Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

22-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      29-04-2012 
       Агрокомплекс Устинівський район3:0ДЮЦ Кіровоград
       ОЛК Войнівка Олександрійський район0:0СК Чайка Світловодськ
      02-05-2012 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район3:0ФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 2 
      06-05-2012 
       ФК Головківка Олекс-й р-н1:1ОЛК Войнівка Олександрійський район
       ДЮЦ Кіровоград2:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Промінь-Нива 3:0Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 3 
      13-05-2012 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район3:1Промінь-Нива
       ОЛК Войнівка Олександрійський район2:0ДЮЦ Кіровоград
       СК Чайка Світловодськ0:1ФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 4 
      20-05-2012 
       ДЮЦ Кіровоград1:0СК Чайка Світловодськ
       Промінь-Нива 4:2ОЛК Войнівка Олександрійський район
       Агрокомплекс Устинівський район0:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 5 
      27-05-2012 
       ОЛК Войнівка Олександрійський район1:0Агрокомплекс Устинівський район
       СК Чайка Світловодськ0:3Промінь-Нива
       ФК Головківка Олекс-й р-н7:0ДЮЦ Кіровоград
     Тур 6 
      03-06-2012 
       Промінь-Нива 2:1ФК Головківка Олекс-й р-н
       Агрокомплекс Устинівський район4:0СК Чайка Світловодськ
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:7ОЛК Войнівка Олександрійський район
     Тур 7 
      10-06-2012 
       СК Чайка Світловодськ1:3Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       ФК Головківка Олекс-й р-н2:1Агрокомплекс Устинівський район
       ДЮЦ Кіровоград1:3Промінь-Нива
    Коло 2 
     Тур 8 
      09-09-2012 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район3:0СК Чайка Світловодськ
       Агрокомплекс Устинівський район2:2ФК Головківка Олекс-й р-н
       Промінь-Нива 4:0ДЮЦ Кіровоград
     Тур 9 
      16-09-2012 
       ФК Головківка Олекс-й р-н0:3Промінь-Нива
       СК Чайка Світловодськ1:1Агрокомплекс Устинівський район
       ОЛК Войнівка Олександрійський район3:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 10 
      23-09-2012 
       Агрокомплекс Устинівський район4:2ОЛК Войнівка Олександрійський район
       Промінь-Нива 3:1СК Чайка Світловодськ
       ДЮЦ Кіровоград3:0ФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 11 
      30-09-2012 
       СК Чайка Світловодськ3:2ДЮЦ Кіровоград
       ОЛК Войнівка Олександрійський район3:4Промінь-Нива
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:2Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 12 
      07-10-2012 
       Промінь-Нива 3:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       ДЮЦ Кіровоград2:7ОЛК Войнівка Олександрійський район
       ФК Головківка Олекс-й р-н3:2СК Чайка Світловодськ
     Тур 13 
      14-10-2012 
       ОЛК Войнівка Олександрійський район4:3ФК Головківка Олекс-й р-н
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район4:3ДЮЦ Кіровоград
       Агрокомплекс Устинівський район1:2Промінь-Нива
     Тур 14 
      21-10-2012 
       ДЮЦ Кіровоград0:3Агрокомплекс Устинівський район
       ФК Головківка Олекс-й р-н4:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       СК Чайка Світловодськ2:2ОЛК Войнівка Олександрійський район
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Верзілін Роман Володимирович Промінь-Нива 1318
    Макаренко Сергій Дмитрович ФК Головківка Олекс-й р-н1106
    Поліщук Володимир Леонідович Агрокомплекс Устинівський район839
    Дубровський Володимир Володимирович Колос Дмитрівка, Знам`янський район608
    Бондаренко Олександр Геннадійович ОЛК Войнівка Олександрійський район604
    Ломакін Анатолій Анатолійович ОЛК Войнівка Олександрійський район5010
    Свириденко Андрій Анатолійович Промінь-Нива 509
    Сосновський Микола Сергійович ДЮЦ Кіровоград404
    Плиска Юрій Михайлович ОЛК Войнівка Олександрійський район4010
    Наводничий Євген Олександрович Промінь-Нива 305
    Конаєв Сергій Іванович ДЮЦ Кіровоград305

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook