Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-05-2012 
       ФК Вільшаниця -4:1Спартак Угринів
       Скала Стриганці-Довге0:10Дністер Довге
       Козацький Острів Чорнолізці1:1Карпати Клузів
       Цегельник Нові Кривотули2:2ФК Чукалівка -
       Беркут Черніїв0:0ФК Старі Кривотули -
       Бистриця Стебник1:2Дружба Драгомирчани
       Енергія Лисець1:2ФК Сілець -
     Тур 2 
      09-05-2012 
       Спартак Угринів3:2ФК Сілець -
       Дружба Драгомирчани0:2Енергія Лисець
       ФК Чукалівка -1:0Беркут Черніїв
       Дністер Довге8:2Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Вільшаниця -7:1Скала Стриганці-Довге
     Тур 3 
      13-05-2012 
       Скала Стриганці-Довге2:3Спартак Угринів
       Козацький Острів Чорнолізці1:5ФК Вільшаниця -
       Цегельник Нові Кривотули7:2Дністер Довге
       Беркут Черніїв4:1Карпати Клузів
       Бистриця Стебник5:1ФК Чукалівка -
       Енергія Лисець1:0ФК Старі Кривотули -
       ФК Сілець -2:3Дружба Драгомирчани
     Тур 4 
      20-05-2012 
       Спартак Угринів3:6Дружба Драгомирчани
       ФК Старі Кривотули -0:2ФК Сілець -
       ФК Чукалівка -1:2Енергія Лисець
       Карпати Клузів4:3Бистриця Стебник
       Дністер Довге2:2Беркут Черніїв
       ФК Вільшаниця -5:2Цегельник Нові Кривотули
       Скала Стриганці-Довге1:12Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 5 
      24-05-2012 
       Козацький Острів Чорнолізці3:0Спартак Угринів
       Цегельник Нові Кривотули4:2Скала Стриганці-Довге
       Беркут Черніїв4:2ФК Вільшаниця -
       Бистриця Стебник3:2Дністер Довге
       Енергія Лисець2:4Карпати Клузів
       ФК Сілець -5:2ФК Чукалівка -
       Дружба Драгомирчани2:2ФК Старі Кривотули -
     Тур 6 
      27-05-2012 
       Спартак Угринів1:4ФК Старі Кривотули -
       ФК Чукалівка -0:5Дружба Драгомирчани
       Карпати Клузів1:1ФК Сілець -
       Дністер Довге5:3Енергія Лисець
       ФК Вільшаниця -3:1Бистриця Стебник
       Беркут Черніїв2:1Скала Стриганці-Довге
       Козацький Острів Чорнолізці5:1Цегельник Нові Кривотули
     Тур 7 
      03-06-2012 
       Цегельник Нові Кривотули2:3Спартак Угринів
       Козацький Острів Чорнолізці5:2Беркут Черніїв
       Бистриця Стебник2:0Скала Стриганці-Довге
       Енергія Лисець7:1ФК Вільшаниця -
       ФК Сілець -2:0Дністер Довге
       Дружба Драгомирчани2:1Карпати Клузів
       ФК Старі Кривотули -8:1ФК Чукалівка -
     Тур 8 
      10-06-2012 
       Спартак Угринів2:1ФК Чукалівка -
       Карпати Клузів1:0ФК Старі Кривотули -
       Дністер Довге2:1Дружба Драгомирчани
       ФК Вільшаниця -3:0ФК Сілець -
       Скала Стриганці-Довге2:7Енергія Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці3:2Бистриця Стебник
       Беркут Черніїв2:3Цегельник Нові Кривотули
     Тур 9 
      17-06-2012 
       Спартак Угринів2:3Беркут Черніїв
       Бистриця Стебник4:1Цегельник Нові Кривотули
       Енергія Лисець2:2Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Сілець -5:1Скала Стриганці-Довге
       Дружба Драгомирчани6:2ФК Вільшаниця -
       ФК Старі Кривотули -1:2Дністер Довге
       ФК Чукалівка -1:5Карпати Клузів
     Тур 10 
      24-06-2012 
       Спартак Угринів-:+Карпати Клузів
       Дністер Довге11:0ФК Чукалівка -
       ФК Вільшаниця -0:0ФК Старі Кривотули -
       Скала Стриганці-Довге0:5Дружба Драгомирчани
       Козацький Острів Чорнолізці2:1ФК Сілець -
       Цегельник Нові Кривотули2:0Енергія Лисець
       Беркут Черніїв3:3Бистриця Стебник
     Тур 11 
      28-06-2012 
       Бистриця Стебник4:1Спартак Угринів
       Енергія Лисець6:0Беркут Черніїв
       ФК Сілець -4:2Цегельник Нові Кривотули
       Дружба Драгомирчани2:1Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Старі Кривотули -5:1Скала Стриганці-Довге
       ФК Чукалівка -4:4ФК Вільшаниця -
       Карпати Клузів+:-Дністер Довге
     Тур 12 
      01-07-2012 
       Спартак Угринів2:2Дністер Довге
       ФК Вільшаниця -5:1Карпати Клузів
       Скала Стриганці-Довге3:6ФК Чукалівка -
       Козацький Острів Чорнолізці1:4ФК Старі Кривотули -
       Цегельник Нові Кривотули1:2Дружба Драгомирчани
       Беркут Черніїв2:6ФК Сілець -
       Бистриця Стебник1:1Енергія Лисець
     Тур 2 
      04-07-2012 
       ФК Старі Кривотули -4:1Бистриця Стебник
       Карпати Клузів0:1Цегельник Нові Кривотули
     Тур 13 
      08-07-2012 
       Енергія Лисець1:2Спартак Угринів
       ФК Сілець -1:1Бистриця Стебник
       Дружба Драгомирчани5:0Беркут Черніїв
       ФК Старі Кривотули -2:0Цегельник Нові Кривотули
       ФК Чукалівка -2:4Козацький Острів Чорнолізці
       Карпати Клузів2:0Скала Стриганці-Довге
       Дністер Довге1:3ФК Вільшаниця -
    Коло 2 
     Тур 14 
      26-08-2012 
       Спартак Угринів2:4ФК Вільшаниця -
       Дністер Довге1:1Скала Стриганці-Довге
       Карпати Клузів2:1Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Чукалівка -2:4Цегельник Нові Кривотули
       ФК Старі Кривотули -3:1Беркут Черніїв
       Дружба Драгомирчани1:1Бистриця Стебник
       ФК Сілець -4:0Енергія Лисець
     Тур 15 
      02-09-2012 
       ФК Сілець -0:2Спартак Угринів
       Енергія Лисець1:0Дружба Драгомирчани
       Бистриця Стебник2:1ФК Старі Кривотули -
       Беркут Черніїв2:0ФК Чукалівка -
       Цегельник Нові Кривотули1:3Карпати Клузів
       Козацький Острів Чорнолізці0:0Дністер Довге
       Скала Стриганці-Довге0:7ФК Вільшаниця -
     Тур 16 
      09-09-2012 
       Спартак Угринів3:0Скала Стриганці-Довге
       ФК Вільшаниця -2:2Козацький Острів Чорнолізці
       Дністер Довге3:3Цегельник Нові Кривотули
       Карпати Клузів1:1Беркут Черніїв
       ФК Чукалівка --:+Бистриця Стебник
       ФК Старі Кривотули -5:0Енергія Лисець
       Дружба Драгомирчани2:0ФК Сілець -
     Тур 17 
      16-09-2012 
       Дружба Драгомирчани6:1Спартак Угринів
       ФК Сілець -0:6ФК Старі Кривотули -
       Енергія Лисець9:1ФК Чукалівка -
       Бистриця Стебник0:0Карпати Клузів
       Беркут Черніїв0:2Дністер Довге
       Цегельник Нові Кривотули2:4ФК Вільшаниця -
       Козацький Острів Чорнолізці6:1Скала Стриганці-Довге
     Тур 18 
      23-09-2012 
       Спартак Угринів2:5Козацький Острів Чорнолізці
       Скала Стриганці-Довге1:2Цегельник Нові Кривотули
       ФК Вільшаниця -+:-Беркут Черніїв
       Дністер Довге1:1Бистриця Стебник
       Карпати Клузів3:0Енергія Лисець
       ФК Чукалівка -1:1ФК Сілець -
       ФК Старі Кривотули -2:1Дружба Драгомирчани
     Тур 19 
      27-09-2012 
       ФК Старі Кривотули -4:2Спартак Угринів
       Дружба Драгомирчани3:2ФК Чукалівка -
       ФК Сілець -1:0Карпати Клузів
       Енергія Лисець2:0Дністер Довге
       Бистриця Стебник5:1ФК Вільшаниця -
       Скала Стриганці-Довге4:1Беркут Черніїв
       Цегельник Нові Кривотули2:1Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 20 
      30-09-2012 
       Спартак Угринів0:0Цегельник Нові Кривотули
       Беркут Черніїв2:2Козацький Острів Чорнолізці
       Скала Стриганці-Довге0:2Бистриця Стебник
       ФК Вільшаниця -3:1Енергія Лисець
       Дністер Довге3:0ФК Сілець -
       Карпати Клузів2:1Дружба Драгомирчани
       ФК Чукалівка -2:3ФК Старі Кривотули -
     Тур 21 
      07-10-2012 
       ФК Чукалівка -2:2Спартак Угринів
       ФК Старі Кривотули -2:1Карпати Клузів
       Дружба Драгомирчани1:1Дністер Довге
       ФК Сілець -2:2ФК Вільшаниця -
       Енергія Лисець4:2Скала Стриганці-Довге
       Бистриця Стебник1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Цегельник Нові Кривотули4:3Беркут Черніїв
     Тур 22 
      14-10-2012 
       Беркут Черніїв1:2Спартак Угринів
       Цегельник Нові Кривотули4:3Бистриця Стебник
       Козацький Острів Чорнолізці1:2Енергія Лисець
       Скала Стриганці-Довге1:3ФК Сілець -
       ФК Вільшаниця -2:1Дружба Драгомирчани
       Дністер Довге3:0ФК Старі Кривотули -
       Карпати Клузів3:1ФК Чукалівка -
     Тур 23 
      21-10-2012 
       Карпати Клузів2:1Спартак Угринів
       ФК Чукалівка -0:1Дністер Довге
       ФК Старі Кривотули -1:2ФК Вільшаниця -
       Дружба Драгомирчани9:0Скала Стриганці-Довге
       ФК Сілець -3:0Козацький Острів Чорнолізці
       Енергія Лисець1:2Цегельник Нові Кривотули
       Бистриця Стебник4:2Беркут Черніїв
     Тур 24 
      28-10-2012 
       Спартак Угринів3:6Бистриця Стебник
       Беркут Черніїв3:3Енергія Лисець
       Цегельник Нові Кривотули2:0ФК Сілець -
       Козацький Острів Чорнолізці4:1Дружба Драгомирчани
       Скала Стриганці-Довге0:7ФК Старі Кривотули -
       ФК Вільшаниця -5:0ФК Чукалівка -
       Дністер Довге7:0Карпати Клузів
     Тур 25 
      04-11-2012 
       Дністер Довге3:1Спартак Угринів
       Карпати Клузів2:2ФК Вільшаниця -
       ФК Чукалівка -2:0Скала Стриганці-Довге
       ФК Старі Кривотули -7:2Козацький Острів Чорнолізці
       Дружба Драгомирчани4:2Цегельник Нові Кривотули
       ФК Сілець -7:1Беркут Черніїв
       Енергія Лисець2:1Бистриця Стебник
     Тур 26 
      11-11-2012 
       Спартак Угринів1:2Енергія Лисець
       Бистриця Стебник2:4ФК Сілець -
       Беркут Черніїв0:3Дружба Драгомирчани
       Цегельник Нові Кривотули1:2ФК Старі Кривотули -
       Козацький Острів Чорнолізці4:2ФК Чукалівка -
       Скала Стриганці-Довге2:2Карпати Клузів
       ФК Вільшаниця -4:3Дністер Довге
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шпіляревич Микола Володимирович Енергія Лисець22021
    Ярославський Віталій Васильович ФК Вільшаниця -19022
    Царук Любомир Любомирович ФК Сілець -18021
    Романишак Олег Ігорович Бистриця Стебник17025
    Палюга Іван Васильович Дружба Драгомирчани17121
    Татарин Роман Володимирович ФК Вільшаниця -16125
    Баранський Назарій Васильович Енергія Лисець16024
    Левицький Михайло Володимирович Дністер Довге14021
    Лаврук Назарій Володимирович ФК Старі Кривотули -14023
    Гошій Володимир Володимирович Цегельник Нові Кривотули13018
    Мельник Сергій Іванович Козацький Острів Чорнолізці13019

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook