Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Івано-Франківської області з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-04-2012 
       СК Граніт-юн Тлумач0:1ФК Обертин-юн -
       Карпати-юн Болехів0:0ФК Сваричів-юн -
       Черемош-юн Верховина1:1Хутровик-юн Тисмениця
       Славія-юн Отинія2:4Карпати-юн Кути
     Тур 2 
      29-04-2012 
       Хутровик-юн Тисмениця0:3Славія-юн Отинія
       ФК Сваричів-юн -4:0Черемош-юн Верховина
       ФК Обертин-юн -0:0Карпати-юн Болехів
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя2:3СК Граніт-юн Тлумач
     Тур 3 
      06-05-2012 
       Карпати-юн Болехів5:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Черемош-юн Верховина1:0ФК Обертин-юн -
       Славія-юн Отинія1:0ФК Сваричів-юн -
       Карпати-юн Кути5:0Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 4 
      13-05-2012 
       ФК Сваричів-юн -1:2Карпати-юн Кути
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя3:2Черемош-юн Верховина
       СК Граніт-юн Тлумач1:1Карпати-юн Болехів
      17-05-2012 
       ФК Обертин-юн -2:3Славія-юн Отинія
     Тур 5 
      20-05-2012 
       Черемош-юн Верховина1:0СК Граніт-юн Тлумач
       Славія-юн Отинія5:4Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Карпати-юн Кути0:1ФК Обертин-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця1:2ФК Сваричів-юн -
       Карпати-юн Болехів8:0Старт-юн Гвіздець
     Тур 6 
      27-05-2012 
       ФК Обертин-юн -6:0Хутровик-юн Тисмениця
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:3Карпати-юн Кути
       СК Граніт-юн Тлумач2:1Славія-юн Отинія
       Старт-юн Гвіздець2:4ФК Сваричів-юн -
       Карпати-юн Болехів9:0Черемош-юн Верховина
     Тур 3 
      31-05-2012 
       СК Граніт-юн Тлумач0:3Старт-юн Гвіздець
     Тур 7 
      03-06-2012 
       Славія-юн Отинія2:0Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Кути0:0СК Граніт-юн Тлумач
       Хутровик-юн Тисмениця1:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Сваричів-юн -4:1ФК Обертин-юн -
       Черемош-юн Верховина0:1Старт-юн Гвіздець
     Тур 4 
      06-06-2012 
       Старт-юн Гвіздець4:0Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 8 
      10-06-2012 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:2ФК Сваричів-юн -
       СК Граніт-юн Тлумач0:3Хутровик-юн Тисмениця
       Карпати-юн Болехів2:0Карпати-юн Кути
       Старт-юн Гвіздець2:1ФК Обертин-юн -
       Черемош-юн Верховина2:11Славія-юн Отинія
     Тур 9 
      17-06-2012 
       Карпати-юн Кути+:-Черемош-юн Верховина
       Хутровик-юн Тисмениця0:3Карпати-юн Болехів
       ФК Сваричів-юн -1:0СК Граніт-юн Тлумач
       ФК Обертин-юн -3:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Славія-юн Отинія4:4Старт-юн Гвіздець
     Тур 2 
      22-06-2012 
       Старт-юн Гвіздець5:2Карпати-юн Кути
     Тур 1 
      24-06-2012 
       Старт-юн Гвіздець0:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-08-2012 
       ФК Сваричів-юн -3:0Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Кути5:1Славія-юн Отинія
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:1Старт-юн Гвіздець
     Тур 11 
      12-08-2012 
       Славія-юн Отинія1:2Хутровик-юн Тисмениця
       Карпати-юн Болехів2:0ФК Обертин-юн -
       СК Граніт-юн Тлумач2:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Карпати-юн Кути2:0Старт-юн Гвіздець
     Тур 12 
      19-08-2012 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя4:0Карпати-юн Болехів
       ФК Сваричів-юн -0:0Славія-юн Отинія
       Хутровик-юн Тисмениця0:3Карпати-юн Кути
       Старт-юн Гвіздець2:0СК Граніт-юн Тлумач
     Тур 10 
      23-08-2012 
       ФК Обертин-юн -1:1СК Граніт-юн Тлумач
     Тур 13 
      26-08-2012 
       Карпати-юн Кути2:0ФК Сваричів-юн -
       Славія-юн Отинія+:-ФК Обертин-юн -
       ФК Надвірна-юн -2:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Карпати-юн Болехів3:1СК Граніт-юн Тлумач
     Тур 10 
      30-08-2012 
       Хутровик-юн Тисмениця1:4ФК Надвірна-юн -
     Тур 14 
      02-09-2012 
       СК Граніт-юн Тлумач+:-ФК Надвірна-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя5:3Славія-юн Отинія
       ФК Обертин-юн -2:5Карпати-юн Кути
       ФК Сваричів-юн -5:1Хутровик-юн Тисмениця
       Старт-юн Гвіздець4:2Карпати-юн Болехів
     Тур 11 
      06-09-2012 
       ФК Надвірна-юн --:+ФК Сваричів-юн -
     Тур 15 
      09-09-2012 
       Хутровик-юн Тисмениця3:2ФК Обертин-юн -
       Карпати-юн Кути3:0Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Славія-юн Отинія2:1СК Граніт-юн Тлумач
       ФК Надвірна-юн --:+Карпати-юн Болехів
       ФК Сваричів-юн -3:0Старт-юн Гвіздець
     Тур 16 
      16-09-2012 
       Карпати-юн Болехів1:0Славія-юн Отинія
       СК Граніт-юн Тлумач0:4Карпати-юн Кути
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя13:0Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Обертин-юн -0:3ФК Сваричів-юн -
       Старт-юн Гвіздець+:-ФК Надвірна-юн -
     Тур 12 
      20-09-2012 
       ФК Обертин-юн -+:-ФК Надвірна-юн -
     Тур 13 
       Хутровик-юн Тисмениця1:4Старт-юн Гвіздець
     Тур 17 
      23-09-2012 
       ФК Сваричів-юн -4:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Хутровик-юн Тисмениця1:0СК Граніт-юн Тлумач
       Карпати-юн Кути2:0Карпати-юн Болехів
       Славія-юн Отинія+:-ФК Надвірна-юн -
       ФК Обертин-юн -1:4Старт-юн Гвіздець
     Тур 18 
      30-09-2012 
       ФК Надвірна-юн --:+Карпати-юн Кути
       Карпати-юн Болехів4:0Хутровик-юн Тисмениця
       СК Граніт-юн Тлумач0:1ФК Сваричів-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя+:-ФК Обертин-юн -
       Старт-юн Гвіздець2:3Славія-юн Отинія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя23316
    Юркевич Петро Іванович Славія-юн Отинія18116
    Фреюк Владислав Вікторович Старт-юн Гвіздець14115
    Іваха Анатолій Валерійович Карпати-юн Кути11116
    Мельник Андрій Тарасович Карпати-юн Болехів1009
    Мельник Роман Васильович ФК Сваричів-юн -8016
    Вовк Василь Михайлович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя8017
    Курташ Михайло Зеновійович ФК Сваричів-юн -6116
    Кулик Богдан Миколайович ФК Обертин-юн -6014
    Риндзак Олег Володимирович Карпати-юн Болехів5117
    Савчук Олег Юрійович ФК Сваричів-юн -5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook