Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-04-2012 
       Цитадель Єзупіль5:3Оболонь Милування
       ФК Радча -3:2Бистриця Старий Лисець
       Стримба Липівка1:4Сокіл Павлівка
       ФК Клубівці -1:0Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка1:0Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся1:0Колос Братківці
       Вихор Ямниця7:0ФК Одаї -
     Тур 2 
      29-04-2012 
       Цитадель Єзупіль5:0ФК Одаї -
       Сокіл Підлісся1:1Вихор Ямниця
       Авангард Загвіздя2:1Колос Братківці
       Ураган Черніїв1:3Сокіл Чукалівка
       Сокіл Павлівка1:1ФК Клубівці -
       Бистриця Старий Лисець2:1Стримба Липівка
       Оболонь Милування0:1ФК Радча -
     Тур 3 
      06-05-2012 
       ФК Радча -2:0Цитадель Єзупіль
       Стримба Липівка2:1Оболонь Милування
       Бистриця Старий Лисець1:0ФК Клубівці -
       Сокіл Чукалівка0:1Сокіл Павлівка
       Колос Братківці4:2Ураган Черніїв
       Вихор Ямниця2:0Авангард Загвіздя
       ФК Одаї -1:2Сокіл Підлісся
     Тур 4 
      09-05-2012 
       Цитадель Єзупіль3:2Сокіл Підлісся
       Авангард Загвіздя3:1ФК Одаї -
       Ураган Черніїв0:2Вихор Ямниця
       Сокіл Павлівка6:0Колос Братківці
       Бистриця Старий Лисець2:0Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -2:1Оболонь Милування
       ФК Радча -4:1Стримба Липівка
     Тур 5 
      13-05-2012 
       Стримба Липівка0:4Цитадель Єзупіль
       ФК Клубівці -3:0ФК Радча -
       Сокіл Чукалівка6:3Оболонь Милування
       Колос Братківці2:1Бистриця Старий Лисець
       Вихор Ямниця2:3Сокіл Павлівка
       ФК Одаї -1:7Ураган Черніїв
       Сокіл Підлісся3:2Авангард Загвіздя
     Тур 6 
      20-05-2012 
       Цитадель Єзупіль3:1Авангард Загвіздя
       Ураган Черніїв0:1Сокіл Підлісся
       Сокіл Павлівка8:1ФК Одаї -
       Бистриця Старий Лисець2:2Вихор Ямниця
       Оболонь Милування1:2Колос Братківці
       ФК Радча -1:0Сокіл Чукалівка
       Стримба Липівка1:4ФК Клубівці -
     Тур 7 
      24-05-2012 
       ФК Клубівці -1:0Цитадель Єзупіль
       Сокіл Чукалівка2:2Стримба Липівка
       Колос Братківці4:1ФК Радча -
       Вихор Ямниця7:1Оболонь Милування
       ФК Одаї -2:5Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся0:2Сокіл Павлівка
       Авангард Загвіздя1:0Ураган Черніїв
     Тур 8 
      27-05-2012 
       Цитадель Єзупіль2:0Ураган Черніїв
       Сокіл Павлівка1:0Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець2:2Сокіл Підлісся
       Оболонь Милування1:3ФК Одаї -
       ФК Радча -2:2Вихор Ямниця
       Стримба Липівка0:1Колос Братківці
       ФК Клубівці -4:1Сокіл Чукалівка
     Тур 9 
      03-06-2012 
       Сокіл Чукалівка2:2Цитадель Єзупіль
       Колос Братківці3:3ФК Клубівці -
       Вихор Ямниця5:1Стримба Липівка
       ФК Одаї -1:6ФК Радча -
       Сокіл Підлісся5:4Оболонь Милування
       Авангард Загвіздя3:0Бистриця Старий Лисець
       Ураган Черніїв3:3Сокіл Павлівка
     Тур 10 
      10-06-2012 
       Цитадель Єзупіль3:0Сокіл Павлівка
       Бистриця Старий Лисець3:2Ураган Черніїв
       Оболонь Милування2:2Авангард Загвіздя
       ФК Радча -4:3Сокіл Підлісся
       Стримба Липівка2:1ФК Одаї -
       ФК Клубівці -2:1Вихор Ямниця
       Сокіл Чукалівка1:5Колос Братківці
     Тур 11 
      17-06-2012 
       Колос Братківці2:1Цитадель Єзупіль
       Вихор Ямниця7:0Сокіл Чукалівка
       ФК Одаї -0:11ФК Клубівці -
       Сокіл Підлісся6:0Стримба Липівка
       Авангард Загвіздя1:0ФК Радча -
       Ураган Черніїв0:2Оболонь Милування
       Сокіл Павлівка9:2Бистриця Старий Лисець
     Тур 12 
      24-06-2012 
       Цитадель Єзупіль0:2Бистриця Старий Лисець
       Оболонь Милування1:1Сокіл Павлівка
       ФК Радча -6:2Ураган Черніїв
       Стримба Липівка1:1Авангард Загвіздя
       ФК Клубівці -0:2Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка6:1ФК Одаї -
       Колос Братківці1:2Вихор Ямниця
     Тур 13 
      28-06-2012 
       Вихор Ямниця5:1Цитадель Єзупіль
       ФК Одаї -0:5Колос Братківці
       Сокіл Підлісся1:0Сокіл Чукалівка
       Авангард Загвіздя1:3ФК Клубівці -
       Ураган Черніїв2:2Стримба Липівка
       Сокіл Павлівка4:1ФК Радча -
       Бистриця Старий Лисець2:2Оболонь Милування
    Коло 2 
     Тур 14 
      05-08-2012 
       Оболонь Милування1:1Цитадель Єзупіль
       Бистриця Старий Лисець1:0ФК Радча -
       Сокіл Павлівка6:1Стримба Липівка
       Ураган Черніїв0:2ФК Клубівці -
       Авангард Загвіздя2:1Сокіл Чукалівка
       Колос Братківці0:1Сокіл Підлісся
       ФК Одаї -2:6Вихор Ямниця
     Тур 15 
      12-08-2012 
       ФК Одаї -0:7Цитадель Єзупіль
       Вихор Ямниця6:2Сокіл Підлісся
       Колос Братківці5:2Авангард Загвіздя
       Сокіл Чукалівка1:1Ураган Черніїв
       ФК Клубівці -4:2Сокіл Павлівка
       Стримба Липівка2:4Бистриця Старий Лисець
       ФК Радча -3:1Оболонь Милування
     Тур 16 
      26-08-2012 
       Цитадель Єзупіль1:1ФК Радча -
       Оболонь Милування4:1Стримба Липівка
       ФК Клубівці -5:3Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Павлівка6:2Сокіл Чукалівка
       Ураган Черніїв0:2Колос Братківці
       Авангард Загвіздя1:4Вихор Ямниця
       Сокіл Підлісся+:-ФК Одаї -
     Тур 17 
      02-09-2012 
       Сокіл Підлісся0:3Цитадель Єзупіль
       ФК Одаї --:+Авангард Загвіздя
       Вихор Ямниця4:0Ураган Черніїв
       Колос Братківці1:2Сокіл Павлівка
       Сокіл Чукалівка3:4Бистриця Старий Лисець
       ФК Клубівці -0:1Оболонь Милування
       Стримба Липівка2:2ФК Радча -
     Тур 18 
      09-09-2012 
       Цитадель Єзупіль6:0Стримба Липівка
       ФК Радча -0:0ФК Клубівці -
       Оболонь Милування5:2Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець2:2Колос Братківці
       Сокіл Павлівка1:1Вихор Ямниця
       Ураган Черніїв+:-ФК Одаї -
       Авангард Загвіздя2:1Сокіл Підлісся
     Тур 19 
      16-09-2012 
       Авангард Загвіздя1:1Цитадель Єзупіль
       Сокіл Підлісся0:1Ураган Черніїв
       ФК Одаї --:+Сокіл Павлівка
       Вихор Ямниця2:0Бистриця Старий Лисець
       Колос Братківці4:5Оболонь Милування
       Сокіл Чукалівка0:0ФК Радча -
       ФК Клубівці -6:1Стримба Липівка
     Тур 20 
      23-09-2012 
       Цитадель Єзупіль2:3ФК Клубівці -
       Стримба Липівка0:2Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -3:1Колос Братківці
       Оболонь Милування2:3Вихор Ямниця
       Бистриця Старий Лисець+:-ФК Одаї -
       Сокіл Павлівка4:0Сокіл Підлісся
       Ураган Черніїв2:2Авангард Загвіздя
     Тур 21 
      27-09-2012 
       Ураган Черніїв0:2Цитадель Єзупіль
       Авангард Загвіздя0:3Сокіл Павлівка
       Сокіл Підлісся2:0Бистриця Старий Лисець
       ФК Одаї --:+Оболонь Милування
       Вихор Ямниця2:0ФК Радча -
       Колос Братківці0:0Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка3:2ФК Клубівці -
     Тур 22 
      30-09-2012 
       Цитадель Єзупіль3:0Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -1:6Колос Братківці
       Стримба Липівка0:4Вихор Ямниця
       ФК Радча -+:-ФК Одаї -
       Оболонь Милування3:1Сокіл Підлісся
       Бистриця Старий Лисець4:2Авангард Загвіздя
       Сокіл Павлівка2:1Ураган Черніїв
     Тур 23 
      07-10-2012 
       Сокіл Павлівка1:0Цитадель Єзупіль
       Ураган Черніїв2:0Бистриця Старий Лисець
       Авангард Загвіздя1:0Оболонь Милування
       Сокіл Підлісся1:0ФК Радча -
       ФК Одаї --:+Стримба Липівка
       Вихор Ямниця2:0ФК Клубівці -
       Колос Братківці3:3Сокіл Чукалівка
     Тур 24 
      14-10-2012 
       Цитадель Єзупіль7:0Колос Братківці
       Сокіл Чукалівка0:1Вихор Ямниця
       ФК Клубівці -+:-ФК Одаї -
       Стримба Липівка0:1Сокіл Підлісся
       ФК Радча -0:0Авангард Загвіздя
       Оболонь Милування7:2Ураган Черніїв
       Бистриця Старий Лисець0:5Сокіл Павлівка
     Тур 25 
      21-10-2012 
       Бистриця Старий Лисець1:1Цитадель Єзупіль
       Сокіл Павлівка6:0Оболонь Милування
       Ураган Черніїв2:3ФК Радча -
       Авангард Загвіздя2:1Стримба Липівка
       Сокіл Підлісся0:0ФК Клубівці -
       ФК Одаї --:+Сокіл Чукалівка
       Вихор Ямниця5:0Колос Братківці
     Тур 26 
      28-10-2012 
       Цитадель Єзупіль0:1Вихор Ямниця
       Колос Братківці+:-ФК Одаї -
       Сокіл Чукалівка2:2Сокіл Підлісся
       ФК Клубівці -5:1Авангард Загвіздя
       Стримба Липівка0:2Ураган Черніїв
       ФК Радча -1:2Сокіл Павлівка
       Оболонь Милування4:1Бистриця Старий Лисець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бибик Андрій Олегович Вихор Ямниця34026
    Грабовський Олег Степанович Оболонь Милування22025
    П'ятничук Тарас Михайлович Сокіл Чукалівка21023
    Дем'яник Олег Іванович Вихор Ямниця19026
    Іваночко Тарас Мирославович Сокіл Павлівка17024
    Шайбан Роман Богданович Сокіл Павлівка16023
    Кудла Володимир Олександрович Цитадель Єзупіль15026
    Кобза Олег Петрович Сокіл Підлісся14015
    Сеньга Михайло Ярославович Цитадель Єзупіль13021
    Гап'як Володимир Петрович Колос Братківці13124
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя12025

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook