Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-04-2012 
       Сокіл Угринів0:10Карпати Яремче
       Покуття Коломия3:1ФК Битків -
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний1:0Нафтовик Долина
       Покуття Снятин0:0Пробій Городенка
       ФК Калуш 0:0Карпати-Енергетик Галич
       Прут Делятин0:3Газовик Богородчани
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Придністров`я Тлумач1:2Карпати Брошнів-Осада
     Тур 2 
      08-04-2012 
       Карпати Яремче4:0Карпати Брошнів-Осада
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:1Придністров`я Тлумач
       Газовик Богородчани2:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати-Енергетик Галич2:1Прут Делятин
       Пробій Городенка1:1ФК Калуш
       Покуття Снятин1:0Нафтовик Долина
       ФК Битків -2:0ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Сокіл Угринів0:2Покуття Коломия
     Тур 3 
      11-04-2012 
       Покуття Коломия0:0Карпати Яремче
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний3:0Сокіл Угринів
       Покуття Снятин2:0ФК Битків -
       ФК Калуш 1:0Нафтовик Долина
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:1Карпати-Енергетик Галич
       Придністров`я Тлумач1:0Газовик Богородчани
       Карпати Брошнів-Осада3:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
      12-04-2012 
       Прут Делятин0:2Пробій Городенка
     Тур 4 
      22-04-2012 
       Карпати Яремче2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Газовик Богородчани2:2Карпати Брошнів-Осада
       Карпати-Енергетик Галич1:0Придністров`я Тлумач
       Пробій Городенка2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина0:0Прут Делятин
       ФК Битків -0:2ФК Калуш
       Сокіл Угринів0:2Покуття Снятин
       Покуття Коломия0:0ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
     Тур 5 
      28-04-2012 
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:2Нафтовик Долина
      29-04-2012 
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний0:1Карпати Яремче
       Покуття Снятин1:3Покуття Коломия
       ФК Калуш 4:0Сокіл Угринів
       Прут Делятин0:0ФК Битків -
       Придністров`я Тлумач3:1Пробій Городенка
       Карпати Брошнів-Осада2:1Карпати-Енергетик Галич
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:1Газовик Богородчани
     Тур 6 
      05-05-2012 
       Покуття Коломия2:1ФК Калуш
      06-05-2012 
       Карпати Яремче3:0Газовик Богородчани
       Карпати-Енергетик Галич0:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Пробій Городенка0:1Карпати Брошнів-Осада
       Нафтовик Долина1:3Придністров`я Тлумач
       ФК Битків -0:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Сокіл Угринів-:+Прут Делятин
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний0:0Покуття Снятин
     Тур 7 
      09-05-2012 
       Покуття Снятин0:5Карпати Яремче
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:1Сокіл Угринів
       Придністров`я Тлумач7:1ФК Битків -
       Карпати Брошнів-Осада4:2Нафтовик Долина
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:1Пробій Городенка
       Газовик Богородчани3:1Карпати-Енергетик Галич
      10-05-2012 
       ФК Калуш 4:0ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
     Тур 8 
      13-05-2012 
       Карпати Яремче2:2Карпати-Енергетик Галич
       Пробій Городенка0:1Газовик Богородчани
       Нафтовик Долина0:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Битків -1:4Карпати Брошнів-Осада
       Сокіл Угринів0:3Придністров`я Тлумач
       Покуття Коломия2:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний2:1Прут Делятин
       Покуття Снятин1:1ФК Калуш
     Тур 9 
      20-05-2012 
       ФК Калуш 1:2Карпати Яремче
       Прут Делятин0:2Покуття Снятин
       Прикарпаття Івано-Франківськ5:2ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Придністров`я Тлумач1:1Покуття Коломия
       Карпати Брошнів-Осада1:0Сокіл Угринів
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів5:0ФК Битків -
       Газовик Богородчани1:0Нафтовик Долина
       Карпати-Енергетик Галич3:1Пробій Городенка
     Тур 10 
      26-05-2012 
       Покуття Коломия0:0Карпати Брошнів-Осада
      27-05-2012 
       Карпати Яремче6:1Пробій Городенка
       Нафтовик Долина3:2Карпати-Енергетик Галич
       ФК Битків -1:5Газовик Богородчани
       Сокіл Угринів0:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний0:1Придністров`я Тлумач
       Покуття Снятин1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Калуш 1:2Прут Делятин
     Тур 11 
      03-06-2012 
       Прут Делятин0:4Карпати Яремче
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:1ФК Калуш
       Придністров`я Тлумач1:0Покуття Снятин
       Карпати Брошнів-Осада5:0ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:0Покуття Коломия
       Газовик Богородчани2:0Сокіл Угринів
       Карпати-Енергетик Галич3:0ФК Битків -
       Пробій Городенка2:0Нафтовик Долина
     Тур 12 
      09-06-2012 
       Карпати Яремче5:0Нафтовик Долина
      10-06-2012 
       ФК Битків -1:2Пробій Городенка
       Сокіл Угринів2:6Карпати-Енергетик Галич
       Покуття Коломия1:0Газовик Богородчани
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний2:3Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Покуття Снятин1:1Карпати Брошнів-Осада
       ФК Калуш 1:1Придністров`я Тлумач
       Прут Делятин1:1Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 13 
      17-06-2012 
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:2Карпати Яремче
       Придністров`я Тлумач2:1Прут Делятин
       Карпати Брошнів-Осада1:0ФК Калуш
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів4:1Покуття Снятин
       Газовик Богородчани3:1ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Карпати-Енергетик Галич2:4Покуття Коломия
       Пробій Городенка3:0Сокіл Угринів
       Нафтовик Долина1:1ФК Битків -
     Тур 14 
      23-06-2012 
       Карпати Яремче8:0ФК Битків -
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний2:4Карпати-Енергетик Галич
      24-06-2012 
       Сокіл Угринів2:6Нафтовик Долина
       Покуття Коломия2:0Пробій Городенка
       Покуття Снятин0:1Газовик Богородчани
       ФК Калуш 1:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Прут Делятин1:6Карпати Брошнів-Осада
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:2Придністров`я Тлумач
     Тур 15 
      28-06-2012 
       Придністров`я Тлумач1:3Карпати Яремче
       Карпати Брошнів-Осада4:3Прикарпаття Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів4:2Прут Делятин
       Газовик Богородчани3:0ФК Калуш
       Карпати-Енергетик Галич0:2Покуття Снятин
       Пробій Городенка+:-ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       ФК Битків -0:4Сокіл Угринів
     Тур 7 
      30-06-2012 
       Прут Делятин0:3Покуття Коломия
    Коло 2 
     Тур 16 
      05-08-2012 
       Карпати Яремче4:1Сокіл Угринів
       ФК Битків -0:8Покуття Коломия
       Нафтовик Долина4:1ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Пробій Городенка0:3Покуття Снятин
       Карпати-Енергетик Галич3:3ФК Калуш
       Газовик Богородчани2:1Прут Делятин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати Брошнів-Осада3:0Придністров`я Тлумач
     Тур 17 
      11-08-2012 
       Придністров`я Тлумач3:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
      12-08-2012 
       Карпати Брошнів-Осада0:1Карпати Яремче
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:3Газовик Богородчани
       Прут Делятин1:3Карпати-Енергетик Галич
       ФК Калуш 2:2Пробій Городенка
       Нафтовик Долина1:1Покуття Снятин
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний1:1ФК Битків -
       Покуття Коломия3:1Сокіл Угринів
     Тур 18 
      19-08-2012 
       Карпати Яремче3:1Покуття Коломия
       Сокіл Угринів3:1ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       ФК Битків -0:0Покуття Снятин
       Нафтовик Долина0:0ФК Калуш
       Пробій Городенка0:2Прут Делятин
       Газовик Богородчани4:0Придністров`я Тлумач
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:3Карпати Брошнів-Осада
     Тур 19 
      26-08-2012 
       Карпати Брошнів-Осада0:0Газовик Богородчани
       Придністров`я Тлумач3:2Карпати-Енергетик Галич
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:0Пробій Городенка
       Прут Делятин0:0Нафтовик Долина
       ФК Калуш 4:1ФК Битків -
       Покуття Снятин1:0Сокіл Угринів
      29-08-2012 
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний0:5Покуття Коломия
     Тур 20 
      02-09-2012 
       Карпати Яремче3:0ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Покуття Коломия3:1Покуття Снятин
       Сокіл Угринів0:0ФК Калуш
       ФК Битків -2:3Прут Делятин
       Нафтовик Долина0:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Пробій Городенка1:2Придністров`я Тлумач
       Карпати-Енергетик Галич1:1Карпати Брошнів-Осада
       Газовик Богородчани5:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 21 
      09-09-2012 
       Газовик Богородчани2:1Карпати Яремче
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:1Карпати-Енергетик Галич
       Карпати Брошнів-Осада6:0Пробій Городенка
       Придністров`я Тлумач2:0Нафтовик Долина
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0ФК Битків -
       Прут Делятин0:3Сокіл Угринів
       Покуття Снятин1:0ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
     Тур 22 
      15-09-2012 
       Нафтовик Долина1:1Карпати Брошнів-Осада
      16-09-2012 
       Карпати Яремче2:0Покуття Снятин
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний1:1ФК Калуш
       Сокіл Угринів1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Битків -0:4Придністров`я Тлумач
       Пробій Городенка0:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати-Енергетик Галич2:2Газовик Богородчани
      19-09-2012 
       Покуття Коломия3:0Прут Делятин
     Тур 23 
      23-09-2012 
       Карпати-Енергетик Галич1:2Карпати Яремче
       Газовик Богородчани6:1Пробій Городенка
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів4:0Нафтовик Долина
       Карпати Брошнів-Осада6:0ФК Битків -
       Придністров`я Тлумач1:2Сокіл Угринів
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Покуття Коломия
       Прут Делятин1:2ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       ФК Калуш 1:0Покуття Снятин
     Тур 24 
      27-09-2012 
       Покуття Снятин2:1Прут Делятин
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний1:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Покуття Коломия2:0Придністров`я Тлумач
       Сокіл Угринів2:1Карпати Брошнів-Осада
       ФК Битків -0:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Нафтовик Долина0:2Газовик Богородчани
       Пробій Городенка-:+Карпати-Енергетик Галич
     Тур 25 
      30-09-2012 
       Пробій Городенка1:6Карпати Яремче
       Карпати-Енергетик Галич2:3Нафтовик Долина
       Газовик Богородчани7:1ФК Битків -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:0Сокіл Угринів
       Карпати Брошнів-Осада0:0Покуття Коломия
       Придністров`я Тлумач2:1ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:4Покуття Снятин
       Прут Делятин1:2ФК Калуш
     Тур 18 
      04-10-2012 
       Карпати-Енергетик Галич5:0Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 21 
       ФК Калуш 1:6Покуття Коломия
     Тур 26 
      07-10-2012 
       Карпати Яремче1:0Прут Делятин
       ФК Калуш 2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Покуття Снятин0:1Придністров`я Тлумач
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний1:4Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Коломия1:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Сокіл Угринів1:3Газовик Богородчани
       ФК Битків -2:3Карпати-Енергетик Галич
       Нафтовик Долина6:1Пробій Городенка
    Коло 1 
     Тур 15 
      10-10-2012 
       Нафтовик Долина0:4Покуття Коломия
    Коло 2 
     Тур 19 
      11-10-2012 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:0Карпати Яремче
     Тур 27 
      14-10-2012 
       Нафтовик Долина0:2Карпати Яремче
       Пробій Городенка1:0ФК Битків -
       Карпати-Енергетик Галич4:1Сокіл Угринів
       Газовик Богородчани2:2Покуття Коломия
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:1ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Карпати Брошнів-Осада0:0Покуття Снятин
       Придністров`я Тлумач1:2ФК Калуш
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:0Прут Делятин
     Тур 24 
      18-10-2012 
       Карпати Яремче4:1ФК Калуш
     Тур 28 
      21-10-2012 
       Карпати Яремче+:-Прикарпаття Івано-Франківськ
       Прут Делятин1:2Придністров`я Тлумач
       ФК Калуш 1:1Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Снятин0:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний0:3Газовик Богородчани
       Покуття Коломия2:1Карпати-Енергетик Галич
       Сокіл Угринів6:1Пробій Городенка
       ФК Битків -2:2Нафтовик Долина
     Тур 29 
      28-10-2012 
       ФК Битків -0:4Карпати Яремче
       Нафтовик Долина2:4Сокіл Угринів
       Пробій Городенка0:3Покуття Коломия
       Карпати-Енергетик Галич7:1ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний
       Газовик Богородчани6:2Покуття Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів4:1ФК Калуш
       Карпати Брошнів-Осада5:0Прут Делятин
       Придністров`я Тлумач4:2Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 30 
      04-11-2012 
       Карпати Яремче6:1Придністров`я Тлумач
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Карпати Брошнів-Осада
       Прут Делятин1:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Калуш 0:4Газовик Богородчани
       Покуття Снятин1:1Карпати-Енергетик Галич
       ЯСПІЛЬ Ясенів-Пільний-:+Пробій Городенка
       Покуття Коломия+:-Нафтовик Долина
       Сокіл Угринів10:0ФК Битків -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Микуляк Олександр Васильович Газовик Богородчани29928
    Веприк Олег Олексійович Карпати Яремче22924
    Барчук Роман Богданович Газовик Богородчани21214
    Олійник Андрій Петрович Карпати Яремче18015
    Павлюк Богдан Мирославович Придністров`я Тлумач17126
    Волошинович Ростислав Зіновійович Карпати Брошнів-Осада16029
    Царук Василь Степанович Карпати-Енергетик Галич14824
    Щеглюк Іван Михайлович Покуття Коломия13127
    Нестерук Андрій Петрович Прикарпаття Івано-Франківськ12314
    Кушецький Ігор Васильович Карпати Брошнів-Осада11028
    Ревуцький Микола Анатолійович Сокіл Угринів1009

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook