Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-04-2012 
       Сокіл-юн Угринів3:1Карпати-юн Яремча
       Карпати-юн Коломия0:0ФК Битків-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:2Нафтовик-юн Долина
       Покуття-юн Снятин0:0Пробій-юн Городенка
       ФК Калуш-юн -1:1ФК Галич-юн -
       Прут-юн Делятин0:0Газовик-юн Богородчани
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ3:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Придністров`я-юн Тлумач1:7Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 2 
      08-04-2012 
       Карпати-юн Яремча0:7Карпати-юн Брошнів-Осада
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:1Придністров`я-юн Тлумач
       Газовик-юн Богородчани0:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       ФК Галич-юн -3:1Прут-юн Делятин
       Пробій-юн Городенка0:6ФК Калуш-юн -
       Покуття-юн Снятин3:0Нафтовик-юн Долина
       ФК Битків-юн -5:3ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Сокіл-юн Угринів0:1Карпати-юн Коломия
     Тур 3 
      11-04-2012 
       Карпати-юн Коломия3:1Карпати-юн Яремча
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний2:0Сокіл-юн Угринів
       Покуття-юн Снятин0:0ФК Битків-юн -
       ФК Калуш-юн -6:0Нафтовик-юн Долина
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ3:0ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач1:4Газовик-юн Богородчани
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
      12-04-2012 
       Прут-юн Делятин1:0Пробій-юн Городенка
     Тур 4 
      22-04-2012 
       Карпати-юн Яремча0:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Газовик-юн Богородчани2:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Галич-юн -5:1Придністров`я-юн Тлумач
       Пробій-юн Городенка0:5МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Нафтовик-юн Долина1:1Прут-юн Делятин
       ФК Битків-юн -0:1ФК Калуш-юн -
       Сокіл-юн Угринів2:2Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Коломия2:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
     Тур 5 
      28-04-2012 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:0Нафтовик-юн Долина
      29-04-2012 
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:0Карпати-юн Яремча
       Покуття-юн Снятин1:1Карпати-юн Коломия
       ФК Калуш-юн -6:0Сокіл-юн Угринів
       Прут-юн Делятин4:1ФК Битків-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач0:4Пробій-юн Городенка
       Карпати-юн Брошнів-Осада5:0ФК Галич-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:2Газовик-юн Богородчани
     Тур 6 
      05-05-2012 
       Карпати-юн Коломия0:0ФК Калуш-юн -
      06-05-2012 
       Карпати-юн Яремча1:2Газовик-юн Богородчани
       ФК Галич-юн -2:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Пробій-юн Городенка0:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина1:2Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Битків-юн -0:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Сокіл-юн Угринів0:1Прут-юн Делятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний1:2Покуття-юн Снятин
     Тур 7 
      09-05-2012 
       Покуття-юн Снятин0:1Карпати-юн Яремча
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:0Сокіл-юн Угринів
       Придністров`я-юн Тлумач2:2ФК Битків-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1Нафтовик-юн Долина
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:2Пробій-юн Городенка
       Газовик-юн Богородчани4:1ФК Галич-юн -
      10-05-2012 
       ФК Калуш-юн -5:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
     Тур 8 
      13-05-2012 
       Карпати-юн Яремча2:3ФК Галич-юн -
       Пробій-юн Городенка1:2Газовик-юн Богородчани
       Нафтовик-юн Долина1:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Битків-юн -1:4Карпати-юн Брошнів-Осада
       Сокіл-юн Угринів0:1Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Коломия1:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:2Прут-юн Делятин
       Покуття-юн Снятин1:2ФК Калуш-юн -
     Тур 9 
      20-05-2012 
       ФК Калуш-юн -3:0Карпати-юн Яремча
       Прут-юн Делятин3:0Покуття-юн Снятин
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ10:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Придністров`я-юн Тлумач2:3Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:1Сокіл-юн Угринів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:4ФК Битків-юн -
       Газовик-юн Богородчани5:1Нафтовик-юн Долина
       ФК Галич-юн -2:1Пробій-юн Городенка
     Тур 10 
      26-05-2012 
       Карпати-юн Коломия2:3Карпати-юн Брошнів-Осада
      27-05-2012 
       Карпати-юн Яремча-:+Пробій-юн Городенка
       Нафтовик-юн Долина0:3ФК Галич-юн -
       ФК Битків-юн -0:4Газовик-юн Богородчани
       Сокіл-юн Угринів+:-Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:2Придністров`я-юн Тлумач
       Покуття-юн Снятин1:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       ФК Калуш-юн -1:2Прут-юн Делятин
     Тур 11 
      03-06-2012 
       Прут-юн Делятин3:0Карпати-юн Яремча
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ0:0ФК Калуш-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач0:2Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Брошнів-Осада12:2ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:2Карпати-юн Коломия
       Газовик-юн Богородчани1:0Сокіл-юн Угринів
       ФК Галич-юн -2:2ФК Битків-юн -
       Пробій-юн Городенка4:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 12 
      09-06-2012 
       Карпати-юн Яремча1:1Нафтовик-юн Долина
      10-06-2012 
       ФК Битків-юн -1:0Пробій-юн Городенка
       Сокіл-юн Угринів0:2ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Коломия2:1Газовик-юн Богородчани
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний2:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Покуття-юн Снятин1:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Калуш-юн -2:0Придністров`я-юн Тлумач
       Прут-юн Делятин1:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 13 
      17-06-2012 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:0Карпати-юн Яремча
       Придністров`я-юн Тлумач1:7Прут-юн Делятин
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:0ФК Калуш-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:1Покуття-юн Снятин
       Газовик-юн Богородчани+:-ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Галич-юн -3:4Карпати-юн Коломия
       Пробій-юн Городенка3:2Сокіл-юн Угринів
       Нафтовик-юн Долина0:7ФК Битків-юн -
     Тур 14 
      23-06-2012 
       Карпати-юн Яремча2:2ФК Битків-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний-:+ФК Галич-юн -
      24-06-2012 
       Сокіл-юн Угринів6:1Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Коломия1:0Пробій-юн Городенка
       Покуття-юн Снятин2:1Газовик-юн Богородчани
       ФК Калуш-юн -2:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Прут-юн Делятин2:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 15 
      28-06-2012 
       Придністров`я-юн Тлумач1:1Карпати-юн Яремча
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:0Прут-юн Делятин
       Газовик-юн Богородчани0:1ФК Калуш-юн -
       ФК Галич-юн -0:0Покуття-юн Снятин
       Пробій-юн Городенка+:-ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Битків-юн -9:0Сокіл-юн Угринів
     Тур 7 
      30-06-2012 
       Прут-юн Делятин2:1Карпати-юн Коломия
    Коло 2 
     Тур 16 
      05-08-2012 
       Карпати-юн Яремча1:2Сокіл-юн Угринів
       ФК Битків-юн -1:0Карпати-юн Коломия
       Нафтовик-юн Долина+:-ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Пробій-юн Городенка0:0Покуття-юн Снятин
       ФК Галич-юн -1:3ФК Калуш-юн -
       Газовик-юн Богородчани+:-Прут-юн Делятин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Брошнів-Осада7:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 17 
      11-08-2012 
       Придністров`я-юн Тлумач2:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
      12-08-2012 
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Карпати-юн Яремча
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ0:3Газовик-юн Богородчани
       Прут-юн Делятин13:0ФК Галич-юн -
       ФК Калуш-юн -2:1Пробій-юн Городенка
       Нафтовик-юн Долина0:2Покуття-юн Снятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:5ФК Битків-юн -
       Карпати-юн Коломия1:1Сокіл-юн Угринів
     Тур 18 
      19-08-2012 
       Карпати-юн Яремча3:2Карпати-юн Коломия
       Сокіл-юн Угринів7:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Битків-юн -0:1Покуття-юн Снятин
       Нафтовик-юн Долина0:3ФК Калуш-юн -
       Пробій-юн Городенка2:2Прут-юн Делятин
       Газовик-юн Богородчани6:0Придністров`я-юн Тлумач
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:3Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 19 
      26-08-2012 
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:2Газовик-юн Богородчани
       Придністров`я-юн Тлумач5:1ФК Галич-юн -
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ4:0Пробій-юн Городенка
       Прут-юн Делятин12:1Нафтовик-юн Долина
       ФК Калуш-юн -2:0ФК Битків-юн -
       Покуття-юн Снятин1:1Сокіл-юн Угринів
      29-08-2012 
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:5Карпати-юн Коломия
     Тур 20 
      02-09-2012 
       Карпати-юн Яремча8:1ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Карпати-юн Коломия4:2Покуття-юн Снятин
       Сокіл-юн Угринів3:0ФК Калуш-юн -
       ФК Битків-юн -0:2Прут-юн Делятин
       Нафтовик-юн Долина0:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Пробій-юн Городенка3:1Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Галич-юн -1:6Карпати-юн Брошнів-Осада
       Газовик-юн Богородчани6:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 21 
      09-09-2012 
       Газовик-юн Богородчани1:0Карпати-юн Яремча
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Пробій-юн Городенка
       Придністров`я-юн Тлумач3:0Нафтовик-юн Долина
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:0ФК Битків-юн -
       Прут-юн Делятин2:0Сокіл-юн Угринів
       Покуття-юн Снятин5:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
     Тур 22 
      15-09-2012 
       Нафтовик-юн Долина0:7Карпати-юн Брошнів-Осада
      16-09-2012 
       Карпати-юн Яремча0:1Покуття-юн Снятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний-:+ФК Калуш-юн -
       Сокіл-юн Угринів0:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       ФК Битків-юн -1:4Придністров`я-юн Тлумач
       Пробій-юн Городенка0:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Галич-юн -0:7Газовик-юн Богородчани
      19-09-2012 
       Карпати-юн Коломия1:1Прут-юн Делятин
     Тур 23 
      23-09-2012 
       ФК Галич-юн -0:1Карпати-юн Яремча
       Газовик-юн Богородчани5:0Пробій-юн Городенка
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:0Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0ФК Битків-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач5:3Сокіл-юн Угринів
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:2Карпати-юн Коломия
       Прут-юн Делятин4:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Калуш-юн -1:1Покуття-юн Снятин
     Тур 24 
      27-09-2012 
       Покуття-юн Снятин1:0Прут-юн Делятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:7МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Коломия3:1Придністров`я-юн Тлумач
       Сокіл-юн Угринів0:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Битків-юн --:+Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Нафтовик-юн Долина0:3Газовик-юн Богородчани
       Пробій-юн Городенка-:+ФК Галич-юн -
     Тур 25 
      30-09-2012 
       Пробій-юн Городенка0:0Карпати-юн Яремча
       ФК Галич-юн -0:2Нафтовик-юн Долина
       Газовик-юн Богородчани4:0ФК Битків-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:0Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Брошнів-Осада6:0Карпати-юн Коломия
       Придністров`я-юн Тлумач6:0ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ5:2Покуття-юн Снятин
       Прут-юн Делятин1:1ФК Калуш-юн -
     Тур 18 
      04-10-2012 
       ФК Галич-юн -0:7МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 21 
       ФК Калуш-юн -0:2Карпати-юн Коломия
     Тур 26 
      07-10-2012 
       Карпати-юн Яремча0:3Прут-юн Делятин
       ФК Калуш-юн -1:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Покуття-юн Снятин4:1Придністров`я-юн Тлумач
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний0:8Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Коломия3:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Сокіл-юн Угринів0:3Газовик-юн Богородчани
       ФК Битків-юн -1:0ФК Галич-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:3Пробій-юн Городенка
    Коло 1 
     Тур 15 
      10-10-2012 
       Нафтовик-юн Долина1:2Карпати-юн Коломия
    Коло 2 
     Тур 19 
      11-10-2012 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:3Карпати-юн Яремча
     Тур 27 
      14-10-2012 
       Нафтовик-юн Долина2:1Карпати-юн Яремча
       Пробій-юн Городенка1:0ФК Битків-юн -
       ФК Галич-юн -1:4Сокіл-юн Угринів
       Газовик-юн Богородчани5:1Карпати-юн Коломия
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів+:-ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:1Покуття-юн Снятин
       Придністров`я-юн Тлумач1:0ФК Калуш-юн -
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ1:2Прут-юн Делятин
     Тур 24 
      18-10-2012 
       Карпати-юн Яремча4:1ФК Калуш-юн -
     Тур 28 
      21-10-2012 
       Карпати-юн Яремча1:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Прут-юн Делятин0:1Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Калуш-юн -1:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       Покуття-юн Снятин2:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний-:+Газовик-юн Богородчани
       Карпати-юн Коломия+:-ФК Галич-юн -
       Сокіл-юн Угринів1:2Пробій-юн Городенка
       ФК Битків-юн -1:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 29 
      28-10-2012 
       ФК Битків-юн -2:5Карпати-юн Яремча
       Нафтовик-юн Долина1:4Сокіл-юн Угринів
       Пробій-юн Городенка1:5Карпати-юн Коломия
       ФК Галич-юн -+:-ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Газовик-юн Богородчани3:0Покуття-юн Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:3ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада+:-Прут-юн Делятин
       Придністров`я-юн Тлумач0:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 30 
      04-11-2012 
       Карпати-юн Яремча-:+Придністров`я-юн Тлумач
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Прут-юн Делятин2:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Калуш-юн -2:2Газовик-юн Богородчани
       Покуття-юн Снятин+:-ФК Галич-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний-:+Пробій-юн Городенка
       Карпати-юн Коломия+:-Нафтовик-юн Долина
       Сокіл-юн Угринів0:2ФК Битків-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Качак Назар Тарасович Карпати-юн Брошнів-Осада42827
    Іванишин Богдан Юрійович Прут-юн Делятин22026
    Котюк Максим Сергійович Карпати-юн Брошнів-Осада19026
    Куртяник Олег Володимирович Газовик-юн Богородчани19024
    Гарасимів Роман Йосипович Сокіл-юн Угринів16128
    Смикавчук Володимир Володимирович Карпати-юн Яремча15129
    Ковтун Назарій Романович Газовик-юн Богородчани15526
    Біль Владислав Сергійович МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ14024
    Попадюк Максим Сергійович Карпати-юн Коломия14124
    Котнюх Євген-Володимир Ігорович ФК Калуш-юн -13129
    Хайнус Роман Володимирович Прут-юн Делятин13321

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook