Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-04-2012 
       ФК Ходорів -1:1СКК Пісочна -
       Хімік Новий Розділ1:0Авангард Жидачів
       Кохавинка Гніздичів2:3СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Демня -4:2Бори Бориничі
     Тур 11 
       Дністер с.Розвадів4:1ФК Стебник -
     Тур 2 
      07-04-2012 
       Авангард Жидачів0:0Кохавинка Гніздичів
      08-04-2012 
       СКК Пісочна -2:2Бори Бориничі
       СКК Демня -0:0ФК Стебник -
       Сокіл с.Великі Глібовичі4:0ФК Вільхівці -
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:0Дністер с.Розвадів
       ФК Ходорів -2:0Хімік Новий Розділ
     Тур 3 
      21-04-2012 
       Кохавинка Гніздичів0:0ФК Ходорів -
      22-04-2012 
       Хімік Новий Розділ2:2СКК Пісочна -
       Дністер с.Розвадів1:3Авангард Жидачів
       ФК Вільхівці -2:1СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Демня -0:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       Бори Бориничі4:0ФК Стебник -
     Тур 4 
      28-04-2012 
       Хімік Новий Розділ0:0Кохавинка Гніздичів
      29-04-2012 
       СКК Пісочна -2:0ФК Стебник -
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:0Бори Бориничі
       СК Східниця с.м.т.Східниця0:1СКК Демня -
       Авангард Жидачів4:0ФК Вільхівці -
       ФК Ходорів -2:0Дністер с.Розвадів
     Тур 1 
      02-05-2012 
       Дністер с.Розвадів2:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Вільхівці -0:4ФК Стебник -
     Тур 5 
      05-05-2012 
       Кохавинка Гніздичів1:3СКК Пісочна -
       СКК Демня -3:0Авангард Жидачів
      06-05-2012 
       Дністер с.Розвадів1:1Хімік Новий Розділ
       ФК Вільхівці -2:0ФК Ходорів -
       Бори Бориничі4:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       ФК Стебник -1:1Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 10 
      09-05-2012 
       Кохавинка Гніздичів2:1ФК Стебник -
     Тур 6 
      12-05-2012 
       Кохавинка Гніздичів1:2Дністер с.Розвадів
      13-05-2012 
       СКК Пісочна -2:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       СК Східниця с.м.т.Східниця3:1ФК Стебник -
       Авангард Жидачів2:1Бори Бориничі
       ФК Ходорів -0:0СКК Демня -
       Хімік Новий Розділ0:0ФК Вільхівці -
     Тур 7 
      19-05-2012 
       ФК Вільхівці -0:0Кохавинка Гніздичів
       СКК Демня -4:0Хімік Новий Розділ
      20-05-2012 
       Дністер с.Розвадів2:3СКК Пісочна -
       Бори Бориничі2:0ФК Ходорів -
       ФК Стебник -5:4Авангард Жидачів
       Сокіл с.Великі Глібовичі3:1СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 8 
      26-05-2012 
       Кохавинка Гніздичів0:2СКК Демня -
      27-05-2012 
       СКК Пісочна -2:1СК Східниця с.м.т.Східниця
       Авангард Жидачів2:3Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Ходорів -2:1ФК Стебник -
       Хімік Новий Розділ1:1Бори Бориничі
       Дністер с.Розвадів2:2ФК Вільхівці -
     Тур 9 
      02-06-2012 
       Бори Бориничі2:3Кохавинка Гніздичів
      03-06-2012 
       ФК Вільхівці -0:1СКК Пісочна -
       СКК Демня -3:1Дністер с.Розвадів
       ФК Стебник -1:0Хімік Новий Розділ
       Сокіл с.Великі Глібовичі4:1ФК Ходорів -
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:2Авангард Жидачів
     Тур 10 
      10-06-2012 
       СКК Пісочна -4:2Авангард Жидачів
     Тур 11 
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:0Кохавинка Гніздичів
     Тур 10 
      08-07-2012 
       ФК Ходорів -7:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       Дністер с.Розвадів1:4Бори Бориничі
       ФК Вільхівці -3:6СКК Демня -
     Тур 11 
      14-07-2012 
       СК Східниця с.м.т.Східниця2:0Хімік Новий Розділ
      15-07-2012 
       СКК Демня -1:0СКК Пісочна -
       Бори Бориничі6:2ФК Вільхівці -
       Авангард Жидачів0:1ФК Ходорів -
    Коло 2 
     Тур 12 
      28-07-2012 
       СК Східниця с.м.т.Східниця4:1Кохавинка Гніздичів
      29-07-2012 
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:1Дністер с.Розвадів
       ФК Стебник -4:1ФК Вільхівці -
       Бори Бориничі2:2СКК Демня -
     Тур 13 
      02-08-2012 
       ФК Стебник -3:4СКК Демня -
      05-08-2012 
       Бори Бориничі4:0СКК Пісочна -
       ФК Вільхівці -2:3Сокіл с.Великі Глібовичі
       Дністер с.Розвадів5:2СК Східниця с.м.т.Східниця
       Хімік Новий Розділ3:1ФК Ходорів -
     Тур 12 
      08-08-2012 
       СКК Пісочна -5:1ФК Ходорів -
     Тур 13 
       Кохавинка Гніздичів2:1Авангард Жидачів
     Тур 14 
      11-08-2012 
       ФК Ходорів -0:1Кохавинка Гніздичів
       СК Східниця с.м.т.Східниця4:0ФК Вільхівці -
      12-08-2012 
       СКК Пісочна -0:1Хімік Новий Розділ
       Авангард Жидачів6:0Дністер с.Розвадів
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:2СКК Демня -
       ФК Стебник -0:0Бори Бориничі
     Тур 12 
      15-08-2012 
       Авангард Жидачів3:1Хімік Новий Розділ
     Тур 15 
      18-08-2012 
       Кохавинка Гніздичів3:0Хімік Новий Розділ
      19-08-2012 
       ФК Стебник -1:1СКК Пісочна -
       Бори Бориничі1:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Вільхівці -3:4Авангард Жидачів
       Дністер с.Розвадів0:5ФК Ходорів -
     Тур 16 
      24-08-2012 
       ФК Ходорів -2:0ФК Вільхівці -
       Авангард Жидачів1:3СКК Демня -
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:0ФК Стебник -
      25-08-2012 
       СКК Пісочна -2:1Кохавинка Гніздичів
     Тур 17 
      28-08-2012 
       Бори Бориничі1:4Авангард Жидачів
       СКК Демня -3:0ФК Ходорів -
       ФК Вільхівці -0:2Хімік Новий Розділ
       Дністер с.Розвадів3:2Кохавинка Гніздичів
      30-08-2012 
       ФК Стебник -4:0СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 18 
      01-09-2012 
       Кохавинка Гніздичів1:2ФК Вільхівці -
      02-09-2012 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:3Сокіл с.Великі Глібовичі
       СКК Пісочна -2:1Дністер с.Розвадів
       Хімік Новий Розділ0:1СКК Демня -
       ФК Ходорів -0:1Бори Бориничі
       Авангард Жидачів4:0ФК Стебник -
    Коло 1 
     Тур 10 
      05-09-2012 
       Хімік Новий Розділ1:1Сокіл с.Великі Глібовичі
    Коло 2 
     Тур 15 
       СКК Демня -6:0СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 19 
      08-09-2012 
       СК Східниця с.м.т.Східниця2:5СКК Пісочна -
       СКК Демня -7:1Кохавинка Гніздичів
      09-09-2012 
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:5Авангард Жидачів
       ФК Стебник -3:1ФК Ходорів -
       Бори Бориничі2:1Хімік Новий Розділ
       ФК Вільхівці -2:0Дністер с.Розвадів
     Тур 20 
      15-09-2012 
       Кохавинка Гніздичів3:1Бори Бориничі
      16-09-2012 
       СКК Пісочна -4:0ФК Вільхівці -
       Дністер с.Розвадів0:6СКК Демня -
       Хімік Новий Розділ2:1ФК Стебник -
       ФК Ходорів -1:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Авангард Жидачів4:0СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 21 
      22-09-2012 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:3ФК Ходорів -
       ФК Стебник -6:3Кохавинка Гніздичів
       СКК Демня -2:0ФК Вільхівці -
      23-09-2012 
       Авангард Жидачів1:2СКК Пісочна -
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:2Хімік Новий Розділ
       Бори Бориничі3:2Дністер с.Розвадів
     Тур 17 
      26-09-2012 
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:5СКК Пісочна -
     Тур 16 
      27-09-2012 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:6Бори Бориничі
       Хімік Новий Розділ1:0Дністер с.Розвадів
     Тур 22 
      29-09-2012 
       Кохавинка Гніздичів0:2Сокіл с.Великі Глібовичі
      30-09-2012 
       СКК Пісочна -2:2СКК Демня -
       ФК Вільхівці -2:1Бори Бориничі
       Хімік Новий Розділ6:1СК Східниця с.м.т.Східниця
      07-10-2012 
       ФК Стебник -3:0Дністер с.Розвадів
       ФК Ходорів -4:0Авангард Жидачів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Витак Ігор Миколайович Авангард Жидачів22320
    Залуга Василь Степанович СКК Демня -21122
    Карабин Тарас Іванович Бори Бориничі16322
    Кухарський Андрій Миколайович СКК Демня -9021
    Данило Тарас Миколайович Сокіл с.Великі Глібовичі927
    Чабан Михайло Теодорович СКК Пісочна -9019
    Терлецький Андрій Ігорович Сокіл с.Великі Глібовичі8319
    Федишин Іван Васильович Дністер с.Розвадів8011
    Карнадз-Мартинів Ярослав Ярославович ФК Стебник -809
    Процан Василь Володимирович СКК Пісочна -8022
    Бойкович Віктор В'ячеславович ФК Вільхівці -8021

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook