Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    СФК Муроване-юн -000000-0
    Сокіл-юн. Рясне Руське000000-0
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-04-2012 
       Сокіл-юн. Рясне РуськеНива-юн с. Жовтанці
       Сокіл-юн. с.ЯмпільНива-юн. м.Дубляни
     Тур 2 
      22-04-2012 
       Нива-юн с. Жовтанцівихідний -
       СФК Муроване-юн -Стандарт-юн Артасів
       ФК Рясне-юн. ПідряснеВатра-юн с. Пикуловичі
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіНива-юн. м.Дубляни
       Сокіл-юн. Рясне РуськеСокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 3 
      29-04-2012 
       Сокіл-юн. с.ЯмпільНива-юн с. Жовтанці
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіСокіл-юн. Рясне Руське
       Ватра-юн с. ПикуловичіНива-юн. м.Дубляни
       Стандарт-юн АртасівФК Рясне-юн. Підрясне
       СФК Муроване-юн -вихідний -
     Тур 1 
      02-05-2012 
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіФК Рясне-юн. Підрясне
       Ватра-юн с. ПикуловичіСФК Муроване-юн -
       Стандарт-юн Артасіввихідний -
     Тур 4 
      05-05-2012 
       ФК Рясне-юн. Підрясневихідний -
       Нива-юн. м.ДубляниСтандарт-юн Артасів
       Сокіл-юн. Рясне РуськеВатра-юн с. Пикуловичі
      06-05-2012 
       Нива-юн с. ЖовтанціСФК Муроване-юн -
       Сокіл-юн. с.ЯмпільЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 5 
      13-05-2012 
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіНива-юн с. Жовтанці
       Ватра-юн с. ПикуловичіСокіл-юн. с.Ямпіль
       Стандарт-юн АртасівСокіл-юн. Рясне Руське
       вихідний -Нива-юн. м.Дубляни
       СФК Муроване-юн -ФК Рясне-юн. Підрясне
     Тур 6 
      20-05-2012 
       Нива-юн с. ЖовтанціФК Рясне-юн. Підрясне
       Нива-юн. м.ДубляниСФК Муроване-юн -
       Сокіл-юн. Рясне Руськевихідний -
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіВатра-юн с. Пикуловичі
      27-05-2012 
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСтандарт-юн Артасів
     Тур 7 
      04-06-2012 
       Ватра-юн с. ПикуловичіНива-юн с. Жовтанці
       Стандарт-юн АртасівЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       вихідний -Сокіл-юн. с.Ямпіль
       СФК Муроване-юн -0:3Сокіл-юн. Рясне Руське
       ФК Рясне-юн. ПідряснеНива-юн. м.Дубляни
     Тур 8 
      10-06-2012 
       Нива-юн с. ЖовтанціНива-юн. м.Дубляни
       Сокіл-юн. Рясне РуськеФК Рясне-юн. Підрясне
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСФК Муроване-юн -
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичівихідний -
       Ватра-юн с. ПикуловичіСтандарт-юн Артасів
     Тур 9 
      17-06-2012 
       Стандарт-юн АртасівНива-юн с. Жовтанці
       вихідний -Ватра-юн с. Пикуловичі
       СФК Муроване-юн -Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       ФК Рясне-юн. ПідряснеСокіл-юн. с.Ямпіль
       Нива-юн. м.ДубляниСокіл-юн. Рясне Руське
    Коло 2 
     Тур 10 
      20-11-2019 
       ФК Рясне-юн. ПідряснеНива-юн. м.Дубляни
       вихідний -СФК Муроване-юн -
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіВатра-юн с. Пикуловичі
       Сокіл-юн. с.ЯмпільНива-юн с. Жовтанці
       Сокіл-юн. Рясне РуськеСтандарт-юн Артасів
     Тур 11 
       Стандарт-юн АртасівФК Рясне-юн. Підрясне
       Нива-юн с. ЖовтанціСокіл-юн. Рясне Руське
       Ватра-юн с. ПикуловичіСокіл-юн. с.Ямпіль
       СФК Муроване-юн -Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Нива-юн. м.Дублянивихідний -
     Тур 12 
       ФК Рясне-юн. Підрясневихідний -
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіНива-юн. м.Дубляни
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСФК Муроване-юн -
       Сокіл-юн. Рясне РуськеВатра-юн с. Пикуловичі
       Стандарт-юн АртасівНива-юн с. Жовтанці
     Тур 13 
       Нива-юн с. ЖовтанціФК Рясне-юн. Підрясне
       Ватра-юн с. ПикуловичіСтандарт-юн Артасів
       СФК Муроване-юн -Сокіл-юн. Рясне Руське
       Нива-юн. м.ДубляниСокіл-юн. с.Ямпіль
       вихідний -Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 14 
       ФК Рясне-юн. ПідряснеЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Сокіл-юн. с.Ямпільвихідний -
       Сокіл-юн. Рясне РуськеНива-юн. м.Дубляни
       Стандарт-юн АртасівСФК Муроване-юн -
       Нива-юн с. ЖовтанціВатра-юн с. Пикуловичі
     Тур 15 
       Ватра-юн с. ПикуловичіФК Рясне-юн. Підрясне
       СФК Муроване-юн -Нива-юн с. Жовтанці
       Нива-юн. м.ДубляниСтандарт-юн Артасів
       вихідний -Сокіл-юн. Рясне Руське
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіСокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 16 
       ФК Рясне-юн. ПідряснеСокіл-юн. с.Ямпіль
       Сокіл-юн. Рясне РуськеЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Стандарт-юн Артасіввихідний -
       Нива-юн с. ЖовтанціНива-юн. м.Дубляни
       Ватра-юн с. ПикуловичіСФК Муроване-юн -
     Тур 17 
       СФК Муроване-юн -ФК Рясне-юн. Підрясне
       Нива-юн. м.ДубляниВатра-юн с. Пикуловичі
       вихідний -Нива-юн с. Жовтанці
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіСтандарт-юн Артасів
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 18 
       ФК Рясне-юн. ПідряснеСокіл-юн. Рясне Руське
       Стандарт-юн АртасівСокіл-юн. с.Ямпіль
       Нива-юн с. ЖовтанціЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Ватра-юн с. Пикуловичівихідний -
       СФК Муроване-юн -Нива-юн. м.Дубляни
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Заяць Ростислав Андрійович СФК Муроване-юн -001
    Карп'як Сергій Іванович СФК Муроване-юн -001
    Кузик Мар'ян Романович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    Кузик Святослав Романович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    Мельник Олег Андрійович СФК Муроване-юн -001
    Величко Юрій Миронович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    П'єкний Андріан Мирославович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    Лавренців Руслан Андрійович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    Мисик Назар Васильович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    Сташко Володимир Юрійович Сокіл-юн. Рясне Руське001
    Горон Олег Степанович Сокіл-юн. Рясне Руське001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook