Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-04-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль1:2Оболонь-юн Милування
       ФК Радча-юн -2:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Стримба-юн Липівка2:0Сокіл-юн Павлівка
       ФК Клубівці-юн -1:4Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка0:8Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся0:2Колос-юн Братківці
       Вихор-юн Ямниця1:3ФК Одаї-юн -
     Тур 2 
      29-04-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль1:2ФК Одаї-юн -
       Сокіл-юн Підлісся0:3Вихор-юн Ямниця
       Авангард-юн Загвіздя4:0Колос-юн Братківці
       Ураган-юн Черніїв11:2Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Павлівка4:0ФК Клубівці-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець1:0Стримба-юн Липівка
       Оболонь-юн Милування3:0ФК Радча-юн -
     Тур 3 
      06-05-2012 
       ФК Радча-юн -0:3Цитадель-юн Єзупіль
       Стримба-юн Липівка2:3Оболонь-юн Милування
       ФК Клубівці-юн -0:5Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка1:5Сокіл-юн Павлівка
       Колос-юн Братківці4:3Ураган-юн Черніїв
       Вихор-юн Ямниця2:2Авангард-юн Загвіздя
       ФК Одаї-юн -8:1Сокіл-юн Підлісся
     Тур 4 
      09-05-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль2:1Сокіл-юн Підлісся
       Авангард-юн Загвіздя2:0ФК Одаї-юн -
       Ураган-юн Черніїв0:0Вихор-юн Ямниця
       Сокіл-юн Павлівка2:2Колос-юн Братківці
       Бистриця-юн Старий Лисець13:0Сокіл-юн Чукалівка
       Оболонь-юн Милування4:2ФК Клубівці-юн -
       ФК Радча-юн -0:0Стримба-юн Липівка
     Тур 5 
      13-05-2012 
       Стримба-юн Липівка1:3Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Клубівці-юн -7:2ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка0:11Оболонь-юн Милування
       Колос-юн Братківці2:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Вихор-юн Ямниця5:2Сокіл-юн Павлівка
       ФК Одаї-юн -13:3Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Підлісся0:4Авангард-юн Загвіздя
     Тур 6 
      20-05-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль4:0Авангард-юн Загвіздя
       Ураган-юн Черніїв2:1Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Павлівка0:0ФК Одаї-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець4:2Вихор-юн Ямниця
       Оболонь-юн Милування2:4Колос-юн Братківці
       ФК Радча-юн -4:0Сокіл-юн Чукалівка
       Стримба-юн Липівка4:0ФК Клубівці-юн -
     Тур 7 
      24-05-2012 
       ФК Клубівці-юн -1:3Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Чукалівка3:7Стримба-юн Липівка
       Колос-юн Братківці3:0ФК Радча-юн -
       Вихор-юн Ямниця5:2Оболонь-юн Милування
       ФК Одаї-юн -4:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся7:0Сокіл-юн Павлівка
       Авангард-юн Загвіздя6:0Ураган-юн Черніїв
     Тур 8 
      27-05-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль6:1Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Павлівка0:4Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець2:2Сокіл-юн Підлісся
       Оболонь-юн Милування7:3ФК Одаї-юн -
       ФК Радча-юн -1:6Вихор-юн Ямниця
       Стримба-юн Липівка0:2Колос-юн Братківці
       ФК Клубівці-юн -5:3Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 9 
      03-06-2012 
       Сокіл-юн Чукалівка0:9Цитадель-юн Єзупіль
       Колос-юн Братківці5:1ФК Клубівці-юн -
       Вихор-юн Ямниця4:0Стримба-юн Липівка
       ФК Одаї-юн -5:1ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся4:2Оболонь-юн Милування
       Авангард-юн Загвіздя4:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Ураган-юн Черніїв4:3Сокіл-юн Павлівка
     Тур 10 
      10-06-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль5:1Сокіл-юн Павлівка
       Бистриця-юн Старий Лисець5:0Ураган-юн Черніїв
       Оболонь-юн Милування1:3Авангард-юн Загвіздя
       ФК Радча-юн -2:4Сокіл-юн Підлісся
       Стримба-юн Липівка1:4ФК Одаї-юн -
       ФК Клубівці-юн -0:10Вихор-юн Ямниця
       Сокіл-юн Чукалівка1:4Колос-юн Братківці
     Тур 11 
      17-06-2012 
       Колос-юн Братківці3:2Цитадель-юн Єзупіль
       Вихор-юн Ямниця11:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Одаї-юн -5:2ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Підлісся0:3Стримба-юн Липівка
       Авангард-юн Загвіздя5:0ФК Радча-юн -
       Ураган-юн Черніїв3:1Оболонь-юн Милування
       Сокіл-юн Павлівка0:5Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 12 
      24-06-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль+:-Бистриця-юн Старий Лисець
       Оболонь-юн Милування3:2Сокіл-юн Павлівка
       ФК Радча-юн -4:0Ураган-юн Черніїв
       Стримба-юн Липівка0:1Авангард-юн Загвіздя
       ФК Клубівці-юн -0:5Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка1:2ФК Одаї-юн -
       Колос-юн Братківці0:3Вихор-юн Ямниця
     Тур 13 
      28-06-2012 
       Вихор-юн Ямниця2:2Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Одаї-юн -1:2Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Підлісся10:1Сокіл-юн Чукалівка
       Авангард-юн Загвіздя7:1ФК Клубівці-юн -
       Ураган-юн Черніїв2:3Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Павлівка4:1ФК Радча-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець4:1Оболонь-юн Милування
    Коло 2 
     Тур 14 
      05-08-2012 
       Оболонь-юн Милування0:2Цитадель-юн Єзупіль
       Бистриця-юн Старий Лисець7:1ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Павлівка0:4Стримба-юн Липівка
       Ураган-юн Черніїв2:2ФК Клубівці-юн -
       Авангард-юн Загвіздя16:0Сокіл-юн Чукалівка
       Колос-юн Братківці2:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Одаї-юн -2:3Вихор-юн Ямниця
     Тур 15 
      12-08-2012 
       ФК Одаї-юн -2:1Цитадель-юн Єзупіль
       Вихор-юн Ямниця1:2Сокіл-юн Підлісся
       Колос-юн Братківці0:0Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Чукалівка1:2Ураган-юн Черніїв
       ФК Клубівці-юн -1:2Сокіл-юн Павлівка
       Стримба-юн Липівка1:2Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Радча-юн -1:7Оболонь-юн Милування
     Тур 16 
      26-08-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль4:1ФК Радча-юн -
       Оболонь-юн Милування1:3Стримба-юн Липівка
       ФК Клубівці-юн -1:7Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Павлівка5:4Сокіл-юн Чукалівка
       Ураган-юн Черніїв0:4Колос-юн Братківці
       Авангард-юн Загвіздя4:1Вихор-юн Ямниця
       Сокіл-юн Підлісся+:-ФК Одаї-юн -
     Тур 17 
      02-09-2012 
       Сокіл-юн Підлісся2:2Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Одаї-юн --:+Авангард-юн Загвіздя
       Вихор-юн Ямниця5:0Ураган-юн Черніїв
       Колос-юн Братківці6:0Сокіл-юн Павлівка
       Сокіл-юн Чукалівка1:6Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Клубівці-юн -1:6Оболонь-юн Милування
       Стримба-юн Липівка1:0ФК Радча-юн -
     Тур 18 
      09-09-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль2:1Стримба-юн Липівка
       ФК Радча-юн -4:1ФК Клубівці-юн -
       Оболонь-юн Милування4:2Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Павлівка0:7Вихор-юн Ямниця
       Ураган-юн Черніїв+:-ФК Одаї-юн -
       Авангард-юн Загвіздя1:0Сокіл-юн Підлісся
     Тур 19 
      16-09-2012 
       Авангард-юн Загвіздя7:0Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Підлісся1:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Одаї-юн --:+Сокіл-юн Павлівка
       Вихор-юн Ямниця5:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Колос-юн Братківці4:0Оболонь-юн Милування
       Сокіл-юн Чукалівка0:5ФК Радча-юн -
       ФК Клубівці-юн -2:8Стримба-юн Липівка
     Тур 20 
      23-09-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль13:0ФК Клубівці-юн -
       Стримба-юн Липівка9:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -1:2Колос-юн Братківці
       Оболонь-юн Милування1:3Вихор-юн Ямниця
       Бистриця-юн Старий Лисець+:-ФК Одаї-юн -
       Сокіл-юн Павлівка5:1Сокіл-юн Підлісся
       Ураган-юн Черніїв0:6Авангард-юн Загвіздя
     Тур 21 
      27-09-2012 
       Ураган-юн Черніїв3:7Цитадель-юн Єзупіль
       Авангард-юн Загвіздя7:0Сокіл-юн Павлівка
       Сокіл-юн Підлісся7:2Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Одаї-юн --:+Оболонь-юн Милування
       Вихор-юн Ямниця3:0ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці2:1Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка2:2ФК Клубівці-юн -
     Тур 22 
      30-09-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль14:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Клубівці-юн -0:4Колос-юн Братківці
       Стримба-юн Липівка4:2Вихор-юн Ямниця
       ФК Радча-юн -+:-ФК Одаї-юн -
       Оболонь-юн Милування3:1Сокіл-юн Підлісся
       Бистриця-юн Старий Лисець1:4Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Павлівка13:1Ураган-юн Черніїв
     Тур 23 
      07-10-2012 
       Сокіл-юн Павлівка2:2Цитадель-юн Єзупіль
       Ураган-юн Черніїв1:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Авангард-юн Загвіздя7:0Оболонь-юн Милування
       Сокіл-юн Підлісся4:0ФК Радча-юн -
       ФК Одаї-юн --:+Стримба-юн Липівка
       Вихор-юн Ямниця+:-ФК Клубівці-юн -
       Колос-юн Братківці5:0Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 24 
      14-10-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль1:1Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Чукалівка0:11Вихор-юн Ямниця
       ФК Клубівці-юн -+:-ФК Одаї-юн -
       Стримба-юн Липівка2:0Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -0:9Авангард-юн Загвіздя
       Оболонь-юн Милування12:1Ураган-юн Черніїв
       Бистриця-юн Старий Лисець2:2Сокіл-юн Павлівка
     Тур 25 
      21-10-2012 
       Бистриця-юн Старий Лисець3:0Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Павлівка1:3Оболонь-юн Милування
       Ураган-юн Черніїв0:4ФК Радча-юн -
       Авангард-юн Загвіздя7:0Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Підлісся14:1ФК Клубівці-юн -
       ФК Одаї-юн --:+Сокіл-юн Чукалівка
       Вихор-юн Ямниця2:1Колос-юн Братківці
     Тур 26 
      28-10-2012 
       Цитадель-юн Єзупіль1:0Вихор-юн Ямниця
       Колос-юн Братківці+:-ФК Одаї-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка2:6Сокіл-юн Підлісся
       ФК Клубівці-юн -0:21Авангард-юн Загвіздя
       Стримба-юн Липівка7:0Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -7:0Сокіл-юн Павлівка
       Оболонь-юн Милування1:4Бистриця-юн Старий Лисець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоголь Іван Миколайович Авангард-юн Загвіздя48025
    Шпільчак Андрій Миколайович Вихор-юн Ямниця40024
    Легун Назарій Васильович Оболонь-юн Милування30017
    Любенько Олександр Володимирович Бистриця-юн Старий Лисець25014
    Чекіс Назарій Зориславович Авангард-юн Загвіздя24021
    Харандюк Віталій Вікторович Сокіл-юн Підлісся21024
    Матіяш Юрій Вікторович Сокіл-юн Павлівка18022
    Дем'яник Роман Васильович Бистриця-юн Старий Лисець17019
    Митник Андрій Михайлович Авангард-юн Загвіздя17023
    Паньків Назар Романович Стримба-юн Липівка17013
    Сапа Андрій Михайлович ФК Одаї-юн -16010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook