Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-04-2012 
       Шляховик-юн. Запитів1:0ФК Добросин-юн. -
       ФК Сокаль-юн. -4:0Буг-юн. Буськ
       Енергетик-юн. Добротвір6:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 10 
       Рата-юн Великі Мости0:1Богун-юн Броди
     Тур 2 
      08-04-2012 
       Буг-юн. Буськ2:2Рата-юн Великі Мости
       ФК Добросин-юн. -3:0ФК Сокаль-юн. -
       Думна-юн. Ременів3:1Шляховик-юн. Запитів
     Тур 4 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів2:2ФК Рава-юн Рава Руська
     Тур 11 
       Енергетик-юн. Добротвір5:0Богун-юн Броди
     Тур 3 
      22-04-2012 
       Шляховик-юн. Запитів5:0ФК Рава-юн Рава Руська
       ФК Сокаль-юн. -1:1Думна-юн. Ременів
       Рата-юн Великі Мости1:2ФК Добросин-юн. -
       Енергетик-юн. Добротвір2:1Буг-юн. Буськ
       ФК Синьковичі-юн -0:4Спиртовик-юн. Лопатин
       Богун-юн Броди4:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 4 
      29-04-2012 
       Спиртовик-юн. Лопатин0:0Богун-юн Броди
       Буг-юн. Буськ1:0ФК Синьковичі-юн -
       ФК Добросин-юн. -6:1Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів2:3Рата-юн Великі Мости
       Шляховик-юн. Запитів0:1ФК Сокаль-юн. -
     Тур 1 
      02-05-2012 
       Думна-юн. Ременів3:2ФК Рава-юн Рава Руська
       Рата-юн Великі Мости1:1Спиртовик-юн. Лопатин
       ФК Синьковичі-юн -2:1Богун-юн Броди
     Тур 5 
      06-05-2012 
       ФК Сокаль-юн. -3:0ФК Рава-юн Рава Руська
       Рата-юн Великі Мости4:0Шляховик-юн. Запитів
       ФК Синьковичі-юн -0:3ФК Добросин-юн. -
       Богун-юн Броди3:1Буг-юн. Буськ
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:6Спиртовик-юн. Лопатин
     Тур 2 
      09-05-2012 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:3ФК Синьковичі-юн -
     Тур 6 
      13-05-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська1:0Спиртовик-юн. Лопатин
       Буг-юн. Буськ7:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФК Добросин-юн. -13:0Богун-юн Броди
       Думна-юн. Ременів4:0ФК Синьковичі-юн -
       Шляховик-юн. Запитів4:1Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Сокаль-юн. -1:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 7 
      20-05-2012 
       Рата-юн Великі Мости0:0ФК Рава-юн Рава Руська
       Енергетик-юн. Добротвір1:0ФК Сокаль-юн. -
       ФК Синьковичі-юн -2:2Шляховик-юн. Запитів
       Богун-юн Броди1:1Думна-юн. Ременів
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:13ФК Добросин-юн. -
       Спиртовик-юн. Лопатин6:1Буг-юн. Буськ
     Тур 8 
      27-05-2012 
       ФК Добросин-юн. -4:1Спиртовик-юн. Лопатин
       Думна-юн. Ременів11:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Шляховик-юн. Запитів5:0Богун-юн Броди
       ФК Сокаль-юн. -5:1ФК Синьковичі-юн -
       Рата-юн Великі Мости1:3Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 9 
      03-06-2012 
       Енергетик-юн. Добротвір2:1ФК Рава-юн Рава Руська
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:2Шляховик-юн. Запитів
       Спиртовик-юн. Лопатин0:1Думна-юн. Ременів
      10-06-2012 
       ФК Синьковичі-юн -6:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 2 
       ФК Рава-юн Рава Руська6:0Богун-юн Броди
      17-06-2012 
       Спиртовик-юн. Лопатин4:1Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 9 
      01-07-2012 
       Богун-юн Броди0:6ФК Сокаль-юн. -
     Тур 5 
       Енергетик-юн. Добротвір3:2Думна-юн. Ременів
     Тур 10 
      08-07-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська1:2ФК Добросин-юн. -
       Думна-юн. Ременів1:3Буг-юн. Буськ
       Шляховик-юн. Запитів1:0Спиртовик-юн. Лопатин
       ФК Сокаль-юн. -3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Енергетик-юн. Добротвір2:0ФК Синьковичі-юн -
     Тур 8 
      12-07-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська2:2Буг-юн. Буськ
     Тур 11 
      15-07-2012 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів3:2Рата-юн Великі Мости
       Спиртовик-юн. Лопатин1:2ФК Сокаль-юн. -
       Буг-юн. Буськ0:1Шляховик-юн. Запитів
       ФК Добросин-юн. -3:1Думна-юн. Ременів
     Тур 9 
      22-07-2012 
       Буг-юн. Буськ0:2ФК Добросин-юн. -
    Коло 2 
     Тур 12 
      29-07-2012 
       ФК Добросин-юн. -5:0Шляховик-юн. Запитів
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:3Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 13 
      05-08-2012 
       Богун-юн Броди2:1ФК Рава-юн Рава Руська
       ФК Синьковичі-юн -12:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Енергетик-юн. Добротвір1:1Спиртовик-юн. Лопатин
       Рата-юн Великі Мости3:0Буг-юн. Буськ
       ФК Сокаль-юн. -0:3ФК Добросин-юн. -
       Шляховик-юн. Запитів3:1Думна-юн. Ременів
     Тур 14 
      12-08-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська5:1Шляховик-юн. Запитів
       Думна-юн. Ременів0:3ФК Сокаль-юн. -
       ФК Добросин-юн. -12:1Рата-юн Великі Мости
       Буг-юн. Буськ0:5Енергетик-юн. Добротвір
       Спиртовик-юн. Лопатин3:0ФК Синьковичі-юн -
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів2:2Богун-юн Броди
     Тур 12 
      15-08-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська3:1Думна-юн. Ременів
       Спиртовик-юн. Лопатин9:1Рата-юн Великі Мости
       Богун-юн Броди2:2ФК Синьковичі-юн -
     Тур 15 
      19-08-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Богун-юн Броди2:0Спиртовик-юн. Лопатин
       ФК Синьковичі-юн -11:0Буг-юн. Буськ
       Енергетик-юн. Добротвір2:1ФК Добросин-юн. -
       Рата-юн Великі Мости1:2Думна-юн. Ременів
       ФК Сокаль-юн. -0:1Шляховик-юн. Запитів
     Тур 16 
      22-08-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська1:6ФК Сокаль-юн. -
       Думна-юн. Ременів2:1Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Добросин-юн. -4:2ФК Синьковичі-юн -
       Буг-юн. Буськ4:2Богун-юн Броди
       Спиртовик-юн. Лопатин4:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 17 
      26-08-2012 
       Спиртовик-юн. Лопатин7:0ФК Рава-юн Рава Руська
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів3:0Буг-юн. Буськ
       Богун-юн Броди0:3ФК Добросин-юн. -
       ФК Синьковичі-юн -5:0Думна-юн. Ременів
       Рата-юн Великі Мости1:2ФК Сокаль-юн. -
     Тур 12 
      29-08-2012 
       Буг-юн. Буськ0:3ФК Сокаль-юн. -
     Тур 18 
      02-09-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська6:2Рата-юн Великі Мости
       Шляховик-юн. Запитів3:1ФК Синьковичі-юн -
       ФК Добросин-юн. -15:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Буг-юн. Буськ0:3Спиртовик-юн. Лопатин
      05-09-2012 
       ФК Сокаль-юн. -2:3Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 19 
      09-09-2012 
       Буг-юн. Буськ0:3ФК Рава-юн Рава Руська
       Спиртовик-юн. Лопатин0:5ФК Добросин-юн. -
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів2:2Думна-юн. Ременів
       Богун-юн Броди0:1Шляховик-юн. Запитів
       ФК Синьковичі-юн -4:2ФК Сокаль-юн. -
       Енергетик-юн. Добротвір2:0Рата-юн Великі Мости
    Коло 1 
     Тур 11 
      12-09-2012 
       ФК Синьковичі-юн -0:0ФК Рава-юн Рава Руська
    Коло 2 
     Тур 20 
      16-09-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська0:4Енергетик-юн. Добротвір
       Рата-юн Великі Мости0:1ФК Синьковичі-юн -
       ФК Сокаль-юн. -0:3Богун-юн Броди
       Шляховик-юн. Запитів6:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Думна-юн. Ременів4:4Спиртовик-юн. Лопатин
       ФК Добросин-юн. -3:0Буг-юн. Буськ
     Тур 17 
      19-09-2012 
       Енергетик-юн. Добротвір1:1Шляховик-юн. Запитів
     Тур 18 
      21-09-2012 
       Думна-юн. Ременів2:1Богун-юн Броди
     Тур 21 
      23-09-2012 
       ФК Добросин-юн. -8:0ФК Рава-юн Рава Руська
       Буг-юн. Буськ0:3Думна-юн. Ременів
       Спиртовик-юн. Лопатин1:4Шляховик-юн. Запитів
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:9ФК Сокаль-юн. -
       Богун-юн Броди1:0Рата-юн Великі Мости
       ФК Синьковичі-юн -0:2Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 16 
      26-09-2012 
       Шляховик-юн. Запитів3:2Рата-юн Великі Мости
     Тур 22 
      30-09-2012 
       ФК Рава-юн Рава Руська1:1ФК Синьковичі-юн -
       Богун-юн Броди3:0Енергетик-юн. Добротвір
       Рата-юн Великі Мости4:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФК Сокаль-юн. -4:0Спиртовик-юн. Лопатин
       Шляховик-юн. Запитів3:0Буг-юн. Буськ
       Думна-юн. Ременів3:2ФК Добросин-юн. -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоцій Юрій Григорович ФК Добросин-юн. -33012
    Королевич Володимир Романович Енергетик-юн. Добротвір19219
    Лущик Віталій Миколайович ФК Синьковичі-юн -15019
    Кулай Юрій Степанович ФК Добросин-юн. -15015
    Мельник Андрій Володимирович ФК Синьковичі-юн -13112
    Солтис Олексій Богданович ФК Добросин-юн. -12019
    Марцинюк Олег Ігорович ФК Сокаль-юн. -1008
    Кобринець Іван Михайлович ФК Рава-юн Рава Руська10316
    Звізло Тарас Богданович Шляховик-юн. Запитів10020
    Божик Олег Ігорович Рата-юн Великі Мости10319
    Маслюк Василь Романович ФК Добросин-юн. -9020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook