота Липа с. Чемеринці16218
    Винницький Юрій Богданович ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну15115
    Демкович Назарій Олегович ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну14317
    Калуцький Олег Валерійович ФК Звенигород -13015
    Юрдига Юрій Романович Берізка с.Підберізці1006
    Процишин Андрій Іванович Галичина Бібрка10016
    Пастух Максим Ігорович ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі8016
    Шеремета Петро Михайлович Золота Липа с. Чемеринці8015
    Мазур Андрій Іванович Галичина Бібрка707
    Вацяк Сергій Несторович ФК Звенигород -7117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook