Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

22-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      25-04-2012 
       Вентура-плюс Новомиргород3:0Олекс.-Аметист Олександрія
      28-04-2012 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка1:1Буревісник с.Петрове
       Сокіл Кіровоградський район1:3ФК Новоукраїнка -
       Олімпік Кропивницький1:1Гідросила Кіровоград
       ФК Долинська -2:0Новатор Бобринець
     Тур 2 
      05-05-2012 
       Новатор Бобринець0:3Буревісник с.Петрове
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3ФК Долинська -
       Гідросила Кіровоград0:2Вентура-плюс Новомиргород
       ФК Новоукраїнка -1:3Олімпік Кропивницький
       Степ Долинська1:5Сокіл Кіровоградський район
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка2:1Зірка-2 Кіровоград
     Тур 3 
      12-05-2012 
       Буревісник с.Петрове3:0Зірка-2 Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район0:2Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Олімпік Кропивницький6:0Степ Долинська
       Вентура-плюс Новомиргород5:0ФК Новоукраїнка -
       ФК Долинська -0:0Гідросила Кіровоград
       Новатор Бобринець3:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      19-05-2012 
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Буревісник с.Петрове
       Гідросила Кіровоград1:3Новатор Бобринець
       ФК Новоукраїнка -0:2ФК Долинська -
       Степ Долинська0:6Вентура-плюс Новомиргород
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка5:2Олімпік Кропивницький
       Зірка-2 Кіровоград1:0Сокіл Кіровоградський район
     Тур 5 
      26-05-2012 
       Буревісник с.Петрове4:1Сокіл Кіровоградський район
       Олімпік Кропивницький0:3Зірка-2 Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород2:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       ФК Долинська -3:1Степ Долинська
       Новатор Бобринець1:1ФК Новоукраїнка -
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Гідросила Кіровоград
     Тур 6 
      02-06-2012 
       Гідросила Кіровоград0:1Буревісник с.Петрове
       ФК Новоукраїнка -3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Степ Долинська3:8Новатор Бобринець
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка4:0ФК Долинська -
       Зірка-2 Кіровоград0:0Вентура-плюс Новомиргород
       Сокіл Кіровоградський район6:3Олімпік Кропивницький
     Тур 7 
      06-06-2012 
       Буревісник с.Петрове1:0Олімпік Кропивницький
       Вентура-плюс Новомиргород7:0Сокіл Кіровоградський район
       ФК Долинська -0:4Зірка-2 Кіровоград
       Новатор Бобринець0:2Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Степ Долинська
       Гідросила Кіровоград0:4ФК Новоукраїнка -
     Тур 8 
      09-06-2012 
       ФК Новоукраїнка -0:1Буревісник с.Петрове
       Степ Долинська3:3Гідросила Кіровоград
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Зірка-2 Кіровоград4:0Новатор Бобринець
       Сокіл Кіровоградський район3:1ФК Долинська -
       Олімпік Кропивницький3:2Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 1 
      13-06-2012 
       Зірка-2 Кіровоград7:1Степ Долинська
     Тур 9 
      16-06-2012 
       Буревісник с.Петрове0:0Вентура-плюс Новомиргород
       ФК Долинська -1:0Олімпік Кропивницький
       Новатор Бобринець0:0Сокіл Кіровоградський район
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Зірка-2 Кіровоград
       Гідросила Кіровоград0:7Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       ФК Новоукраїнка -6:0Степ Долинська
     Тур 10 
      23-06-2012 
       Степ Долинська0:5Буревісник с.Петрове
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:0ФК Новоукраїнка -
       Зірка-2 Кіровоград4:0Гідросила Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Олімпік Кропивницький0:0Новатор Бобринець
       Вентура-плюс Новомиргород1:0ФК Долинська -
     Тур 11 
      30-06-2012 
       Буревісник с.Петрове1:0ФК Долинська -
       Новатор Бобринець0:1Вентура-плюс Новомиргород
       Олекс.-Аметист Олександрія-:-Олімпік Кропивницький
       Гідросила Кіровоград1:2Сокіл Кіровоградський район
       ФК Новоукраїнка -0:1Зірка-2 Кіровоград
       Степ Долинська0:7Локомотив-Хлібодар Знам`янка
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-08-2012 
       ФК Долинська -1:2Буревісник с.Петрове
       Вентура-плюс Новомиргород5:1Новатор Бобринець
       Олімпік Кропивницький3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Сокіл Кіровоградський район5:1Гідросила Кіровоград
       Зірка-2 Кіровоград0:3ФК Новоукраїнка -
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка5:0Степ Долинська
     Тур 13 
      25-08-2012 
       Буревісник с.Петрове10:0Степ Долинська
       ФК Новоукраїнка -0:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Гідросила Кіровоград3:0Зірка-2 Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Сокіл Кіровоградський район
       Новатор Бобринець3:0Олімпік Кропивницький
       ФК Долинська -1:2Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 14 
      01-09-2012 
       Вентура-плюс Новомиргород0:1Буревісник с.Петрове
       Олімпік Кропивницький1:2ФК Долинська -
       Сокіл Кіровоградський район0:4Новатор Бобринець
       Зірка-2 Кіровоград-:-Олекс.-Аметист Олександрія
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка6:0Гідросила Кіровоград
       Степ Долинська2:1ФК Новоукраїнка -
     Тур 15 
      08-09-2012 
       Буревісник с.Петрове2:0ФК Новоукраїнка -
       Гідросила Кіровоград1:0Степ Долинська
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Новатор Бобринець3:0Зірка-2 Кіровоград
       ФК Долинська -3:3Сокіл Кіровоградський район
       Вентура-плюс Новомиргород3:0Олімпік Кропивницький
     Тур 16 
      15-09-2012 
       Олімпік Кропивницький2:2Буревісник с.Петрове
       Сокіл Кіровоградський район2:0Вентура-плюс Новомиргород
       Зірка-2 Кіровоград0:3ФК Долинська -
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка2:0Новатор Бобринець
       Степ Долинська3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ФК Новоукраїнка -1:2Гідросила Кіровоград
     Тур 17 
      22-09-2012 
       Буревісник с.Петрове5:1Гідросила Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3ФК Новоукраїнка -
       Новатор Бобринець3:2Степ Долинська
       ФК Долинська -2:4Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Вентура-плюс Новомиргород3:0Зірка-2 Кіровоград
       Олімпік Кропивницький0:1Сокіл Кіровоградський район
     Тур 18 
      29-09-2012 
       Сокіл Кіровоградський район0:5Буревісник с.Петрове
       Зірка-2 Кіровоград0:3Олімпік Кропивницький
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка1:3Вентура-плюс Новомиргород
       Степ Долинська0:3ФК Долинська -
       ФК Новоукраїнка -1:2Новатор Бобринець
       Гідросила Кіровоград3:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 19 
      06-10-2012 
       Буревісник с.Петрове3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Новатор Бобринець0:6Гідросила Кіровоград
       ФК Долинська -2:1ФК Новоукраїнка -
       Вентура-плюс Новомиргород6:0Степ Долинська
       Олімпік Кропивницький1:2Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Сокіл Кіровоградський район3:0Зірка-2 Кіровоград
     Тур 20 
      13-10-2012 
       Зірка-2 Кіровоград0:3Буревісник с.Петрове
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка5:0Сокіл Кіровоградський район
       Степ Долинська4:1Олімпік Кропивницький
       ФК Новоукраїнка -0:1Вентура-плюс Новомиргород
       Гідросила Кіровоград1:1ФК Долинська -
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Новатор Бобринець
     Тур 21 
      20-10-2012 
       Буревісник с.Петрове4:0Новатор Бобринець
       ФК Долинська -3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Вентура-плюс Новомиргород2:1Гідросила Кіровоград
       Олімпік Кропивницький0:0ФК Новоукраїнка -
       Сокіл Кіровоградський район2:0Степ Долинська
       Зірка-2 Кіровоград0:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
     Тур 22 
      27-10-2012 
       Буревісник с.Петрове0:0Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Степ Долинська3:0Зірка-2 Кіровоград
       ФК Новоукраїнка -4:3Сокіл Кіровоградський район
       Гідросила Кіровоград2:6Олімпік Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3Вентура-плюс Новомиргород
       Новатор Бобринець1:2ФК Долинська -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Тарасюк Максим Леонідович Локомотив-Хлібодар Знам`янка19018
    Красовський Руслан Володимирович Локомотив-Хлібодар Знам`янка15018
    Чемерис Тарас Юрійович Буревісник с.Петрове1129
    Хижняк Костянтин Володимирович Локомотив-Хлібодар Знам`янка10417
    Шамов Денис Євгенович Олімпік Кропивницький9014
    Корчинський Максим Ярославович Буревісник с.Петрове9118
    Воловик Вадим Петрович Сокіл Кіровоградський район9117
    Діденко Денис Олександрович Гідросила Кіровоград917
    Ютиш Ігор Валерійович ФК Новоукраїнка -8016
    Кам'яний Сергій Олександрович ФК Долинська -7018
    Загальський Ігор Володимирович Зірка-2 Кіровоград618

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook