Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-04-2012 
       ФК Ходорів-юн -2:2СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Хімік-юн. Новий Розділ1:0Авангард-юн. Жидачів
       Кохавинка-юн Гніздичів0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Демня-юн. Демня0:3Бори-юн. Бориничі
     Тур 11 
       Дністер-юн с.Розвадів1:1ФК Стебник-юн -
     Тур 2 
      07-04-2012 
       Авангард-юн. Жидачів4:0Кохавинка-юн Гніздичів
      08-04-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна8:0Бори-юн. Бориничі
       СКК Демня-юн. Демня1:1ФК Стебник-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:0ФК Вільхівці-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:0Дністер-юн с.Розвадів
       ФК Ходорів-юн -3:1Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 3 
      21-04-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів0:4ФК Ходорів-юн -
      22-04-2012 
       Хімік-юн. Новий Розділ5:1СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Дністер-юн с.Розвадів1:1Авангард-юн. Жидачів
       ФК Вільхівці-юн -0:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Демня-юн. Демня2:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Бори-юн. Бориничі2:17ФК Стебник-юн -
     Тур 4 
      28-04-2012 
       Хімік-юн. Новий Розділ2:0Кохавинка-юн Гніздичів
      29-04-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна0:1ФК Стебник-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі17:0Бори-юн. Бориничі
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:2СКК Демня-юн. Демня
       Авангард-юн. Жидачів3:0ФК Вільхівці-юн -
       ФК Ходорів-юн -1:0Дністер-юн с.Розвадів
     Тур 1 
      02-05-2012 
       Дністер-юн с.Розвадів1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Вільхівці-юн -0:9ФК Стебник-юн -
     Тур 5 
      05-05-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів0:2СКК Пісочна-юн. Пісочна
       СКК Демня-юн. Демня0:0Авангард-юн. Жидачів
      06-05-2012 
       Дністер-юн с.Розвадів2:1Хімік-юн. Новий Розділ
       ФК Вільхівці-юн -0:6ФК Ходорів-юн -
       Бори-юн. Бориничі2:5СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       ФК Стебник-юн -2:2Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 10 
      09-05-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів1:1ФК Стебник-юн -
     Тур 6 
      12-05-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів2:1Дністер-юн с.Розвадів
      13-05-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:5ФК Стебник-юн -
       Авангард-юн. Жидачів7:1Бори-юн. Бориничі
       ФК Ходорів-юн -2:1СКК Демня-юн. Демня
       Хімік-юн. Новий Розділ3:1ФК Вільхівці-юн -
     Тур 7 
      19-05-2012 
       ФК Вільхівці-юн -2:4Кохавинка-юн Гніздичів
       СКК Демня-юн. Демня1:3Хімік-юн. Новий Розділ
      20-05-2012 
       Дністер-юн с.Розвадів1:0СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Бори-юн. Бориничі0:6ФК Ходорів-юн -
       ФК Стебник-юн -1:1Авангард-юн. Жидачів
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі4:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 8 
      26-05-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0СКК Демня-юн. Демня
      27-05-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна2:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Авангард-юн. Жидачів0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Ходорів-юн -2:1ФК Стебник-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ19:1Бори-юн. Бориничі
       Дністер-юн с.Розвадів1:0ФК Вільхівці-юн -
     Тур 9 
      02-06-2012 
       Бори-юн. Бориничі0:1Кохавинка-юн Гніздичів
      03-06-2012 
       ФК Вільхівці-юн -0:2СКК Пісочна-юн. Пісочна
       СКК Демня-юн. Демня1:3Дністер-юн с.Розвадів
       ФК Стебник-юн -4:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:2ФК Ходорів-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:5Авангард-юн. Жидачів
     Тур 10 
      10-06-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна0:1Авангард-юн. Жидачів
     Тур 11 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:2Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 10 
      08-07-2012 
       ФК Ходорів-юн -3:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Дністер-юн с.Розвадів10:1Бори-юн. Бориничі
       ФК Вільхівці-юн -2:3СКК Демня-юн. Демня
     Тур 11 
      14-07-2012 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця6:4Хімік-юн. Новий Розділ
      15-07-2012 
       СКК Демня-юн. Демня4:3СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Бори-юн. Бориничі4:4ФК Вільхівці-юн -
       Авангард-юн. Жидачів1:2ФК Ходорів-юн -
    Коло 2 
     Тур 12 
      28-07-2012 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця8:1Кохавинка-юн Гніздичів
      29-07-2012 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:0Дністер-юн с.Розвадів
       ФК Стебник-юн -2:1ФК Вільхівці-юн -
       Бори-юн. Бориничі1:3СКК Демня-юн. Демня
     Тур 13 
      02-08-2012 
       ФК Стебник-юн -0:1СКК Демня-юн. Демня
      04-08-2012 
       Дністер-юн с.Розвадів4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
      05-08-2012 
       Бори-юн. Бориничі0:4СКК Пісочна-юн. Пісочна
       ФК Вільхівці-юн -0:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Хімік-юн. Новий Розділ0:0ФК Ходорів-юн -
     Тур 12 
      08-08-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна0:0ФК Ходорів-юн -
     Тур 13 
       Кохавинка-юн Гніздичів3:1Авангард-юн. Жидачів
     Тур 14 
      11-08-2012 
       ФК Ходорів-юн -1:0Кохавинка-юн Гніздичів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:1ФК Вільхівці-юн -
      12-08-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна1:1Хімік-юн. Новий Розділ
       Авангард-юн. Жидачів0:0Дністер-юн с.Розвадів
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі4:1СКК Демня-юн. Демня
       ФК Стебник-юн -3:0Бори-юн. Бориничі
     Тур 12 
      15-08-2012 
       Авангард-юн. Жидачів1:3Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 15 
      18-08-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів2:1Хімік-юн. Новий Розділ
      19-08-2012 
       ФК Стебник-юн -6:0СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Бори-юн. Бориничі1:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Вільхівці-юн -2:1Авангард-юн. Жидачів
       Дністер-юн с.Розвадів2:1ФК Ходорів-юн -
     Тур 16 
      24-08-2012 
       ФК Ходорів-юн -6:0ФК Вільхівці-юн -
       Авангард-юн. Жидачів0:1СКК Демня-юн. Демня
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:1ФК Стебник-юн -
      25-08-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна2:2Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 17 
      28-08-2012 
       Бори-юн. Бориничі0:2Авангард-юн. Жидачів
       СКК Демня-юн. Демня1:3ФК Ходорів-юн -
       ФК Вільхівці-юн -0:1Хімік-юн. Новий Розділ
       Дністер-юн с.Розвадів3:0Кохавинка-юн Гніздичів
      30-08-2012 
       ФК Стебник-юн -2:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 18 
      01-09-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів3:1ФК Вільхівці-юн -
      02-09-2012 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       СКК Пісочна-юн. Пісочна0:1Дністер-юн с.Розвадів
       Хімік-юн. Новий Розділ0:0СКК Демня-юн. Демня
       ФК Ходорів-юн -7:0Бори-юн. Бориничі
       Авангард-юн. Жидачів2:1ФК Стебник-юн -
     Тур 15 
      05-09-2012 
       СКК Демня-юн. Демня4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
    Коло 1 
     Тур 10 
       Хімік-юн. Новий Розділ2:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
    Коло 2 
     Тур 19 
      08-09-2012 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:5СКК Пісочна-юн. Пісочна
       СКК Демня-юн. Демня1:0Кохавинка-юн Гніздичів
      09-09-2012 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:0Авангард-юн. Жидачів
       ФК Стебник-юн -1:1ФК Ходорів-юн -
       Бори-юн. Бориничі2:5Хімік-юн. Новий Розділ
       ФК Вільхівці-юн -2:4Дністер-юн с.Розвадів
     Тур 20 
      15-09-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0Бори-юн. Бориничі
      16-09-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна3:1ФК Вільхівці-юн -
       Дністер-юн с.Розвадів2:0СКК Демня-юн. Демня
       Хімік-юн. Новий Розділ1:1ФК Стебник-юн -
       ФК Ходорів-юн -0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Авангард-юн. Жидачів4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 21 
      22-09-2012 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0ФК Ходорів-юн -
       ФК Стебник-юн -4:1Кохавинка-юн Гніздичів
       СКК Демня-юн. Демня3:0ФК Вільхівці-юн -
      23-09-2012 
       Авангард-юн. Жидачів3:4СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:1Хімік-юн. Новий Розділ
       Бори-юн. Бориничі0:8Дністер-юн с.Розвадів
     Тур 17 
      26-09-2012 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:5СКК Пісочна-юн. Пісочна
     Тур 16 
      27-09-2012 
       Хімік-юн. Новий Розділ2:0Дністер-юн с.Розвадів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0Бори-юн. Бориничі
     Тур 22 
      29-09-2012 
       Кохавинка-юн Гніздичів1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
      30-09-2012 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна2:3СКК Демня-юн. Демня
       ФК Вільхівці-юн -7:0Бори-юн. Бориничі
       Хімік-юн. Новий Розділ5:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
      07-10-2012 
       ФК Стебник-юн -4:1Дністер-юн с.Розвадів
       ФК Ходорів-юн -3:0Авангард-юн. Жидачів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мінчак Володимир Миколайович ФК Стебник-юн -18019
    Стеценко Юрій Андрійович Хімік-юн. Новий Розділ14022
    Бечкало Святослав Володимирович ФК Стебник-юн -12016
    Ухань Олег Васильович Дністер-юн с.Розвадів11619
    Симко Юрій Андрійович Сокіл-юн. Великі Глібовичі11021
    Паньків Юрій Іванович СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця9219
    Герич Богдан Васильович ФК Ходорів-юн -9015
    Мацкула Віталій Ігорович Хімік-юн. Новий Розділ9121
    Пущак Богдан Михайлович Кохавинка-юн Гніздичів9016
    Фрідрак Андріян Вікторович ФК Стебник-юн -8118
    Осімницький Маркіян Степанович ФК Ходорів-юн -7020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook