Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-04-2012 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:0ФОК Городок-юн -
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:0Ураган-юн. с.Раденичі
       Сокіл-юн. Борщовичі0:3Кордія-юн Брюховичі
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня3:2Карпати-юн. Турка
      04-04-2012 
       ФК Жовква-юн -0:2ФК Опір-юн Львів
       Водник-юн. Львів0:0ФК Самбір-юн. -
     Тур 2 
      08-04-2012 
       Кордія-юн Брюховичі1:3ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФК Самбір-юн. -4:0Сокіл-юн. Борщовичі
       ФОК Городок-юн -0:1Кар`єр-юн Торчиновичі
      11-04-2012 
       ФК Жовква-юн -1:2Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФК Опір-юн Львів11:0Карпати-юн. Турка
       Ураган-юн. с.Раденичі0:1Водник-юн. Львів
     Тур 3 
      17-04-2012 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:1ФК Опір-юн Львів
      18-04-2012 
       Водник-юн. Львів2:0ФОК Городок-юн -
      21-04-2012 
       Кар`єр-юн Торчиновичі5:0ФК Жовква-юн -
      22-04-2012 
       Сокіл-юн. Борщовичі6:2Ураган-юн. с.Раденичі
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня0:2ФК Самбір-юн. -
       Карпати-юн. Турка0:3Кордія-юн Брюховичі
     Тур 4 
      26-04-2012 
       ФК Опір-юн Львів1:3Кордія-юн Брюховичі
       ФК Жовква-юн -0:1Водник-юн. Львів
      29-04-2012 
       ФК Самбір-юн. -4:1Карпати-юн. Турка
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФОК Городок-юн -7:2Сокіл-юн. Борщовичі
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 5 
      02-05-2012 
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:0ФК Опір-юн Львів
       Водник-юн. Львів0:2Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      06-05-2012 
       Сокіл-юн. Борщовичі5:3ФК Жовква-юн -
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:1ФОК Городок-юн -
       Кордія-юн Брюховичі1:2ФК Самбір-юн. -
     Тур 6 
      09-05-2012 
       ФК Опір-юн Львів2:2ФК Самбір-юн. -
       Ураган-юн. с.Раденичі3:2Кордія-юн Брюховичі
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:0Водник-юн. Львів
      13-05-2012 
       ФОК Городок-юн -5:0Карпати-юн. Турка
       ФК Жовква-юн -3:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно8:0Сокіл-юн. Борщовичі
     Тур 7 
      16-05-2012 
       Водник-юн. Львів3:1ФК Опір-юн Львів
      20-05-2012 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       Карпати-юн. Турка1:2ФК Жовква-юн -
       Кордія-юн Брюховичі2:6ФОК Городок-юн -
       ФК Самбір-юн. -5:0Ураган-юн. с.Раденичі
     Тур 8 
      24-05-2012 
       ФК Опір-юн Львів1:1Ураган-юн. с.Раденичі
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:3ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Водник-юн. Львів11:1Сокіл-юн. Борщовичі
      27-05-2012 
       ФОК Городок-юн -1:0ФК Самбір-юн. -
       ФК Жовква-юн -0:1Кордія-юн Брюховичі
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно3:0Карпати-юн. Турка
     Тур 9 
      30-05-2012 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня1:1Водник-юн. Львів
       Карпати-юн. Турка1:4Кар`єр-юн Торчиновичі
       Кордія-юн Брюховичі0:3Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      03-06-2012 
       Сокіл-юн. Борщовичі1:7ФК Опір-юн Львів
       ФК Самбір-юн. -5:0ФК Жовква-юн -
       Ураган-юн. с.Раденичі0:0ФОК Городок-юн -
     Тур 5 
      01-07-2012 
       Карпати-юн. Турка1:3Ураган-юн. с.Раденичі
     Тур 10 
      06-07-2012 
       Водник-юн. Львів6:0Карпати-юн. Турка
      07-07-2012 
       ФК Опір-юн Львів4:4ФОК Городок-юн -
       ФК Жовква-юн -2:3Ураган-юн. с.Раденичі
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:0ФК Самбір-юн. -
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:3Кордія-юн Брюховичі
       Сокіл-юн. Борщовичі1:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
     Тур 7 
      12-07-2012 
       Сокіл-юн. Борщовичі1:6Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 11 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня1:1ФК Опір-юн Львів
      14-07-2012 
       Кордія-юн Брюховичі0:1Водник-юн. Львів
      15-07-2012 
       Карпати-юн. Турка3:0Сокіл-юн. Борщовичі
       ФК Самбір-юн. -2:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Ураган-юн. с.РаденичіГазовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФОК Городок-юн -1:1ФК Жовква-юн -
    Коло 2 
     Тур 12 
      28-07-2012 
       ФК Опір-юн Львів4:2ФК Жовква-юн -
      29-07-2012 
       ФОК Городок-юн -1:5Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       Кордія-юн Брюховичі3:1Сокіл-юн. Борщовичі
       Кар`єр-юн ТорчиновичіУраган-юн. с.Раденичі
      01-08-2012 
       ФК Самбір-юн. -4:1Водник-юн. Львів
     Тур 13 
       Карпати-юн. Турка0:1ФК Опір-юн Львів
      04-08-2012 
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:1ФОК Городок-юн -
      05-08-2012 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:3Кордія-юн Брюховичі
       Сокіл-юн. Борщовичі0:3ФК Самбір-юн. -
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно3:0ФК Жовква-юн -
       Водник-юн. ЛьвівУраган-юн. с.Раденичі
     Тур 14 
      08-08-2012 
       ФК Опір-юн Львів0:4Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФОК Городок-юн -0:1Водник-юн. Львів
       ФК Жовква-юн -0:3Кар`єр-юн Торчиновичі
      12-08-2012 
       ФК Самбір-юн. -4:1ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Кордія-юн Брюховичі0:3Карпати-юн. Турка
       Сокіл-юн. БорщовичіУраган-юн. с.Раденичі
     Тур 16 
       ФК Жовква-юн -1:3Сокіл-юн. Борщовичі
     Тур 12 
      15-08-2012 
       Карпати-юн. Турка3:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
     Тур 15 
       Кордія-юн Брюховичі0:3ФК Опір-юн Львів
       Водник-юн. Львів4:1ФК Жовква-юн -
      16-08-2012 
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:4Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      19-08-2012 
       Карпати-юн. Турка2:3ФК Самбір-юн. -
       ФК Вишня-юн. Судова ВишняУраган-юн. с.Раденичі
     Тур 16 
      22-08-2012 
       ФОК Городок-юн -3:8ФК Вишня-юн. Судова Вишня
      23-08-2012 
       ФК Опір-юн Львів0:8Кар`єр-юн Торчиновичі
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:1Водник-юн. Львів
       ФК Самбір-юн. -3:0Кордія-юн Брюховичі
       Карпати-юн. ТуркаУраган-юн. с.Раденичі
     Тур 17 
      28-08-2012 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня5:1ФК Жовква-юн -
       Сокіл-юн. Борщовичі0:3Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       Карпати-юн. Турка1:2ФОК Городок-юн -
       ФК Самбір-юн. -3:0ФК Опір-юн Львів
       Водник-юн. Львів0:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       Кордія-юн БрюховичіУраган-юн. с.Раденичі
     Тур 18 
      31-08-2012 
       ФК Опір-юн Львів0:5Водник-юн. Львів
      02-09-2012 
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:2ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФК Жовква-юн -1:1Карпати-юн. Турка
       ФОК Городок-юн -3:0Кордія-юн Брюховичі
       ФК Самбір-юн. -Ураган-юн. с.Раденичі
     Тур 19 
      05-09-2012 
       Карпати-юн. Турка0:11Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      08-09-2012 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня0:1Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Самбір-юн. -1:0ФОК Городок-юн -
       Кордія-юн Брюховичі0:3ФК Жовква-юн -
       ФК Опір-юн ЛьвівУраган-юн. с.Раденичі
     Тур 20 
      12-09-2012 
       Водник-юн. Львів2:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФК Опір-юн Львів3:0Сокіл-юн. Борщовичі
      15-09-2012 
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Карпати-юн. Турка
      16-09-2012 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно3:0Кордія-юн Брюховичі
       ФК Жовква-юн -0:9ФК Самбір-юн. -
       ФОК Городок-юн -0:0Ураган-юн. с.Раденичі
     Тур 21 
      19-09-2012 
       ФОК Городок-юн -3:1ФК Опір-юн Львів
       Карпати-юн. Турка3:0Водник-юн. Львів
      21-09-2012 
       Кордія-юн Брюховичі0:3Кар`єр-юн Торчиновичі
      23-09-2012 
       ФК Самбір-юн. -3:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня3:0Сокіл-юн. Борщовичі
       ФК Жовква-юн -0:0Ураган-юн. с.Раденичі
     Тур 19 
      26-09-2012 
       Сокіл-юн. Борщовичі1:3Водник-юн. Львів
     Тур 22 
       ФК Опір-юн Львів1:1ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Водник-юн. Львів3:0Кордія-юн Брюховичі
     Тур 15 
      28-09-2012 
       Сокіл-юн. Борщовичі3:0ФОК Городок-юн -
     Тур 22 
      30-09-2012 
       Карпати-юн. Турка6:1Сокіл-юн. Борщовичі
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:2ФК Самбір-юн. -
       ФК Жовква-юн -3:0ФОК Городок-юн -
       Газовик-Хуртовина-юн. КомарноУраган-юн. с.Раденичі
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Тершак Ігор Андрійович Газовик-Хуртовина-юн. Комарно25015
    Паращин Назар Вікторович Водник-юн. Львів13218
    Піць Мар'ян Богданович ФК Самбір-юн. -10017
    Гурничний Сергій Андрійович Кар`єр-юн Торчиновичі9014
    Даниляк Віталій Іванович ФК Самбір-юн. -9016
    Хороз Любомир Олегович ФОК Городок-юн -9017
    Бучій Тарас Тарасович ФК Вишня-юн. Судова Вишня8014
    Залога Мар'ян Володимирович Кар`єр-юн Торчиновичі8012
    Стасишин Юрій Мирославович ФК Опір-юн Львів709
    Баглай Богдан Мирославович Газовик-Хуртовина-юн. Комарно7015
    Жінчин Тарас Володимирович Водник-юн. Львів7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook